• Ново
M3x11+6 распорных винтове M3 шестоъгълник противоположни ядки мъж към жена месинг, сребро Пакет 100

M3x11+6 распорных винтове M3 шестоъгълник противоположни ядки мъж към жена месинг, сребро Пакет 100

Buyers rating:
BGN 19.87

Брой продукти

100% Нов M3x11+6 Месинг Хексадецимален Spacer ќор-сокак M/F Теми М3; Теренот 0.5 mm Пакување 100 Компјутери
A = 4.7 mm
B = 6 mm
L = 11 mm
За повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или e-mail на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

Други функции

Направи си Сам пособия:
Електрически
Стил На Шофиране:
Няма
Стил На Главата:
Няма
Материал:
Месинг
Пакет:
100-199шт
Номер На Модела:
М3х11+6
is_customized:
Yes
Вид Винт:
м/ф
номер на частта:
STFMFBRS3116-100

Най-добри сделки

5x10 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

5x10 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

100% Нов 5x10 Најлон LED Spacer Пакување 1000 ПарчињаL = 10 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 14.58
1000pcs 4*16.5 4x16. 5 OD*L Black Two Pit 2 Groove ПХБ Board Cylinder Round LED Mount Support Pillar Isolation Column Hood Spacer
 • Ново
Оценка на продукта:

1000pcs 4*16.5 4x16. 5 OD*L Black Two Pit 2 Groove ПХБ Board Cylinder Round LED Mount Support Pillar Isolation Column Hood Spacer

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 1000pcs 4*16.5 4x16.5 OD*L Црна Два Пит 2 Ритам PCB Одбор Цилиндар Круг LED Планината Поддршка Столб Изолација Колона Худ Spacer

BGN 24.30
MTGATHER 50PCS M3 M5 304 неръждаема стомана DIN985 поцинкована Самоблокирующаяся гайка найлонов заключване сребърни самоблокирующиеся шестостенни гайки контргайка
 • Ново
Оценка на продукта:

MTGATHER 50PCS M3 M5 304 неръждаема стомана DIN985 поцинкована Самоблокирующаяся гайка найлонов заключване сребърни самоблокирующиеся шестостенни гайки контргайка

СпецификацијаИме : Најлон Заклучување ОревиDIY Материјали : ЕлектричниТип : M3.М5Боја : сребренаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикПакетот вклучува50 компјутери Ореви

BGN 2.00 2.45
Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно машинното оборудване външна резба M8 регулируеми дръжки резба 32mm дългата опашка 63 мм дълъг пакет от 2

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерМатеријал : Zine ЛегураБоја : ЦрнаТема Тип : МашкиТема Големина : М8Тема Должина : 32милиметри / 1.26 воМесо тело Должина : 63mm / 2.48 воДимензија : 63x73.5mm / 2.48x2.89in(Lx W)Тежина : 141gФункција : Високо Влијание,антикиселина,антинафта и видови на хемиски агенси.Ова се справи со е специфичен костим за вртење на рачката агол е ограничена поради недостаток на простор.Држете врвот на SHCS,дршката може да се ротира,и тоа ќе биде фиксна кога ќе се изгубат врвот на SHCS.Со innerspring, рачката има мали забната структура.Пакетот вклучува : 2 x Машки Конец Прилагодливи Рачки

BGN 10.00 10.53
M3x6+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки мъж към жена пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x6+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки мъж към жена пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100

100% Нов M3x6+6 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммB = 6 mmL = 6 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 10.43
100шт M4*6/8/10/12/16/20/25/30/35/40 Бял найлон пластмасов шестостенния болт, винт с шестоъгълни глави изолационен Болт
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт M4*6/8/10/12/16/20/25/30/35/40 Бял найлон пластмасов шестостенния болт, винт с шестоъгълни глави изолационен Болт

100pcs М4*6 / 8 / 10 / 12 / 16 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација БолтНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

BGN 5.00 6.21
Многофункционален 304 неръждаема стомана карабинер с Овална форма Screwlock бърза връзка Пръстен заключване кука M5 пакет от 5
 • Ново
Оценка на продукта:

Многофункционален 304 неръждаема стомана карабинер с Овална форма Screwlock бърза връзка Пръстен заключване кука M5 пакет от 5

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.Функција : Тоа е мултифункционален, можете да го користите за ранец, копче прстен, синџири, јажиња, кампување, планинарење, риболов, пет, затворен надворешна опрема опрема, DIY додатоци.Направени на 304 нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа, издржливи.Спецификација : Облик : ringМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикБоја : сребрена на ѕвонењеДимензии : 50mm x 6.5mmx13mm / 1.96 x 0.25x0.51"(L x x B)Тежина : 99gПакетот вклучува : 5 x Брз Линк за Заклучување Прстен Carabiner

BGN 11.00 12.32
M3x8 гайки шестостенни печатна платка втулка конфронтация стълб жена към жена пластмасови найлонови аксесоари за БЛА Квадротор черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x8 гайки шестостенни печатна платка втулка конфронтация стълб жена към жена пластмасови найлонови аксесоари за БЛА Квадротор черен пакет 100

100% Нов M3x8 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак ,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммL = 8 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 10.91
500 бр./лот M2 (2 мм) A2 неръждаема стомана чаша точка Grub шестостенни изход инсталационните винтове DIN916
 • Ново
Оценка на продукта:

500 бр./лот M2 (2 мм) A2 неръждаема стомана чаша точка Grub шестостенни изход инсталационните винтове DIN916

Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

BGN 25.00 25.10
4x11. 5 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

4x11. 5 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

100% Нов 4x11.5 Најлон LED Spacer Пакување 1000 ПарчињаL = 11.5 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 13.74
5x18 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

5x18 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

100% Нов 5x18 Најлон LED Spacer Пакување 1000 ПарчињаL = 18 ммЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 21.36
M5 Винтове От Неръждаема Стомана Миниатюрни Винтове Pan Head Phillips Drive
 • Ново
Оценка на продукта:

M5 Винтове От Неръждаема Стомана Миниатюрни Винтове Pan Head Phillips Drive

М5 Завртки Нерѓосувачки Челик Минијатурни Завртки Пан Главата Филипс ДискДолжина 6100mm Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6h Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 16.00 16.48
4X22 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000
 • Ново
Оценка на продукта:

4X22 LED Spacer Support Hood Nylon ПХБ Board Mount Pack 1000

100% Нов 4x22 Најлон LED Spacer Пакување 1000 ПарчињаL = 22 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 21.31
M3x22+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x22+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100

100% Нов M3x22+6 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммB = 6 mmL = 22 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 14.88
304 неръждаема стомана 55 мм сребро 0 карабинер за Безопасно заключване лодка клип кука фиксиран око, кука за връзката
 • Ново
Оценка на продукта:

304 неръждаема стомана 55 мм сребро 0 карабинер за Безопасно заключване лодка клип кука фиксиран око, кука за връзката

Функција : 1.Се користи за да се поврзете на снабдување, јажиња quickdraw, latchkey, пет синџирконекција, качување јажиња поврзани.2.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.3.Генерално се користи за жица врска4.Наменета за Висок товарот и Здрав не рѓаСпецификација : Боја : СребренаМодел : 0#Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикОко големина(внатрешно Кол) : 13mm / 0.51"Големина : 52 x 18mm / 2.05 x 0.7" (L x W)Тежина : 16gПакет Содржина : 1x Фиксна Кука Око

BGN 6.00 6.66
M3x10+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100
 • Ново
Оценка на продукта:

M3x10+6 распорных болтове шестостенни противоположни ядки от мъжа към жената пластмасови найлонови аксесоари черен пакет 100

100% Нов M3x10+6 Најлон Пластични Хексадецимален Spacer ќорсокак,Црна Теми М3; Теренот 0.5 mm Пламен Класа 94v Пакет 100 КомпјутериA = 5.5 ммB = 6 mmL = 10 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 10.91
115мм сребро 304 неръждаема стомана спусъка Болт Модула клип кука с превръщането око за домашни любимци верига
 • Ново
Оценка на продукта:

115мм сребро 304 неръждаема стомана спусъка Болт Модула клип кука с превръщането око за домашни любимци верига

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.Вртливата рака око елиминира заплитане.Се користи за тајпадови, укинување и обезбедување на жици, јажиња или кабли.Оваа Вртливата Гром Snap Кука може да ротира 360 степени слободно, можете да ја користите за да го доведе на рака, кабелот за напојување, кабел или јаже.Спецификација : Големина : 115 x 43.8 14mm x / 4.52 x 1.72 x 0.55"" (L x W x T)Боја : СребренаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикТежина : 82gПакетот Вклучува : 1x ВртливатаОко Гром Snap Кука5 Ѕвезда Злато УслугаНие секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент,сепак,несреќа можеби се случи понекогаш,ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативен или неутрален повратни информации; Било ebay случај или paypal случај е лошо влијание продавачот и купувачот,слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.ве молиме бидете сигурни да ни даде позитивни повратни информации од 5 ѕвезди ако можете.

BGN 11.00 11.90
M2 Привинчивает Болтове На Главата Шестнадесетичен Болтове На Капака На Гнездото На Малките Пакет 1000 Неръждаема Стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

M2 Привинчивает Болтове На Главата Шестнадесетичен Болтове На Капака На Гнездото На Малките Пакет 1000 Неръждаема Стомана

М2 Завртки Штекер Кап Завртки Хексадецимален Раководител Мали Завртки Од Не ' Рѓосувачки Челик 304Теми Големина М2Должина(мерка од под главата) 420mm Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 35.52
Винтове M4 Крайни Капачки За Винтовете С Шестоъгълни Глави Малки Болтове Metric Марка 12.9 На Едро Крепежни Изделия
 • Ново
Оценка на продукта:

Винтове M4 Крайни Капачки За Винтовете С Шестоъгълни Глави Малки Болтове Metric Марка 12.9 На Едро Крепежни Изделия

M4 Кап Завртки Хексадецимален Socket HeadДолжина на 5100mmПакет 50 Компјутери 500 КомпјутериЦврстина Одделение 12.9 Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 6hИспорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса...

BGN 30.88
1 опаковка J308 външни шестостенни болтове с приложените винтове и гайки M3 Standard Multi-size DIY Model Making Free Shipping Bulgaria
 • Ново
Оценка на продукта:

1 опаковка J308 външни шестостенни болтове с приложените винтове и гайки M3 Standard Multi-size DIY Model Making Free Shipping Bulgaria

1pack J308 Надворешниот Хексагонални Завртки со Навртки и Завртки М3 Стандард Мултиголемина DIY Модел Правење Бесплатен Превозот РусијаПакетот вклучува : 4...

BGN 6.86
1000шт 5*14 5x14 5*15 5x15 5x16 5*16 OD*L black dual БРАЗДА ями кръг led на PCB определяне на референтната стълб изолация колона капак втулка
 • Ново
Оценка на продукта:

1000шт 5*14 5x14 5*15 5x15 5x16 5*16 OD*L black dual БРАЗДА ями кръг led на PCB определяне на референтната стълб изолация колона капак втулка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 1000pcs 5*14 5x14 5*15 5x15 5x16 5*16 OD*L Црна Двојна Јама Ритам Круг LED PCB Монтажа Поддршка Столб Изолација Колона Худ Spacer

BGN 24.00 24.40
200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова
 • Ново
Оценка на продукта:

200 бр./лот DIN7991 metric м2 черно клас 10.9 легированная неръждаема плоска тайната корона автомобил с шестостенни капак на гнездото винт болт нова

Опис : DIN7991 Метрички М2 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки БолтГолемина : d : d*LТеренот : M2x0.4mmКоличина : 200pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

BGN 8.00 8.62
M5x8 + 7 распорные винтове M5 шестигранное конфронтация ядки между мъжете и жените месинг Златен Пакет 50
 • Ново
Оценка на продукта:

M5x8 + 7 распорные винтове M5 шестигранное конфронтация ядки между мъжете и жените месинг Златен Пакет 50

100% Нов M5x8+7 Месинг Хексадецимален Spacer ќорсокак M / F Теми М5; Теренот 0.8 mm Пакување Од 50 ПарчињаA = 7 mmB = 7 mmL = 8 mmЗа повеќе информации и детали СОРАБОТКА , send message (Испрати порака или email на нас, ние многу добредојдовте на вашите пораки : )

BGN 21.04