• Ново
училищен тебешир извършване на машина / машина с тебешир на дъската / беспыльную на мухъл тебешир

училищен тебешир извършване на машина / машина с тебешир на дъската / беспыльную на мухъл тебешир

Buyers rating:
BGN 704.00

Брой продукти


училиште креда машина за правење/табла креда создателот/dustless креда мувла
Карактеристики : Пластични садови, челична рамка, лесно ракување и издржлив
Креда големина на :
Креда Форма
Врвот(mm)
Дното(mm)
Должина(mm)
Круг
10
8
75
дрвени картон
=
Технички параметри
Модел
UD400-1
ИЗЛЕЗ
4,000 КОМПЈУТЕРИ/Час
OPERATER
Еден работник
ПАКУВАЊЕ ГОЛЕМИНА
480*330*330mm
G. W.
29kg

Други функции

Номер На Модела:
УД400-1
търговска марка:
ТЯНЬЮЮЮДО
документ:
Сасо
Функция:
производство на варовик
Мощност (W):
Няма
Напрежение На Тока (В):
Няма
Обемът на:
4000 бр. / час
Оператор:
1 работно
Размер на опаковката:
48 * 33 * 33cm,0.05 CBM
g. w.:
29 кг

Най-добри сделки

Най-добрата битова машина за пресоване на фъстъчено масло, опит САМ,вытеснитель масло от семена на сусам, орехи,бадеми, соя.Маслени Прессеры
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-добрата битова машина за пресоване на фъстъчено масло, опит САМ,вытеснитель масло от семена на сусам, орехи,бадеми, соя.Маслени Прессеры

Најдобри домаќинство масло од кикирики притиснете машина,DIY искуство,масло за expellerСусам, ореви, бадеми,соја.Масло Pressersдомаќинство масло од кикирики притиснете машинаМоже да се исцеди повеќе од 18 видови на масло : семки од сончоглед, бор ореви, ореви, бадеми,силувања, црвена кикирики, бела кикирики, црн сусам, бела сусам, семки од тиква,лубеницата семе, ленено семе, василиј семиња, Чај, семиња, шумска ореви ....

BGN 708.00 745.60
8л електрическа доменни пещи цилиндър удебеляване фритюрник, скара и печено пиле печено тесто пръчки фурна пържени картофи машина фритюрник
 • Ново
Оценка на продукта:

8л електрическа доменни пещи цилиндър удебеляване фритюрник, скара и печено пиле печено тесто пръчки фурна пържени картофи машина фритюрник

8 L Електрични експлозијата печка цилиндар задебелување fryer Скара Пржена кокошка Пржени стапчиња тесто печка помфрит машина длабоко fryerСликата покажува :

BGN 184.00 193.60
Електрическа кана керамични електрически вода за приготвяне на храна, по-голям капацитет защита от прегряване
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа кана керамични електрически вода за приготвяне на храна, по-голям капацитет защита от прегряване

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

BGN 105.00 209.60
1PC 220V 1600W Smart Home Capsule Coffee Machine автоматично капсульная tea американско кафе / соево мляко / млечен чай
 • Ново
Оценка на продукта:

1PC 220V 1600W Smart Home Capsule Coffee Machine автоматично капсульная tea американско кафе / соево мляко / млечен чай

1 PC 220 V 1600 W Дома Smart Капсула Кафе Машина за Автоматска КапсулаКафе Машина Американски Кафе / Soymilk / Млеко ЧајСликата покажува : Опис : Напон : 220 VМаксимална излезна wattage : 1600 WАктивни резервоарот за вода капацитет : 1200mlТелесна тежина : 3.6 kgГолемината на телото : 180 * 130 * 320mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 426.00 448.00
Тип шлайфане стана 100 соя създател на мляко, соя неръждаема стомана автоматично отделен шлака търговската мрежа
 • Ново
Оценка на продукта:

Тип шлайфане стана 100 соя създател на мляко, соя неръждаема стомана автоматично отделен шлака търговската мрежа

100 вид Домашна употреба Нерѓосувачки челик Автоматско згура одделени Соја Млеко Производител на Комерцијални соја мелење машинаСликата покажува :

BGN 226.00 238.08
3Л ръчно домашна наденица от месо спринцовка от неръждаема стомана ръчно вертикална машина за пълнене на колбаси с кухненски инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

3Л ръчно домашна наденица от месо спринцовка от неръждаема стомана ръчно вертикална машина за пълнене на колбаси с кухненски инструмент

3 L рака управувана домашен колбас месо stuffer нерѓосувачки челик прирачник вертикална колбас пополнување на машина кујна алаткаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : нерѓосувачки челик Прирачник колбас пополнување на машинаКапацитет : 3 LВнатрешниот барел должина : 20 CMВнатрешниот барел дијаметар : 12 CMEnema калибар : 4,3.5,2.5, 1.8 (CM)Режим : УпатствоМатеријал : нерѓосувачки челикПакет големина : 60*29*27 CMТежина 7.5 KG

BGN 229.52
Търговско домашно използване на горещ въздух пуканки производител на машина за пуканки VBG-701 електрически газ търговска машина за пуканки 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговско домашно използване на горещ въздух пуканки производител на машина за пуканки VBG-701 електрически газ търговска машина за пуканки 1бр

Комерцијални Дома Топла продажба на Електрична гас Топол Воздух Пуканки Создателот пуканки машина VBG701 Комерцијални пуканки машина 1pc на Производот покажуваИме на производ : еден главата гас пуканки машина Модел : VBG701 Влезен напон : 220v 50 hz Моќност : 30w Нето тежина : 16.7 kg Топлинска моќност : 21 MJ Производ Големина : 440 * 450 * 460mm Материјал : храна одделение од нерѓосувачки челик Температура опсег : 220260 степени Воздушен притисок : 2800pa со англискиот јазик прирачник : нема Pacakge листа : 1* пуканки машина

BGN 478.40
220 1000 W 1 бр. Всички от неръждаема стомана сок прес машина 5500 домакински електрически плодове и зеленчуци сокоизстисквачка машина
 • Ново
Оценка на продукта:

220 1000 W 1 бр. Всички от неръждаема стомана сок прес машина 5500 домакински електрически плодове и зеленчуци сокоизстисквачка машина

220 V 1000 W 1 PC Сите нерѓосувачки челик сок притиснете машина 5500 домаќинствоелектрични овошје и зеленчук морнар машинаСликата покажува : Опис : Напон : 220 VМоќност : 1000 WЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест...

BGN 2906.00 3059.20
Неръждаема стомана ръчен резен домат плодове и зеленчуци, повече хеликоптер парче на рязане на машината
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана ръчен резен домат плодове и зеленчуци, повече хеликоптер парче на рязане на машината

Нерѓосувачки челик прирачник парче домат овошје и зеленчук повеќе сламен покрив парче машина за сечењеСликата покажува : Опис : име на производ : прирачник домати машина за сечење Машина големина : 370*180*200mm На сечилото број : 13pcs Парче Дебелина : 5mm тежина : 3100g се Справи со должина : 105mm функција : Овошје и зеленчук, храна slicer материјал : алуминиум рамка, од не ' рѓосувачки челик сечилото (420) Модел : Т316

BGN 296.00 312.00
3 Роликовая сокоизстисквачка за захарна тръстика, сокоизстисквачка за захарна тръстика, аспиратор захарна тръстика, сокоизстисквачка за захарна тръстика QJH-L100A 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

3 Роликовая сокоизстисквачка за захарна тръстика, сокоизстисквачка за захарна тръстика, аспиратор захарна тръстика, сокоизстисквачка за захарна тръстика QJH-L100A 1бр

Нерѓосувачки челик, електрични шеќерна трска морнар 3 ролки rollders ШЕЌЕРНА Трска морнарСликата покажува : Димензии 560x360x590 (mm) Модел QJH L100 A на ефикасноста на Производството : 350400kg / H Моќност : 750 w Напон : 220 v ве Молиме имајте во предвид како beblow !!! 1)Ако изберете "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште! Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

BGN 1059.00 1114.40
110V 220V 1550W антипригарная търговски източване на понички, машина за източване на хрупкава машина 5шт вафельная машина за понички торта пекар Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

110V 220V 1550W антипригарная търговски източване на понички, машина за източване на хрупкава машина 5шт вафельная машина за понички торта пекар Безплатна доставка

Производ параметри : Производ големина : 330*270*240mm Пакет големина : 410*395*305mm Моќ : 1550 W Напон : 110 / 220 V Нето тежина : 9kg Бруто тежина : 10kg Дупка со дијаметар : 75mm контрола на Температурата опсег : 50300 степени centigrade предности на производите : 1...

BGN 350.00 368.00
1pc 2200W 220V Commercial stainless steel steam water automatic machine milk tea coffee shop shop steam milk machine
 • Ново
Оценка на продукта:

1pc 2200W 220V Commercial stainless steel steam water automatic machine milk tea coffee shop shop steam milk machine

1 PC 220 V 2200 W Комерцијални нерѓосувачки челик пареа вода машинаавтоматско млеко чај продавница кафуле пареа млеко машинаСликата покажува : Опис : Производ моќност : 2200 WПритисок на пареа : 1.6 барНоминална капацитет : 8 LПроизвод напон : 220 V / 50 HzМатеријал : храна одделение од нерѓосувачки челикПроизвод Големина : 260 * 430 * 580mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 970.00 1020.80
Домакински вита екструдиране машина за сок електрическа Плодови сокоизстисквачка бавно сокоизстисквачка от неръждаема стомана 220V JYZ-E19 1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Домакински вита екструдиране машина за сок електрическа Плодови сокоизстисквачка бавно сокоизстисквачка от неръждаема стомана 220V JYZ-E19 1бр

1pc 220 V JYZE19 Домаќинство Завртка Истиснување Сок Машина Електрични ОвошјеСок Машина Бавно Нерѓосувачки Челик МорнарСликата покажува : 1...

BGN 406.00 427.20