• Ново
Одноцилиндровая търговски Снеготаяльная машина 110V / 220v Slush Ice Slusher Cold Drink Dispenser Ласкател Machine XRJ10Lx1 1бр

Одноцилиндровая търговски Снеготаяльная машина 110V / 220v Slush Ice Slusher Cold Drink Dispenser Ласкател Machine XRJ10Lx1 1бр

Buyers rating:
-5 % BGN 1151.00
BGN 1211.20

Брой продукти

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10 Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијалак Машина 110 V/220v 1pc Techical paremeter : име на Производ : Еден цилиндар снег кал машина Модел : XRJ10 Lx1 Напон : 220-240v/110-115v Фрекфенција : 50/60hz Ладно моќност : 300w Облик, големина : 290*560*760mm тежина : 40kg со англискиот јазик прирачник : yes Производот покажува

Други функции

Цвят:
220V, 110В
търговска марка:
LZHZXY
документ:
CE
Обемът на:
500-1000ml
Номер На Модела:
XRJ10Lx1
Мощност (W):
300 W
Тип:
Друго
Име на продукта:
Това е една машина кал сняг на цилиндъра
Напрежение:
220-240v/110-115v
с ръководство на английски:
ДА
Честота:
50/60 Hz
Тегло:
40 кг
Размери:
290*560*760мм
Номер На Продукта:
GL0533

Най-добри сделки

1pc 2200W 220V Commercial stainless steel steam water automatic machine milk tea coffee shop shop steam milk machine
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 2200W 220V Commercial stainless steel steam water automatic machine milk tea coffee shop shop steam milk machine

1 PC 220 V 2200 W Комерцијални нерѓосувачки челик пареа вода машинаавтоматско млеко чај продавница кафуле пареа млеко машинаСликата покажува : Опис : Производ моќност : 2200 WПритисок на пареа : 1.6 барНоминална капацитет : 8 LПроизвод напон : 220 V / 50 HzМатеријал : храна одделение од нерѓосувачки челикПроизвод Големина : 260 * 430 * 580mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 970.00 1020.80
Нов FKR-400A 110V / 220V домакински храни вакуумно опаковане машина за вакуумно опаковане машина филм контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов FKR-400A 110V / 220V домакински храни вакуумно опаковане машина за вакуумно опаковане машина филм контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver

Нови FKR400 A 110 V / 220 V Домаќинство Храна Вакуум Sealer Машина за Вакуум АмбалажаМашина Филм Контејнер За Храна Sealer SaverЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : клешти тип запечатување машинаМодел : FKR400 AНапон : 110 V / 220 VМоќност : 750 WЗапечатување должина : 400mmЗапечатување ширина : 5mmЗапечатување дебелина : 0.050.07 mmПечат тип : алуминиумска фолија композитни ЈП полиетилен итн.Пакет големина : 70*38*28cmТежина : 8 KG

BGN 369.00 388.45
Електрическа кана е стъклен електрически се използва за варене на вода и автоматично изключване неръждаема стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа кана е стъклен електрически се използва за варене на вода и автоматично изключване неръждаема стомана

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 88.00 176.00
20-3000g автоматична крупнотоннажная частица, прахобразен опаковка пълнители богат на функции весовая и пълнене на машината
 • Ново
Оценка на продукта:

20-3000g автоматична крупнотоннажная частица, прахобразен опаковка пълнители богат на функции весовая и пълнене на машината

203000g Автоматско Голем капацитет Честички,Прав weigher додатен Мултифункционални мерење и пополнување на машинаВниманиеако пополнување на честички,максимум може да се 3000gако пополнување прав, максимум може да се 2500g, помалку од 3000gКарактеристики : Автоматско мултифункционални премерување, полнење и пакување машина за ориз, чај, брашно, цели зрна, мачка храна и друга храна, хинап, Кинески wolfberry, прав и други традиционалната Кинеска медицина материјали, копчиња, нокти, песок , Desiccant, вар во прав, метални делови, електронски компоненти и други гранули или во правкако материјали.1.Едноставна операција2.Широк бес на апликацијатаСпецификации : МоделUDFZ3000Моќност200 WНапон220 V / 110 VТежина45 KGЦелокупната димензии650*450*1260mm дрвени случајПакување капацитет203000g

BGN 1424.00
WP300 вакуумно пакетираща машина 220V храни вакуумно пакетираща машина филмът контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver
 • Ново
Оценка на продукта:

WP300 вакуумно пакетираща машина 220V храни вакуумно пакетираща машина филмът контейнер хранително-вкусовата мерки и теглилки Saver

WP300 Вакуумско пакување машина 220 V Храна Вакуумско Пакување Машина Филм СадХрана Sealer SaverЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Вакуумско пакување машинаМодел : WP300Напон : 220 VМоќност : 100 WВакуум степен : 60cm / hg0Запечатување ширина : 3ммInspiratory волумен : 10 L / минТорба адаптација : 032cmПакет големина : 45*21*18cmТежина : 2 KG

BGN 99.00 103.92
Начало здравословна петрол по-малко домакински 3.2 L електрически въздушен фритюрник смарт Пържене машина AF-100
 • Ново
Оценка на продукта:

Начало здравословна петрол по-малко домакински 3.2 L електрически въздушен фритюрник смарт Пържене машина AF-100

Дома Здрава Масло Помалку Домаќинство 3.2 L Електрични Воздух Длабоко Fryer Smart Пржење МашинаСликата покажува : ОписИме на производ : Воздух Fryerсо англискиот јазик прирачник : да капацитет : 4.5 L Машина големина : 27*26.5*40 CM Школка материјал : ABS пластика Времетраење : 60 мин кабелот За напојување должина : околу 110 см функција : да одмрзнување, не Пржени чипс, пилешко, пица, итн Греење режим : Електрична топлина цевка + топол воздух конвекција Прилагодлива температура : 80220 степен

BGN 262.00 275.58
Бърза доставка 220 и 110 в автоматични електрически хранително-вкусовата вакуум мерки и теглилки на преносими домакински вакуумно опаковъчна машина с подарък 15 торб?
 • Ново
Оценка на продукта:

Бърза доставка 220 и 110 в автоматични електрически хранително-вкусовата вакуум мерки и теглилки на преносими домакински вакуумно опаковъчна машина с подарък 15 торб?

Брза Испорака 220 V 110 V Автоматски Електрични Храна Вакуум Sealer Преносни апарати за Домаќинство Вакуумско Пакување Машина Со Бесплатен Дар 15 кесиБесплатен подарок : слободен Жито торба 15 парчиња Боја : Бела со портокал Големина : за 360*54*50 mm Моќност : 80 W Материјал : ABS Нето тежина : 600g Работен Напон : 110 V 220 V (ЕУ приклучокот , НИ приклучокот , велика БРИТАНИЈА приклучокот , Австралија адаптер) Max Термички запечатување должина : околу 28cm За перници тип : (добредојдовте да контактирате со нас ви испрати кеси линк , ние ќе им даде на вашиот поголем попуст.) А, торба со еден или двострани reticulate површина, Може да се фрли вакуум, и може да се затворени...

BGN 35.00 88.82
DMWD 2 слоя мултифункционален електрически тиган горещ пот малка тенджера параход електрически отопление чаша юфка мини-пот печка на ЕС
 • Ново
Оценка на продукта:

DMWD 2 слоя мултифункционален електрически тиган горещ пот малка тенджера параход електрически отопление чаша юфка мини-пот печка на ЕС

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено за секој plugin производи .Било какви други интереси ве молиме контактирајте ме во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

BGN 17.00 18.03
1pc 220V 1500W home meaning автоматична капсульная tea 1000ML интелектуална италианската капсульная tea
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 220V 1500W home meaning автоматична капсульная tea 1000ML интелектуална италианската капсульная tea

1pc 220 V 1500 W дома што значи автоматско капсула кафе машина 1000 MLинтелигентни италијански капсула кафе машинаСликата покажува : Опис : Модел : EDG466Резервоарот за вода капацитет : 1000mlНапон : 220240 VПритисок : 15 барВода прилагодување : движете го џојстикот пред и поГолемина : 257 * 164 * 295mmИзлез wattage : 1500 WПодготовка чаши : 320 чашиЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 319.00 336.00
YB 1000A 1000g swing grinder / чай grinder/spice grinder/small powder mill, high speed, power 3100w
 • Ново
Оценка на продукта:

YB 1000A 1000g swing grinder / чай grinder/spice grinder/small powder mill, high speed, power 3100w

YB1000 A 1000g замав мелница / чај мелница / зачинмелница / мали прав мелница, со голема брзина, сила 3100wфотографијата покажува : Функција : МОДЕЛ NO : YB1000 A Тежина : 8kg Големина : 24*24*41cm напон : 220 V или 110 V Забелешка : 1.оваа морнар е со англиски настава...

BGN 331.00 348.80
Кухненски робот за хранителни отпадъци мусоросборник дробилка за отстраняване на хранителните отпадъци пластични материали от неръждаема стомана кухненски уред
 • Ново
Оценка на продукта:

Кухненски робот за хранителни отпадъци мусоросборник дробилка за отстраняване на хранителните отпадъци пластични материали от неръждаема стомана кухненски уред

НОВА кујна храна отпад процесор за храна отстранување на отпадот дробилката Нерѓосувачки челик материјал мелница кујнски апарати 1400 MLЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : крило : Спецификација : Име : Отпадоци Од ХранаНапон : 220 VМоќност : 560 WНоминална брзина : 2600 r / минМелење комора волумен : 1400 MLМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикЗаштита од преоптоварување : преоптоварување преоптоварувањеПакување големина : 40 * 25 * 25 CMТежина : 7 KGЗабелешка : имаме црвена, црна, сина, портокалова четири бои, ако имате потреба да оставите порака.

BGN 113.01
3Л ръчно домашна наденица от месо спринцовка от неръждаема стомана ръчно вертикална машина за пълнене на колбаси с кухненски инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

3Л ръчно домашна наденица от месо спринцовка от неръждаема стомана ръчно вертикална машина за пълнене на колбаси с кухненски инструмент

3 L рака управувана домашен колбас месо stuffer нерѓосувачки челик прирачник вертикална колбас пополнување на машина кујна алаткаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : нерѓосувачки челик Прирачник колбас пополнување на машинаКапацитет : 3 LВнатрешниот барел должина : 20 CMВнатрешниот барел дијаметар : 12 CMEnema калибар : 4,3.5,2.5, 1.8 (CM)Режим : УпатствоМатеријал : нерѓосувачки челикПакет големина : 60*29*27 CMТежина 7.5 KG

BGN 229.52
220 1000 W 1 бр. Всички от неръждаема стомана сок прес машина 5500 домакински електрически плодове и зеленчуци сокоизстисквачка машина
 • Ново
Оценка на продукта:

220 1000 W 1 бр. Всички от неръждаема стомана сок прес машина 5500 домакински електрически плодове и зеленчуци сокоизстисквачка машина

220 V 1000 W 1 PC Сите нерѓосувачки челик сок притиснете машина 5500 домаќинствоелектрични овошје и зеленчук морнар машинаСликата покажува : Опис : Напон : 220 VМоќност : 1000 WЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

BGN 2906.00 3059.20
Неръждаема стомана ръчен резен домат плодове и зеленчуци, повече хеликоптер парче на рязане на машината
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана ръчен резен домат плодове и зеленчуци, повече хеликоптер парче на рязане на машината

Нерѓосувачки челик прирачник парче домат овошје и зеленчук повеќе сламен покрив парче машина за сечењеСликата покажува : Опис : име на производ : прирачник домати машина за сечење Машина големина : 370*180*200mm На сечилото број : 13pcs Парче Дебелина : 5mm тежина : 3100g се Справи со должина : 105mm функција : Овошје и зеленчук, храна slicer материјал : алуминиум рамка, од не ' рѓосувачки челик сечилото (420) Модел : Т316

BGN 296.00 312.00
Електрическа кана медицински гърне кипяща електрическа медицина керамични бульон
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа кана медицински гърне кипяща електрическа медицина керамични бульон

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 156.00 312.00
Кафемашина автоматично електронно керамична саксия на китайската медицина електрически бульон, вряща мед
 • Ново
Оценка на продукта:

Кафемашина автоматично електронно керамична саксия на китайската медицина електрически бульон, вряща мед

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 162.00 324.80
Търговско сладолед машина машина за сладолед 3 вкусове, меко
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговско сладолед машина машина за сладолед 3 вкусове, меко

Комерцијални три вкусови мека сладолед создателот машина icecreamКарактеристика на сладолед машина1.Сладолед испарување температура на екранот директно2.Предниот панел еденпарче дизајн3.16 опрема цврстина е прилагодлив4.Автоматско враќање материјал се справи со5.Потоне отстранлив тип6.Застојот е прилагодлив7.Замрзнати цилиндар аларм функцијаPraduct параметриИме на производМека сладолед машинанапон220vмоќност1800wголемина540*710*1355mmПакување големина610*760*1400mmтежина110kgПочитувани...

BGN 1360.00
Умелото производство KN-110A риба вафельница машина 5 празни форми за сертифициране CE безплатна доставка експрес
 • Ново
Оценка на продукта:

Умелото производство KN-110A риба вафельница машина 5 празни форми за сертифициране CE безплатна доставка експрес

На skillfull производство KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, со CE сертификација бесплатен превозот од expressKN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, технички параметар : Број на Модел KN110 A риба вафли создателот машина Моќ 3000 W Напон 220 / 110 V 50 / 60 HZ Тежина 12 KG Излез 6 Whatsapp 008617719878440 Големина 620*425*265 мм Skype црна,жолтаKN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи слики : KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи храна слики : KN110 A риба вафли создателот машина 5 празни габи, повратни информации и големина на пакување : Контакт : ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 008637155607086 SKYPE / email рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком МОБИЛНИ / WHATSAPP 008617719878440Драг пријател, ако сакате да пратката од страна на побрз метод, како што се DHL, TNT или Авионот, не двоумете се да контактирате со мене...

BGN 672.00
220V богат на функции за интелигентна електрическа автоматична кухненска машина 6L антипригарная Пържене перемешивающий гърне EU/AU / UK Plug
 • Ново
Оценка на продукта:

220V богат на функции за интелигентна електрическа автоматична кухненска машина 6L антипригарная Пържене перемешивающий гърне EU/AU / UK Plug

Производ параметри : Напон : 220 V Моќност : 2200 W Капацитет : 6 L Панел работата : допир за контрола на Резервација : 24 часа Внатрешна тенџере : 2mm дебелина од нерѓосувачки челик се увезуваат не се држи пан слој Тело навалување : 1150 степен произволна локација спецификација за Производ : 410*390*460mm Пакет големина : 435*410*470 MM Греење режим : IH електромагнетни стереоскопски греење Стентови : алуминиум легура Нето тежина : 9.6 кг Бруто тежина : 12kg Боја : црвена и бела предности на производите : 1...

BGN 1155.00 1216.00
110V 220V 1550W антипригарная търговски източване на понички, машина за източване на хрупкава машина 5шт вафельная машина за понички торта пекар Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

110V 220V 1550W антипригарная търговски източване на понички, машина за източване на хрупкава машина 5шт вафельная машина за понички торта пекар Безплатна доставка

Производ параметри : Производ големина : 330*270*240mm Пакет големина : 410*395*305mm Моќ : 1550 W Напон : 110 / 220 V Нето тежина : 9kg Бруто тежина : 10kg Дупка со дијаметар : 75mm контрола на Температурата опсег : 50300 степени centigrade предности на производите : 1...

BGN 350.00 368.00
Автоматичен Малък фъстъчено масло, прес машина соево масло Presser 220 200 W неръждаема стомана нов за домашна употреба
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматичен Малък фъстъчено масло, прес машина соево масло Presser 220 200 W неръждаема стомана нов за домашна употреба

Автоматско Мали Масло од Кикирики Притиснете Машина Масло од Соја Presser 220 V 200 W нерѓосувачки челик Сосема нов За Домашна УпотребаСликата покажува : За домашна употреба : Примена : Четири бои за факултативна :

BGN 232.00 244.00
50 см кръгла това е една тенджера Пържен сладолед рулонная машина Ice pan machine maker безплатна доставка автоматична печени машина за сладолед
 • Ново
Оценка на продукта:

50 см кръгла това е една тенджера Пържен сладолед рулонная машина Ice pan machine maker безплатна доставка автоматична печени машина за сладолед

50cm биг пан големина еден пан фрид сладолед roll машинаСпецификација : Име : Фрид сладолед машинаПан големина : 50*50cmЛадилни : R22Моќност : 1800 WНапон : 220v / 50hzТежина : 65 KGГолемина : 640*660*780mmДетали : Нашата машина бесплатен превозот за клиентите од страна на морето ...

BGN 1408.00