• Ново
1/3 1/4 1/6 BJD Кукла SD Сладко Dress BJD Clothes Кукла направи си САМ Dress For Birthday Gift

1/3 1/4 1/6 BJD Кукла SD Сладко Dress BJD Clothes Кукла направи си САМ Dress For Birthday Gift

Buyers rating:
-16 % BGN 32.00
BGN 38.24

Брой продукти


Е објект само продаде 1/3 1/4 1/6 големина на Облека ,кукла не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!
И кога ќе го купите овој фустан ,ве молиме да ми кажете вашата кукла големина детали ,благодарение !
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се напомене дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Топло совет : вклучуваат фустан и капа !
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија. Превозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3-7 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање! 2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $300.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса . Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди.

Други функции

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Материал:
Плат
Номер На Модела:
А9135
Предупреждение:
Няма
Размери:
1/3 1/4 1/6
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
търговска марка:
АЙБУЛЛИ
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
Пол:
Момичета
Тип:
Аксесоари
Форма:
1/3 1/4 1/6
Цвят:
Цвят на изображения
Състояние:
ново състояние
Размер:
1/3 1/4 1/6

Най-добри сделки

ZWSISU 5шт (млечни бутилка + вилици+биберон+трапезария чиния)имитация на кукольной съдове четири комплекта за 43 см Baby Born Zapf кукла аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

ZWSISU 5шт (млечни бутилка + вилици+биберон+трапезария чиния)имитация на кукольной съдове четири комплекта за 43 см Baby Born Zapf кукла аксесоари

Кукла Фустани За 18" Американска ДевојкаМоден Дизајн,ПератСамо кукла чевли,кукла не се Вклучени!Молиме Забележете : 1...

BGN 2.00 3.18
12 съвместни момичета играят в играчки, Детски играчки, САМ пъзел играчки, детски кукли, момиче, подарък за рожден ден, подарък за момичета
 • Ново
Оценка на продукта:

12 съвместни момичета играят в играчки, Детски играчки, САМ пъзел играчки, детски кукли, момиче, подарък за рожден ден, подарък за момичета

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата...

BGN 23.68
12801 пълна къща, дървена, ръчно изработени голям DIY Куклена къща Сам миниатюрен 3D спалня дървена пъзел куклена къща миниатюрни мебели играчка
 • Ново
Оценка на продукта:

12801 пълна къща, дървена, ръчно изработени голям DIY Куклена къща Сам миниатюрен 3D спалня дървена пъзел куклена къща миниатюрни мебели играчка

Големина на : Заврши големина : околу 33 * 14 * 19cmТежина : околу 1,5 кгДодатоци : 1,мебел материјал пакет2, Светла3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

BGN 71.98
2 цвят филм Агнес Пат кукла, плюшено еднорог кон щастливи меки животни на детски играчки рожден ден на Коледа Xams подарък красива възглавница
 • Ново
Оценка на продукта:

2 цвят филм Агнес Пат кукла, плюшено еднорог кон щастливи меки животни на детски играчки рожден ден на Коледа Xams подарък красива възглавница

Димензии : висина е околу 23cm,Должина е околу 30cm(не вклучуваат опашка)Пакет вклучувајќи 1pc кукла(140g)не можат да стојат самостојно​Здраво драги пријател сите предмети треба да се мијат пред употреба...

BGN 17.00 26.06
Nooer New Kawaii Teddy Bear Плюшен Играчка Меки Пълнени Рокля Мечка Кукла За Момичета, Деца Плевене Валентин Рожден Ден, Подарък За Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

Nooer New Kawaii Teddy Bear Плюшен Играчка Меки Пълнени Рокля Мечка Кукла За Момичета, Деца Плевене Валентин Рожден Ден, Подарък За Коледа

1.Опис На ПроизводотОбјект : Мечка Кадифен ИграчкиГолемина : 45 cm Х 65cmМатеријал : кадифенФил : pp памукБоја : како на сликатаПакување : 1*opp вреќа2.Фото Шоу4.Перење Проблем1.За ПерењеДел од чистење кога ќе го користете сува крпа(ако е потребно,четкање на заби),користете благ детергент,Да се фокусираат на стил јасно дамка,а потоа се суши...

BGN 25.00 25.44
Ники 35 см, тъмен на цвят горски жираф мека играчка плюшен, детски децата кукла подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Ники 35 см, тъмен на цвят горски жираф мека играчка плюшен, детски децата кукла подарък безплатна доставка

Сосема нов, со оригиналниот записMearsurement : прибл 35cm во HighthКоличина : 1 КОМПЈУТЕРНаправени од високоодделение мека кадифен...

BGN 22.00 23.98
Нови аксесоари за кукли легло принцеса с подсветка музика за кукли Барби, детски мебели, луксозни бебешки играчки, подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови аксесоари за кукли легло принцеса с подсветка музика за кукли Барби, детски мебели, луксозни бебешки играчки, подаръци

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 20.00 21.28
голям 42 см клекнал ротвайлер куче плюшен играчка кукла за подарък за рожден ден h2302
 • Ново
Оценка на продукта:

голям 42 см клекнал ротвайлер куче плюшен играчка кукла за подарък за рожден ден h2302

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница...

BGN 42.00 79.98
45 см Reborn Baby Rabbit / panda плюшени кукли, играчки отворени очи красиви детски кукли с деца спят най-добрият подарък за Рожден Ден за деца
 • Ново
Оценка на продукта:

45 см Reborn Baby Rabbit / panda плюшени кукли, играчки отворени очи красиви детски кукли с деца спят най-добрият подарък за Рожден Ден за деца

Кукла е шапка може да се отстрани, главата и раката е изработен од винил, нетоксични зелена ПВЦ телото е негативни јони памук, исто така познат како антибактериски памук...

BGN 24.00 34.88
1: 12 Луксозна Дървена Пиано Миниатюрен Куклена Къща Бял
 • Ново
Оценка на продукта:

1: 12 Луксозна Дървена Пиано Миниатюрен Куклена Къща Бял

Исклучителна дрвени пијано за скала 1 : 12 куклена куќаДрвена конструкција обоен во црноПијано маска може да се отвориИсто така одлична декорација во вашиот двор на куќа на куклиПијано Големина : 9 x 9 x 7 cm / 3.54 x 3.54 x 2.76 инчиСтолче големина : околу 3.2 x 1.7 x 2.6 cm / 1.26 x 0.67 x 1.02 инчиГлавната Боја : ЦрнаГлавен материјал : БрезаПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : постои Ризик од задушување Мали делови, не е за деца под 3 години.Грижа Инструкции : ве Молиме чувајте го на суво и ладно, да се избегне ливадаПакет содржина : 1 x кукла куќа пијано1 x Кукла Куќа СтолчеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 13.00 14.72
Хубава имитация игри с топка коте в кошницата плюшени кукли, меки играчки котка с рамка детски играчки за украса на подарък за Рожден Ден
 • Ново
Оценка на продукта:

Хубава имитация игри с топка коте в кошницата плюшени кукли, меки играчки котка с рамка детски играчки за украса на подарък за Рожден Ден

Симпатична Симулација Играње Топката маче во Кошница Кадифен Играчки мека Мачки Играчки Со рамка Деца Играчки, Украси за Роденденски ПодарокПроизвод Параметри : 1...

BGN 3.00 4.18
JD075 1/6 BJD перуки 6-7inchYOSD лъскав приятелка кукла перуки BB синтетичен мохер играчка перука Лати зелен кукла аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

JD075 1/6 BJD перуки 6-7inchYOSD лъскав приятелка кукла перуки BB синтетичен мохер играчка перука Лати зелен кукла аксесоари

Опис На ПроизводотТочка БР : JD075Материјал : синтетички mohairСинтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair влакна со парична казна слаби светлината...

BGN 36.24
50 см възглавница кукла творчески светлина нагоре LED индуктивни меки играчки плюшени играчки, цветни светещи мечка Коледа за деца, подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

50 см възглавница кукла творчески светлина нагоре LED индуктивни меки играчки плюшени играчки, цветни светещи мечка Коледа за деца, подарък

50cm Перница кукла Креативни светне LED Индуктивен Препарирани Животни Кадифен Играчки и Шарени Блескав Мечка Божиќ за Деца Подарок Опис на Производот : Големина : 50cm долго Боја : бела, сина, розова, жолта...

BGN 21.00 25.73
Най-сладкото парче костюм за Zapf 43cm just baby born clothes, е да даде на детето си най-добрият подарък за рожден ден! n61
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-сладкото парче костюм за Zapf 43cm just baby born clothes, е да даде на детето си най-добрият подарък за рожден ден! n61

Симпатична парче костим за Zapf 43cm само родено бебе облека, е да му се даде на детето најдобри роденденски подарок! n61

BGN 3.00 3.18
45 см / 90 см сладко плюшено лъв се простират краката и краката, играчки, пълнени животни, кукла, детски децата момче рожден ден, подарък за коледа Triver
 • Ново
Оценка на продукта:

45 см / 90 см сладко плюшено лъв се простират краката и краката, играчки, пълнени животни, кукла, детски децата момче рожден ден, подарък за коледа Triver

Име : симпатична кадифен лав полнети играчки кукла ; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp памук; Големина 1# : за 45см; Големината 2# : за 90cm; 100% со добар квалитет; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

BGN 28.78
Официален жълт Заек Заек плюшен играчка 30 см Baby Kid подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Официален жълт Заек Заек плюшен играчка 30 см Baby Kid подарък

Службен Жолта Зајакот Bunny Кадифен Играчки 30 CM Бебе Дете Подарок Состојба : 100% Нов Оригиналниот објект Материјал : Кадифен + PP памук Големина : околу 30 CM Pckage : ПП торба Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките X дена откако вашата уплата завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 30.54
Articuno Animal Dolls, 18 см, детски плюшени играчки, Детски играчки, джобни Мега плюшени играчки за изпращане на децата в подарък с безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Articuno Animal Dolls, 18 см, детски плюшени играчки, Детски играчки, джобни Мега плюшени играчки за изпращане на децата в подарък с безплатна доставка

Производ Функција : Големина на : Висок 18 cmПакет Тежина : 150gМатеријал : ПП ПамукПакет за стоката : 1 BUCОпција : 1 ВидовиСлика Покаже : ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "совршен 5 ѕвезди" ...

BGN 12.00 13.33