• Ново
Електрическа кана е стъклен електрически се използва за варене на вода и автоматично изключване неръждаема стомана

Електрическа кана е стъклен електрически се използва за варене на вода и автоматично изключване неръждаема стомана

Buyers rating:
-50 % BGN 88.00
BGN 176.00

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат .

Други функции

търговска марка:
тангву
Напрежение На Тока (В):
220V
Начин На Нагряване:
Подземно Отопление
Обемът на:
1.7 л
Мощност (W):
1850 W
топлинна:
No
Функция:
Функция За Автоматично Изключване За Безопасност
Скорост На Нагряване:
4-6 минути
Мащабна Етикет:
Чайник Марк
Материал:
Стъкло
Стил:
Електрическа Кана
Автоматично изключване:
No
Източник На Захранване:
220V/50hz
Материал На Черупката:
Стъкло
Номер На Модела:
тангву
Характеристика:
Въртеливо Основа На 360 Градуса
документ:
ЕМС
Код на продукта :
ТАНГВУБ
JR:
138

Най-добри сделки

Електрическа одноцилиндровая шоколад плавильная печка Темперирующая смесица от шоколад плавильная печка плавильная машина
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа одноцилиндровая шоколад плавильная печка Темперирующая смесица от шоколад плавильная печка плавильная машина

Електрични Еден цилиндар чоколадо топење печки Калење мешавиначоколадо melter шпоретот топење машинаСликата покажува :

BGN 49.00 52.00
50 см кръгла това е една тенджера Пържен сладолед рулонная машина Ice pan machine maker безплатна доставка автоматична печени машина за сладолед
 • Ново
Оценка на продукта:

50 см кръгла това е една тенджера Пържен сладолед рулонная машина Ice pan machine maker безплатна доставка автоматична печени машина за сладолед

50cm биг пан големина еден пан фрид сладолед roll машинаСпецификација : Име : Фрид сладолед машинаПан големина : 50*50cmЛадилни : R22Моќност : 1800 WНапон : 220v / 50hzТежина : 65 KGГолемина : 640*660*780mmДетали : Нашата машина бесплатен превозот за клиентите од страна на морето ...

BGN 1408.00
Автоматично 290r / min фъстъци shucker / sheller / dehuller / arachide shelling/hullingmachine с 600-800kg/h за продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматично 290r / min фъстъци shucker / sheller / dehuller / arachide shelling/hullingmachine с 600-800kg/h за продажба

Автоматско 290r / мин Кикирики shucker / sheller / dehuller / arachide бомбардирањето / hullingmachine со 600800kg / h за продажбаОд кикирики shucker / sheller / dehuller / arachide бомбардирањето / hullingmachine со 600800kg / h за продажбаКонтакт : ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 008637155607086 SKYPE / email рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком МОБИЛНИ / WHATSAPP 008617719878440Драг пријател, ако сакате да пратката од страна на побрз метод, како што се DHL, TNT или Авионот, не двоумете се да контактирате со мене...

BGN 1680.00
машина за сладолед Фрай компресор двойна тава от неръждаема стомана двойно, машина тава лед, печено машина преобръщане на сладолед
 • Ново
Оценка на продукта:

машина за сладолед Фрай компресор двойна тава от неръждаема стомана двойно, машина тава лед, печено машина преобръщане на сладолед

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.нерѓосувачки челик двојно пан Двојно компресор фрај сладолед машина,мраз пан машина,фрид сладолед roll машина ...

BGN 4781.92
Висококачествена най-новата автоматична ултразвукова машина за запечатване на тръбата сливк ББ
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествена най-новата автоматична ултразвукова машина за запечатване на тръбата сливк ББ

Ултразвучно Цевка Запечатување машина прифаќа подвижен линија, со користење на ултразвучно принципот на опашката запечатување на цревото, композитни цевка, добра стабилност, висока ефикасност, динамичен компоненти се добро познати брендови...

BGN 1976.00 2080.00
Lxrj-10L*2 Двойна резервоар от неръждаема стомана напитка с лед гранит натрошен лед машина киша машина 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Lxrj-10L*2 Двойна резервоар от неръждаема стомана напитка с лед гранит натрошен лед машина киша машина 1бр

1pc XRJ10 L*2 Двокреветни Резервоарот Нерѓосувачки Челик Пијат Iced granita кршен мраз машина лапавица машинаСликата покажува : Опис : Модел : XRJ10 L * 2 Напон : 110 V220 V Фрекфенција : 50 / 60 / HZ Замрзнување моќ : 400 W Просечната температурата на замрзнување : 2°C3°C Димензии : 570 * 370 * 730mm Нето тежина : 53 KG Бруто тежина : 63 KG Двојно цилиндар снег топење машина карактеристики : 1, моделирање шик : Италија надворешен дизајн, сите не ' рѓосувачки челик, shutter вентилација панели, шарени осветлување, тоа е освежување, преку Европската CE сертификација 2, ладење брзо се : употреба на Италија увезени компресор, испарувачот внатре и надвор од ѕидот на преносот, на ефикасност за ладење е висока, брзина на топи 3, употребата на машина која може да произведе снег ладно производи, но исто така и за производство на ладно пиете сок 4, различни : во производството на магнетни диск снег машина во исто време, да ги задржи на снабдувањето со процесот на подобрување, квалитет и сигурен механички пренос на снег машина за Употреба : Пијалак, млечни напивки, овошен сок Машина се користи и карактеристики : Остварување Пијалак, млечни напивки, овошен сок и други пијалоци, практично користење, чистење на канализација, е идеална опрема за пијалоци индустрија е исклучително популарна, од не ' рѓосувачки челик испарувачот, на преносот на топлината ефект е добро, брзо подигнување температура...

BGN 1625.00 1710.40
YB 1000A 1000g swing grinder / чай grinder/spice grinder/small powder mill, high speed, power 3100w
 • Ново
Оценка на продукта:

YB 1000A 1000g swing grinder / чай grinder/spice grinder/small powder mill, high speed, power 3100w

YB1000 A 1000g замав мелница / чај мелница / зачинмелница / мали прав мелница, со голема брзина, сила 3100wфотографијата покажува : Функција : МОДЕЛ NO : YB1000 A Тежина : 8kg Големина : 24*24*41cm напон : 220 V или 110 V Забелешка : 1.оваа морнар е со англиски настава...

BGN 331.00 348.80
Електрически чайник вряла пот хранително-вкусовата неръждаема стомана 304 1.5 л мода продукт за сигурност, автоматично изключване функция
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрически чайник вряла пот хранително-вкусовата неръждаема стомана 304 1.5 л мода продукт за сигурност, автоматично изключване функция

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 98.00 195.20
Jyl-C012 домакински сокоизстисквачка многофункционална машина бутилка сок малка Плодови сокоизстисквачка машина за кайма, сухо смилане
 • Ново
Оценка на продукта:

Jyl-C012 домакински сокоизстисквачка многофункционална машина бутилка сок малка Плодови сокоизстисквачка машина за кайма, сухо смилане

JYLC012 Домаќинство Морнар мултифункционален машина Сок од Шише Мали Овошје ИзстискванеМашина Земјата месо, сува мелењеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Liquidizer Модел : JYLC012Напон : 220 VМоќност : 250 WШколка материјал : храна одделение пластикаКабина : дваБрзина : 18000 ВРТЕЖИ / минКапацитет : 1200mlКупот на тело : мешање првенство, Климатизација првенство, Сува Mo првенствоПакување големина : 42.9*18.2*24.7 cmТежина : 2.4 KG

BGN 45.55
3 Роликовая сокоизстисквачка за захарна тръстика, сокоизстисквачка за захарна тръстика, аспиратор захарна тръстика, сокоизстисквачка за захарна тръстика QJH-L100A 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

3 Роликовая сокоизстисквачка за захарна тръстика, сокоизстисквачка за захарна тръстика, аспиратор захарна тръстика, сокоизстисквачка за захарна тръстика QJH-L100A 1бр

Нерѓосувачки челик, електрични шеќерна трска морнар 3 ролки rollders ШЕЌЕРНА Трска морнарСликата покажува : Димензии 560x360x590 (mm) Модел QJH L100 A на ефикасноста на Производството : 350400kg / H Моќност : 750 w Напон : 220 v ве Молиме имајте во предвид како beblow !!! 1)Ако изберете "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште! Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

BGN 1059.00 1114.40
220 1000 W 1 бр. Всички от неръждаема стомана сок прес машина 5500 домакински електрически плодове и зеленчуци сокоизстисквачка машина
 • Ново
Оценка на продукта:

220 1000 W 1 бр. Всички от неръждаема стомана сок прес машина 5500 домакински електрически плодове и зеленчуци сокоизстисквачка машина

220 V 1000 W 1 PC Сите нерѓосувачки челик сок притиснете машина 5500 домаќинствоелектрични овошје и зеленчук морнар машинаСликата покажува : Опис : Напон : 220 VМоќност : 1000 WЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

BGN 2906.00 3059.20
20-3000g автоматична крупнотоннажная частица, прахобразен опаковка пълнители богат на функции весовая и пълнене на машината
 • Ново
Оценка на продукта:

20-3000g автоматична крупнотоннажная частица, прахобразен опаковка пълнители богат на функции весовая и пълнене на машината

203000g Автоматско Голем капацитет Честички,Прав weigher додатен Мултифункционални мерење и пополнување на машинаВниманиеако пополнување на честички,максимум може да се 3000gако пополнување прав, максимум може да се 2500g, помалку од 3000gКарактеристики : Автоматско мултифункционални премерување, полнење и пакување машина за ориз, чај, брашно, цели зрна, мачка храна и друга храна, хинап, Кинески wolfberry, прав и други традиционалната Кинеска медицина материјали, копчиња, нокти, песок , Desiccant, вар во прав, метални делови, електронски компоненти и други гранули или во правкако материјали.1.Едноставна операција2.Широк бес на апликацијатаСпецификации : МоделUDFZ3000Моќност200 WНапон220 V / 110 VТежина45 KGЦелокупната димензии650*450*1260mm дрвени случајПакување капацитет203000g

BGN 1424.00
Най-добрата битова машина за пресоване на фъстъчено масло, опит САМ,вытеснитель масло от семена на сусам, орехи,бадеми, соя.Маслени Прессеры
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-добрата битова машина за пресоване на фъстъчено масло, опит САМ,вытеснитель масло от семена на сусам, орехи,бадеми, соя.Маслени Прессеры

Најдобри домаќинство масло од кикирики притиснете машина,DIY искуство,масло за expellerСусам, ореви, бадеми,соја.Масло Pressersдомаќинство масло од кикирики притиснете машинаМоже да се исцеди повеќе од 18 видови на масло : семки од сончоглед, бор ореви, ореви, бадеми,силувања, црвена кикирики, бела кикирики, црн сусам, бела сусам, семки од тиква,лубеницата семе, ленено семе, василиј семиња, Чај, семиња, шумска ореви ....

BGN 708.00 745.60
WP300 вакуумно пакетираща машина 220V храни вакуумно пакетираща машина филмът контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver
 • Ново
Оценка на продукта:

WP300 вакуумно пакетираща машина 220V храни вакуумно пакетираща машина филмът контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver

WP300 Вакуумско пакување машина 220 V Храна Вакуумско Пакување Машина Филм СадХрана Sealer SaverЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Вакуумско пакување машинаМодел : WP300Напон : 220 VМоќност : 100 WВакуум степен : 60cm / hg0Запечатување ширина : 3ммInspiratory волумен : 10 L / минТорба адаптација : 032cmПакет големина : 45*21*18cmТежина : 2 KG

BGN 99.00 103.92
Умелото производство KN-110A риба вафельница машина 5 празни форми за сертифициране CE безплатна доставка експрес
 • Ново
Оценка на продукта:

Умелото производство KN-110A риба вафельница машина 5 празни форми за сертифициране CE безплатна доставка експрес

На skillfull производство KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, со CE сертификација бесплатен превозот од expressKN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, технички параметар : Број на Модел KN110 A риба вафли создателот машина Моќ 3000 W Напон 220 / 110 V 50 / 60 HZ Тежина 12 KG Излез 6 Whatsapp 008617719878440 Големина 620*425*265 мм Skype црна,жолтаKN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи слики : KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи храна слики : KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, повратни информации и големина на пакување : Контакт : ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 008637155607086 SKYPE / email рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком МОБИЛНИ / WHATSAPP 008617719878440Драг пријател, ако сакате да пратката од страна на побрз метод, како што се DHL, TNT или Авионот, не двоумете се да контактирате со мене...

BGN 672.00
Търговско домашно използване на горещ въздух пуканки производител на машина за пуканки VBG-701 електрически газ търговска машина за пуканки 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговско домашно използване на горещ въздух пуканки производител на машина за пуканки VBG-701 електрически газ търговска машина за пуканки 1бр

Комерцијални Дома Топла продажба на Електрична гас Топол Воздух Пуканки Создателот пуканки машина VBG701 Комерцијални пуканки машина 1pc на Производот покажуваИме на производ : еден главата гас пуканки машина Модел : VBG701 Влезен напон : 220v 50 hz Моќност : 30w Нето тежина : 16.7 kg Топлинска моќност : 21 MJ Производ Големина : 440 * 450 * 460mm Материјал : храна одделение од нерѓосувачки челик Температура опсег : 220260 степени Воздушен притисок : 2800pa со англискиот јазик прирачник : нема Pacakge листа : 1* пуканки машина

BGN 478.40
Автоматичен Малък фъстъчено масло, прес машина соево масло Presser 220 200 W неръждаема стомана нов за домашна употреба
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматичен Малък фъстъчено масло, прес машина соево масло Presser 220 200 W неръждаема стомана нов за домашна употреба

Автоматско Мали Масло од Кикирики Притиснете Машина Масло од Соја Presser 220 V 200 W нерѓосувачки челик Сосема нов За Домашна УпотребаСликата покажува : За домашна употреба : Примена : Четири бои за факултативна :

BGN 232.00 244.00
Бърза доставка 220 и 110 в автоматични електрически хранително-вкусовата вакуум мерки и теглилки на преносими домакински вакуумно опаковъчна машина с подарък 15 торб?
 • Ново
Оценка на продукта:

Бърза доставка 220 и 110 в автоматични електрически хранително-вкусовата вакуум мерки и теглилки на преносими домакински вакуумно опаковъчна машина с подарък 15 торб?

Брза Испорака 220 V 110 V Автоматски Електрични Храна Вакуум Sealer Преносни апарати за Домаќинство Вакуумско Пакување Машина Со Бесплатен Дар 15 кесиБесплатен подарок : слободен Жито торба 15 парчиња Боја : Бела со портокал Големина : за 360*54*50 mm Моќност : 80 W Материјал : ABS Нето тежина : 600g Работен Напон : 110 V 220 V (ЕУ приклучокот , НИ приклучокот , велика БРИТАНИЈА приклучокот , Австралија адаптер) Max Термички запечатување должина : околу 28cm За перници тип : (добредојдовте да контактирате со нас ви испрати кеси линк , ние ќе им даде на вашиот поголем попуст.) А, торба со еден или двострани reticulate површина, Може да се фрли вакуум, и може да се затворени...

BGN 35.00 88.82
8л електрическа доменни пещи цилиндър удебеляване фритюрник, скара и печено пиле печено тесто пръчки фурна пържени картофи машина фритюрник
 • Ново
Оценка на продукта:

8л електрическа доменни пещи цилиндър удебеляване фритюрник, скара и печено пиле печено тесто пръчки фурна пържени картофи машина фритюрник

8 L Електрични експлозијата печка цилиндар задебелување fryer Скара Пржена кокошка Пржени стапчиња тесто печка помфрит машина длабоко fryerСликата покажува :

BGN 184.00 193.60
3Л ръчно домашна наденица от месо спринцовка от неръждаема стомана ръчно вертикална машина за пълнене на колбаси с кухненски инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

3Л ръчно домашна наденица от месо спринцовка от неръждаема стомана ръчно вертикална машина за пълнене на колбаси с кухненски инструмент

3 L рака управувана домашен колбас месо stuffer нерѓосувачки челик прирачник вертикална колбас пополнување на машина кујна алаткаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : нерѓосувачки челик Прирачник колбас пополнување на машинаКапацитет : 3 LВнатрешниот барел должина : 20 CMВнатрешниот барел дијаметар : 12 CMEnema калибар : 4,3.5,2.5, 1.8 (CM)Режим : УпатствоМатеријал : нерѓосувачки челикПакет големина : 60*29*27 CMТежина 7.5 KG

BGN 229.52
1pc 2200W 220V Commercial stainless steel steam water automatic machine milk tea coffee shop shop steam milk machine
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 2200W 220V Commercial stainless steel steam water automatic machine milk tea coffee shop shop steam milk machine

1 PC 220 V 2200 W Комерцијални нерѓосувачки челик пареа вода машинаавтоматско млеко чај продавница кафуле пареа млеко машинаСликата покажува : Опис : Производ моќност : 2200 WПритисок на пареа : 1.6 барНоминална капацитет : 8 LПроизвод напон : 220 V / 50 HzМатеријал : храна одделение од нерѓосувачки челикПроизвод Големина : 260 * 430 * 580mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 970.00 1020.80
ITOP Mixer 1.5 L Heavy Duty Commercial Blender Professional Power Blender Mixer Juicer Food Processor With Blade Food Мелница
 • Ново
Оценка на продукта:

ITOP Mixer 1.5 L Heavy Duty Commercial Blender Professional Power Blender Mixer Juicer Food Processor With Blade Food Мелница

СпецификацијаИме : bpa free blenderМодел : Merci9001Моќност : 1800 WКапацитет : 1.5 LГолемина : 22.5 * 22.5 *51cmТело : ABS ПластикаНапон : 110 V / 60 Hz,220~240 V / 50 HzПриклучок : УЛ приклучокот,ЕУ приклучокот,велика БРИТАНИЈА приклучокКарактеристики : 1.Овој производ е опремен со Американската технологија 36 групи на интелигентни мешање програма.2 : Овој систем може автоматски да работат ,времето ,и да заврши со светлина tocuh.3 : Две брзина на пулсот функција ,мешање ефектот е одличен .4 : сечилото се направени од страна на Јапонски челик материјали ,цврсти и издржливи ,никогаш не рѓа .5 : високи и единствен мешање на брзина со што ни да се справи со било која храна лесно .6 : LED дисплеј ,Интелигентни копчето ,без надзор работење ,Автоматски на екранот со користење на времето7 : преостанатото време и безбедност класа8 : Висок квалитет на звук доказ за домување ,повеќе од 60% бучава може да биде изолиран9 : Тројно безбедносна Заштита ,се во леснотијата употреба .10 : Висока брзина на мотор ,растурање на клеточната размена на инстант но задржување на исхранаАко ви треба за да дознаете повеќе,Обидете се да ископирајте го следниов линк до вашиот brower и отворете го.ви благодаримеhttps : / / www.youtube.com / watch?v=Ux253 NAL5zc

BGN 677.00 928.00
1pc 220V 1500W home meaning автоматична капсульная tea 1000ML интелектуална италианската капсульная tea
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 220V 1500W home meaning автоматична капсульная tea 1000ML интелектуална италианската капсульная tea

1pc 220 V 1500 W дома што значи автоматско капсула кафе машина 1000 MLинтелигентни италијански капсула кафе машинаСликата покажува : Опис : Модел : EDG466Резервоарот за вода капацитет : 1000mlНапон : 220240 VПритисок : 15 барВода прилагодување : движете го џојстикот пред и поГолемина : 257 * 164 * 295mmИзлез wattage : 1500 WПодготовка чаши : 320 чашиЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 319.00 336.00
Неръждаема стомана ръчен резен домат плодове и зеленчуци, повече хеликоптер парче на рязане на машината
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана ръчен резен домат плодове и зеленчуци, повече хеликоптер парче на рязане на машината

Нерѓосувачки челик прирачник парче домат овошје и зеленчук повеќе сламен покрив парче машина за сечењеСликата покажува : Опис : име на производ : прирачник домати машина за сечење Машина големина : 370*180*200mm На сечилото број : 13pcs Парче Дебелина : 5mm тежина : 3100g се Справи со должина : 105mm функција : Овошје и зеленчук, храна slicer материјал : алуминиум рамка, од не ' рѓосувачки челик сечилото (420) Модел : Т316

BGN 296.00 312.00
Електрическа кана тец термос може да се използва в рамките на 5 секунди
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа кана тец термос може да се използва в рамките на 5 секунди

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 164.00 328.00
QW Stainless Steel Meat Slicer електрическа мелачка за месо 800 кг/ч машина за рязане на месо с 1 нож машина за хранително-вкусовата промишленост
 • Ново
Оценка на продукта:

QW Stainless Steel Meat Slicer електрическа мелачка за месо 800 кг/ч машина за рязане на месо с 1 нож машина за хранително-вкусовата промишленост

Име : Вертикална месо машина за сечење (Среденскала) Тип : QW Напон : 380 / 220 / 110 V Моќ : 0.75 KW Тежина : 95 KG Димензија : 660*380*730 MM Сечење дебелина : 2,5 mm50mm (според клиенти барања прилагодување) на Оваа машина за слободни дојде со еден сет на нож ...

BGN 1300.00 1368.00
Нов FKR-400A 110V / 220V домакински храни вакуумно опаковане машина за вакуумно опаковане машина филм контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов FKR-400A 110V / 220V домакински храни вакуумно опаковане машина за вакуумно опаковане машина филм контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver

Нови FKR400 A 110 V / 220 V Домаќинство Храна Вакуум Sealer Машина за Вакуум АмбалажаМашина Филм Контејнер За Храна Sealer SaverЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : клешти тип запечатување машинаМодел : FKR400 AНапон : 110 V / 220 VМоќност : 750 WЗапечатување должина : 400mmЗапечатување ширина : 5mmЗапечатување дебелина : 0.050.07 mmПечат тип : алуминиумска фолија композитни ЈП полиетилен итн.Пакет големина : 70*38*28cmТежина : 8 KG

BGN 369.00 388.45