• Ново
43 см Zapf кукла обувки са подходящи за бебета, деца най-добрият подарък за рождения ден. G20

43 см Zapf кукла обувки са подходящи за бебета, деца най-добрият подарък за рождения ден. G20

Buyers rating:
BGN 7.20

Брой продукти


1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Други функции

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Форма:
1/6
Размери:
6 см
Атрибут BJD / SD:
Обувки
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Номер На Модела:
G20
Материал:
PU
Пол:
Момичета
търговска марка:
ИГРАЧКИ ЦИН СИЕ
Тип:
Аксесоари

Най-добри сделки

Articuno Animal Dolls, 18 см, детски плюшени играчки, Детски играчки, джобни Мега плюшени играчки за изпращане на децата в подарък с безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Articuno Animal Dolls, 18 см, детски плюшени играчки, Детски играчки, джобни Мега плюшени играчки за изпращане на децата в подарък с безплатна доставка

Производ Функција : Големина на : Висок 18 cmПакет Тежина : 150gМатеријал : ПП ПамукПакет за стоката : 1 BUCОпција : 1 ВидовиСлика Покаже : ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "совршен 5 ѕвезди" ...

BGN 12.00 13.33
5 броя жълт патица висулка мека играчка плюшен ключодържател, притежателят на ключа / ключодържател подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

5 броя жълт патица висулка мека играчка плюшен ключодържател, притежателят на ключа / ключодържател подарък безплатна доставка

Бренд новиMearsurement : околу 10cm за кадифен,Количина : 5 КомпјутериНаправени од високоодделение мека кадифен...

BGN 17.00 19.18
40/60 см Малкият принц и Лисицата плюшени играчки лисици пълнени кукла децата на дете, подарък за рожден Ден, подарък магазин Home Deco Triver
 • Ново
Оценка на продукта:

40/60 см Малкият принц и Лисицата плюшени играчки лисици пълнени кукла децата на дете, подарък за рожден Ден, подарък магазин Home Deco Triver

Име : Кадифен Фокс Кукла Играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : супер меки кадифен; Полнење : pp памук; Големина 1# : за 40cm; Големината 2# : за 60cm; 100% со добар квалитет;Брза испорака; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

BGN 13.58
12801 пълна къща, дървена, ръчно изработени голям DIY Куклена къща Сам миниатюрен 3D спалня дървена пъзел куклена къща миниатюрни мебели играчка
 • Ново
Оценка на продукта:

12801 пълна къща, дървена, ръчно изработени голям DIY Куклена къща Сам миниатюрен 3D спалня дървена пъзел куклена къща миниатюрни мебели играчка

Големина на : Заврши големина : околу 33 * 14 * 19cmТежина : околу 1,5 кгДодатоци : 1,мебел материјал пакет2, Светла3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

BGN 71.98
Модни Дрехи За Кукли Барби Цветни Къси Рокли С Дълъг Ръкав За Куклена Къща Барби Стоп-Моушън Облекло 1/6 Аксесоари За Кукли
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни Дрехи За Кукли Барби Цветни Къси Рокли С Дълъг Ръкав За Куклена Къща Барби Стоп-Моушън Облекло 1/6 Аксесоари За Кукли

Модата Облека За Барби Кукли Шарени Долг Ракав Кратки Фустани За Барби Куклена Куќа Кукла Облека 1 / 6 Кукла ДодатоциПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаФустан само, кукли не се вклучени.

BGN 3.00 6.37
фабрика предлага на едро продажба 25 см кафяв син лилав зелен BJD кукла косата DIY права коса перуки за 1/3 1/4 bjd кукла
 • Ново
Оценка на продукта:

фабрика предлага на едро продажба 25 см кафяв син лилав зелен BJD кукла косата DIY права коса перуки за 1/3 1/4 bjd кукла

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 25cm *100cm.Оваа опција само за боја #2536, за други бои, ќе може да го видиш тоа мојата продавница.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.

BGN 3.00 4.86
стенжорн(stenzhorn) Pandy 1/8 вздымающаяся панда Мейн малък домашен любимец BJD SD кукла безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

стенжорн(stenzhorn) Pandy 1/8 вздымающаяся панда Мейн малък домашен любимец BJD SD кукла безплатна доставка

Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница!Сите играчки се голи, вклучувајќи главата, телото, со исклучок на коса и шминка, облека и чевли, и други додатоци, нашата бесплатна испорака до еден пар очи, ако ви се допаѓа, ве молиме контактирајте ме...

BGN 64.00 80.00
OUENEIFS Volks Lieselotte bjd sd кукли 1/3 модел тялото reborn момичета момчета очите високо качество на играчки грим магазин смола безплатни очите
 • Ново
Оценка на продукта:

OUENEIFS Volks Lieselotte bjd sd кукли 1/3 модел тялото reborn момичета момчета очите високо качество на играчки грим магазин смола безплатни очите

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

BGN 212.00 294.40
Доста формално сватбена рокля за кукла Барби и многопластова лейси марлевая модни дрехи за куклата къща на Барби 1/6 BJD аксесоари за кукли
 • Ново
Оценка на продукта:

Доста формално сватбена рокля за кукла Барби и многопластова лейси марлевая модни дрехи за куклата къща на Барби 1/6 BJD аксесоари за кукли

Прилично Формално Свадба се Облекуваат За Барби Кукла Мултислој Чипка Газа Мода Облека За Барби куклена куќа 1 / 6 BJD Кукла ДодатоциПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина

BGN 5.00 7.97
голям 45 см моделиране на леопард плюшени играчки, мека кукла за подарък за рожден ден h2322
 • Ново
Оценка на продукта:

голям 45 см моделиране на леопард плюшени играчки, мека кукла за подарък за рожден ден h2322

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница...

BGN 38.00 71.98
Ники 35 см, тъмен на цвят горски жираф мека играчка плюшен, детски децата кукла подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Ники 35 см, тъмен на цвят горски жираф мека играчка плюшен, детски децата кукла подарък безплатна доставка

Сосема нов, со оригиналниот записMearsurement : прибл 35cm во HighthКоличина : 1 КОМПЈУТЕРНаправени од високоодделение мека кадифен...

BGN 22.00 23.98
чифт плюшени плюшени мечета играчки лук плюшено мече кукли подарък играчка на около 35 см
 • Ново
Оценка на продукта:

чифт плюшени плюшени мечета играчки лук плюшено мече кукли подарък играчка на около 35 см

опис:еден пар на мечето играчки, една бела и една жолта.големината е за 35cm здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

BGN 44.00 83.20
детски играчки, подарък за Рожден Ден Led Light плюшен възглавница LED Light Pillow color богати и пъстри звезди, светещи възглавници коледни играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

детски играчки, подарък за Рожден Ден Led Light плюшен възглавница LED Light Pillow color богати и пъстри звезди, светещи възглавници коледни играчки

деца Играчки, Роденденски Подарок Led Светло кадифен Перница LED Светло Перница боја богата и шарени ѕвезди, Светлечки перница Божиќ ИграчкиТип : флеш ѕвездаФил : високоодделение PP памукВозраст Опсег : > 3 годиниПол : УнисексПредупредување : нема водаДимензии : 40cm35cmБатерија : не содржиТопло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики...

BGN 6.00 7.98
Безплатна доставка 3 чифта / лот обувки за 1/6 кукли обувки за кукли Барби момче, един мъж на куклата Кен
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 3 чифта / лот обувки за 1/6 кукли обувки за кукли Барби момче, един мъж на куклата Кен

Читање пред да нарачате : 1 Ова не е оригинална чевли за bbarbie, но тоа е производство на оригиналниот модел, и одговара за нормален bbarbie foots , не одговараат за голема нога bbarbie.2...

BGN 2.72
12 съвместни момичета играят в играчки, Детски играчки, САМ пъзел играчки, детски кукли, момиче, подарък за рожден ден, подарък за момичета
 • Ново
Оценка на продукта:

12 съвместни момичета играят в играчки, Детски играчки, САМ пъзел играчки, детски кукли, момиче, подарък за рожден ден, подарък за момичета

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата...

BGN 23.68