• Ново
3G GSM контрол на достъпа апартамент домофон на безплатния телефонен обаждане с RFID карта и непромокаемым качулка Начало заводска сигурна система K6

3G GSM контрол на достъпа апартамент домофон на безплатния телефонен обаждане с RFID карта и непромокаемым качулка Начало заводска сигурна система K6

Buyers rating:
-24 % BGN 139.00
BGN 182.40

Брой продукти

GSM Контрола на Пристап е еден нов вид advanced Access Control систем, ја поддржува бирање за да ја отвори вратата за корисникот или посетители. Со овој нов тип на контрола на пристап на системот, не треба да инсталирате внатрешна спогодба било повеќе за да се спаси жици и внатрешна спогодба цена. GSM Контрола на Пристап вградени индустриски quad бенд 850/900/1800/1900 Mhz GSM Модул (3 G Модул е задолжително), поддржува до 1000 овластени телефонски броеви за максимум 200 соба број, тоа е посебна за стан контрола на пристап. За овластени корисници, GSM Контрола на Пристап ќе одбиете повик од овластените број, тогаш спроведува отворената врата акција на првиот "ринг', не тарифите. Исто така, корисникот може да користи СМАРТ картичка за да ја отвори вратата. За посетителите, dial собата број на GSM Контрола на Пристап на тастатурата, GSM Контрола на Пристап ќе се бира соба сопственикот телефонот автоматски, сопственикот може да ја отвори вратата од далечина или reject за да ја отвори вратата. За раководи, да управувате со соба сопственик телефонски броеви од далечина од страна на СМС порака или преку тастатурата. 1. Вградени Quad-band 850/900/1800/1900 Mhz GSM модул, 3 G е задолжително; 2. Secure - Користење на caller ID за идентификација, непознат повикувачите се игнорира; 3. Нема потреба да го инсталирате затворен intercoms, нема потреба жици и внатрешна спогодба трошоци; 4. Не тарифите. GSM Контрола на Пристап отфрла на повик од овластените број, тогаш спроведува отворената врата акција на првиот " ринг 5. Може да се отвори вратата за посетители од било каде, без растојание рок; 6. Нема потреба да се овозможи далечинска контрола или копчиња или СМАРТ картичка за различни корисници; 7.

Други функции

Цвят:
2G, 3G
Номер На Модела:
K6
Режим На Охрана:
Възстановяване на паролата
Посока:
Няма
търговска марка:
КРАЛЯТ НА ГЪЛЪБ
Име:
GSM 3G контрол на достъпа и апартаментен домофон
Поддръжка на GSM честоти:
850/900/1800/1900Mhz / 3G WCDMA
Макс.Авторизированные Стаи:
1000
Макс. Брой Стаи:
200
Макс. RFID карта:
2000
Изход За Реле:
2
Външен размер:
273мм*130мм*50мм
Задайте Размера На:
252мм*113мм*33мм
Нето тегло:
1000г
източник на захранване:
DC 12V

Най-добри сделки

125 khz RFID четящи устройства USB сензор за близост EM4100 TK4100 четец на смарт карти не с EM ID USB выдающее устройство за контрол на достъп
 • Ново
Оценка на продукта:

125 khz RFID четящи устройства USB сензор за близост EM4100 TK4100 четец на смарт карти не с EM ID USB выдающее устройство за контрол на достъп

Карактеристики : 1.Дијагностички LED диоди,водоотпорен,голема мал компактен дизајн 2.Изградена во оперативниот ѕвончето,Лесен за користење,plug and play Спецификација : 1.Поддршка : сите 125 Khz RFID EM4100 TK4100 Картичка / Tag 2.Фреквенција : 125 Khz 3.Стандардно Прочитате првите 10 Децимални цифри СМАРТ картичка (Ако треба чита последните 8 цифри Децимала,pls контактирајте со нас прво) 4.USB кабел за поврзување со КОМПЈУТЕР (Plug and Play, Driverless за Windows 2000, 2003, XP,Windows7 итн) 5.Комуникација брзина : 106 Kbit / s 6.Напојување : DC 5 V(+ / 5%) (Напојува преку USB, не бара никакви надворешни напојување) 7.Читање на далечина : за 58cm 8.Интерфејс : USB 9.Оперативен температура : 10 степен~ 70 степен 10.Температура на чување : 20 степен ~ +80 степен 11.Големина На : ( L*W*H ) 9.8x6.3x1cm 12.Тежина : 70g...

BGN 5.70
100 бр / пакет RFID ключодържатели 125 khz безконтактен ABS ID ключови тагове за контрол на достъпа TK4100 / EM 4100 чип черно
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр / пакет RFID ключодържатели 125 khz безконтактен ABS ID ключови тагове за контрол на достъпа TK4100 / EM 4100 чип черно

100pcs / торба RFID копче fobs прстен 125 KHz близина ABS копче ознаки / за контрола на пристап со TK4100 / EM 4100 чипсо 10 броеви изгравирани на ознакиКарактеристики : 100% Сосема НовМатеријал : ПластикаРаботата фреквенција : 125 KhzОткривање на далечина : 310cmКомпатибилен со сите Вратата за Влез системЛесно да се носатОтпорен на водаСекој токен препрограмирани со уникатен ID кој е означен на неаСекој доаѓа со Клучните прстен вклучениКомпатибилен со сите RFID читач за да се добие пристапНема надворешни моќ е потребно.Сосема нов клуч индуктивен картичка за влез guard систем.TK4100 целосно компатибилен со EM4100,тие може да го замени едни со други во целост.Тоа важи и за контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќање...

BGN 43.36
10 бр инфрачервени няма сензорен изход бутон за контрол на достъпа врата, бутон изход ключ алармен изход бутон/бутон
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр инфрачервени няма сензорен изход бутон за контрол на достъпа врата, бутон изход ключ алармен изход бутон/бутон

Функција : Опремен со инфрацрвена технологија, допрете слободни, повеќе лесен за употреба Безконтактни, слободен од заразна болест што се шири...

BGN 111.84
Направи си САМ 13.56 mhz IC M1 Door Card Access Control kit Full Door Access Kit Yli Long type YS130 No Nc electric strike lock+блок захранване
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ 13.56 mhz IC M1 Door Card Access Control kit Full Door Access Kit Yli Long type YS130 No Nc electric strike lock+блок захранване

1 КОМПЈУТЕР 13.56 Mhz IC Картичка за пристап контролорот 1 КОМПЈУТЕР 12 V3 A напојување 1 КОМПЈУТЕР Долго или Без Nc (Изборен) Eletric Штрајк Заклучување 1 парче Пластика Излез Копчето 1 КОМПЈУТЕР Жичен Вратата Бел 10 КОМПЈУТЕРИ 125khz Црна keyfobsКарактеристики : Висок квалитет и висока безбедност...

BGN 67.04
Продажба на едро 10 бр врата за контрол на достъпа, електрически магнитна система за заключване на вратите 180кг (350lbs) удерживающая сила 12V електрическа брава + zl скоба
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 10 бр врата за контрол на достъпа, електрически магнитна система за заключване на вратите 180кг (350lbs) удерживающая сила 12V електрическа брава + zl скоба

Контрола на пристап на Електрична Магнетни Заклучување на Вратата 180 KG (350lbs) 12 V Електрично Заклучување Држи Сила со Висок Квалитет на Моќ за да го Заклучите (EM180 ZL)10 * Електронски магнетна брава10 * Арматура плоча10 * Перниче на инсталација за полнење10 * ZL ЗаградатаМожеби ќе треба Заграда, ве Молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата врата да се избере Точниот Заградата...

BGN 254.24
RF proximity EM card key fob, 125 khz 3 етикет, размер: 41X32X4 мм, под формата на карта, ключодържател тагове, + мин:1бр
 • Ново
Оценка на продукта:

RF proximity EM card key fob, 125 khz 3 етикет, размер: 41X32X4 мм, под формата на карта, ключодържател тагове, + мин:1бр

Клучни ознака е еден вид на чип картичка ,големината е како меѓународен стандард ,тоа секогаш користете Сертификат за лична карта, контрола на пристап, транспорт ,библиотека, паркинг и слЧипови : ЕМ Швајцарија мала електрична енергија EM4100 водаОперативен фреквенција : 125 KHZРастојание на реакција : 410cmЕнкапсулација материјал : ПВЦ...

BGN 1.01
Бутона на захранването за барьерных порта и открывателей порта / търговска открыватель гаражни врати трехпозиционная бутон за управление
 • Ново
Оценка на продукта:

Бутона на захранването за барьерных порта и открывателей порта / търговска открыватель гаражни врати трехпозиционная бутон за управление

Материјал : засилен пластика Спецификации : 3А 250 VAC 660 V MAX Терминал блок : M4 Контакт структура : Композитни копчето Номинална топлинска струја : 5(А) Контакт отпор : ≤50 метри(Ω) Големина : 50 * 90 * 39mm

BGN 7.20
100 бр / пакет RFID ключодържатели пръстен Зелен 125 khz TK4100 / EM 4100 безконтактен ABS ID ключови тагове за контрол на достъп
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр / пакет RFID ключодържатели пръстен Зелен 125 khz TK4100 / EM 4100 безконтактен ABS ID ключови тагове за контрол на достъп

100pcs / торба RFID копче fobs прстен 125 KHz близина ABS копче ознаки / за контрола на пристап со TK4100 / EM 4100 чипсо 10 броеви изгравирани на ознакиКарактеристики : 100% Сосема НовТежина : 47g (10pcs)Големина на : 35.05*24.1*5.25 ммМатеријал : ПластикаРаботата фреквенција : 125 KhzОткривање на далечина : 310cmКомпатибилен со сите Вратата за Влез системЛесно да се носатОтпорен на водаСекој токен препрограмирани со уникатен ID кој е означен на неаСекој доаѓа со Клучните прстен вклучениКомпатибилен со сите RFID читач за да се добие пристапНема надворешни моќ е потребно.Сосема нов клуч индуктивен картичка за влез guard систем.TK4100 целосно компатибилен со EM4100,тие може да го замени едни со други во целост.Тоа важи и за контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќање.Answer : ___________________________ Note : само за ЧитањеПакет Содржина : 100 x RFID Копчеfobs

BGN 41.44
Автоматични врати бариера за паркиране на автомобил за системи за контрол на достъп на кораба
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоматични врати бариера за паркиране на автомобил за системи за контрол на достъп на кораба

Автоматски Паркинг Бариера Портата за возило за контрола на пристап системНад пакетот вклучува : бариера портата без рака+на UHF Читателот+access control panel+10pcs ПВЦ UHF Картички.Стоката може да бидат испорачани со EMS, UPSот, DHL, или FEDEX според купувачи.Добредојдовте да контактирате со продавачот за прирачник ако имате било какви прашања.И превозот цена не е точно и ве молиме контактирајте со продавачот да го измени тоа, пред да плаќаат за оваа цел...

BGN 547.00 576.00
UHF RFID tag стикер на предното стъкло на колата 915m 868m 860-960MHZ 1000шт безплатна доставка ЕПК 6C adhensive пасивни RFID фаровете на етикета
 • Ново
Оценка на продукта:

UHF RFID tag стикер на предното стъкло на колата 915m 868m 860-960MHZ 1000шт безплатна доставка ЕПК 6C adhensive пасивни RFID фаровете на етикета

UHF RFID таг налепница автомобил шофершајбната 915m 868m 860960 MHZ 1000pcs бесплатен превозот ЕПС 6 C adhensive пасивни RFID светлата label60 MHZ Higgs3 92*28*3.5 mm долги smart картичка пасивни RFID тагови

BGN 1113.60
100 бр / пакет RFID ключодържатели 125 khz EM4305 безконтактни ABS ключови тагове читабельная и записываемая копие на восъчни карти за контрол на достъп
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр / пакет RFID ключодържатели 125 khz EM4305 безконтактни ABS ключови тагове читабельная и записываемая копие на восъчни карти за контрол на достъп

100pcs / торба RFID копче fobs 125 KHz близина ABS копче ознаки може да се чита и запишување копија duplicator картичка контрола на пристап EM4305Answer : ___________________________ Note : стандардниот запис е без врежани кодотДобредојдовте на нашата продавница...

BGN 51.00 63.50
RFID пералня бутон етикет UHF 915 Mhz 868 Mhz 860-960 Mhz чужда H3 200 бр. Безплатна доставка пасивни RFID PPS огнеупорни и водоустойчиви етикет
 • Ново
Оценка на продукта:

RFID пералня бутон етикет UHF 915 Mhz 868 Mhz 860-960 Mhz чужда H3 200 бр. Безплатна доставка пасивни RFID PPS огнеупорни и водоустойчиви етикет

RFID перење на копчето со ознака UHF 915mhz 868mhz 860960 MHZ туѓо H3 200pcs бесплатен превозот пасивни RFID PPS топлина и вода, отпорна на ознаки

BGN 174.40
Открит метален водоустойчив подсветка на клавиатура и RFID четец на карти за таксите, контрол на достъпа
 • Ново
Оценка на продукта:

Открит метален водоустойчив подсветка на клавиатура и RFID четец на карти за таксите, контрол на достъпа

Отворено Метал Водоотпорен светлото на Тастатурата RFID Читач на картички за пристап одбор за контролаПрочитајте Опсег : 3 на 8cmЧитање Време (Карта) : ≤300msМоќ / Тековни : DC 924 V / Max.70m AВлез Порта : 2ea (Надворешни LED Контрола, Надворешна Сирена Контрола)Фреквенција : 13.56 mhzИзлезен Формат : WG34LED Индикатор : 2 Боја LED Индикатори(Црвена и Зелена)Beeper : ДаОперативен Температура : 20° до +65°CОперативен Влажност : 10% до 90% релативна влажност некондензирањеБоја : СребренаМатеријал : МеталДимензии(Ш x В x T)mm : 92*92*21Индекс на Заштита : IP68Ве молиме проверете ги детали параметри на овој производи, вклучувајќи го објектот е фреквенцијата, излезен формат, читање на опсег и слично, за да бидете сигурни дека ќе нареди право ставка и да се заштеди време и пари, ви благодаримеКонтрола на картичката читатели сликаОваа жица дијаграм само за опис reader само, не вклучувајќи и други напојување, излезете копчето за заклучување,контролер ект ако ви се потребни овие предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт Живеат продажен тим, ви благодаримеСертификацијаИмаме FCC сертификат, Ако треба, ве молиме контактирајте го нашиот продажниот оддел...

BGN 71.00 74.40
100 бр./лот NFC Tag Ntag213 ISO14443A 13.56 Mhz NFC стикер Ntag 213 RFID NFC етикети етикети самозалепващи етикети за всички телефони NFC
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр./лот NFC Tag Ntag213 ISO14443A 13.56 Mhz NFC стикер Ntag 213 RFID NFC етикети етикети самозалепващи етикети за всички телефони NFC

NFC ОЗНАКА НалепницаСпецификација : Чип : Ntag213 Физички капацитет : 180 бајти Искористен капацитет : 144 бајти Протокол : ISO14443 A Работна фреквенција : 13.56 MHZ Читање и пишување растојание : 1 до 5 cm Читање и пишување време : од 1 до 2 гРаботна температура : 20 до 55 степен, влажност на 90% Избрише пати : > 100000 пати складирање на Податоци : > 10 години Читање време : 100000 пати Дијаметар : 25мм материјали за Пакување : ЈП самолепливи + обложена хартија Compatiability : 1) Поддршка 13.56 mhz RFID и NFC IC читателот / писател, На пример : Acr122u читателот / писател 2) Поддршка за Паметни мобилни телефони со NFC функција...

BGN 20.00 22.88
86мм-бяла монтира бутон за излизане от долната предавателна / метален превключвател, бутон изход,превключвател за контрол на достъпа FCL803A-S
 • Ново
Оценка на продукта:

86мм-бяла монтира бутон за излизане от долната предавателна / метален превключвател, бутон изход,превключвател за контрол на достъпа FCL803A-S

Опис : Димензии : 86x 86x 29.5 (mm)Стандардна Структура : 2.0 дебел алуминиумски панели, метални копчиња, метални врати кутијаЕлектрични Перформанси : 3А @ 36 VDCКонтакт : NO / NC / COMМетал Назад Кутија : даПрименливи Тип : сите видови на врата типТемпература : 10 ~ +55 o C(14131 F)Погоден Влажност : 0 ~ 95% (релативна влажност)Панел : алуминиумски панелДното кутија третман : цинк легура полиран хромТежина : 0.2 kg

BGN 23.92
20 бр / пакет RFID ключодържатели 125 khz EM4305 безконтактен ABS ключови тагове читабельная и записываемая копие на восъчни карти за контрол на достъп
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр / пакет RFID ключодържатели 125 khz EM4305 безконтактен ABS ключови тагове читабельная и записываемая копие на восъчни карти за контрол на достъп

20pcs / торба RFID копче fobs 125 KHz близина ABS копче ознаки може да се чита и запишување копија duplicator картичка ознаки за nfc контрола на пристап EM4305Answer : ___________________________ Note : стандардниот запис е без врежани кодотДобредојдовте на нашата продавница...

BGN 14.00 14.38