• Ново
M8*80 4 бр. / лот metric латунная резба прът на прът Мед пълен резба прът

M8*80 4 бр. / лот metric латунная резба прът на прът Мед пълен резба прът

Buyers rating:
-5 % BGN 16.00
BGN 16.78

Брой продукти


М8*80 MM 4pcs/многу Метрички Месинг Тема Род Бар Бакар Целосна Тема Студ
Големина : М8*80mm
Количина : 4pcs
Нашите Услуги 1. Услуги на клиентите : од понеделник до петок, 8 AM да 6ЧАСОТ 2. Со добар квалитет и најдобра услуга за вас! 3. Тежината и големината на пакетот во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. 4. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испораката од страна на e Packet /Кина Пост /Сингапур Пост/DHL/ЕМС. 5. Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Плаќање 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Испорака 1. Превозот од 2-7 работни дена по плаќање, 2. Се проценува Испорака Превозот Време : e Packet 5-15 дена ;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-39 дена ;Сингапур Пост 15-39 дена ;DHL 3-7 дена . 3. Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Вашето мислење е многу важно за нас, пред нас даваат неутрални или негативни повратни информации, ние се надеваме можете да не контактирате,така што ние можеме да на задоволително ниво се реши вашиот проблем! 3. Ние ќе ја испорача стоката на време,но транспорт времето не можеме да точно знаат по породувањето,бидејќи тоа е поврзано со растојание, време, итн.

Други функции

Тип Елемент:
Комплекти Гайки И Болтове
Номер На Модела:
M8
търговска марка:
tjlslzyh
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Най-добри сделки

M3x11+6 распорных винтове M3 шестоъгълник противоположни ядки мъж към жена месинг, сребро Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x11+6 распорных винтове M3 шестоъгълник противоположни ядки мъж към жена месинг, сребро Пакет 100

100% Нов M3x11+6 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М3; Теренот 0.5 mm Пакување 100 КомпјутериA = 4.7 mmB = 6 mmL = 11 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 19.87
200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова
 • Ново
Оценка на продукта:

200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова

Опис : DIN7991 Метрички М2 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки БолтГолемина : d : d*LТеренот : M2x0.4mmКоличина : 200pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

BGN 8.00 8.62
M2. 5 Grub Болтове Шестостенни Инсталационните Винтове С Чашечным Фитил Легированная Стомана Марка 12.9 Черен Пакет 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

M2. 5 Grub Болтове Шестостенни Инсталационните Винтове С Чашечным Фитил Легированная Стомана Марка 12.9 Черен Пакет 1000

М2.5 Копачка Хексадецимален Завртки Socket Set Завртки Со Чаша Точка од Легиран Челик Одделение 12.9 Црна Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 35.20
M3x6+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки мъж към жена пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x6+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки мъж към жена пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100

100% Нов M3x6+6 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммB = 6 mmL = 6 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 10.43
M3x11+6 распорных болтове шестостенни стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x11+6 распорных болтове шестостенни стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 100

100% Нов M3x11+6 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М3; Теренот 0.5 mm Пакување 100 КомпјутериA = 4.7 mmB = 6 mmL = 11 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 19.52
Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерМатеријал : Zine ЛегураБоја : ЦрнаТема Тип : МашкиТема Големина : М8Тема Должина : 32милиметри / 1.26 воМесо тело Должина : 63mm / 2.48 воДимензија : 63x73.5mm / 2.48x2.89in(Lx W)Тежина : 141gФункција : Високо Влијание,антикиселина,антинафта и видови на хемиски агенси.Ова се справи со е специфичен костим за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Држете врвот на SHCS,дршката може да се ротира,и тоа ќе биде фиксна кога ќе се изгубат врвот на SHCS.Со innerspring, рачката има мали забната структура.Пакетот вклучува : 2 x Машки Конец Прилагодливи Рачки

BGN 10.00 10.53
M2 Привинчивает Болтове На Главата Шестнадесетичен Болтове На Капака На Гнездото На Малките Пакет 1000 Неръждаема Стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

M2 Привинчивает Болтове На Главата Шестнадесетичен Болтове На Капака На Гнездото На Малките Пакет 1000 Неръждаема Стомана

М2 Завртки Штекер Кап Завртки Хексадецимален Раководител Мали Завртки Од Не ' Рѓосувачки Челик 304Теми Големина М2Должина(мерка од под главата) 420mm Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 35.52
(20 бр./много) M3, M4 *L+6 мм шестостенни гайка распорный винт латунная резьбовая часова ПХБ Standoff Spacer hw040
 • Ново
Оценка на продукта:

(20 бр./много) M3, M4 *L+6 мм шестостенни гайка распорный винт латунная резьбовая часова ПХБ Standoff Spacer hw040

wyприклучокstartЖешка Стока$3$2$2.5$2.5$3$3$6$3wyприклучоккрај(20 PC / многу) М3,М4 *L+6mm Хексадецимален Орев Проред Завртка Месинг Навој Столб PCB ќорсокак Spacer hw040Нашата мала торба за пакување

BGN 4.80
M8 Grub Screws Hex Socket Set Screws With DOG Point Alloy Steel Grade 12.9 Black
 • Ново
Оценка на продукта:

M8 Grub Screws Hex Socket Set Screws With DOG Point Alloy Steel Grade 12.9 Black

М8 Копачка Хексадецимален Завртки Socket Set Завртки Со КУЧЕ Точка од Легиран Челик Одделение 12.9 Црна Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 16.00 16.48
1 опаковка J308 външни шестостенни болтове с приложените винтове и гайки M3 Standard Multi-size DIY Model Making Free Shipping Bulgaria
 • Ново
Оценка на продукта:

1 опаковка J308 външни шестостенни болтове с приложените винтове и гайки M3 Standard Multi-size DIY Model Making Free Shipping Bulgaria

1pack J308 Надворешниот Хексагонални Завртки со Навртки и Завртки М3 Стандард Мултиголемина DIY Модел Правење Бесплатен Превозот РусијаПакетот вклучува : 4...

BGN 6.86
M3X5X17 LED найлон през цялата конфронтация втулка ПХБ дъска распорные шайби без резба пакет 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

M3X5X17 LED найлон през цялата конфронтация втулка ПХБ дъска распорные шайби без резба пакет 1000

100% Нов Најлон Пластични Круг Spacer,Без Конци Пакување 1000 ПарчињаA = 3.2 mmB = 5 mmL = 17 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 19.10
4 бр 38 мм твърдо латунное о-пръстен за дамска чанта дамска чанта колан
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр 38 мм твърдо латунное о-пръстен за дамска чанта дамска чанта колан

4 Парчиња О ПрстенМатеријал : Цврсти МесингБоја : Цврсти Месинг БојаГолемина : 38mm[ве молиме видете слика 2 за детали големина]Пакетот вклучува : 4 Парчиња О Прстен

BGN 20.96
100шт M4*6/8/10/12/16/20/25/30/35/40 Бял найлон пластмасов шестостенния болт, винт с шестоъгълни глави изолационен Болт
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт M4*6/8/10/12/16/20/25/30/35/40 Бял найлон пластмасов шестостенния болт, винт с шестоъгълни глави изолационен Болт

100pcs М4*6 / 8 / 10 / 12 / 16 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација БолтНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

BGN 5.00 6.21
M3x8 гайки шестостенни печатна платка втулка конфронтация стълб жена към жена пластмасови найлонови аксесоари за БЛА Квадротор черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x8 гайки шестостенни печатна платка втулка конфронтация стълб жена към жена пластмасови найлонови аксесоари за БЛА Квадротор черен пакет 100

100% Нов M3x8 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак ,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммL = 8 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 10.91
M3x22+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x22+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100

100% Нов M3x22+6 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммB = 6 mmL = 22 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 14.88