• Ново
304 неръждаема стомана 55 мм сребро 0# карабинер за Безопасно заключване лодка клип кука фиксиран око, кука за връзката

304 неръждаема стомана 55 мм сребро 0 карабинер за Безопасно заключване лодка клип кука фиксиран око, кука за връзката

Buyers rating:
-10 % BGN 6.00
BGN 6.66

Брой продукти


Функција :
1.Се користи за да се поврзете на снабдување, јажиња quickdraw, latchkey, пет синџир
конекција, качување јажиња поврзани.
2.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.
3.Генерално се користи за жица врска
4.Наменета за Висок товарот и Здрав не рѓа
Спецификација :
Боја : Сребрена
Модел : 0#
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Око големина(внатрешно Кол) : 13mm/0.51"
Големина : 52 x 18mm/2.05 x 0.7" (L x W)
Тежина : 16g
Пакет Содржина :
1x Фиксна Кука Око

Други функции

Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
GH1358
is_customized:
Yes
Материал:
Неръждаема Стомана 304

Най-добри сделки

Многофункционален 304 неръждаема стомана карабинер с Овална форма Screwlock бърза връзка Пръстен заключване кука M5 пакет от 5
 • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционален 304 неръждаема стомана карабинер с Овална форма Screwlock бърза връзка Пръстен заключване кука M5 пакет от 5

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.Функција : Тоа е мултифункционален, можете да го користите за ранец, копче прстен, синџири, јажиња, кампување, планинарење, риболов, пет, затворен надворешна опрема опрема, DIY додатоци.Направени на 304 нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа, издржливи.Спецификација : Облик : ringМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикБоја : сребрена на ѕвонењеДимензии : 50mm x 6.5mmx13mm / 1.96 x 0.25x0.51"(L x x B)Тежина : 99gПакетот вклучува : 5 x Брз Линк за Заклучување Прстен Carabiner

BGN 11.00 12.32
95 mm 304 неръждаема стомана фиксирана обков котва Скоба такелаж сребро фиксиран очите гаранция с глазным пръстен за парусника
 • Ново
Оценка на продукта:

95 mm 304 неръждаема стомана фиксирана обков котва Скоба такелаж сребро фиксиран очите гаранция с глазным пръстен за парусника

95mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Фиксна Snap Сидро Shackle Местење на Сребро Фиксна Око Кауција со Око Прстен за Едрилица9.93Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : 1.Тешки нерѓосувачки челик и прецизност компоненти се обезбеди сигурен сервис.2.Голема цврстина и сигурност...

BGN 18.00 19.66
M5 гайки шестостенни неръждаема стомана, сребро метричен стъпка 0,8 мм DIN934 Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M5 гайки шестостенни неръждаема стомана, сребро метричен стъпка 0,8 мм DIN934 Пакет 100

100% Нов Пат М5 Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Хексадецимален Завртки,Метрички Пакет 100 КомпјутериЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 15.62
200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова
 • Ново
Оценка на продукта:

200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова

Опис : DIN7991 Метрички М2 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки БолтГолемина : d : d*LТеренот : M2x0.4mmКоличина : 200pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

BGN 8.00 8.62
500 бр./лот M2 (2 мм) A2 неръждаема стомана чаша точка Grub шестостенни изход инсталационните винтове DIN916
 • Ново
Оценка на продукта:

500 бр./лот M2 (2 мм) A2 неръждаема стомана чаша точка Grub шестостенни изход инсталационните винтове DIN916

Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

BGN 25.00 25.10
MTGATHER 50PCS M3 M5 304 неръждаема стомана DIN985 поцинкована Самоблокирующаяся гайка найлонов заключване сребърни самоблокирующиеся шестостенни гайки контргайка
 • Ново
Оценка на продукта:

MTGATHER 50PCS M3 M5 304 неръждаема стомана DIN985 поцинкована Самоблокирующаяся гайка найлонов заключване сребърни самоблокирующиеся шестостенни гайки контргайка

СпецификацијаИме : Најлон Заклучување ОревиDIY Материјали : ЕлектричниТип : M3.М5Боја : сребренаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикПакетот вклучува50 компјутери Ореви

BGN 2.00 2.45
M8 Grub Screws Hex Socket Set Screws With DOG Point Alloy Steel Grade 12.9 Black
 • Ново
Оценка на продукта:

M8 Grub Screws Hex Socket Set Screws With DOG Point Alloy Steel Grade 12.9 Black

М8 Копачка Хексадецимален Завртки Socket Set Завртки Со КУЧЕ Точка од Легиран Челик Одделение 12.9 Црна Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 16.00 16.48
M5x8 + 7 распорные винтове M5 шестигранное конфронтация ядки между мъжете и жените месинг Златен Пакет 50
 • Ново
Оценка на продукта:

M5x8 + 7 распорные винтове M5 шестигранное конфронтация ядки между мъжете и жените месинг Златен Пакет 50

100% Нов M5x8+7 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М5; Теренот 0.8 mm Пакување Од 50 ПарчињаA = 7 mmB = 7 mmL = 8 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 21.04
M3x8 гайки шестостенни печатна платка втулка конфронтация стълб жена към жена пластмасови найлонови аксесоари за БЛА Квадротор черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x8 гайки шестостенни печатна платка втулка конфронтация стълб жена към жена пластмасови найлонови аксесоари за БЛА Квадротор черен пакет 100

100% Нов M3x8 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак ,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммL = 8 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 10.91
6.3x10 LED Spacer Support Hood ПХБ Board Mount Three Holes Hardware Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

6.3x10 LED Spacer Support Hood ПХБ Board Mount Three Holes Hardware Pack 1000

100% Нови 6.3x10 Најлон LED Spacer Природни Три Дупки Пламен Класа : 94v2 Пакување 1000 ПарчињаL = 10 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 27.22
M3X5X17 LED найлон през цялата конфронтация втулка ПХБ дъска распорные шайби без резба пакет 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

M3X5X17 LED найлон през цялата конфронтация втулка ПХБ дъска распорные шайби без резба пакет 1000

100% Нов Најлон Пластични Круг Spacer,Без Конци Пакување 1000 ПарчињаA = 3.2 mmB = 5 mmL = 17 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 19.10
115мм сребро 304 неръждаема стомана спусъка Болт Модула клип кука с превръщането око за домашни любимци верига
 • Ново
Оценка на продукта:

115мм сребро 304 неръждаема стомана спусъка Болт Модула клип кука с превръщането око за домашни любимци верига

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.Вртливата рака око елиминира заплитане.Се користи за тајпадови, укинување и обезбедување на жици, јажиња или кабли.Оваа Вртливата Гром Snap Кука може да ротира 360 степени слободно, можете да ја користите за да го доведе на рака, кабелот за напојување, кабел или јаже.Спецификација : Големина : 115 x 43.8 14mm x / 4.52 x 1.72 x 0.55"" (L x W x T)Боја : СребренаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикТежина : 82gПакетот Вклучува : 1x ВртливатаОко Гром Snap Кука5 Ѕвезда Злато УслугаНие секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент,сепак,несреќа можеби се случи понекогаш,ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативен или неутрален повратни информации; Било ebay случај или paypal случај е лошо влијание продавачот и купувачот,слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.ве молиме бидете сигурни да ни даде позитивни повратни информации од 5 ѕвезди ако можете.

BGN 11.00 11.90
5x18 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

5x18 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

100% Нов 5x18 Најлон LED Spacer Пакување 1000 ПарчињаL = 18 ммЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 21.36
M3x11+6 распорных болтове шестостенни стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x11+6 распорных болтове шестостенни стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 100

100% Нов M3x11+6 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М3; Теренот 0.5 mm Пакување 100 КомпјутериA = 4.7 mmB = 6 mmL = 11 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 19.52
M8 M8*20 M8x20 M8*25 M8x25 Въглеродна Стомана Столярная Мебели Вградени 2 Дупки Винт Включете Устройството Резьбовая Поставяне На Винт-Rivet Гайка
 • Ново
Оценка на продукта:

M8 M8*20 M8x20 M8*25 M8x25 Въглеродна Стомана Столярная Мебели Вградени 2 Дупки Винт Включете Устройството Резьбовая Поставяне На Винт-Rivet Гайка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ8 М8*20 M8x20 М8*25 M8x25 Јаглероден Челик Дограма Мебел Вградени 2 Дупки Завртка Plug Вози Навој Вметнете ЗаврткаВо Занитвам Нут最少5个字符最少5个字符 最少5个字符

BGN 9.00 9.44
M2. 5 Grub Болтове Шестостенни Инсталационните Винтове С Чашечным Фитил Легированная Стомана Марка 12.9 Черен Пакет 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

M2. 5 Grub Болтове Шестостенни Инсталационните Винтове С Чашечным Фитил Легированная Стомана Марка 12.9 Черен Пакет 1000

М2.5 Копачка Хексадецимален Завртки Socket Set Завртки Со Чаша Точка од Легиран Челик Одделение 12.9 Црна Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 35.20
1 опаковка J308 външни шестостенни болтове с приложените винтове и гайки M3 Standard Multi-size DIY Model Making Free Shipping Bulgaria
 • Ново
Оценка на продукта:

1 опаковка J308 външни шестостенни болтове с приложените винтове и гайки M3 Standard Multi-size DIY Model Making Free Shipping Bulgaria

1pack J308 Надворешниот Хексагонални Завртки со Навртки и Завртки М3 Стандард Мултиголемина DIY Модел Правење Бесплатен Превозот РусијаПакетот вклучува : 4...

BGN 6.86
M2. 5x12+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената месинг Златен Пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M2. 5x12+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената месинг Златен Пакет 100

100% Нов М2.5x12+6 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М2.5; Теренот 0.45 mm Пакување 100 КомпјутериA = 4.7 mmB = 6 mmL = 12 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 20.35
M5x45+7 распорных винтове M5 шестоъгълник стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 50
 • Ново
Оценка на продукта:

M5x45+7 распорных винтове M5 шестоъгълник стопорные ядки мъж към жена месинг Златен Пакет 50

100% Нов M5x45+7 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М5; Теренот 0.8 mm Пакување Од 50 ПарчињаA = 7 mmB = 7 mmL = 45 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 61.62
Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерМатеријал : Zine ЛегураБоја : ЦрнаТема Тип : МашкиТема Големина : М8Тема Должина : 32милиметри / 1.26 воМесо тело Должина : 63mm / 2.48 воДимензија : 63x73.5mm / 2.48x2.89in(Lx W)Тежина : 141gФункција : Високо Влијание,антикиселина,антинафта и видови на хемиски агенси.Ова се справи со е специфичен костим за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Држете врвот на SHCS,дршката може да се ротира,и тоа ќе биде фиксна кога ќе се изгубат врвот на SHCS.Со innerspring, рачката има мали забната структура.Пакетот вклучува : 2 x Машки Конец Прилагодливи Рачки

BGN 10.00 10.53
Винтове M4 Крайни Капачки За Винтовете С Шестоъгълни Глави Малки Болтове Metric Марка 12.9 На Едро Крепежни Изделия
 • Ново
Оценка на продукта:

Винтове M4 Крайни Капачки За Винтовете С Шестоъгълни Глави Малки Болтове Metric Марка 12.9 На Едро Крепежни Изделия

M4 Кап Завртки Хексадецимален Socket HeadДолжина на 5100mmПакет 50 Компјутери 500 КомпјутериЦврстина Одделение 12.9 Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 30.88