• Ново
4x11. 5 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

4x11. 5 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

Buyers rating:
BGN 13.74

Брой продукти

100% Нов 4x11.5 Најлон LED Spacer Пакување 1000 Парчиња
L = 11.5 mm
За повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или e-mail на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

Други функции

Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
4x11. 5
is_customized:
Yes
номер на частта:
SPCN411-5-1000

Най-добри сделки

M5x45+7 распорных винтове M5 шестоъгълник стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 50
 • Ново
Оценка на продукта:

M5x45+7 распорных винтове M5 шестоъгълник стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 50

100% Нов M5x45+7 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М5; Теренот 0.8 mm Пакување Од 50 ПарчињаA = 7 mmB = 7 mmL = 45 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 61.62
M2. 5 Grub Болтове Шестостенни Инсталационните Винтове С Чашечным Фитил Легированная Стомана Марка 12.9 Черен Пакет 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

M2. 5 Grub Болтове Шестостенни Инсталационните Винтове С Чашечным Фитил Легированная Стомана Марка 12.9 Черен Пакет 1000

М2.5 Копачка Хексадецимален Завртки Socket Set Завртки Со Чаша Точка од Легиран Челик Одделение 12.9 Црна Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 35.20
5x10 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

5x10 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

100% Нов 5x10 Најлон LED Spacer Пакување 1000 ПарчињаL = 10 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 14.58
6 броя 28 мм твърдо латунное о-пръстен за дамска чанта колан чанти
 • Ново
Оценка на продукта:

6 броя 28 мм твърдо латунное о-пръстен за дамска чанта колан чанти

6 Парчиња О ПрстенМатеријал : Цврсти МесингБоја : Цврсти Месинг БојаГолемина : 28mm[ве молиме видете слика 2 за детали големина]Пакетот вклучува : 6 Парчиња О Прстен

BGN 20.64
Европейски стандарт 4040 тип T слот спад-в висок ток плаващ болт, винт M8 x16mm дължина винт пакет от 30
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейски стандарт 4040 тип T слот спад-в висок ток плаващ болт, винт M8 x16mm дължина винт пакет от 30

Име На Производ : Т Слот БолтМатеријал : Јаглероден челикПовршински Третман : Никел ПозлатаВкупна Должина : 21.5 mmТема должина : 16mmТема Големина : М8Главата Големина : 18mm х 8мм x 5.5 мм / 0.71' x 0.31' x 0.22'(L x W x T)Тежина : 300gНаправени од високо квалитетен челик материјал.Тоа се користи за Тслот алуминиум extrusions за да се поврзете на другите делови.Пакет Содржина : 30 x 4040М816 MM Т Слот Болт

BGN 17.00 18.22
100шт M4*6/8/10/12/16/20/25/30/35/40 Бял найлон пластмасов шестостенния болт, винт с шестоъгълни глави изолационен Болт
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт M4*6/8/10/12/16/20/25/30/35/40 Бял найлон пластмасов шестостенния болт, винт с шестоъгълни глави изолационен Болт

100pcs М4*6 / 8 / 10 / 12 / 16 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација БолтНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

BGN 5.00 6.21
M5x8 + 7 распорные винтове M5 шестигранное конфронтация ядки между мъжете и жените месинг Златен Пакет 50
 • Ново
Оценка на продукта:

M5x8 + 7 распорные винтове M5 шестигранное конфронтация ядки между мъжете и жените месинг Златен Пакет 50

100% Нов M5x8+7 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М5; Теренот 0.8 mm Пакување Од 50 ПарчињаA = 7 mmB = 7 mmL = 8 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 21.04
95 mm 304 неръждаема стомана фиксирана обков котва Скоба такелаж сребро фиксиран очите гаранция с глазным пръстен за парусника
 • Ново
Оценка на продукта:

95 mm 304 неръждаема стомана фиксирана обков котва Скоба такелаж сребро фиксиран очите гаранция с глазным пръстен за парусника

95mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Фиксна Snap Сидро Shackle Местење на Сребро Фиксна Око Кауција со Око Прстен за Едрилица9.93Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : 1.Тешки нерѓосувачки челик и прецизност компоненти се обезбеди сигурен сервис.2.Голема цврстина и сигурност...

BGN 18.00 19.66
1 опаковка J308 външни шестостенни болтове с приложените винтове и гайки M3 Standard Multi-size DIY Model Making Free Shipping Bulgaria
 • Ново
Оценка на продукта:

1 опаковка J308 външни шестостенни болтове с приложените винтове и гайки M3 Standard Multi-size DIY Model Making Free Shipping Bulgaria

1pack J308 Надворешниот Хексагонални Завртки со Навртки и Завртки М3 Стандард Мултиголемина DIY Модел Правење Бесплатен Превозот РусијаПакетот вклучува : 4...

BGN 6.86
Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерМатеријал : Zine ЛегураБоја : ЦрнаТема Тип : МашкиТема Големина : М8Тема Должина : 32милиметри / 1.26 воМесо тело Должина : 63mm / 2.48 воДимензија : 63x73.5mm / 2.48x2.89in(Lx W)Тежина : 141gФункција : Високо Влијание,антикиселина,антинафта и видови на хемиски агенси.Ова се справи со е специфичен костим за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Држете врвот на SHCS,дршката може да се ротира,и тоа ќе биде фиксна кога ќе се изгубат врвот на SHCS.Со innerspring, рачката има мали забната структура.Пакетот вклучува : 2 x Машки Конец Прилагодливи Рачки

BGN 10.00 10.53
M3x6+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки мъж към жена пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x6+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки мъж към жена пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100

100% Нов M3x6+6 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммB = 6 mmL = 6 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 10.43
1000шт 5*14 5x14 5*15 5x15 5x16 5*16 OD*L black dual БРАЗДА ями кръг led на PCB определяне на референтната стълб изолация колона капак втулка
 • Ново
Оценка на продукта:

1000шт 5*14 5x14 5*15 5x15 5x16 5*16 OD*L black dual БРАЗДА ями кръг led на PCB определяне на референтната стълб изолация колона капак втулка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 1000pcs 5*14 5x14 5*15 5x15 5x16 5*16 OD*L Црна Двојна Јама Ритам Круг LED PCB Монтажа Поддршка Столб Изолација Колона Худ Spacer

BGN 24.00 24.40
M3x22+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x22+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100

100% Нов M3x22+6 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммB = 6 mmL = 22 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 14.88
200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова
 • Ново
Оценка на продукта:

200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова

Опис : DIN7991 Метрички М2 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки БолтГолемина : d : d*LТеренот : M2x0.4mmКоличина : 200pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

BGN 8.00 8.62
MTGATHER 50PCS M3 M5 304 неръждаема стомана DIN985 поцинкована Самоблокирующаяся гайка найлонов заключване сребърни самоблокирующиеся шестостенни гайки контргайка
 • Ново
Оценка на продукта:

MTGATHER 50PCS M3 M5 304 неръждаема стомана DIN985 поцинкована Самоблокирующаяся гайка найлонов заключване сребърни самоблокирующиеся шестостенни гайки контргайка

СпецификацијаИме : Најлон Заклучување ОревиDIY Материјали : ЕлектричниТип : M3.М5Боја : сребренаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикПакетот вклучува50 компјутери Ореви

BGN 2.00 2.45
M5 гайки шестостенни неръждаема стомана, сребро метричен стъпка 0,8 мм DIN934 Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M5 гайки шестостенни неръждаема стомана, сребро метричен стъпка 0,8 мм DIN934 Пакет 100

100% Нов Пат М5 Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Хексадецимален Завртки,Метрички Пакет 100 КомпјутериЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 15.62
M8 Grub Screws Hex Socket Set Screws With DOG Point Alloy Steel Grade 12.9 Black
 • Ново
Оценка на продукта:

M8 Grub Screws Hex Socket Set Screws With DOG Point Alloy Steel Grade 12.9 Black

М8 Копачка Хексадецимален Завртки Socket Set Завртки Со КУЧЕ Точка од Легиран Челик Одделение 12.9 Црна Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 16.00 16.48
10 22 мм твърдо латунное D пръстен за дамска чанта колан чанти Ди пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

10 22 мм твърдо латунное D пръстен за дамска чанта колан чанти Ди пръстен

10 Парчиња D ПрстенМатеријал : Цврсти МесингБоја : Цврсти Месинг БојаГолемина : 22mm[ве молиме видете слика 2 за детали големина]Пакетот вклучува : 10 Парчиња D Прстен

BGN 22.72
20 бр/лот PT 1/16 шестостенни розетка от неръждаема стомана тръба тръба за запечатване на инсталацията вода газьол краищата на тръби/тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр/лот PT 1/16 шестостенни розетка от неръждаема стомана тръба тръба за запечатване на инсталацията вода газьол краищата на тръби/тръба

20pcs / многу PT 1 / 16 Хексадецимален Штекер Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува На Цевка / Цевка од нерѓосувачки челик

BGN 8.00 9.58
500 бр./лот M2 (2 мм) A2 неръждаема стомана чаша точка Grub шестостенни изход инсталационните винтове DIN916
 • Ново
Оценка на продукта:

500 бр./лот M2 (2 мм) A2 неръждаема стомана чаша точка Grub шестостенни изход инсталационните винтове DIN916

Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

BGN 25.00 25.10
6.3x10 LED Spacer Support Hood ПХБ Board Mount Three Holes Hardware Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

6.3x10 LED Spacer Support Hood ПХБ Board Mount Three Holes Hardware Pack 1000

100% Нови 6.3x10 Најлон LED Spacer Природни Три Дупки Пламен Класа : 94v2 Пакување 1000 ПарчињаL = 10 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 27.22
M2 Привинчивает Болтове На Главата Шестнадесетичен Болтове На Капака На Гнездото На Малките Пакет 1000 Неръждаема Стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

M2 Привинчивает Болтове На Главата Шестнадесетичен Болтове На Капака На Гнездото На Малките Пакет 1000 Неръждаема Стомана

М2 Завртки Штекер Кап Завртки Хексадецимален Раководител Мали Завртки Од Не ' Рѓосувачки Челик 304Теми Големина М2Должина(мерка од под главата) 420mm Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 35.52
(20 бр./много) M3, M4 *L+6 мм шестостенни гайка распорный винт латунная резьбовая часова ПХБ Standoff Spacer hw040
 • Ново
Оценка на продукта:

(20 бр./много) M3, M4 *L+6 мм шестостенни гайка распорный винт латунная резьбовая часова ПХБ Standoff Spacer hw040

wyприклучокstartЖешка Стока$3$2$2.5$2.5$3$3$6$3wyприклучоккрај(20 PC / многу) М3,М4 *L+6mm Хексадецимален Орев Проред Завртка Месинг Навој Столб PCB ќорсокак Spacer hw040Нашата мала торба за пакување

BGN 4.80
M5 Винтове От Неръждаема Стомана Миниатюрни Винтове Pan Head Phillips Drive
 • Ново
Оценка на продукта:

M5 Винтове От Неръждаема Стомана Миниатюрни Винтове Pan Head Phillips Drive

М5 Завртки Нерѓосувачки Челик Минијатурни Завртки Пан Главата Филипс ДискДолжина 6100mm Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 16.00 16.48