• Ново
M10 M10 M12*20*2 M10x20x2 M10 * 30*2 M10x30x2 M12 * 24*2 M12x24x2 Черна въглеродна стомана DIN125 уплътнение яка-обикновена плоска шайба

M10 M10 M12*20*2 M10x20x2 M10 * 30*2 M10x30x2 M12 * 24*2 M12x24x2 Черна въглеродна стомана DIN125 уплътнение яка-обикновена плоска шайба

Buyers rating:
-4 % BGN 8.00
BGN 8.32

Брой продукти

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
M10 М12 M10*20*2 M10x20x2 M10*30*2 M10x30x2 М12*24*2 M12x24x2 Црна Јаглероден Челик DIN125 Заптивка Јака Обичен Издишан за Миење
最少5个字符 Мерки Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект Единица : mm Номинална Дијаметар d OD Дебелина М3 7.97 0.72 М4 9.04 0.73 М5 10 0.73 M6 12.91 1.36 М8 18.62 1.69 M10 19.94 1.98 М12 23.98 2.16 М14 27.52 2.4 М16. 29.91 2.5 M18 34.07 2.96 M20 36.93 2.97 M24 40.73 2.96 M27 43.89 4.09 M30 最少5个字符

Други функции

Вътрешен Диаметър:
50шт М10х20х2, 20pcs М10х30х2, 40шт М12х24х2
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
M10x20x2 M10x30x2 M12x24x2
is_customized:
Yes

Най-добри сделки

200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова
 • Ново
Оценка на продукта:

200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова

Опис : DIN7991 Метрички М2 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки БолтГолемина : d : d*LТеренот : M2x0.4mmКоличина : 200pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

BGN 8.00 8.62
5x18 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

5x18 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

100% Нов 5x18 Најлон LED Spacer Пакување 1000 ПарчињаL = 18 ммЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 21.36
Винтове M4 Крайни Капачки За Винтовете С Шестоъгълни Глави Малки Болтове Metric Марка 12.9 На Едро Крепежни Изделия
 • Ново
Оценка на продукта:

Винтове M4 Крайни Капачки За Винтовете С Шестоъгълни Глави Малки Болтове Metric Марка 12.9 На Едро Крепежни Изделия

M4 Кап Завртки Хексадецимален Socket HeadДолжина на 5100mmПакет 50 Компјутери 500 КомпјутериЦврстина Одделение 12.9 Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 30.88
100шт M4*6/8/10/12/16/20/25/30/35/40 Бял найлон пластмасов шестостенния болт, винт с шестоъгълни глави изолационен Болт
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт M4*6/8/10/12/16/20/25/30/35/40 Бял найлон пластмасов шестостенния болт, винт с шестоъгълни глави изолационен Болт

100pcs М4*6 / 8 / 10 / 12 / 16 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација БолтНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

BGN 5.00 6.21
M2. 5 Винтове Торцевая Покриване На Винтовете С Шестоъгълни Глави Малки Болтове От Неръждаема Стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

M2. 5 Винтове Торцевая Покриване На Винтовете С Шестоъгълни Глави Малки Болтове От Неръждаема Стомана

М2.5 Завртки Штекер Кап Завртки Хексадецимален Раководител Мали Завртки Од Не ' Рѓосувачки Челик 304Теми Големина М2.5Должина(мерка од под главата) 425мм Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 28.00 28.48
M3x11+6 распорных винтове M3 шестоъгълник противоположни ядки мъж към жена месинг, сребро Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x11+6 распорных винтове M3 шестоъгълник противоположни ядки мъж към жена месинг, сребро Пакет 100

100% Нов M3x11+6 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М3; Теренот 0.5 mm Пакување 100 КомпјутериA = 4.7 mmB = 6 mmL = 11 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 19.87
M2 Привинчивает Болтове На Главата Шестнадесетичен Болтове На Капака На Гнездото На Малките Пакет 1000 Неръждаема Стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

M2 Привинчивает Болтове На Главата Шестнадесетичен Болтове На Капака На Гнездото На Малките Пакет 1000 Неръждаема Стомана

М2 Завртки Штекер Кап Завртки Хексадецимален Раководител Мали Завртки Од Не ' Рѓосувачки Челик 304Теми Големина М2Должина(мерка од под главата) 420mm Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 35.52
M3x22+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x22+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100

100% Нов M3x22+6 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммB = 6 mmL = 22 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 14.88
M3x11+6 распорных болтове шестостенни стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x11+6 распорных болтове шестостенни стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 100

100% Нов M3x11+6 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М3; Теренот 0.5 mm Пакување 100 КомпјутериA = 4.7 mmB = 6 mmL = 11 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 19.52
(20 бр./много) M3, M4 *L+6 мм шестостенни гайка распорный винт латунная резьбовая часова ПХБ Standoff Spacer hw040
 • Ново
Оценка на продукта:

(20 бр./много) M3, M4 *L+6 мм шестостенни гайка распорный винт латунная резьбовая часова ПХБ Standoff Spacer hw040

wyприклучокstartЖешка Стока$3$2$2.5$2.5$3$3$6$3wyприклучоккрај(20 PC / многу) М3,М4 *L+6mm Хексадецимален Орев Проред Завртка Месинг Навој Столб PCB ќорсокак Spacer hw040Нашата мала торба за пакување

BGN 4.80
95 mm 304 неръждаема стомана фиксирана обков котва Скоба такелаж сребро фиксиран очите гаранция с глазным пръстен за парусника
 • Ново
Оценка на продукта:

95 mm 304 неръждаема стомана фиксирана обков котва Скоба такелаж сребро фиксиран очите гаранция с глазным пръстен за парусника

95mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Фиксна Snap Сидро Shackle Местење на Сребро Фиксна Око Кауција со Око Прстен за Едрилица9.93Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : 1.Тешки нерѓосувачки челик и прецизност компоненти се обезбеди сигурен сервис.2.Голема цврстина и сигурност...

BGN 18.00 19.66
Европейски стандарт 4040 тип T слот спад-в висок ток плаващ болт, винт M8 x16mm дължина винт пакет от 30
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейски стандарт 4040 тип T слот спад-в висок ток плаващ болт, винт M8 x16mm дължина винт пакет от 30

Име На Производ : Т Слот БолтМатеријал : Јаглероден челикПовршински Третман : Никел ПозлатаВкупна Должина : 21.5 mmТема должина : 16mmТема Големина : М8Главата Големина : 18mm х 8мм x 5.5 мм / 0.71' x 0.31' x 0.22'(L x W x T)Тежина : 300gНаправени од високо квалитетен челик материјал.Тоа се користи за Тслот алуминиум extrusions за да се поврзете на другите делови.Пакет Содржина : 30 x 4040М816 MM Т Слот Болт

BGN 17.00 18.22
Многофункционален 304 неръждаема стомана карабинер с Овална форма Screwlock бърза връзка Пръстен заключване кука M5 пакет от 5
 • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционален 304 неръждаема стомана карабинер с Овална форма Screwlock бърза връзка Пръстен заключване кука M5 пакет от 5

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.Функција : Тоа е мултифункционален, можете да го користите за ранец, копче прстен, синџири, јажиња, кампување, планинарење, риболов, пет, затворен надворешна опрема опрема, DIY додатоци.Направени на 304 нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа, издржливи.Спецификација : Облик : ringМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикБоја : сребрена на ѕвонењеДимензии : 50mm x 6.5mmx13mm / 1.96 x 0.25x0.51"(L x x B)Тежина : 99gПакетот вклучува : 5 x Брз Линк за Заклучување Прстен Carabiner

BGN 11.00 12.32
M5 гайки шестостенни неръждаема стомана, сребро метричен стъпка 0,8 мм DIN934 Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M5 гайки шестостенни неръждаема стомана, сребро метричен стъпка 0,8 мм DIN934 Пакет 100

100% Нов Пат М5 Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Хексадецимален Завртки,Метрички Пакет 100 КомпјутериЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 15.62
MTGATHER 50PCS M3 M5 304 неръждаема стомана DIN985 поцинкована Самоблокирующаяся гайка найлонов заключване сребърни самоблокирующиеся шестостенни гайки контргайка
 • Ново
Оценка на продукта:

MTGATHER 50PCS M3 M5 304 неръждаема стомана DIN985 поцинкована Самоблокирующаяся гайка найлонов заключване сребърни самоблокирующиеся шестостенни гайки контргайка

СпецификацијаИме : Најлон Заклучување ОревиDIY Материјали : ЕлектричниТип : M3.М5Боја : сребренаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикПакетот вклучува50 компјутери Ореви

BGN 2.00 2.45
M5x45+7 распорных винтове M5 шестоъгълник стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 50
 • Ново
Оценка на продукта:

M5x45+7 распорных винтове M5 шестоъгълник стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 50

100% Нов M5x45+7 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М5; Теренот 0.8 mm Пакување Од 50 ПарчињаA = 7 mmB = 7 mmL = 45 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 61.62
304 неръждаема стомана 55 мм сребро 0 карабинер за Безопасно заключване лодка клип кука фиксиран око, кука за връзката
 • Ново
Оценка на продукта:

304 неръждаема стомана 55 мм сребро 0 карабинер за Безопасно заключване лодка клип кука фиксиран око, кука за връзката

Функција : 1.Се користи за да се поврзете на снабдување, јажиња quickdraw, latchkey, пет синџирконекција, качување јажиња поврзани.2.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.3.Генерално се користи за жица врска4.Наменета за Висок товарот и Здрав не рѓаСпецификација : Боја : СребренаМодел : 0#Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикОко големина(внатрешно Кол) : 13mm / 0.51"Големина : 52 x 18mm / 2.05 x 0.7" (L x W)Тежина : 16gПакет Содржина : 1x Фиксна Кука Око

BGN 6.00 6.66
Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерМатеријал : Zine ЛегураБоја : ЦрнаТема Тип : МашкиТема Големина : М8Тема Должина : 32милиметри / 1.26 воМесо тело Должина : 63mm / 2.48 воДимензија : 63x73.5mm / 2.48x2.89in(Lx W)Тежина : 141gФункција : Високо Влијание,антикиселина,антинафта и видови на хемиски агенси.Ова се справи со е специфичен костим за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Држете врвот на SHCS,дршката може да се ротира,и тоа ќе биде фиксна кога ќе се изгубат врвот на SHCS.Со innerspring, рачката има мали забната структура.Пакетот вклучува : 2 x Машки Конец Прилагодливи Рачки

BGN 10.00 10.53
6.3x10 LED Spacer Support Hood ПХБ Board Mount Three Holes Hardware Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

6.3x10 LED Spacer Support Hood ПХБ Board Mount Three Holes Hardware Pack 1000

100% Нови 6.3x10 Најлон LED Spacer Природни Три Дупки Пламен Класа : 94v2 Пакување 1000 ПарчињаL = 10 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 27.22
M8 Grub Screws Hex Socket Set Screws With DOG Point Alloy Steel Grade 12.9 Black
 • Ново
Оценка на продукта:

M8 Grub Screws Hex Socket Set Screws With DOG Point Alloy Steel Grade 12.9 Black

М8 Копачка Хексадецимален Завртки Socket Set Завртки Со КУЧЕ Точка од Легиран Челик Одделение 12.9 Црна Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 16.00 16.48
6 броя 28 мм твърдо латунное о-пръстен за дамска чанта колан чанти
 • Ново
Оценка на продукта:

6 броя 28 мм твърдо латунное о-пръстен за дамска чанта колан чанти

6 Парчиња О ПрстенМатеријал : Цврсти МесингБоја : Цврсти Месинг БојаГолемина : 28mm[ве молиме видете слика 2 за детали големина]Пакетот вклучува : 6 Парчиња О Прстен

BGN 20.64
100шт gloden ISO7380 M2*6/8/10/12 легированная стомана с титанов щанга с покритие gloden color hex socket button head винт
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт gloden ISO7380 M2*6/8/10/12 легированная стомана с титанов щанга с покритие gloden color hex socket button head винт

iso7380 Титаниум позлатен gloden боја Хексадецимален Хексагонални Штекер копчето Главата на завртката1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

BGN 13.00 15.81