• Ново
Безплатна доставка Луксозен модерен топка масло се втрива бронз масивна месинг кухненска мивка, кран на батерия

Безплатна доставка Луксозен модерен топка масло се втрива бронз масивна месинг кухненска мивка, кран на батерия

Buyers rating:
-7 % BGN 186.00
BGN 200.00

Брой продукти


СЛОБОДАНКА CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ КУЈНА ТАПА
Цврст Материјал месинг
Керамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 пати
46cm Вкупна висина
37 см Spout висина
21cm spout стигнат до
Една Година фабриката Гаранција
Нарачки ќе бидат испратени преку DHL ИЛИ ФЕДЕКС /UPS/EMS,4-7 ДЕНА ЌЕ МОЖЕ да се ДОБИЕ ЦЕЛ ПО SHIPPMENT
ПЛАЌАЊЕ : ALIPAY(склопот)
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина. ПРЕВОЗОТ :
1.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат
2.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3. Само Превозот на ALIPAY потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти. Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.
ДАНОК :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Барања за враќа, размена или наплата мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на пристигнување и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.

Други функции

Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Surface Покритие:
бронз
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Въртящи Се Или Не:
ДА
Вид На Спрей:
изтегли
Повърхностно Покритие:
Маслото Се Втрива
Брой дупки за монтаж:
Една Дупка
Стил:
Класически

Най-добри сделки

CY2-8001-B5 ABS Waterflow RGB 7 цвята мигащи led душ глави Led Faucet Light Basin Faucet LED смесители за баня, Аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

CY2-8001-B5 ABS Waterflow RGB 7 цвята мигащи led душ глави Led Faucet Light Basin Faucet LED смесители за баня, Аксесоари

Опис На Производот : (1)Точка : ЛЕР тушеви со адаптер(2)Материјал : ABS+Chrome Плоча(3) CE&ROHS(4)Не Треба Батеријата(5)Водата Напојува(6)Големина : Length78mmx Outer Diameter30mm(7).LED Количина : 1 Парче(8).Случај Боја : Како јавуваа(9)...

BGN 25.58
Fapully с кухненски смесител извадя черно хромово покритие двойно спрей дюза за студена топла вода миксер кран Torneira Cozinha 194-33OC
 • Ново
Оценка на продукта:

Fapully с кухненски смесител извадя черно хромово покритие двойно спрей дюза за студена топла вода миксер кран Torneira Cozinha 194-33OC

Fapully Кујна Славина се Повлече Црн Хром Финиш Двојна Sprayer Млазницата Ладни за Топла Вода Миксер Тапа Torneira Cozinha Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Хром Проток : 1.8 GPM (6.81 L / min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : YesПлаќање Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 86.00 143.97
2 броя кран за замяна месинг 1/4 оборот G1 / 2 Керамични дисков патрон горещ студен кран вентил M03 совалка
 • Ново
Оценка на продукта:

2 броя кран за замяна месинг 1/4 оборот G1 / 2 Керамични дисков патрон горещ студен кран вентил M03 совалка

Солидна месинг тело и матични 20 заби на spline (врвот на стеблото) за рачка, матични drilled со M4 навој дупка Тема големина G 1 / 2" BSP насока на стрелките на часовникот (Сина) и Антинасока на стрелките на часовникот (Црвено) за да го допрете на Гума О прстен на долниот дел, со навој јака Одговара за славини на слив во купатило, кујна, итн...

BGN 3.00 3.14
1бр месинг 360 градуса завъртане кран аератор жена или външна резба кран аератор адаптер устройство
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр месинг 360 градуса завъртане кран аератор жена или външна резба кран аератор адаптер устройство

Спецификација : Материјал : Месинг+Нерѓосувачки Челик Површина : Хром Позлата Пакетот Вклучува: 1*универзална Вода Допрете Bubbler

BGN 4.61
L15519-Луксозен Хромиран Месинг С Кухненски Смесител Студена Вода, Мивка С Кран
 • Ново
Оценка на продукта:

L15519-Луксозен Хромиран Месинг С Кухненски Смесител Студена Вода, Мивка С Кран

[ Точка Бр ] : L15519[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Употреба ] Кујна[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 52.00 60.72
304 сильфон от неръждаема стомана бойлер за топла и студена вода на водна тръба взривозащитен маркуч фабрично директен
 • Ново
Оценка на продукта:

304 сильфон от неръждаема стомана бойлер за топла и студена вода на водна тръба взривозащитен маркуч фабрично директен

ШТО ВИ СЕ ДОПАЃА , PLS ДОДАДЕТЕ ЗАБЕЛЕШКА ИЛИ НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ ГЛАВНИОТ ПИК ПОКАЖУВААКО ИМАТЕ МНОГУ СТИЛ , ИМАШЕ ПОДОБРО ОСТАВЕТЕ ПОРАКА НА PHOTOES ...

BGN 8.21
Реколта мед баня нефритови кран басейна водопад, Европейски ретро кран басейна миксер кран старинни позлатени Whosale
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколта мед баня нефритови кран басейна водопад, Европейски ретро кран басейна миксер кран старинни позлатени Whosale

Бакар jade бања слив тапа водопад, Европската уметност стил чешми миксер вода допрете гроздобер, Месинг ретро слив тапа златни, Бесплатен превозот

BGN 98.00 143.98
LNHF 5 бр. / лот хранителни отпадъци от корк въртене на замъка мивка водосточни филтър 3.1 - пластмаса
 • Ново
Оценка на продукта:

LNHF 5 бр. / лот хранителни отпадъци от корк въртене на замъка мивка водосточни филтър 3.1 - пластмаса

Кујнскиот Мијалник Цедилка е голема ако немате одлагач, по миење на вашата кујна, можете лесно може да се отстрани цедилка за отпадоци и депонија за храна отпад во ѓубре или ѓубриво тоа, 18 дупки на кошница за одвод на вода лесно.Топло Информации1...

BGN 7.00 8.42
Мед газов клапан, бензинов клапан пеперуда дръжка 4 мин пагода вътрешен проводник на тел двойна вилица намаляване на valve налягане
 • Ново
Оценка на продукта:

Мед газов клапан, бензинов клапан пеперуда дръжка 4 мин пагода вътрешен проводник на тел двойна вилица намаляване на valve налягане

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директноpls додадете некоја забелешка која ви се допаѓа и да ми испрати сл ...

BGN 14.21
Cy-8001-B5 одноцветные led душ глави Led Faucet Light Basin Faucet LED Bathroom Faucets аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Cy-8001-B5 одноцветные led душ глави Led Faucet Light Basin Faucet LED Bathroom Faucets аксесоари

Опис На Производот : (1)Точка : ЛЕР тушеви со адаптер(2)Материјал : ABS+Chrome Плоча(3) CE&ROHS(4)Не Треба Батеријата(5)Водата Напојува(6)Големина : Length75mmx Outer Diameter36.5mm(7).LED Количина : 1 Парче(8).Случај Боја : Како јавуваа(9)...

BGN 19.18
Линеен превключвател за студена и топла вода, месинг душ кабина смесительный клапан водоотделитель, баня с вана, смесител за душ смесител
 • Ново
Оценка на продукта:

Линеен превключвател за студена и топла вода, месинг душ кабина смесительный клапан водоотделитель, баня с вана, смесител за душ смесител

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************туш кабина тапа посебна

BGN 40.00 41.58
Въртящи с кухненски смесител с един отвор за мивка, античен кран за мивка тоалетна, месинг смесител за топла и студена вода в банята
 • Ново
Оценка на продукта:

Въртящи с кухненски смесител с един отвор за мивка, античен кран за мивка тоалетна, месинг смесител за топла и студена вода в банята

Ротира кујна една дупка јадење слив тапа, Антички тоалет и мијалник слив тапа, Месинг бања ладна и топла вода допрете миксер, Бесплатен превозот

BGN 98.00 143.98