• Ново
Електрическа кана с голям капацитет чаша кораб електрическа, 12V / 24V, затопляне на вода чаша вода heate

Електрическа кана с голям капацитет чаша кораб електрическа, 12V / 24V, затопляне на вода чаша вода heate

Buyers rating:
-50 % BGN 157.00
BGN 313.60

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат .

Други функции

търговска марка:
тангву
Начин На Нагряване:
Подземно Отопление
топлинна:
ДА
Функция:
Функция За Автоматично Изключване За Безопасност
Скорост На Нагряване:
>10 минути
Мащабна Етикет:
Inwall Mark
Материал:
неръждаема стомана
Стил:
Електрическа Кана
Автоматично изключване:
No
Източник На Захранване:
220V/50hz
Материал На Черупката:
неръждаема стомана
Време за излизане на пазара:
14 март
Номер На Модела:
тангву
Характеристика:
Въртеливо Основа На 360 Градуса
документ:
ЕМС
Напрежение На Тока (В):
12/24 / 200V
Мощност (W):
100-200W
Обемът на:
850 мл
Код на продукта :
TANGWUT
JR:
398/468

Най-добри сделки

Американската автоматична машина за капково кафе
 • Ново
Оценка на продукта:

Американската автоматична машина за капково кафе

Капе кафе Американски производител на кафе машина Мултикористете чај машина за кафе тенџереСпецификација : Напон : 220 V 50 HZКапацитет : 0.7 LМоќност : 550wНето тежина : 1.2 kgГолемина:205*146*253mmКонтрола стил : копчето префрлатеМашина за детали : Бесплатен подарок : Кафе тенџере

BGN 68.80
Нов FKR-400A 110V / 220V домакински храни вакуумно опаковане машина за вакуумно опаковане машина филм контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов FKR-400A 110V / 220V домакински храни вакуумно опаковане машина за вакуумно опаковане машина филм контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver

Нови FKR400 A 110 V / 220 V Домаќинство Храна Вакуум Sealer Машина за Вакуум АмбалажаМашина Филм Контејнер За Храна Sealer SaverЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : клешти тип запечатување машинаМодел : FKR400 AНапон : 110 V / 220 VМоќност : 750 WЗапечатување должина : 400mmЗапечатување ширина : 5mmЗапечатување дебелина : 0.050.07 mmПечат тип : алуминиумска фолија композитни ЈП полиетилен итн.Пакет големина : 70*38*28cmТежина : 8 KG

BGN 369.00 388.45
Електрическа одноцилиндровая шоколад плавильная печка Темперирующая смесица от шоколад плавильная печка плавильная машина
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа одноцилиндровая шоколад плавильная печка Темперирующая смесица от шоколад плавильная печка плавильная машина

Електрични Еден цилиндар чоколадо топење печки Калење мешавиначоколадо melter шпоретот топење машинаСликата покажува :

BGN 49.00 52.00
Висококачествена най-новата автоматична ултразвукова машина за запечатване на тръбата сливк ББ
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествена най-новата автоматична ултразвукова машина за запечатване на тръбата сливк ББ

Ултразвучно Цевка Запечатување машина прифаќа подвижен линија, со користење на ултразвучно принципот на опашката запечатување на цревото, композитни цевка, добра стабилност, висока ефикасност, динамичен компоненти се добро познати брендови...

BGN 1976.00 2080.00
Начало здравословна петрол по-малко домакински 3.2 L електрически въздушен фритюрник смарт Пържене машина AF-100
 • Ново
Оценка на продукта:

Начало здравословна петрол по-малко домакински 3.2 L електрически въздушен фритюрник смарт Пържене машина AF-100

Дома Здрава Масло Помалку Домаќинство 3.2 L Електрични Воздух Длабоко Fryer Smart Пржење МашинаСликата покажува : ОписИме на производ : Воздух Fryerсо англискиот јазик прирачник : да капацитет : 4.5 L Машина големина : 27*26.5*40 CM Школка материјал : ABS пластика Времетраење : 60 мин кабелот За напојување должина : околу 110 см функција : да одмрзнување, не Пржени чипс, пилешко, пица, итн Греење режим : Електрична топлина цевка + топол воздух конвекција Прилагодлива температура : 80220 степен

BGN 262.00 275.58
Електрическа кана тец термос може да се използва в рамките на 5 секунди
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа кана тец термос може да се използва в рамките на 5 секунди

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 164.00 328.00
DMWD 2 слоя мултифункционален електрически тиган горещ пот малка тенджера параход електрически отопление чаша юфка мини-пот печка на ЕС
 • Ново
Оценка на продукта:

DMWD 2 слоя мултифункционален електрически тиган горещ пот малка тенджера параход електрически отопление чаша юфка мини-пот печка на ЕС

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено за секој plugin производи .Било какви други интереси ве молиме контактирајте ме во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

BGN 17.00 18.03
Електрическа кана е стъклен електрически се използва за варене на вода и автоматично изключване неръждаема стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа кана е стъклен електрически се използва за варене на вода и автоматично изключване неръждаема стомана

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 88.00 176.00
Тип шлайфане стана 100 соя създател на мляко, соя неръждаема стомана автоматично отделен шлака търговската мрежа
 • Ново
Оценка на продукта:

Тип шлайфане стана 100 соя създател на мляко, соя неръждаема стомана автоматично отделен шлака търговската мрежа

100 вид Домашна употреба Нерѓосувачки челик Автоматско згура одделени Соја Млеко Производител на Комерцијални соја мелење машинаСликата покажува :

BGN 226.00 238.08
WP300 вакуумно пакетираща машина 220V храни вакуумно пакетираща машина филмът контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver
 • Ново
Оценка на продукта:

WP300 вакуумно пакетираща машина 220V храни вакуумно пакетираща машина филмът контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver

WP300 Вакуумско пакување машина 220 V Храна Вакуумско Пакување Машина Филм СадХрана Sealer SaverЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Вакуумско пакување машинаМодел : WP300Напон : 220 VМоќност : 100 WВакуум степен : 60cm / hg0Запечатување ширина : 3ммInspiratory волумен : 10 L / минТорба адаптација : 032cmПакет големина : 45*21*18cmТежина : 2 KG

BGN 99.00 103.92
Jyl-C012 домакински сокоизстисквачка многофункционална машина бутилка сок малка Плодови сокоизстисквачка машина за кайма, сухо смилане
 • Ново
Оценка на продукта:

Jyl-C012 домакински сокоизстисквачка многофункционална машина бутилка сок малка Плодови сокоизстисквачка машина за кайма, сухо смилане

JYLC012 Домаќинство Морнар мултифункционален машина Сок од Шише Мали Овошје ИзстискванеМашина Земјата месо, сува мелењеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Liquidizer Модел : JYLC012Напон : 220 VМоќност : 250 WШколка материјал : храна одделение пластикаКабина : дваБрзина : 18000 ВРТЕЖИ / минКапацитет : 1200mlКупот на тело : мешање првенство, Климатизација првенство, Сува Mo првенствоПакување големина : 42.9*18.2*24.7 cmТежина : 2.4 KG

BGN 45.55
8л електрическа доменни пещи цилиндър удебеляване фритюрник, скара и печено пиле печено тесто пръчки фурна пържени картофи машина фритюрник
 • Ново
Оценка на продукта:

8л електрическа доменни пещи цилиндър удебеляване фритюрник, скара и печено пиле печено тесто пръчки фурна пържени картофи машина фритюрник

8 L Електрични експлозијата печка цилиндар задебелување fryer Скара Пржена кокошка Пржени стапчиња тесто печка помфрит машина длабоко fryerСликата покажува :

BGN 184.00 193.60
Умелото производство KN-110A риба вафельница машина 5 празни форми за сертифициране CE безплатна доставка експрес
 • Ново
Оценка на продукта:

Умелото производство KN-110A риба вафельница машина 5 празни форми за сертифициране CE безплатна доставка експрес

На skillfull производство KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, со CE сертификација бесплатен превозот од expressKN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, технички параметар : Број на Модел KN110 A риба вафли создателот машина Моќ 3000 W Напон 220 / 110 V 50 / 60 HZ Тежина 12 KG Излез 6 Whatsapp 008617719878440 Големина 620*425*265 мм Skype црна,жолтаKN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи слики : KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи храна слики : KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, повратни информации и големина на пакување : Контакт : ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 008637155607086 SKYPE / email рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком МОБИЛНИ / WHATSAPP 008617719878440Драг пријател, ако сакате да пратката од страна на побрз метод, како што се DHL, TNT или Авионот, не двоумете се да контактирате со мене...

BGN 672.00
Lxrj-10L*2 Двойна резервоар от неръждаема стомана напитка с лед гранит натрошен лед машина киша машина 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Lxrj-10L*2 Двойна резервоар от неръждаема стомана напитка с лед гранит натрошен лед машина киша машина 1бр

1pc XRJ10 L*2 Двокреветни Резервоарот Нерѓосувачки Челик Пијат Iced granita кршен мраз машина лапавица машинаСликата покажува : Опис : Модел : XRJ10 L * 2 Напон : 110 V220 V Фрекфенција : 50 / 60 / HZ Замрзнување моќ : 400 W Просечната температурата на замрзнување : 2°C3°C Димензии : 570 * 370 * 730mm Нето тежина : 53 KG Бруто тежина : 63 KG Двојно цилиндар снег топење машина карактеристики : 1, моделирање шик : Италија надворешен дизајн, сите не ' рѓосувачки челик, shutter вентилација панели, шарени осветлување, тоа е освежување, преку Европската CE сертификација 2, ладење брзо се : употреба на Италија увезени компресор, испарувачот внатре и надвор од ѕидот на преносот, на ефикасност за ладење е висока, брзина на топи 3, употребата на машина која може да произведе снег ладно производи, но исто така и за производство на ладно пиете сок 4, различни : во производството на магнетни диск снег машина во исто време, да ги задржи на снабдувањето со процесот на подобрување, квалитет и сигурен механички пренос на снег машина за Употреба : Пијалак, млечни напивки, овошен сок Машина се користи и карактеристики : Остварување Пијалак, млечни напивки, овошен сок и други пијалоци, практично користење, чистење на канализација, е идеална опрема за пијалоци индустрија е исклучително популарна, од не ' рѓосувачки челик испарувачот, на преносот на топлината ефект е добро, брзо подигнување температура...

BGN 1625.00 1710.40
Автоматичен Малък фъстъчено масло, прес машина соево масло Presser 220 200 W неръждаема стомана нов за домашна употреба
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматичен Малък фъстъчено масло, прес машина соево масло Presser 220 200 W неръждаема стомана нов за домашна употреба

Автоматско Мали Масло од Кикирики Притиснете Машина Масло од Соја Presser 220 V 200 W нерѓосувачки челик Сосема нов За Домашна УпотребаСликата покажува : За домашна употреба : Примена : Четири бои за факултативна :

BGN 232.00 244.00
Търговско домашно използване на горещ въздух пуканки производител на машина за пуканки VBG-701 електрически газ търговска машина за пуканки 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговско домашно използване на горещ въздух пуканки производител на машина за пуканки VBG-701 електрически газ търговска машина за пуканки 1бр

Комерцијални Дома Топла продажба на Електрична гас Топол Воздух Пуканки Создателот пуканки машина VBG701 Комерцијални пуканки машина 1pc на Производот покажуваИме на производ : еден главата гас пуканки машина Модел : VBG701 Влезен напон : 220v 50 hz Моќност : 30w Нето тежина : 16.7 kg Топлинска моќност : 21 MJ Производ Големина : 440 * 450 * 460mm Материјал : храна одделение од нерѓосувачки челик Температура опсег : 220260 степени Воздушен притисок : 2800pa со англискиот јазик прирачник : нема Pacakge листа : 1* пуканки машина

BGN 478.40
QW Stainless Steel Meat Slicer електрическа мелачка за месо 800 кг/ч машина за рязане на месо с 1 нож машина за хранително-вкусовата промишленост
 • Ново
Оценка на продукта:

QW Stainless Steel Meat Slicer електрическа мелачка за месо 800 кг/ч машина за рязане на месо с 1 нож машина за хранително-вкусовата промишленост

Име : Вертикална месо машина за сечење (Среденскала) Тип : QW Напон : 380 / 220 / 110 V Моќ : 0.75 KW Тежина : 95 KG Димензија : 660*380*730 MM Сечење дебелина : 2,5 mm50mm (според клиенти барања прилагодување) на Оваа машина за слободни дојде со еден сет на нож ...

BGN 1300.00 1368.00
1pc 2200W 220V Commercial stainless steel steam water automatic machine milk tea coffee shop shop steam milk machine
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 2200W 220V Commercial stainless steel steam water automatic machine milk tea coffee shop shop steam milk machine

1 PC 220 V 2200 W Комерцијални нерѓосувачки челик пареа вода машинаавтоматско млеко чај продавница кафуле пареа млеко машинаСликата покажува : Опис : Производ моќност : 2200 WПритисок на пареа : 1.6 барНоминална капацитет : 8 LПроизвод напон : 220 V / 50 HzМатеријал : храна одделение од нерѓосувачки челикПроизвод Големина : 260 * 430 * 580mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 970.00 1020.80
1pc 220V 1500W home meaning автоматична капсульная tea 1000ML интелектуална италианската капсульная tea
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 220V 1500W home meaning автоматична капсульная tea 1000ML интелектуална италианската капсульная tea

1pc 220 V 1500 W дома што значи автоматско капсула кафе машина 1000 MLинтелигентни италијански капсула кафе машинаСликата покажува : Опис : Модел : EDG466Резервоарот за вода капацитет : 1000mlНапон : 220240 VПритисок : 15 барВода прилагодување : движете го џојстикот пред и поГолемина : 257 * 164 * 295mmИзлез wattage : 1500 WПодготовка чаши : 320 чашиЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 319.00 336.00