• Ново
G07-X190 Деца Детски подаръци, играчки 1:12 куклена къща кухненски мебели миниатюрен rement кукла аксесоари Маргаритка договореност 1бр

G07-X190 Деца Детски подаръци, играчки 1:12 куклена къща кухненски мебели миниатюрен rement кукла аксесоари Маргаритка договореност 1бр

Buyers rating:
-9 % BGN 19.00
BGN 20.78

Брой продукти

Материјал : глина Големина : 4*4*4 CM (1 : 12 големина ,ве молиме бидете сигурни дека однапред)

Други функции

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Умедолли
Предупреждение:
Играчка
Форма:
1/12
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
Размери:
4 * 4*4 см
Номер На Модела:
Играчка
Тип:
Аксесоари
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Материал:
Глина

Най-добри сделки

Най-сладкото парче костюм за Zapf 43cm just baby born clothes, е да даде на детето си най-добрият подарък за рожден ден! n61
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-сладкото парче костюм за Zapf 43cm just baby born clothes, е да даде на детето си най-добрият подарък за рожден ден! n61

Симпатична парче костим за Zapf 43cm само родено бебе облека, е да му се даде на детето најдобри роденденски подарок! n61

BGN 3.00 3.18
детски играчки, подарък за Рожден Ден Led Light плюшен възглавница LED Light Pillow color богати и пъстри звезди, светещи възглавници коледни играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

детски играчки, подарък за Рожден Ден Led Light плюшен възглавница LED Light Pillow color богати и пъстри звезди, светещи възглавници коледни играчки

деца Играчки, Роденденски Подарок Led Светло кадифен Перница LED Светло Перница боја богата и шарени ѕвезди, Светлечки перница Божиќ ИграчкиТип : флеш ѕвездаФил : високоодделение PP памукВозраст Опсег : > 3 годиниПол : УнисексПредупредување : нема водаДимензии : 40cm35cmБатерија : не содржиТопло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики...

BGN 6.00 7.98
голям 60x60cm изкуствен ротвайлер куче стои ротвайлер куче плюшен играчка, Коледен подарък h0780
 • Ново
Оценка на продукта:

голям 60x60cm изкуствен ротвайлер куче стои ротвайлер куче плюшен играчка, Коледен подарък h0780

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас ,ние мора да се потрудиме да ви послужи...

BGN 85.00 159.98
45 см / 90 см сладко плюшено лъв се простират краката и краката, играчки, пълнени животни, кукла, детски децата момче рожден ден, подарък за коледа Triver
 • Ново
Оценка на продукта:

45 см / 90 см сладко плюшено лъв се простират краката и краката, играчки, пълнени животни, кукла, детски децата момче рожден ден, подарък за коледа Triver

Име : симпатична кадифен лав полнети играчки кукла ; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp памук; Големина 1# : за 45см; Големината 2# : за 90cm; 100% со добар квалитет; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

BGN 28.78
Бял Заек Плюшен Играчка Пълнени Сладък Заек Играчка Начало Декор Заек Възглавница Сферична Възглавница Аниме Герои Подаръци За Рожден Ден
 • Ново
Оценка на продукта:

Бял Заек Плюшен Играчка Пълнени Сладък Заек Играчка Начало Декор Заек Възглавница Сферична Възглавница Аниме Герои Подаръци За Рожден Ден

1 Големина : 1813cm ; 3525cm2 Боја : бела3 Фил : високо квалитетни PP памук4 Материјал : Кадифен5.Пакување : 1 buc во една OPP вреќаНашата фабрика се стручни за сопствени кадифен играчки одлуки...

BGN 9.00 9.44
стенжорн(stenzhorn) Pandy 1/8 вздымающаяся панда Мейн малък домашен любимец BJD SD кукла безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

стенжорн(stenzhorn) Pandy 1/8 вздымающаяся панда Мейн малък домашен любимец BJD SD кукла безплатна доставка

Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница!Сите играчки се голи, вклучувајќи главата, телото, со исклучок на коса и шминка, облека и чевли, и други додатоци, нашата бесплатна испорака до еден пар очи, ако ви се допаѓа, ве молиме контактирајте ме...

BGN 64.00 80.00
Articuno Animal Dolls, 18 см, детски плюшени играчки, Детски играчки, джобни Мега плюшени играчки за изпращане на децата в подарък с безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Articuno Animal Dolls, 18 см, детски плюшени играчки, Детски играчки, джобни Мега плюшени играчки за изпращане на децата в подарък с безплатна доставка

Производ Функција : Големина на : Висок 18 cmПакет Тежина : 150gМатеријал : ПП ПамукПакет за стоката : 1 BUCОпција : 1 ВидовиСлика Покаже : ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "совршен 5 ѕвезди" ...

BGN 12.00 13.33
чифт плюшени плюшени мечета играчки лук плюшено мече кукли подарък играчка на около 35 см
 • Ново
Оценка на продукта:

чифт плюшени плюшени мечета играчки лук плюшено мече кукли подарък играчка на около 35 см

опис:еден пар на мечето играчки, една бела и една жолта.големината е за 35cm здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

BGN 44.00 83.20
57 см мода Reborn кукла пълен винил силиконови Bebes Reborns De Menina от силикон, винил детски кукли за деца, Рожден Ден, подарък за Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

57 см мода Reborn кукла пълен винил силиконови Bebes Reborns De Menina от силикон, винил детски кукли за деца, Рожден Ден, подарък за Коледа

57cm Мода Раѓа Кукла Целосна Винил Силикони Bebes Reborns Menina Де Силикони Винил Бебе Играчки за Деца Роденден на Божиќ ПодарокКукла Големина : Прибл 57cm од Глава до Пети...

BGN 156.78
OUENEIFS Volks Lieselotte bjd sd кукли 1/3 модел тялото reborn момичета момчета очите високо качество на играчки грим магазин смола безплатни очите
 • Ново
Оценка на продукта:

OUENEIFS Volks Lieselotte bjd sd кукли 1/3 модел тялото reborn момичета момчета очите високо качество на играчки грим магазин смола безплатни очите

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

BGN 212.00 294.40
За коледен подарък нов 12 cm 10 бр./лот пп памук детски играчки, плюшен кукла мини малко плюшено мече цветя букети мечка за сватба
 • Ново
Оценка на продукта:

За коледен подарък нов 12 cm 10 бр./лот пп памук детски играчки, плюшен кукла мини малко плюшено мече цветя букети мечка за сватба

За Божиќ Подароци за НОВА 12 CM 10pcs / многу pp памук дете кадифен играчки кукла мини мали мечето цвет букети мечка за свадбаСпецификација : 11cmМатеријал : супер меки рамен свила ткаенини,висок степен на ПП памук пополниСтил : модаКоличина : 10pcsТежат : 0.15 kgЦена : поддршка на мало и трговија на големоПакување : спакувани во подарок кутијаБоја : како на сликите покажуваатГолемината или одговара на прашањата : што се Должи на различните методи на мерење прирачник,±1 инчен грешка во рамките на нормалниот опсег.Детали за производот : Поради различни производство, број на серија, број на пакување и материјали од производи ќе имаат малку се промени, но нема да влијае на севкупниот ефект, ве молиме пријатели се разбере,ви благодарам.За исклучување боја : Оваа продавница сите бебе слика од shopkeeper себе, бидејќи целта причина, како што се осветлувањето и на екранот е во можност да се избегне бебе со малку надвор боја, и слики не може да прифати боја разлика, ве молиме размислете два пати пред да го купат...

BGN 11.00 20.00
45 см Reborn Baby Rabbit / panda плюшени кукли, играчки отворени очи красиви детски кукли с деца спят най-добрият подарък за Рожден Ден за деца
 • Ново
Оценка на продукта:

45 см Reborn Baby Rabbit / panda плюшени кукли, играчки отворени очи красиви детски кукли с деца спят най-добрият подарък за Рожден Ден за деца

Кукла е шапка може да се отстрани, главата и раката е изработен од винил, нетоксични зелена ПВЦ телото е негативни јони памук, исто така познат како антибактериски памук...

BGN 24.00 34.88
Хубава имитация игри с топка коте в кошницата плюшени кукли, меки играчки котка с рамка детски играчки за украса на подарък за Рожден Ден
 • Ново
Оценка на продукта:

Хубава имитация игри с топка коте в кошницата плюшени кукли, меки играчки котка с рамка детски играчки за украса на подарък за Рожден Ден

Симпатична Симулација Играње Топката маче во Кошница Кадифен Играчки мека Мачки Играчки Со рамка Деца Играчки, Украси за Роденденски ПодарокПроизвод Параметри : 1...

BGN 3.00 4.18
Ники 35 см, тъмен на цвят горски жираф мека играчка плюшен, детски децата кукла подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Ники 35 см, тъмен на цвят горски жираф мека играчка плюшен, детски децата кукла подарък безплатна доставка

Сосема нов, со оригиналниот записMearsurement : прибл 35cm во HighthКоличина : 1 КОМПЈУТЕРНаправени од високоодделение мека кадифен...

BGN 22.00 23.98
28 см цялото тяло силиконови Reborn Baby Doll играчки, реалистични играят къща играчка новородено момиче, подарък за рожден Ден, подарък се къпят играчка
 • Ново
Оценка на продукта:

28 см цялото тяло силиконови Reborn Baby Doll играчки, реалистични играят къща играчка новородено момиче, подарък за рожден Ден, подарък се къпят играчка

28cm Целосна силикони тело раѓа девојка бебе кукла играчки принцеза бебиња кукла мода роденденски подарок девојки brinquedosОпис на производот Големина : За 28cm Знаци : целосна силиконски материјал...

BGN 48.00 52.78
Безплатна доставка 3 чифта / лот обувки за 1/6 кукли обувки за кукли Барби момче, един мъж на куклата Кен
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 3 чифта / лот обувки за 1/6 кукли обувки за кукли Барби момче, един мъж на куклата Кен

Читање пред да нарачате : 1 Ова не е оригинална чевли за bbarbie, но тоа е производство на оригиналниот модел, и одговара за нормален bbarbie foots , не одговараат за голема нога bbarbie.2...

BGN 2.72
1: 12 Луксозна Дървена Пиано Миниатюрен Куклена Къща Бял
 • Ново
Оценка на продукта:

1: 12 Луксозна Дървена Пиано Миниатюрен Куклена Къща Бял

Исклучителна дрвени пијано за скала 1 : 12 куклена куќаДрвена конструкција обоен во црноПијано маска може да се отвориИсто така одлична декорација во вашиот двор на куќа на куклиПијано Големина : 9 x 9 x 7 cm / 3.54 x 3.54 x 2.76 инчиСтолче големина : околу 3.2 x 1.7 x 2.6 cm / 1.26 x 0.67 x 1.02 инчиГлавната Боја : ЦрнаГлавен материјал : БрезаПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : постои Ризик од задушување Мали делови, не е за деца под 3 години.Грижа Инструкции : ве Молиме чувајте го на суво и ладно, да се избегне ливадаПакет содржина : 1 x кукла куќа пијано1 x Кукла Куќа СтолчеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 13.00 14.72
фабрика предлага на едро продажба 25 см кафяв син лилав зелен BJD кукла косата DIY права коса перуки за 1/3 1/4 bjd кукла
 • Ново
Оценка на продукта:

фабрика предлага на едро продажба 25 см кафяв син лилав зелен BJD кукла косата DIY права коса перуки за 1/3 1/4 bjd кукла

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 25cm *100cm.Оваа опција само за боја #2536, за други бои, ќе може да го видиш тоа мојата продавница.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.

BGN 3.00 4.86
57 см Alive Reborns от силикон, винил цялото тяло на бебета кукли 23 инча с реалистични новородено кукла златни косата възстановената момиче принцеса играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

57 см Alive Reborns от силикон, винил цялото тяло на бебета кукли 23 инча с реалистични новородено кукла златни косата възстановената момиче принцеса играчки

57 см Жив Reborns Силикони Винил со Полно Тело Бебиња Кукли 23 Инчен Реални Новороденче Кукла Злато Коса Раѓа Девојка Принцеза Играчки1) најдобар квалитет и безбеден за вашите бебиња...

BGN 123.00 164.00
12801 пълна къща, дървена, ръчно изработени голям DIY Куклена къща Сам миниатюрен 3D спалня дървена пъзел куклена къща миниатюрни мебели играчка
 • Ново
Оценка на продукта:

12801 пълна къща, дървена, ръчно изработени голям DIY Куклена къща Сам миниатюрен 3D спалня дървена пъзел куклена къща миниатюрни мебели играчка

Големина на : Заврши големина : околу 33 * 14 * 19cmТежина : околу 1,5 кгДодатоци : 1,мебел материјал пакет2, Светла3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

BGN 71.98
около 18 см сиво хъски куче с камбана плюшени играчки Детски играчки, подарък за рожден ден b0395
 • Ново
Оценка на продукта:

около 18 см сиво хъски куче с камбана плюшени играчки Детски играчки, подарък за рожден ден b0395

објектот е 18 cm играчка, едно парчеако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас слободно или ќе може да го погледне во нашата продавница да seach што ви се допаѓа :

BGN 21.00 39.98
50 см възглавница кукла творчески светлина нагоре LED индуктивни меки играчки плюшени играчки, цветни светещи мечка Коледа за деца, подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

50 см възглавница кукла творчески светлина нагоре LED индуктивни меки играчки плюшени играчки, цветни светещи мечка Коледа за деца, подарък

50cm Перница кукла Креативни светне LED Индуктивен Препарирани Животни Кадифен Играчки и Шарени Блескав Мечка Божиќ за Деца Подарок Опис на Производот : Големина : 50cm долго Боја : бела, сина, розова, жолта...

BGN 21.00 25.73
Nooer New Kawaii Teddy Bear Плюшен Играчка Меки Пълнени Рокля Мечка Кукла За Момичета, Деца Плевене Валентин Рожден Ден, Подарък За Коледа
 • Ново
Оценка на продукта:

Nooer New Kawaii Teddy Bear Плюшен Играчка Меки Пълнени Рокля Мечка Кукла За Момичета, Деца Плевене Валентин Рожден Ден, Подарък За Коледа

1.Опис На ПроизводотОбјект : Мечка Кадифен ИграчкиГолемина : 45 cm Х 65cmМатеријал : кадифенФил : pp памукБоја : како на сликатаПакување : 1*opp вреќа2.Фото Шоу4.Перење Проблем1.За ПерењеДел од чистење кога ќе го користете сува крпа(ако е потребно,четкање на заби),користете благ детергент,Да се фокусираат на стил јасно дамка,а потоа се суши...

BGN 25.00 25.44
G07-X404 детска подарък играчка е 1:12 куклена къща кухненски мебели миниатюрен rement кукла аксесоари САМ на двойна врата странична шкаф-1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

G07-X404 детска подарък играчка е 1:12 куклена къща кухненски мебели миниатюрен rement кукла аксесоари САМ на двойна врата странична шкаф-1бр

скала : 1 : 12Големина на : 12.1*4.5*6.1 cm Материјал : дрвени / ПВЦНе вклучувајќи ги други го одликува(1 : 12 големина ,ве молиме бидете сигурни дека однапред)купувачот се покаже :

BGN 24.00 27.18
Мини куклена къща кухненски мебели, аксесоари модел кафе, чай от 15 комплекти абстрактни цветя
 • Ново
Оценка на продукта:

Мини куклена къща кухненски мебели, аксесоари модел кафе, чай от 15 комплекти абстрактни цветя

Опис : материјал : Висококвалитетна керамикаГолемина : Teapot висока 3.5 см, широка 2.5 см, со дијаметар од 1,5 см чинијата;Објектот вклучуваат : 6 чинии, 6 чаши, 1 млеко конзерви, шеќер 1 лименки, 1 teapotПовеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

BGN 12.80
40/60 см Малкият принц и Лисицата плюшени играчки лисици пълнени кукла децата на дете, подарък за рожден Ден, подарък магазин Home Deco Triver
 • Ново
Оценка на продукта:

40/60 см Малкият принц и Лисицата плюшени играчки лисици пълнени кукла децата на дете, подарък за рожден Ден, подарък магазин Home Deco Triver

Име : Кадифен Фокс Кукла Играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : супер меки кадифен; Полнење : pp памук; Големина 1# : за 40cm; Големината 2# : за 60cm; 100% со добар квалитет;Брза испорака; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

BGN 13.58
Модни Дрехи За Кукли Барби Цветни Къси Рокли С Дълъг Ръкав За Куклена Къща Барби Стоп-Моушън Облекло 1/6 Аксесоари За Кукли
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни Дрехи За Кукли Барби Цветни Къси Рокли С Дълъг Ръкав За Куклена Къща Барби Стоп-Моушън Облекло 1/6 Аксесоари За Кукли

Модата Облека За Барби Кукли Шарени Долг Ракав Кратки Фустани За Барби Куклена Куќа Кукла Облека 1 / 6 Кукла ДодатоциПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаФустан само, кукли не се вклучени.

BGN 3.00 6.37
Доста формално сватбена рокля за кукла Барби и многопластова лейси марлевая модни дрехи за куклата къща на Барби 1/6 BJD аксесоари за кукли
 • Ново
Оценка на продукта:

Доста формално сватбена рокля за кукла Барби и многопластова лейси марлевая модни дрехи за куклата къща на Барби 1/6 BJD аксесоари за кукли

Прилично Формално Свадба се Облекуваат За Барби Кукла Мултислој Чипка Газа Мода Облека За Барби куклена куќа 1 / 6 BJD Кукла ДодатоциПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина

BGN 5.00 7.97