• Ново
ALPHALMODA 2017 Зима жени сладък мъниста пуловер, пола костюми мъниста на яката блестящ модерен жилетка плисирани поли и комплекти

ALPHALMODA 2017 Зима жени сладък мъниста пуловер, пола костюми мъниста на яката блестящ модерен жилетка плисирани поли и комплекти

Buyers rating:
-17 % BGN 56.00
BGN 67.39

Брой продукти


Ткаенини : плетени
Една големина (не одговара за сите) :
Џемпер : Биста 74-96, Ракав 52, Должина 52
Здолниште : Половината од 60(еластични), Должина 70
2-4cm грешки
Модел големина : 169/90/74/98
Подолу е беж :
Подолу е backview :
Подолу е розова :
Подолу е црно :

Други функции

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
търговска марка:
ALPHALMODA
Материал:
Памук
Тип На Затваряне Панталони:
Еластичен Колан
Стил:
Сладки
Украса:
Beading
Тип На Затваряне:
Няма
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен

Най-добри сделки

есен midi женски костюм офис еластична превръзка Секси парти Bodycon Vintage Dress Vestidos модни дантелени блузи и черни Сплит поли
 • Ново
Оценка на продукта:

есен midi женски костюм офис еластична превръзка Секси парти Bodycon Vintage Dress Vestidos модни дантелени блузи и черни Сплит поли

Молиме проверете ја големината детали подолу внимателно пред да ги купите (Забелешка : 1 бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку поради различни прилагодувања на светлото и компјутерски монитори; ви благодариме за вашето разбирање 2.Може да Постои 13cm (0.39 in1.18 во) грешка на мерењето!) ЕДИНИЦА : CM (1 инч = 2.54 см) (1 cm = 0.394 во.)Мерење Во CM Големина Биста Половината Колковите Тело, Должина на Ракав Здолниште Должина S 90 64 82 49 60 51 M 94 68 86 50 61 52 L 98 72 90 51 62 53Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Колковите Тело, Должина На Ракав Здолниште Должина S 35.4 25.2 32.3 19.3 23.6 20.1 М 37.0 26.8 33.9 19.7 24.0 20.5 L 38.6 28.3 35.4 20.1 24.4 20.9[xlmodel][фото][0000]На услови за користење на услугитеПревозот1) 1 3 Дена да доведе време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата.2) ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3) DHL, TNT, Fedex, UPSот, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки...

BGN 57.00 78.40
Секси розово и бяло гумена рокля и бял латексный престилка сервитьорка какавида къдри латексова униформи прислужница с дълги ръкави QZ-081
 • Ново
Оценка на продукта:

Секси розово и бяло гумена рокля и бял латексный престилка сервитьорка какавида къдри латексова униформи прислужница с дълги ръкави QZ-081

Одговара на избраниот производ препорачуваме : француски Слугинката фустан Со структурни умирам ракави Pleated со исечените Со отстранлив престилка 100% реално Латекс 100% рачно изработени (Направени во Кина) Дебелина : 0.4 mm Ние сме фабрика само...

BGN 252.00 265.44
Нов бял брючный костюм дамски костюми сако с панталони женски бизнес костюми дами официално брючные костюми за сватби 2 броя комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов бял брючный костюм дамски костюми сако с панталони женски бизнес костюми дами официално брючные костюми за сватби 2 броя комплекти

започнетекрајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

BGN 158.40
Мода офис униформи-женски костюм сако с черни официални костюми за сватби женски брючный костюм офис костюм Дама Дама униформи
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода офис униформи-женски костюм сако с черни официални костюми за сватби женски брючный костюм офис костюм Дама Дама униформи

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

BGN 147.00 158.38
2018 нова мода писта дизайнерски костюм комплект 3шт Женски с дълъг ръкав старинни печатни върховете + Плиссированная пола +дълги панталони комплект безплатно DHL
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 нова мода писта дизайнерски костюм комплект 3шт Женски с дълъг ръкав старинни печатни върховете + Плиссированная пола +дълги панталони комплект безплатно DHL

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашата продавница...

BGN 104.00 138.22
2018 Пролет мода Дамски дрехи макси комплект от две части топ принт цветя blusas тесни панталони модерен костюм
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Пролет мода Дамски дрехи макси комплект от две части топ принт цветя blusas тесни панталони модерен костюм

На photoesЗа Експедицијата 1 Објектот ќе биде предаден од страна на избраниот превозот метод, веднаш штом ќе се заврши со проверка на добар квалитет на производот...

BGN 38.00 40.24
Нова есен Slim Fit жени блейзър яке костюм ежедневното палто на Жена с дълги ръкави една пуговицей на горно облекло Ol Blazers Feminino AB344
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова есен Slim Fit жени блейзър яке костюм ежедневното палто на Жена с дълги ръкави една пуговицей на горно облекло Ol Blazers Feminino AB344

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот...

BGN 30.00 59.57
Жените От Две Части Памук С Рамо С Дълъг Ръкав Топ Чай И Дългите Гамаши, Панталони, Спортни Костюми Са Секси Нощен Клуб Костюм Под Домашен Костюм
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените От Две Части Памук С Рамо С Дълъг Ръкав Топ Чай И Дългите Гамаши, Панталони, Спортни Костюми Са Секси Нощен Клуб Костюм Под Домашен Костюм

Моден Две парче памук одговараат Материјал усвојување на високо квалитетни памук , Многу меки и удобни .Детали за големината ве молиме литература под големина на табелата ве Молиме овозможи 13cm мерка грешка...

BGN 37.00 43.18
LOWLUV размер на cloak мода сакото бял черен ревера сплит яке с дълъг ръкав непрекъснат всекидневен костюм
 • Ново
Оценка на продукта:

LOWLUV размер на cloak мода сакото бял черен ревера сплит яке с дълъг ръкав непрекъснат всекидневен костюм

Референтна Висина големина & ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината големина Долга облека(cm) Рамо width(cm) Должина на Ракав(cm) биста(cm) S 68 38 88 M 69 39 90 L 70 40 94 XL 71 41 98 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm& Молба se овозможи 12 cm разлика се должи на рачно мерење.стр rompt : 1...

BGN 35.00 54.40
Европа е на мода жените 2017 есен облекло пуловер пуловер сексуално плетене рибя опашка пола дълъг тънък костюм трикотаж дизайн костюм дама
 • Ново
Оценка на продукта:

Европа е на мода жените 2017 есен облекло пуловер пуловер сексуално плетене рибя опашка пола дълъг тънък костюм трикотаж дизайн костюм дама

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

BGN 66.00 75.01
2017 есен нов дамски комплект високо качество на каубой мода горещ Diamond дамски яке + мода секси деним пола от две части комплект A435
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 есен нов дамски комплект високо качество на каубой мода горещ Diamond дамски яке + мода секси деним пола от две части комплект A435

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Ракав здолниште Половината Должина на здолниште Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 33 12.99 88 34.65 60 23.62 76 29.92 50 19.69 31 12.20 L 34 13.39 92 36.22 61 24.02 80 31.50 51 20.08 32 12.60 XL 35 13.78 96 37.80 62 24.41 84 33.07 52 20.47 33 12.99 XXL 36 14.17 100 39.37 63 24.80 88 34.65 53 20.87 34 13.39 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

BGN 73.00 101.65
Европейски стил дизайн есенното облекло на жените новата блуза, жилетка с широки панталони мода костюм от три части с колан др плюс размер
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейски стил дизайн есенното облекло на жените новата блуза, жилетка с широки панталони мода костюм от три части с колан др плюс размер

Answer : ___________________________ NOTE : Кафе боја во акции, со сива боја само големина S во моментов.За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

BGN 54.00 63.81
2017 нови дамски ежедневни офис бизнес костюми, официални комплекти работно облекло униформи стилове елегантни брючные костюми 3 бр. комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови дамски ежедневни офис бизнес костюми, официални комплекти работно облекло униформи стилове елегантни брючные костюми 3 бр. комплекти

2017 нови Жените Повик за Статистика Деловни Костуми Формална Работа Носат Поставува Униформа Стилови Домот Панталона Одговара на 3 парчиња поставува Референтни Висина големина ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо ширина Биста Половината обемот Ракав Должина Внатре облека долго надвор облека долги Панталони долго cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 36 14.17 88 34.65 68 26.77 56 22.05 58 22.83 96 37.80 92 36.22 L 37 14.57 92 36.22 72 28.35 57 22.44 59 23.23 97 38.19 93 36.61 XL 38 14.96 96 37.80 76 29.92 58 22.83 60 23.62 98 38.58 94 37.01 XXL 39 15.35 100 39.37 80 31.50 59 23.23 61 24.02 99 38.98 95 37.40 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

BGN 89.00 111.54
Дамски Официални Брючные Костюми Нови Елегантни Ушити По Поръчка Официални Дамски Панталони, Костюми За Офиса Женски Ръкави Професионална Униформи Комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Официални Брючные Костюми Нови Елегантни Ушити По Поръчка Официални Дамски Панталони, Костюми За Офиса Женски Ръкави Професионална Униформи Комплекти

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )1 ...

BGN 134.00 140.80
2018 памук реални женски костюми мода пайети заклинание цвят свободни ежедневни плюс кадифе риза + панталон-костюм от две части женски
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 памук реални женски костюми мода пайети заклинание цвят свободни ежедневни плюс кадифе риза + панталон-костюм от две части женски

4045kg ви препорачуваме да xs4550kg ви препорачуваме да с5055kg ви препорачуваме да м5563kg ви препорачуваме да го L6368kg ви препорачуваме да XL6873kg ви препорачуваме да XXL

BGN 144.00 184.00
2018-две парчета / комплект стягам Тениски пола асиметрична рокля на жената crop Top годишният набор от кръста вързани поли
 • Ново
Оценка на продукта:

2018-две парчета / комплект стягам Тениски пола асиметрична рокля на жената crop Top годишният набор от кръста вързани поли

2018 Чипка Camis Здолниште Асиметрични Две парчиња поставени се Облекуваат Жените Сечење на Врвот Лето Постави Крст Врзан ЗдолништаКвалитетот е на прво со најдобра услуга...

BGN 14.00 18.38
Европейската дамски дрехи 2018 нова пролет с къси ръкави Gem printing T-shirt + 7 минути брючного костюм
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейската дамски дрехи 2018 нова пролет с къси ръкави Gem printing T-shirt + 7 минути брючного костюм

Истурете : Хоризонтално мерење , не затегнувачка , не сметам дека еластична спектар на податоци , грешка опсег 1 ~ 3cm Големина на облека долго ( cm ) рамо ширина ( см ) биста ( cm ) половината cm ( ) ракав должина ( cm ) здолниште долг ( cm ) Здолниште половината cm ( ) на колкот ( cm ) 2s 43 34 82 20 86 66 4m 4435 86 21 87 70 6l45 36 90 22 88 748xl 46 37 94 23 89 78сигурност 98% , на ( внатре во Големина на табела и клиент сервис препорачуваме , само за референца , секоја возраст не 's , конечниот избор е во право за вашиот ) Големина не не може како квалитет проблем , ве молиме про разбирање , благодарам

BGN 125.89
Официално стилове униформи брючные костюми професионални брючные костюми с блузками и панталони жените работно облекло, панталони, костюми плюс размер
 • Ново
Оценка на продукта:

Официално стилове униформи брючные костюми професионални брючные костюми с блузками и панталони жените работно облекло, панталони, костюми плюс размер

100% Сосема Нов Моден Дизајн Канцеларија Дама Формално Жените Одговараат (Блузи + Панталони) Материјал : Палто Влакна + Памук Боја : Бела,Сива Големина : S, M, L, XL, XXL,XXXL,4 XLПакет се вклучени : 1 X Жените Работат Носат Костуми (Блузи+Панталони)Големина информацииЕдиница : CMплочка за грешка при мерење е нормален 13 CMТопло Совети : Ова е Кинески Големина, обично се помали од НАС / ЕУ големина,ве молиме контактирајте со продавачот да ја потврдите вашата големина пред вашата исплата.ГолеминаБлузиПанталониРамоБистаПоловинатаSleeveДолжинаПоловинатаКолковитеДолжинаS36847057596487100М37887457.5606891100.5L38927858617295101XL39968258.8627699101.52 XL40100865963801011023 XL411049059.56484105102.54 XL4210894606588109103Големина Референца : Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна...

BGN 54.00 57.12
Мятно-зелено сако женски бизнес костюми, черни панталони, костюми официално PR с дълъг ръкав женски брючный костюм дамски официални офис униформи
 • Ново
Оценка на продукта:

Мятно-зелено сако женски бизнес костюми, черни панталони, костюми официално PR с дълъг ръкав женски брючный костюм дамски официални офис униформи

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавницаНие го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина...

BGN 158.40
YAGENZ пролет есен дамски спортни дрехи костюм О-образно деколте, Златна кадифе hoody бродерия 2-те части на комплекти ежедневни спортни костюми, комплекти 5XL
 • Ново
Оценка на продукта:

YAGENZ пролет есен дамски спортни дрехи костюм О-образно деколте, Златна кадифе hoody бродерия 2-те части на комплекти ежедневни спортни костюми, комплекти 5XL

Име на производ : YAGENZ Пролет, Есен Жените Спортски Одговараат ОВратот Злато Сомот Sweatshirt Везови 2парче Поставува Чисто Спортски Одговараат Поставува 5 XLyagenz продавница Бренд YAGENZ Материјал Злато Сомот Боја црвена / Виолетова / Црна / Морнарица Големина XL5 XL Сезона Пролет, Есен Јака / Модел / Ракав / Ракавтип / Перење Информации Рака Мие / Машина Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.Големина(cm) Должина на Ракав Половината Биста Рамо Хип големина XL 60.5 52 / 92 36 / 2 XL 62 53 / 97 37 / 3 XL 63.5 54 / 102 38 / 4 XL 65 55 / 107 39 / 5 XL 65 55 / 112 40 / Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата Големина(cm) Должина Панталони Половината(Водат) Хип Големина XL 92 / 89 2 XL 94 / 94 3 XL 96 / 99 4 XL 98 / 104 5 XL 100 / 109 Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

BGN 54.00 104.94
2017 Нов Есен Зима Женствена Рокля Костюми Мода С Дълъг Ръкав Кратък Блейзър Якета + Жилетка, Рокля 2 От Две Части Комплекти Бял Z08
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Нов Есен Зима Женствена Рокля Костюми Мода С Дълъг Ръкав Кратък Блейзър Якета + Жилетка, Рокля 2 От Две Части Комплекти Бял Z08

Пратката 1.Светот Превозот.(Освен APO / FPO) 2.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост...

BGN 41.00 79.68