• Ново
43 см Zapf кукла обувки са подходящи за бебета, деца най-добрият подарък за рождения ден. G31

43 см Zapf кукла обувки са подходящи за бебета, деца най-добрият подарък за рождения ден. G31

Buyers rating:
-31 % BGN 5.00
BGN 7.20

Брой продукти


1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Други функции

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Форма:
1/6
Размери:
6 см
Номер На Модела:
G31
Атрибут BJD / SD:
Обувки
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Материал:
PU
Пол:
Момичета
търговска марка:
ИГРАЧКИ ЦИН СИЕ
Тип:
Аксесоари

Най-добри сделки

Официален жълт Заек Заек плюшен играчка 30 см Baby Kid подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Официален жълт Заек Заек плюшен играчка 30 см Baby Kid подарък

Службен Жолта Зајакот Bunny Кадифен Играчки 30 CM Бебе Дете Подарок Состојба : 100% Нов Оригиналниот објект Материјал : Кадифен + PP памук Големина : околу 30 CM Pckage : ПП торба Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките X дена откако вашата уплата завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 30.54
40/60 см Малкият принц и Лисицата плюшени играчки лисици пълнени кукла децата на дете, подарък за рожден Ден, подарък магазин Home Deco Triver
 • Ново
Оценка на продукта:

40/60 см Малкият принц и Лисицата плюшени играчки лисици пълнени кукла децата на дете, подарък за рожден Ден, подарък магазин Home Deco Triver

Име : Кадифен Фокс Кукла Играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : супер меки кадифен; Полнење : pp памук; Големина 1# : за 40cm; Големината 2# : за 60cm; 100% со добар квалитет;Брза испорака; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

BGN 13.58
голям 60x60cm изкуствен ротвайлер куче стои ротвайлер куче плюшен играчка, Коледен подарък h0780
 • Ново
Оценка на продукта:

голям 60x60cm изкуствен ротвайлер куче стои ротвайлер куче плюшен играчка, Коледен подарък h0780

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас ,ние мора да се потрудиме да ви послужи...

BGN 85.00 159.98
Най-сладкото парче костюм за Zapf 43cm just baby born clothes, е да даде на детето си най-добрият подарък за рожден ден! n61
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-сладкото парче костюм за Zapf 43cm just baby born clothes, е да даде на детето си най-добрият подарък за рожден ден! n61

Симпатична парче костим за Zapf 43cm само родено бебе облека, е да му се даде на детето најдобри роденденски подарок! n61

BGN 3.00 3.18
57 см Alive Reborns от силикон, винил цялото тяло на бебета кукли 23 инча с реалистични новородено кукла златни косата възстановената момиче принцеса играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

57 см Alive Reborns от силикон, винил цялото тяло на бебета кукли 23 инча с реалистични новородено кукла златни косата възстановената момиче принцеса играчки

57 см Жив Reborns Силикони Винил со Полно Тело Бебиња Кукли 23 Инчен Реални Новороденче Кукла Злато Коса Раѓа Девојка Принцеза Играчки1) најдобар квалитет и безбеден за вашите бебиња...

BGN 123.00 164.00
12801 пълна къща, дървена, ръчно изработени голям DIY Куклена къща Сам миниатюрен 3D спалня дървена пъзел куклена къща миниатюрни мебели играчка
 • Ново
Оценка на продукта:

12801 пълна къща, дървена, ръчно изработени голям DIY Куклена къща Сам миниатюрен 3D спалня дървена пъзел куклена къща миниатюрни мебели играчка

Големина на : Заврши големина : околу 33 * 14 * 19cmТежина : околу 1,5 кгДодатоци : 1,мебел материјал пакет2, Светла3, Дрвена рамка (рефус)Карактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами,внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

BGN 71.98
1: 12 Луксозна Дървена Пиано Миниатюрен Куклена Къща Бял
 • Ново
Оценка на продукта:

1: 12 Луксозна Дървена Пиано Миниатюрен Куклена Къща Бял

Исклучителна дрвени пијано за скала 1 : 12 куклена куќаДрвена конструкција обоен во црноПијано маска може да се отвориИсто така одлична декорација во вашиот двор на куќа на куклиПијано Големина : 9 x 9 x 7 cm / 3.54 x 3.54 x 2.76 инчиСтолче големина : околу 3.2 x 1.7 x 2.6 cm / 1.26 x 0.67 x 1.02 инчиГлавната Боја : ЦрнаГлавен материјал : БрезаПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : постои Ризик од задушување Мали делови, не е за деца под 3 години.Грижа Инструкции : ве Молиме чувајте го на суво и ладно, да се избегне ливадаПакет содржина : 1 x кукла куќа пијано1 x Кукла Куќа СтолчеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 13.00 14.72
1/3 1/4 1/6 BJD Кукла SD Сладко Dress BJD Clothes Кукла направи си САМ Dress For Birthday Gift
 • Ново
Оценка на продукта:

1/3 1/4 1/6 BJD Кукла SD Сладко Dress BJD Clothes Кукла направи си САМ Dress For Birthday Gift

Е објект само продаде 1 / 3 1 / 4 1 / 6 големина на Облека ,кукла не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!И кога ќе го купите овој фустан ,ве молиме да ми кажете вашата кукла големина детали ,благодарение !Answer : ___________________________ Note : Ве молиме да се напомене дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Топло совет : вклучуваат фустан и капа !1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

BGN 32.00 38.24
32 см играта Лига LOL Gnar плюшени играчки кукла официално издание 1: 1 Gnar меки плюшени, меки играчки за коледни подаръци за Рожден Ден
 • Ново
Оценка на продукта:

32 см играта Лига LOL Gnar плюшени играчки кукла официално издание 1: 1 Gnar меки плюшени, меки играчки за коледни подаръци за Рожден Ден

32 CM Игра Лига LOL Gnar Кадифен Играчки Кукла Службен Edition 1 : 1 Gnar Кадифен Мека Полнети Играчки за Роденден на Божиќ Подароци Име на Производ : LOL Кадифен Темата : LOL Gnar Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Кадифен Големина : 32cm Боја : Multicolor Пакет : Opp Вреќа

BGN 27.00 28.00
ZWSISU 5шт (млечни бутилка + вилици+биберон+трапезария чиния)имитация на кукольной съдове четири комплекта за 43 см Baby Born Zapf кукла аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

ZWSISU 5шт (млечни бутилка + вилици+биберон+трапезария чиния)имитация на кукольной съдове четири комплекта за 43 см Baby Born Zapf кукла аксесоари

Кукла Фустани За 18" Американска ДевојкаМоден Дизајн,ПератСамо кукла чевли,кукла не се Вклучени!Молиме Забележете : 1...

BGN 2.00 3.18
Blygirl Blyth кукла violet Grape къдрава гол кукла combined body 19 joint САМ кукла can change makeup
 • Ново
Оценка на продукта:

Blygirl Blyth кукла violet Grape къдрава гол кукла combined body 19 joint САМ кукла can change makeup

Добредојдовте во мојата продавница Кукла : Blyth голи кукла (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) боја на Очите : четири стилови може да се менува прашува : Кукла тело е мултизаеднички тело, вкупно 19 зглобовите...

BGN 73.60
Бял Заек Плюшен Играчка Пълнени Сладък Заек Играчка Начало Декор Заек Възглавница Сферична Възглавница Аниме Герои Подаръци За Рожден Ден
 • Ново
Оценка на продукта:

Бял Заек Плюшен Играчка Пълнени Сладък Заек Играчка Начало Декор Заек Възглавница Сферична Възглавница Аниме Герои Подаръци За Рожден Ден

1 Големина : 1813cm ; 3525cm2 Боја : бела3 Фил : високо квалитетни PP памук4 Материјал : Кадифен5.Пакување : 1 buc во една OPP вреќаНашата фабрика се стручни за сопствени кадифен играчки одлуки...

BGN 9.00 9.44
фабрика предлага на едро продажба 25 см кафяв син лилав зелен BJD кукла косата DIY права коса перуки за 1/3 1/4 bjd кукла
 • Ново
Оценка на продукта:

фабрика предлага на едро продажба 25 см кафяв син лилав зелен BJD кукла косата DIY права коса перуки за 1/3 1/4 bjd кукла

Добредојдовте во мојата продавницаНа перики големина е 25cm *100cm.Оваа опција само за боја #2536, за други бои, ќе може да го видиш тоа мојата продавница.Нормално, за 1 / 3 кукла главата треба 2 парчиња,за 1 / 4 кукла главата треба 1.5 парчиња,за 1 / 6 кукла треба 1pieces само.ако сте freshhand, јас предлагам да се подготви 2pieces најмалку.

BGN 3.00 4.86
Мини куклена къща на два дървени притежателя на шапки за кухненски мебели модела аксесоари сладки
 • Ново
Оценка на продукта:

Мини куклена къща на два дървени притежателя на шапки за кухненски мебели модела аксесоари сладки

Материјал : Дрво Големина : Висок капа висок околу 5cm ниско буџетните висока 4cm Предмети : 2caps капи не вклучуваат оПовеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница

BGN 8.16
45 см / 90 см сладко плюшено лъв се простират краката и краката, играчки, пълнени животни, кукла, детски децата момче рожден ден, подарък за коледа Triver
 • Ново
Оценка на продукта:

45 см / 90 см сладко плюшено лъв се простират краката и краката, играчки, пълнени животни, кукла, детски децата момче рожден ден, подарък за коледа Triver

Име : симпатична кадифен лав полнети играчки кукла ; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp памук; Големина 1# : за 45см; Големината 2# : за 90cm; 100% со добар квалитет; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

BGN 28.78
стенжорн(stenzhorn) Pandy 1/8 вздымающаяся панда Мейн малък домашен любимец BJD SD кукла безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

стенжорн(stenzhorn) Pandy 1/8 вздымающаяся панда Мейн малък домашен любимец BJD SD кукла безплатна доставка

Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница!Сите играчки се голи, вклучувајќи главата, телото, со исклучок на коса и шминка, облека и чевли, и други додатоци, нашата бесплатна испорака до еден пар очи, ако ви се допаѓа, ве молиме контактирајте ме...

BGN 64.00 80.00
Безплатна доставка 3 чифта / лот обувки за 1/6 кукли обувки за кукли Барби момче, един мъж на куклата Кен
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 3 чифта / лот обувки за 1/6 кукли обувки за кукли Барби момче, един мъж на куклата Кен

Читање пред да нарачате : 1 Ова не е оригинална чевли за bbarbie, но тоа е производство на оригиналниот модел, и одговара за нормален bbarbie foots , не одговараат за голема нога bbarbie.2...

BGN 2.72
чифт плюшени плюшени мечета играчки лук плюшено мече кукли подарък играчка на около 35 см
 • Ново
Оценка на продукта:

чифт плюшени плюшени мечета играчки лук плюшено мече кукли подарък играчка на около 35 см

опис:еден пар на мечето играчки, една бела и една жолта.големината е за 35cm здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

BGN 44.00 83.20
детски играчки, подарък за Рожден Ден Led Light плюшен възглавница LED Light Pillow color богати и пъстри звезди, светещи възглавници коледни играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

детски играчки, подарък за Рожден Ден Led Light плюшен възглавница LED Light Pillow color богати и пъстри звезди, светещи възглавници коледни играчки

деца Играчки, Роденденски Подарок Led Светло кадифен Перница LED Светло Перница боја богата и шарени ѕвезди, Светлечки перница Божиќ ИграчкиТип : флеш ѕвездаФил : високоодделение PP памукВозраст Опсег : > 3 годиниПол : УнисексПредупредување : нема водаДимензии : 40cm35cmБатерија : не содржиТопло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики...

BGN 6.00 7.98
голям 42 см клекнал ротвайлер куче плюшен играчка кукла за подарък за рожден ден h2302
 • Ново
Оценка на продукта:

голям 42 см клекнал ротвайлер куче плюшен играчка кукла за подарък за рожден ден h2302

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница...

BGN 42.00 79.98
Ники 35 см, тъмен на цвят горски жираф мека играчка плюшен, детски децата кукла подарък безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Ники 35 см, тъмен на цвят горски жираф мека играчка плюшен, детски децата кукла подарък безплатна доставка

Сосема нов, со оригиналниот записMearsurement : прибл 35cm во HighthКоличина : 1 КОМПЈУТЕРНаправени од високоодделение мека кадифен...

BGN 22.00 23.98
OUENEIFS Volks Lieselotte bjd sd кукли 1/3 модел тялото reborn момичета момчета очите високо качество на играчки грим магазин смола безплатни очите
 • Ново
Оценка на продукта:

OUENEIFS Volks Lieselotte bjd sd кукли 1/3 модел тялото reborn момичета момчета очите високо качество на играчки грим магазин смола безплатни очите

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожатаи ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .Ви благодариме на соработката !

BGN 212.00 294.40
2 цвят филм Агнес Пат кукла, плюшено еднорог кон щастливи меки животни на детски играчки рожден ден на Коледа Xams подарък красива възглавница
 • Ново
Оценка на продукта:

2 цвят филм Агнес Пат кукла, плюшено еднорог кон щастливи меки животни на детски играчки рожден ден на Коледа Xams подарък красива възглавница

Димензии : висина е околу 23cm,Должина е околу 30cm(не вклучуваат опашка)Пакет вклучувајќи 1pc кукла(140g)не можат да стојат самостојно​Здраво драги пријател сите предмети треба да се мијат пред употреба...

BGN 17.00 26.06