• Ново
Основен дъждобран палто, яке Женски жилетка горна дреха с дълъг ръкав наметало ежедневни др блейзър костюм

Основен дъждобран палто, яке Женски жилетка горна дреха с дълъг ръкав наметало ежедневни др блейзър костюм

Buyers rating:
-14 % BGN 34.00
BGN 39.68

Брой продукти


Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm
Ве молиме да се разбере Големината Должина на ракавите s 59 55 m 60 55 l 60 55

Други функции

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Блейзери
Яка:
Няма
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Памук, Полиестер
Украса:
Няма
Затворен:
No
Тип На Затваряне:
Няма
Дължината На Дрехата:
Редовен
Номер На Модела:
x965
Цвят Стил:
Естествен Цвят

Най-добри сделки

Дамски Бизнес Костюми, Официални Комплекти Работно Облекло Униформи Офис Женски Брючный Костюм Ежедневни Дамски Офис Униформи Елегантни Костюми Брючные
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Бизнес Костюми, Официални Комплекти Работно Облекло Униформи Офис Женски Брючный Костюм Ежедневни Дамски Офис Униформи Елегантни Костюми Брючные

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавницаНие го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Исто така,службата е uppermost,Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас...

BGN 158.40
2017 Нов Есен Зима Женствена Рокля Костюми Мода С Дълъг Ръкав Кратък Блейзър Якета + Жилетка, Рокля 2 От Две Части Комплекти Бял Z08
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Нов Есен Зима Женствена Рокля Костюми Мода С Дълъг Ръкав Кратък Блейзър Якета + Жилетка, Рокля 2 От Две Части Комплекти Бял Z08

Пратката 1.Светот Превозот.(Освен APO / FPO) 2.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост...

BGN 41.00 79.68
Нови кадифени дамски костюми сако с панталони офис униформи дизайн жени в елегантни вечерни брючные костюми за сватба черен костюм Slim Fit
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови кадифени дамски костюми сако с панталони офис униформи дизайн жени в елегантни вечерни брючные костюми за сватба черен костюм Slim Fit

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

BGN 174.00 187.18
Европейската дамски дрехи 2018 нова пролет с къси ръкави Gem printing T-shirt + 7 минути брючного костюм
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейската дамски дрехи 2018 нова пролет с къси ръкави Gem printing T-shirt + 7 минути брючного костюм

Истурете : Хоризонтално мерење , не затегнувачка , не сметам дека еластична спектар на податоци , грешка опсег 1 ~ 3cm Големина на облека долго ( cm ) рамо ширина ( см ) биста ( cm ) половината cm ( ) ракав должина ( cm ) здолниште долг ( cm ) Здолниште половината cm ( ) на колкот ( cm ) 2s 43 34 82 20 86 66 4m 4435 86 21 87 70 6l45 36 90 22 88 748xl 46 37 94 23 89 78сигурност 98% , на ( внатре во Големина на табела и клиент сервис препорачуваме , само за референца , секоја возраст не 's , конечниот избор е во право за вашиот ) Големина не не може како квалитет проблем , ве молиме про разбирање , благодарам

BGN 125.89
Нов бял брючный костюм дамски костюми сако с панталони женски бизнес костюми дами официално брючные костюми за сватби 2 броя комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов бял брючный костюм дамски костюми сако с панталони женски бизнес костюми дами официално брючные костюми за сватби 2 броя комплекти

започнетекрајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

BGN 158.40
Фуксия Жени Офис Бизнес Костюми, Униформи Мода Елегантни Брючные Костюми Slim Fit Официално Работно Облекло Комплекти Дамски Костюми Touser
 • Ново
Оценка на продукта:

Фуксия Жени Офис Бизнес Костюми, Униформи Мода Елегантни Брючные Костюми Slim Fit Официално Работно Облекло Комплекти Дамски Костюми Touser

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

BGN 152.00
2018 Пролет мода Дамски дрехи макси комплект от две части топ принт цветя blusas тесни панталони модерен костюм
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Пролет мода Дамски дрехи макси комплект от две части топ принт цветя blusas тесни панталони модерен костюм

На photoesЗа Експедицијата 1 Објектот ќе биде предаден од страна на избраниот превозот метод, веднаш штом ќе се заврши со проверка на добар квалитет на производот...

BGN 38.00 40.24
XUANCOOL 2018 мишката печатни костюм спортни костюми жените карикатура hoody с качулка набор от момичета блузи и панталони се държат по-топли дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

XUANCOOL 2018 мишката печатни костюм спортни костюми жените карикатура hoody с качулка набор от момичета блузи и панталони се държат по-топли дрехи

2018 Глувчето Печатени Одговараат Tracksuits Жените Цртан филм Маскирани Sweatshirt Поставите Девојки Дуксери и Панталони Задржи Топла Облека

BGN 25.00 36.29
RUGOD женски спортен костюм 2 от две части комплект вязаный пуловер пуловери, блузи дълбоко V-образно деколте с дълъг ръкав hoody + панталони Дамски комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

RUGOD женски спортен костюм 2 от две части комплект вязаный пуловер пуловери, блузи дълбоко V-образно деколте с дълъг ръкав hoody + панталони Дамски комплекти

2017 Секојдневен Тренерки Жени 2 Парчиња Поставени Плетени Pullover Џемпери Блузи Длабоко V деколте, Долг Ракав Sweatshirt + Панталони Жените ПоставуваКако да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

BGN 42.00 79.98
Зимни Дамски Малък Аромат Ресни Голяма Глава Лук Палто + Висока Талия Пакет Бедрата Пола Вълнени Дамски Костюми Странични Ципове Пискюл Комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

Зимни Дамски Малък Аромат Ресни Голяма Глава Лук Палто + Висока Талия Пакет Бедрата Пола Вълнени Дамски Костюми Странични Ципове Пискюл Комплекти

Големина Должина Градите Ракав Рамо Должина на здолниште Хип Половината S 48cm 82cm 56cm 33cm 54cm 82cm 64cm М 49cm 86cm 57cm 34cm 55cm 86cm 68cm L 50cm 90cm 58cm 36cm 56cm 90cm 72cm XL 51cm 94cm 59cm 38cm 57cm 94cm 74cm ЗАБЕЛЕШКА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

BGN 112.00 143.22
Pantalones Mujer Rushed Full New Autumn Winter Fashion Women Костюми Custom Made Върховете Sets Елегантен Женски Бизнес Костюми
 • Ново
Оценка на продукта:

Pantalones Mujer Rushed Full New Autumn Winter Fashion Women Костюми Custom Made Върховете Sets Елегантен Женски Бизнес Костюми

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )1 ...

BGN 134.00 140.80
Дамски Официални Брючные Костюми Нови Елегантни Ушити По Поръчка Официални Дамски Панталони, Костюми За Офиса Женски Ръкави Професионална Униформи Комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Официални Брючные Костюми Нови Елегантни Ушити По Поръчка Официални Дамски Панталони, Костюми За Офиса Женски Ръкави Професионална Униформи Комплекти

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )1 ...

BGN 134.00 140.80
2017 нови дамски ежедневни офис бизнес костюми, официални комплекти работно облекло униформи стилове елегантни брючные костюми 3 бр. комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови дамски ежедневни офис бизнес костюми, официални комплекти работно облекло униформи стилове елегантни брючные костюми 3 бр. комплекти

2017 нови Жените Повик за Статистика Деловни Костуми Формална Работа Носат Поставува Униформа Стилови Домот Панталона Одговара на 3 парчиња поставува Референтни Висина големина ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо ширина Биста Половината обемот Ракав Должина Внатре облека долго надвор облека долги Панталони долго cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 36 14.17 88 34.65 68 26.77 56 22.05 58 22.83 96 37.80 92 36.22 L 37 14.57 92 36.22 72 28.35 57 22.44 59 23.23 97 38.19 93 36.61 XL 38 14.96 96 37.80 76 29.92 58 22.83 60 23.62 98 38.58 94 37.01 XXL 39 15.35 100 39.37 80 31.50 59 23.23 61 24.02 99 38.98 95 37.40 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

BGN 89.00 111.54
Продажба на топ мода Памук, Полиестер, пълен спортни костюми 2017 пролет женски вязаный комплект мода мъниста тънък пуловер + панталони 2 бр
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на топ мода Памук, Полиестер, пълен спортни костюми 2017 пролет женски вязаный комплект мода мъниста тънък пуловер + панталони 2 бр

Ова ограничување тежина 95125 kgПрекумерна тежина 125 килограми проВе молиме да се биде внимателенПовршината материјал : Задебелување на плетење (1.2 кг)големина : Биста 92105cm Рамо Ширина 50cm Должина 55cmПоловината 6080см Хип 95110cm Должина од 93cm

BGN 104.00 132.80
Тъмно Синьо Женски Официално Брючный Костюм Офис Униформи Дизайн Женски Бизнес Костюми От Две Части-Сако За Работа Есен Облекло Брючный Костюм
 • Ново
Оценка на продукта:

Тъмно Синьо Женски Официално Брючный Костюм Офис Униформи Дизайн Женски Бизнес Костюми От Две Части-Сако За Работа Есен Облекло Брючный Костюм

започнетекрајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

BGN 158.40
Жените От Две Части Памук С Рамо С Дълъг Ръкав Топ Чай И Дългите Гамаши, Панталони, Спортни Костюми Са Секси Нощен Клуб Костюм Под Домашен Костюм
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените От Две Части Памук С Рамо С Дълъг Ръкав Топ Чай И Дългите Гамаши, Панталони, Спортни Костюми Са Секси Нощен Клуб Костюм Под Домашен Костюм

Моден Две парче памук одговараат Материјал усвојување на високо квалитетни памук , Многу меки и удобни .Детали за големината ве молиме литература под големина на табелата ве Молиме овозможи 13cm мерка грешка...

BGN 37.00 43.18
Секси розово и бяло гумена рокля и бял латексный престилка сервитьорка какавида къдри латексова униформи прислужница с дълги ръкави QZ-081
 • Ново
Оценка на продукта:

Секси розово и бяло гумена рокля и бял латексный престилка сервитьорка какавида къдри латексова униформи прислужница с дълги ръкави QZ-081

Одговара на избраниот производ препорачуваме : француски Слугинката фустан Со структурни умирам ракави Pleated со исечените Со отстранлив престилка 100% реално Латекс 100% рачно изработени (Направени во Кина) Дебелина : 0.4 mm Ние сме фабрика само...

BGN 252.00 265.44
Европейски стил дизайн есенното облекло на жените новата блуза, жилетка с широки панталони мода костюм от три части с колан др плюс размер
 • Ново
Оценка на продукта:

Европейски стил дизайн есенното облекло на жените новата блуза, жилетка с широки панталони мода костюм от три части с колан др плюс размер

Answer : ___________________________ NOTE : Кафе боја во акции, со сива боја само големина S во моментов.За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

BGN 54.00 63.81
есен midi женски костюм офис еластична превръзка Секси парти Bodycon Vintage Dress Vestidos модни дантелени блузи и черни Сплит поли
 • Ново
Оценка на продукта:

есен midi женски костюм офис еластична превръзка Секси парти Bodycon Vintage Dress Vestidos модни дантелени блузи и черни Сплит поли

Молиме проверете ја големината детали подолу внимателно пред да ги купите (Забелешка : 1 бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку поради различни прилагодувања на светлото и компјутерски монитори; ви благодариме за вашето разбирање 2.Може да Постои 13cm (0.39 in1.18 во) грешка на мерењето!) ЕДИНИЦА : CM (1 инч = 2.54 см) (1 cm = 0.394 во.)Мерење Во CM Големина Биста Половината Колковите Тело, Должина на Ракав Здолниште Должина S 90 64 82 49 60 51 M 94 68 86 50 61 52 L 98 72 90 51 62 53Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Колковите Тело, Должина На Ракав Здолниште Должина S 35.4 25.2 32.3 19.3 23.6 20.1 М 37.0 26.8 33.9 19.7 24.0 20.5 L 38.6 28.3 35.4 20.1 24.4 20.9[xlmodel][фото][0000]На услови за користење на услугитеПревозот1) 1 3 Дена да доведе време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата.2) ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3) DHL, TNT, Fedex, UPSот, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки...

BGN 57.00 78.40