• Ново
Празен многократна употреба патрон PGI 350 PGI350 PGI-350 CLI351 за Canon IP7230 MG5430 с дуговыми чипове

Празен многократна употреба патрон PGI 350 PGI350 PGI-350 CLI351 за Canon IP7230 MG5430 с дуговыми чипове

Buyers rating:
BGN 15.98

Брой продукти

Празни Refillable кертриџ PGI 350 PGI350 PGI-350 CLI351 за Canon IP7230 MG5430 со ЛАК чипови За Canon мастило кертриџ модели : За Canon 350 351 (1 Пигмент Црна,Црна 1, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта) 5 Pcs За Канон принтер модели :
За Canon IP7230 MG5430 MX923 MX723 MG5530 IX6830 Боја : 1 Црн Пигмент
1 Црно
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта
Пакетот вклучува :
1x Пигмент Црно мастило кертриџ (со чип) компатибилен за Canon PGI 350 ;
1x Црно мастило кертриџ (со чип) компатибилен за Canon CLI 351 ;
1x Синозелена мастило кертриџ (со чип) компатибилен за Canon CLI 351 ;
1x Магента мастило кертриџ (со чип) компатибилен за Canon CLI 351 ;
1x Жолта мастило кертриџ (со чип) компатибилен за Canon CLI 351 ;
Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ.Ние сме вашиот прв избор.
Нашата Компанија е Професионални Производители и трговски друштва. Нашата компанија има повеќе од 10years експертиза и 6 година Alibaba експертиза. Ние сме специјализирани во производството flatbed печатач(УВ Печатач /Еко Растворувач Печатач/Храна Печатач), Автоматски cd/dvd печатач, сублимација топлина притиснете машина, и потрошен материјал итн. Ние ги преземе врвот-квалитетен производ, топ-одделение услуга, топ-одделение цена како принцип, кој има добиено многу позитивни повратни информации низ светот досега. Ние сме во потрага напред долгорочен и стабилен однос со секој клиент.
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.cainiao.com (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење number : www.dhl.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.

Други функции

Тип:
мастилницата
търговска марка:
Олои
Съвместим Марка:
КАНОН
Цвят:
C, M, Y, K
Съвместим Марка:
Мастилено-Струен Принтер Canon
Номер На Модела:
чък pgi350
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Празна
Bulk Опаковка:
ДА
Боядисаната:
ДА
модел касета:
чък pgi350
използвайте за:
ЗА CANON IP7230 MG5430 MX923 MX723 MG5530 IX6830
Тип:
за многократна употреба мастилницата
Характеристика:
С обломоками дъга
Качество:
Високо качество

Най-добри сделки

С голям капацитет от целия свят OEM Reset IU310 IU 310 барабана чип за разработка на чипове изображения Ineo350 Ineo+350
 • Ново
Оценка на продукта:

С голям капацитет от целия свят OEM Reset IU310 IU 310 барабана чип за разработка на чипове изображения Ineo350 Ineo+350

Висок Капацитет во Светот ОЕМ Ресетирате IU310 IU 310 Тапан Чип За Развивање на Ineo350 Ineo+350 Слика Чипови Детали за Производот : Боја : Црна Цијан Магента ЖолтаСтраница Принос : Црна : 80,000 Страници Синозелена / Магента / Жолта : 50,000 СтранициВерзија : Во СветотЧип тип : Тапан ЧипЧип Модел : IU310Функција : ОЕМ ги РесетиратеДефект го Оценувате : помалку од 0.1%Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Машина Модели : За Развивање На Ineo+350Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;Пакување Содржина : 5pcs x Црното Тапан Чип5pcs x Синозелена Тапан Чип5pcs x Магента Тапан Чип5pcs x Жолта Тапан Чипили : 20pcs x Црното Тапан Чип или.............Производ Слика : Слично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

BGN 75.12
Подмяна на тонер касети за HP 940 XL HP 940XL 940 HP 940XL C4906A C4909A Officejet Pro 8000 A809a A811a A809n 8000 Wireless
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна на тонер касети за HP 940 XL HP 940XL 940 HP 940XL C4906A C4909A Officejet Pro 8000 A809a A811a A809n 8000 Wireless

1) Нови Компатибилни, мастило кертриџ за Принтер HP2) Состојба : нова никогаш не се користат во3)Боја : Црна, Цијан, Магента ,Жолта4)за hpOfficejet Pro 8000A809a / A811a / A809n / 8000 БезжичниотOfficejet Pro Има Око 8500 –A909b / A909a / A909n / A909gOfficejet Pro 8500 AA910a / A910g / A910n5) Пакет, вклучувајќи : 1x Црно мастило компатибилен кертриџ со 940 XL Б.К...

BGN 25.00 33.10
4 за черно CLI-426 CLI426 CLI 426bk съвместима касета с мастило за Canon IP4840 MG5140 MX714 MX884 MX894 MG6240 MG8140 принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

4 за черно CLI-426 CLI426 CLI 426bk съвместима касета с мастило за Canon IP4840 MG5140 MX714 MX884 MX894 MG6240 MG8140 принтер

Производ descriprtion : Comptatible мастило кертриџСтатус : 100% Сосема НовТип : мастило кертриџФункција : компатибиленCampatible Бренд : за CANONМодел : за CANON PGI425 BK CLI426 BK / C / M / YБоја : Б.К / C / / M / Y / Quanlity ниво : А+ КВАЛИТЕТЧип : со чипМастило : целосна мастилоДетали за производот : Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас .Пакување : 4 Парчиња Многу Овој пакет вклучуваат : 4 Парчиња Мастило Касети (4 BK)...

BGN 15.00 18.06
WELCOLOR 550bk PGI-550 пигментни мастила 551 CLI551 Dye ink refill kit за Canon PIXMA MG5450 MG5550 MG6450 мастилено-струйни касети на принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

WELCOLOR 550bk PGI-550 пигментни мастила 551 CLI551 Dye ink refill kit за Canon PIXMA MG5450 MG5550 MG6450 мастилено-струйни касети на принтер

PROCOLOR Најновите 100ml PGI550 XL Б.К Пигмент црно мастило, CLI551 XL Б.К CLI551 XL C CLI551 XL М CLI551 XL Y Боја Боја Мастило Најдобар Квалитет Пигмент црно мастило Боја Боја на Мастило, CISS мастило Рефил мастило Фото мастило погоден Компатибилна со Следниве Принтери PIXMA MG5450 / MG5550 / MG6350 / MG6450 / MG7150 / Ip7250 / Ip8750 / Ix6850 / MX725 / MX925 (CLI551 XL GY : PIXMA MG6350 / MG7150 / Ip8750) Карактеристики : 1...

BGN 39.00 42.88
240XL BK пигментни мастила 241 Dye ink refill kit за Canon MG4220 MG 4220 MX372 MX392 MX432 MX 372 392 432 зареждане на мастило мастилено-струен принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

240XL BK пигментни мастила 241 Dye ink refill kit за Canon MG4220 MG 4220 MX372 MX392 MX432 MX 372 392 432 зареждане на мастило мастилено-струен принтер

PROCOLOR Најновите 100ml 240 СТР240 СТР240 XL Пигмент црно мастило, 241 CL241 CL241 XL Боја Боја Мастило Најдобар Квалитет Пигмент црно мастило Боја Боја на Мастило, CISS мастило Рефил мастило Фото мастило погоден Компатибилна со Следниве Печатари Canon Pixma MG2180 / MG3180 / MG4180 / MG4280 / MG2120 / MG2220 / MG3120 / MG3220 / MG4120 / MG4220 / MX372 / MX392 / MX432 / MX512 / MX378 / MX438 / MX518 / MX528 / MX398 / MX458....

BGN 34.00 36.80
T7891 t7891-t7894 зареждане на касетата с дуговым чип 4 цвята за принтер epson wf-5620 wf-4640 wf-4630 wf-5110 wf-5190 WF-5690
 • Ново
Оценка на продукта:

T7891 t7891-t7894 зареждане на касетата с дуговым чип 4 цвята за принтер epson wf-5620 wf-4640 wf-4630 wf-5110 wf-5190 WF-5690

за epson T7891T7894 мастило рефил кертриџ 4 боја за epson wf5620 4640 4630 5110 5690 5190 инкџет печатачДетални информацииИме на производ : Празни мастило Рефил кертриџPrinter Model : За Epson WF5620 4630 4640 5110 5690 5190 инкџет печатачКертриџ Модел : За Epson T7891T7894Чип Тип : ЛАК чипБоја : Б.К., C,M,Y 4 бојаЈачина на звук : Б.К., C,M,Y : 100mlМастило Тип : Пигмент мастило / боја на мастилоMOQ : 1 Сет ( 4 парчиња )погодна област : област ЕвропаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 27.01
4 x 30 мл универсални набор от мастила за презареждане на мастила за Brother за Canon за Epson за HP за решения на Lexmark за Samsung всички мастило за принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

4 x 30 мл универсални набор от мастила за презареждане на мастила за Brother за Canon за Epson за HP за решения на Lexmark за Samsung всички мастило за принтер

Модел Бр : Боја на Мастило ОЕМ 4 Боја Мастило Рефил КитТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна МастилоБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПотекло : Zhuhai , Guangdong,КинаПакување : пластична кеса и неутрална боја кутија.Мастило за јачина : 100ml по бојаЗа сертификација на : ISO9001 : ISO14000 SGS / CEОригинален Кертриџ НеAnswer : ___________________________ Note : ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.Пакетот вклучува : (Измеша нарачки во истата серија прифатени)МоделбојаКоличинаМастило за јачина набоја на мастилоЦрна130mlбоја на мастилоСинозелена130mlбоја на мастилоМагента130mlбоја на мастилоЖолта130mlКарактеристики : Мастило капацитет 30ml мастило рефил китМастило Рефил за Десктоп Орган, CISS Системи & Refillable КасетиБојаврз основаМастило рефил со Антизатнување формулацијаШприц рефил млазницата за лесно рефил и помалку нередПакет Се Вклучени1 x 30ml Црно мастило рефил1 x 30ml Синозелена мастило рефил1 x 30ml Жолта мастило рефил1 x 30ml Магента мастило рефилКомпатибилен МоделМастило Рефил кит Компатибилен за Canon Печатач Компатибилен за HP Печатач Компатибилен за Epson Печатач Компатибилен за Брат ПечатачЗа HP,Брат,Epson, Lexmark, DELL, Кодак Принтери, CISS Системи & Refillable КертриџProclamtion : сите производи цртање& функцијанастава се користи за повикување само, на крај точни datails ве молиме погледнете во упатството и пакување видови, ние resered на конечно објаснувачки права.Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа. Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред ексфабрика 100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки.

BGN 8.00 10.45
За Epson T0801 T0801-T0806 T080XL Ciss чернильная система за Epson Stylus PX700 PX710 PX720 PX800 PX810 PX650 PX50 Ciss резервоар
 • Ново
Оценка на продукта:

За Epson T0801 T0801-T0806 T080XL Ciss чернильная система за Epson Stylus PX700 PX710 PX720 PX800 PX810 PX650 PX50 Ciss резервоар

Добредојдовте на нашата продавница !За Epson T0801 T0801T0806 T080 XL мастило, Ciss систем За Epson Перо PX700 PX710 PX720 PX800 PX810 PX650 PX50 Ciss резервоаротКертриџ Нема : За Epson T0801T0806Погодна за печатење : За Epson P50 PX700 W PX710 W PX720 PX800 FW PX810 PX650 PX50Боја : К,Y,M,C,LC,LM 6 боиЧип : ЛАК чипMOQ : 1 сетФункција : Refillable,ПразниПредност : 1...

BGN 47.78
6 Цвят на 70 мл оцветител Зареждане на мастило Ink Kit T6731 T6732 T6733 T6734 T6735 T6736 за Epson L800 L801 L810 L850 L1800 принтер Еко танк мастило
 • Ново
Оценка на продукта:

6 Цвят на 70 мл оцветител Зареждане на мастило Ink Kit T6731 T6732 T6733 T6734 T6735 T6736 за Epson L800 L801 L810 L850 L1800 принтер Еко танк мастило

Опис На Производот6 Боја 70ml Боја на Мастило, Мастило Рефил Кит T6741 T6742 T67436 T6744 T6731 T6732 T6733 6 за Epson L800 L801 L810 L850 L1800 ПечатачНа packege ќе вклучуваат како што е подолу : 1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Црна Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Синозелена Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Магента Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот жолта Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Светлина Синозелена Боја на Мастило1 PCS X 70 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит за Epson Еко резервоарот Светлина Магента Боја на МастилоЗа Принтер ink Кертриџ No : T6731 T6732 T6733 T6734 T6735 T6736 за Epson L800 L801 L810 L850 L1800 Принтер Ink

BGN 21.00 31.66
CT351089 барабана чип за Xerox DocuCentre-V 2060 3060 3065 ApeosPort-V 2060 3060 3065 нулиране на чип касета за принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

CT351089 барабана чип за Xerox DocuCentre-V 2060 3060 3065 ApeosPort-V 2060 3060 3065 нулиране на чип касета за принтер

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

BGN 115.20
Детайли на копирната машина за Kyocera TASKalfa 3010i 3510i 5501i горния Термоблоковый валяк,за Kyocera 3010 3510 5501 i 3010i 3510i нагревателен валяк
 • Ново
Оценка на продукта:

Детайли на копирната машина за Kyocera TASKalfa 3010i 3510i 5501i горния Термоблоковый валяк,за Kyocera 3010 3510 5501 i 3010i 3510i нагревателен валяк

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4 100% нови; 5...

BGN 95.98
Плавкий нагревателен възел се използва за Canon MF211 MF212w MF215 MF216n MF212 MF216 Fuser Assembly Unit
 • Ново
Оценка на продукта:

Плавкий нагревателен възел се използва за Canon MF211 MF212w MF215 MF216n MF212 MF216 Fuser Assembly Unit

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел и напон? Стандардната превозот на производот модел напон е 220 V и за Canon MF211Повеќе цел , Повеќе Повластен...

BGN 104.00
8шт съвместим тонер касета HP 178 за HP Deskjet 3070A 3520 Officejet 4620 Photosmart 5510 5520 5515 5521 6521 принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

8шт съвместим тонер касета HP 178 за HP Deskjet 3070A 3520 Officejet 4620 Photosmart 5510 5520 5515 5521 6521 принтер

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP178 XLЦрна225mlHP 178 XLСинозелена215mlHP 178 XLМагента215mlHP 178 XLЖолта215mlЗа Компатибилен HP178 XL мастило касетиDesk Jet 3070 A мастило касетиDesk Jet 3520 eСитевоЕдно мастило касетиOfficejet 4610 СитевоЕдно мастило касетиOfficejet 4620 eСитевоЕдно мастило касетиOfficejet 4622 eСитевоЕдно мастило касетиPhotosmart 5510 мастило касетиPhotosmart 5510 eСитевоЕдно мастило касетиPhotosmart 5515 мастило касетиPhotosmart 5520 eСитевоЕдно мастило касетиPhotosmart 5524 мастило касетиPhotosmart 6510 eСитевоЕдно мастило касетиPhotosmart 6520 eСитевоЕдно мастило касетиPhotosmart 7510 eСитевоЕдно мастило касетиPhotosmart 7520 eСитевоЕдно мастило касетиPhoto Smart СитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart B109a СитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart B109c СитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart B109d СитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart B109f специјално Издание мастило касетиPhotosmart B109n Безжична мастило касетиPhotosmart B109q Безжична мастило касетиPhotosmart B110a Безжична eСитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart B110c Безжична eСитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart B110d Безжична eСитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart B110e Безжична eСитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart B8550 мастило касетиPhotosmart B8553 мастило касетиPhotosmart C5380 мастило касетиPhotosmart C5383 мастило касетиPhotosmart C5390 мастило касетиPhotosmart C6300 мастило касетиPhotosmart C6380 мастило касетиPhotosmart CN245 B Безжична eСитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart D5460 мастило касетиPhotosmart D7560 мастило касетиPhotosmart e Station мастило касетиPhoto Smart Плус СитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart Плус B209 мастило касетиPhoto Smart Плус B209a мастило касетиPhoto Smart Плус B209b мастило касетиPhoto Smart Плус B209c мастило касетиPhoto Smart Ple СитеВоЕдно b210 мастило касетиPhoto Smart PleСитеВоЕдно b210a мастило касетиPhoto Smart PleСитеВоЕдно b210b мастило касетиPhoto Smart PleСитеВоЕдно b210c мастило касетиPhoto Smart PleСитеВоЕдно b210e мастило касетиPhotosmart Премиум СитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart Премиум C309 мастило касетиPhotosmart Премиум C309g мастило касетиPhotosmart Премиум C309h мастило касетиPhotosmart Премиум C309n мастило касетиPhotosmart Премиум C310 мастило касетиPhotosmart Премиум eСитеВоЕдно мастило касетиPhotosmart Премиум eСитеВоЕдно C310a мастило касетиPhotosmart Премиум Факс мастило касетиPhotosmart Премиум Факс C309a мастило касетиPhotosmart Премиум Факс C309c мастило касетиPhotosmart Премиум Факс eСитеВоЕдно C410b мастило касетиОбјаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : .

BGN 38.00 40.78
2124970 2131853 PCA ASSY Formatter Board logic Main Board дънна платка за Epson L1300 ME1100 T1100 T1110 B1100 W1100
 • Ново
Оценка на продукта:

2124970 2131853 PCA ASSY Formatter Board logic Main Board дънна платка за Epson L1300 ME1100 T1100 T1110 B1100 W1100

Опис : Име на производ : FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор Газ'y СобраниеFormatter главната логика одбор Газ'y Собранието Главниот Одбор Плоча мајка одборСе користи за : Epson L1300 ME1100 T1100 T1110 B1100 W1100 ОЕМ код : 2124971 2124970 2131853 Стр ackage : Неутрален пакет Состојба : ОРИГИНАЛНИ ОБНОВЕНА Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

BGN 47.20
за epson T0691 691 black съвместима тонер касета за EPSON Stylus CX5000 CX6000 CX7000F CX7400 CX7450 cx8400 cx9400 принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

за epson T0691 691 black съвместима тонер касета за EPSON Stylus CX5000 CX6000 CX7000F CX7400 CX7450 cx8400 cx9400 принтер

Тип На ПроизводЕП Компатибилни, Мастило Кертриџ СетT0691ВклучениПредмети1 x pack компатибилен кертриџ(15 ML) ЦрнаКомпатибилни МоделиCX5000 CX6000 CX7000 F CX8400 CX9400 CX9475 NX215 NX300 NX305 NX400 / N10 / N11 / NX100 / NX105 / NX115 / апарат nx200 / NX215 / / NX300 / NX400 / NX415 / NX510 / NX515Работна сила 310 315 500 600 610 615 / 1100 30 40Тип На МастилоБојабазирани мастилоПакетпластична кеса + без кутија(се продаваат поединечно во запечатен пакети )Белата кутија, неутрална боја кутија, Клиент сопствен бренд кутија се исто така достапни,ве молам оставете ме порака...

BGN 4.00 4.64
Плавкий нагревателен блок се използва за изграждане на thermoblock Fuji Xerox workCentre 3119
 • Ново
Оценка на продукта:

Плавкий нагревателен блок се използва за изграждане на thermoblock Fuji Xerox workCentre 3119

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел и напон? Стандардната превозот на производот модел напон е 220 V и за Fuji Xerox work Centre 3119Повеќе цел , Повеќе Повластен...

BGN 76.80