• Ново
5 бр./лот SSUNDELY ръчно през високоговорител микрофон за Kenwood Radio Уоки Токи TS-480HX TM-231 TS-990S кръг 8-пинов MC-43S

5 бр./лот SSUNDELY ръчно през високоговорител микрофон за Kenwood Radio Уоки Токи TS-480HX TM-231 TS-990S кръг 8-пинов MC-43S

Buyers rating:
-5 % BGN 171.00
BGN 180.40

Брой продукти

5pcs Рамо, Рака Звучник Микрофон микрофон Круг 8-pin за Kenwood двонасочна Радио Воки Токи Т-480 HX ТМ-231 Т-990 S Т-2000 X MC-43 S
1.Јасен звук и точна комуникација 2.Широк PTT Копче-притиснете област, погодно за оперативен 3.Метал назад клип 4.Круг 8-пински приклучок за 8-пински Модели : ТМ-231, ТМ-241, ТМ-421,Т-480 HX, TS-480 SAT, Т-590 S, TS-990 S,Т-2000 E, TS-2000 X

Други функции

Is_Display:
No
търговска марка:
oppxun
Размери:
за Kenwood двустранно Радио Уоки Токи TS-480HX TM-231 TS-990S TS-200
Тип:
Аксесоари
Максимален Обхват:
1,5 км-3 км
Канал За Съхранение На Данни:
въз основа на радио
Обхват На Разговор:
въз основа на радио
Номер На Модела:
МС-43С
Тип Уоки-Токи Уоки Токи:
Преносим
Материал:
Пластмаса
Честотен Обхват:
въз основа на радио
подходящ:
TM-231,TM-241,TM-421,TS-480HX,TS-480SAT,TS-590S,TS-990S,TS-2000E
Тип аксесоари Уоки токи accessories:
Говорител микрофон микрофон

Най-добри сделки

Безплатна доставка! Гост-пейджинг система, пейджър увеселителен парк 20pc, предавател клавиатура 1PC Pocsag, обадете се на опашката, безжично обслужване на ресторанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка! Гост-пейджинг система, пейджър увеселителен парк 20pc, предавател клавиатура 1PC Pocsag, обадете се на опашката, безжично обслужване на ресторанта

Бесплатен превозот! Гостин paging (пејџер) систем, 20pc увеселителен парк пејџер, 1pc Pocsag тастатурата предавателот, редот на чекање на повик, ресторан безжична услугаДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)Фото1set=1pc pocsag предавателот,20pc увеселителен парк пејџер, 1pc пејџер полнач1...

BGN 1087.98
2 елемента черно BaoFeng UV-5RD любителски шунка двухдиапазонное двустранно Радио VHF / UHF 136-174 и 400-520 Mhz Уоки Токи с безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента черно BaoFeng UV-5RD любителски шунка двухдиапазонное двустранно Радио VHF / UHF 136-174 и 400-520 Mhz Уоки Токи с безплатна доставка

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика2КОМПЈУТЕРИ Нови Bao Feng УВ5 RD Црна Воки Токи 136174&400520 MHz двонасочна Радио со бесплатен превозотОпшти Карактеристики : Најновата Верзија; Повеќе Тврдоглав Случај, Повеќе Богати и Подобрени КарактеристикиФреквентен Опсег : 136174 / 400520 MHz; 25 KHz / 12.5 KHz Switchable128 Канали 50 CTCSS и 104 CDCSS; Канал Чекор : 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 KHzDualBand Екран, Dual Фреквенција на Екранот, Двоен Режим на подготвеност; A / B бенд независна операцијаСпецификацииБоја : ЦрнаМодел : Нови BAOFENG УВ5 RDФреквентен Опсег : 65108 MHz (FM Добиваат само) 136174 MHZ и 400520 HZ (TX / RX)Канал Број : 128Фреквенција Стабилност : ±2.5 ппм.Антена : Висока Добивка Dual Band АнтенаАнтена Отпорност : 50Оперативен Напон : DC 7.4 VРежим на работа : Едноставен или полудуплексДимензии (Ш x В x Д) : 110 x 58x 32 ммТежина : 250g (вклучувајќи ја и батеријата, антената)Предавателот Излезна моќност : 4 W / 1 W (Max 5 W)Модулација на Владата : 16k F3 E / 11k F3 EМаксималното отстапување : Пакет Содржина : * 2x УВ5 RA (VHF136174 UHF 400520 Mhz)* 2x 7.4 V 1800mah Liion Батерија Пакет* 2x Антена 136174 / 400520 Mhz* 2x Спојувалка за Каиш * 2x Слушалка* 2x англиски Упатство* 2x Кратен Апарат ( 110 V ~ 240 V )Совети : бидејќи пренос на радио бранови ќе бидат погодени од пречки (како што се згради, дрва), во многу случаи се зборува опсег може да't пристигне 5сса 10 километри, особено во урбаните области...

BGN 116.80
10/100 M 24 В 1A PoE splitter
 • Ново
Оценка на продукта:

10/100 M 24 В 1A PoE splitter

10 / 100 24 V 1А Рое SplitterМодел : LNKSP24 W СеријаПрегледLNKSP24 W Рое splitter, Развивање користи за Ethernet напојување апликација сценарија, уред не ја поддржува ПО текст Ситуација; поддршка "IEEE 802.3 болест" и "IEEE 802.3 на" РОЕ напојување со струја; DC излез 24 V 1А; На РОЕ сигналот може да биде поделен на сигналот на мрежата и електрична енергија.Рое splitter, излезен напон од 24 V употреба со напојување опрема, Тоа им помага да се прошири безжична град, Безбедност мониторинг и други рое практични место, и не е ограничено со распоред на моќ линија.Карактеристики· DC излез 24 V 1А· 52 V : MAX пренос 150 M (Со целосна бакар низок отпор мрежа линии)· Мора да IEEE802.3af / на· Моќност:DC16~55 V· Приклучок&Игра· Вграденво со високи перформанси чип и висок спецификација коло· Стабилна:AKros AS1138, со молња заштита· RJ45 целосна shield порта· Целосна мост дизајн, не поларитетот на текстПрименаГолемина На & ДимензијаТехнички ИндексиМоделLNKSP24 WDC излез24 V 1АМоќност25 Wрастојание10 BASET : мачка 5 UTP(≤100)100 BASETX : мачка 5 и над UTP(≤100)Пристаниште1 FE(10 / 100) РОЕ текст+1 Network+1 DC излезРОЕIEEE РОЕ++ / IEEE 802.3 af / IEEE802.3at,IEEE802.1af DTE Моќ преку MDIМрежапротоколIEEE 802.3 јас 10 BASET;IEEE 802.3 у 100 BASETX;IEEE 802.3 x Контрола на ПротокЖивотната срединаРаботна Температура : 20°~55°CСкладирање температура : 40°~85°CРаботна Влажност : 10%~90% RH некондензирањеЧување Влажност : 5%~90% RH некондензирањеЗрачењеОзнаката CE,комерцијални,Делот 15 од FCC Класа Б,Ro HSПроизвод Големина200mm*22mm*23mmТежина0.2 kgСо Нарачување ИнформацииМоделОписLNKSP24 WРое Splitter : 1x10 / 100 РОЕ текст + 1x Network +1x DC излез,MAX 25 w, DC излез 24 V 1А

BGN 32.00
За брокат съвместим модул радиоприемник 10G-SFPP-SR 10G Мультимодный SFP+ SR
 • Ново
Оценка на продукта:

За брокат съвместим модул радиоприемник 10G-SFPP-SR 10G Мультимодный SFP+ SR

За Brocade Компатибилни, 10 GSFPPСР 10 G Multimode SFP+ СР Transceiver модул100% компатибилни,Тестирани во добри услови загарантиранаВисок квалитет со CE&FCC сертификат,1 Година замена и 3 годишна гаранција.Телеком степен на квалитет,конкурентна цена, само 10%20% од orignal еден цениПроизвод СостојбаНие нудиме висок квалитет на SFP(миниGBIC) transceiver модул, кој е 100% компатибилен со orignal оние, може да се целосно доверливи за вашиот најсложените LAN / WLAN апликација,глас проект или мрежа распоредување, сите производи го носат 3 години гаранција и животниот век на техничка поддршка.Превозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

BGN 47.98
KMC-30 TM261 TK868G TM271A TM471A TK768G TM461 мобилен авто радио микрофон високоговорител
 • Ново
Оценка на продукта:

KMC-30 TM261 TK868G TM271A TM471A TK768G TM461 мобилен авто радио микрофон високоговорител

КАРАКТЕРИСТИКИТешки притисни за разговор PTT копчето се наоѓа на страна c лир звук перформанси и удобно држење На обвивка се направени од издржлив пластични материјали Со лизна на метален клип на задниот Дијаметар 4.2 mm СТП кабелот е флексибилни и издржливи Конектор : RJ45 8пински Приклучок (може да се прилагоди) АПЛИКАЦИИ За KENWOOD РадиоTK7108, TK7150, TK7160, TK7162, TK7180,TK7189, TK760, TK760 G, TK762, TK762 G,TK763, TK763 G, TK768, TK768 G, TK780,TK780 G, TK785, TK8108, TK8150, TK8160,TK8162, TK8180, TK8189, TK860, TK860 G,TK862, TK862 G, TK863, TK863 G, TK868,TK868 G, TK880, TK880 G, TK885, TK90,TK980, TK981, ТМ261, ТМ271, ТМ461, ТМ471 итн1...

BGN 22.40
Pocsag пейджър, 4шт Алфа-пейджър, честотата на 137-930 Mhz, 1бр USB порт ID programble кабел, безжична пейджерная покана система
 • Ново
Оценка на продукта:

Pocsag пейджър, 4шт Алфа-пейджър, честотата на 137-930 Mhz, 1бр USB порт ID programble кабел, безжична пейджерная покана система

Pocsag paging (пејџер) пејџер, 4pc алфа пејџер, фреквенција 137930 Mhz, 1pc на USB порта ID programble кабел за податоци, безжична келнерот сервис повик,безжични пејџери повикувајќи системДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)1...

BGN 408.00 443.18
Оригинални mini OLT MA5608T GEPON OLT, AC линеен оптичен терминал с две mucd1, 10G uplink
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинални mini OLT MA5608T GEPON OLT, AC линеен оптичен терминал с две mucd1, 10G uplink

Оригиналното мини OLT MA5608 T GEPON OLT,AC Оптичкиот Линиски Терминал со Две MUCD1 ,10 G uplinkОригиналниот MA5608 T GPON / EPON OLTСпецификацииНа Smart AX MA5608 T е мултиуслуги за пристап модул започнаMA5608 T ПозиционирањеНа MA5608 T има силна адаптибилност на животната средина и може да се постави брзо...

BGN 4037.60
Високото качество на 1*32 вложки тип оптичен сплитер с конектор SC/PC широка работна дължина на вълната 1260-1650nm АД газа
 • Ново
Оценка на продукта:

Високото качество на 1*32 вложки тип оптичен сплитер с конектор SC/PC широка работна дължина на вълната 1260-1650nm АД газа

Висок quality1*32 вметнете тип Оптички splitter со SC / PC конектори Широк оперативни бранова должина 12601650nm САЛАДИН splitterКарактеристикиНиска вметнување на косата и ниска PDLВисок канал броиИсклучителната сигурност и стабилностШирок оперативни бранова должинаАпликацииFTTX СистемитеLAN, WAN и метро мрежиАналоген / Дигитален пасивни оптички мрежиCATV мрежиДруги апликации во оптичките системиSpecifiationПараметри1×21×41×81×161×321×64Оперативен бранова Должина (nm)12601650Влакна ТипG657 A1 или клиент наведениВметнување на Косата (d B)(P / S Одделение)3.8 / 4.07.1 / 7.310.2 / 10.513.5 / 13.716.5 / 16.920.5 / 21.0Загуба Униформност (d B)0.40.60.81.21.52.0Поларизација Зависни Загуба(d B)0.20.20.20.250.30.35Се вратите на Тежината (d B)(P / S Одделение)55 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 50Directivity (d B)555555555555Бранова должина Зависни Загуба (d B)0.30.30.30.50.50.5Температурата Стабилност(4085 C)(d B)0.40.40.40.50.50.5Температурата На Работа (C)4085Складирање Температура (C)4085Голи влакна Димензија (mm)50×4×450×7×460×7×460×12×4ABS Модул Димензија (mm)100×80×10120×80×18120*80*18140×115×18Челични цевки Димензија (mm)60×7×460×12×480×20×6100×40×6Вметнете тип Димензија(mm)130*100*25130*100*50130*100*102130*100*206Наведен без конектори.Со нарачување информацииПроизводотПристаништеНа текстPigtall СтилInput КонекторИзлез Pigtall СтилИзлез КонекторВлакна ДолжинаСАЛАДИН0102=1x20104=1x40108=1x80116=1x160132=1x320164=1x640=голи влакна1=900umЛабава цевка2=900um Jacket3=2.0 mmcable4=3.0 mmcable0=никој1=SC / PC2=SC / АПЦ3=ВАЛУТНА / PC4=ВАЛУТНА / АПЦ5=ST / PC6=ST / АПЦ7=LC / PC8=LC / АПЦ0=голи влакна1=900um2=900um3=2.

BGN 78.40
Първоначално новият модул DS-SFP-FC4G-SW
 • Ново
Оценка на продукта:

Първоначално новият модул DS-SFP-FC4G-SW

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет...

BGN 29.73
Най-добрият гърлото микрофон микрофон скрита акустична тръба слушалка слушалка с пръст ПР за 2-пинов Midland Alan Радио за GXT-1050 M24S
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-добрият гърлото микрофон микрофон скрита акустична тръба слушалка слушалка с пръст ПР за 2-пинов Midland Alan Радио за GXT-1050 M24S

Драги ценети клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ќе се подобри нашите превозот услуга и секоја парцела ќе биде пристигнале безбедно и во кратко време...

BGN 11.00 13.57
Baofeng UV-5RA + PLUS Уоки Токи Dual Band Cb Handy Hunting Radio Receiver With Headfone UHF 400-470MHz VHF136-174MHz
 • Ново
Оценка на продукта:

Baofeng UV-5RA + PLUS Уоки Токи Dual Band Cb Handy Hunting Radio Receiver With Headfone UHF 400-470MHz VHF136-174MHz

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Baofeng УВ5 RA+ ПЛУС За Полицијата Воки Токи Скенер Радио Vhf Uhf Двојна Бенд Благајничките Шунка Радио TransceiverМобилен Преносни Interphone Transceiver Воки Токи Двонасочна РадиоКарактеристики : 1 Dualband рачни transceiver со екран функција на мени на екранот"LCD".2 DTMF кодирани.3 Литиумјонска батерија со висок капацитет.4 Комерцијални FM радио приемник(65 MHz ~ 108 MHz).5 Вклучува 105 кодови"DCS" и 50 приватност кодови"CTCSS" програмабилни.6 Функција"ВОКС"(говорно управува преносот).7 Аларм функција.8 До 128 меморија канали.9 Broadeband(Широк) / Narrowband(Кос),избор.10 Висока моќност / ниска (4 W / 1 W) избор.11 Екранот осветлување и програмабилни тастатура.12 Функција"бип" на тастатурата.13 Двојна Watch / dual прием.14 Избор на Фреквенција Чекор 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25k Hz.15 Функција"ПОМЕСТУВАЊЕ"(фреквенција форумот за repeater пристап).16 штедење на Батеријата функција на"SAVE".17 Тајмер пренос"на ОБУЧУВАЧИ" програмабилни.18 Изборот на Скенирање Режим.19 Функција Зафатен Channel Lock"BCLO".20 Изграденаво RX CTCSS / DCS скенирање.21 Вграден LED светло.22 Програмабилни од страна на КОМПЈУТЕР.Спецификации : ОпштиФреквентен Опсег65108 MHz(FM Добиваат само)136174 MHZ и 400520 HZ (TX / RX)Канал Бр.128Фреквенција Стабилност±2.5 ппм.АнтенаВисока добивка Dual Band антенаАнтена Отпорност50Оперативен НапонDC 7.4 VРежим на работаЕдноставен или полудуплексДимензии(Ш x В x Д)100 x 52 x 32 ммТежина250g(вклучувајќи ја и батеријата, антената)ПредавателотИзлезна моќност4 W / 1 W (Max 5 W)Модулација На Чекање16k F3 E / 11k F3 EМаксималното отстапувањеЛажни ЗрачењеВо Непосредна Близина Ch...

BGN 57.22
XQF 2 Pin слушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Midland преносимо радио GXT550 / 650 GXT1000 GXT1000VP4 GXT1050VP4
 • Ново
Оценка на продукта:

XQF 2 Pin слушалки с акустична въздушна тръба слушалка слушалки ПР за Midland преносимо радио GXT550 / 650 GXT1000 GXT1000VP4 GXT1050VP4

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика2 Pin Слушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за Midland Преносни Радио GXT550 / 650 GXT1000 GXT1000 VP4 GXT1050 VP41...

BGN 17.25
50X преминете такт за Motorola GP2000 GP3688 GP88S PTT бутон с четири крака
 • Ново
Оценка на продукта:

50X преминете такт за Motorola GP2000 GP3688 GP88S PTT бутон с четири крака

50 X Такт switch за полнење За Motorola GP2000 GP3688 GP88 S PTT Копчето Со Четири НозеОпис : Такт прекинувач (TX PTT копче)Компатибилен за полнење за Motorola радио : GP2000 GP3688 GP88 S и така натамуПакет : Такт прекинувач : 50pcsНапомена : 1...

BGN 28.64
TK-2107 TK-3107 TK-480 TK-280 TK-380 желязната скоба за колана за преносими радиостанции уоки токи
 • Ново
Оценка на продукта:

TK-2107 TK-3107 TK-480 TK-280 TK-380 желязната скоба за колана за преносими радиостанции уоки токи

СПЕЦИФИКАЦИИ име на ПроизводTK3107 воки токи спојувалка за каиш МоделLCT3107 BCIМатеријалЖелезоПакување1 железо спојувалка за каиш, 2 наврткиГолемина90*40*11mmКомпатибилен со Серија TK TK2107апарат TK3107апарат TK480апарат TK280апарат TK380 BC20апарат TK278апарат TK378апарат TK388апарат TK278 Gапарат TK378 Gапарат TK3851...

BGN 9.60
Машина Komshine FX35 сплавливания оптични влакна за да се свържете, след като Fsm70s, може да се свърже с 250um, 900um, кабел конни надбягвания и кабел падане
 • Ново
Оценка на продукта:

Машина Komshine FX35 сплавливания оптични влакна за да се свържете, след като Fsm70s, може да се свърже с 250um, 900um, кабел конни надбягвания и кабел падане

Бродови во 24 Hrs , Добие тоа Брзо!! Преку "Федекс" ЕкспресАвтоматско FTTH Оптички Влакна Спојување Машина Komshine FX35 Оптички Влакна Фузија Splicer, Една Година Гаранција* Висока Прецизност и Ниска Спојување на Косата ** Може да се Splice 250um, 900um, Скок Кабел и Пад Кабел *Карактеристики за FX35 H фузија Splicer : Напредни core да основни влакна профил усогласување на системот(PAS) X / Y оските се прикажани во меѓувреме, Зголемување до 304 пати 8 Sec...

BGN 2643.00 3304.00
Superbat FM / AM to DAB+/FM / AM авто радио антена конвертор / сплитер / усилвател за C-KO-DAB
 • Ново
Оценка на продукта:

Superbat FM / AM to DAB+/FM / AM авто радио антена конвертор / сплитер / усилвател за C-KO-DAB

Superbat FM / AM за да DAB+ / FM / AM автомобил радио антена конвертор / splitter / Засилувач за CKO DABОпис : Спецификации : Влезен приклучок : Fakra Z (M)Излези : FM / AM : DIN (М),DAB : SMB(М)Бара +12 volt снабдувањеПакет се вклучени : 1pc DAB радио антена КонверторПредности : Ги конвертира постоечките FM / AM aerials, така што тие може да се користи со DAB радија.DAB / DAB+ / DMBкомпатибиленКористи постоечките FM / AM антенски.Го задржува оригиналниот изглед на возилотоМали, уредни и скриени.како што се бара во многу последниве Европската автомобилиОглас Погоден за следните DAB радија:Алпска DAB освен EziDABПобеди DAB освен 400 & 485Blaupunkt DABКалибар Калибар DAB освен PMT700 DCKO DABАкција Акција DAB освен DAB302 EЈасност CCE203DABGrundig DABJVC DABKenwood DABКинетички Сите во Автомобил DABпионер Сите во автомобил DAB освен GEXP900 DABphilips CEM...серијачиста Автопат H240 Di H260 DSonichi SB50DABSony DABПредупредува : НЕ ќе работиме со засилена aerials како што Beesting, изградена во Стакло итн.Перформанси малку непредвидливи.Работи најдобро кога кабли меѓу конвертор и FM / AM антенски се чуваат како краток, како е можно.Нема потреба да се инсталира дополнителен DAB Антената кога инсталирање на резервни DAB Тјунер.

BGN 23.00 25.58
XQF LED Speaker MIC микрофон за BAOFENG A58 Radio / Уоки Токи
 • Ново
Оценка на продукта:

XQF LED Speaker MIC микрофон за BAOFENG A58 Radio / Уоки Токи

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаLED Звучник МИКРОФОН Микрофон За BAOFENG A58 Радио / Воки ТокиФункција : Сите на нашите предмети се сосема нови360 ° ротирачки клип на задната страна на микрофонот што ти клип каде било погодно.Обвивка е направен од високо влијание пластика со дизајн отпорен на вода за солиден употреба.Вклучувајќи стандарден 3.5 мм моно слушалка џек на дното на микрофон опфатени со водоотпорен размавта.Тоа ви овозможува да зборувате и да слушате без да се движат на радио...

BGN 16.67
4-канален оптични канали CWDM, mux и Demux CWDM 4CH 1470nm 1490nm+1310 / 1550nm FC / APC
 • Ново
Оценка на продукта:

4-канален оптични канали CWDM, mux и Demux CWDM 4CH 1470nm 1490nm+1310 / 1550nm FC / APC

4 канал оптички влакна CWDM,mux и demuxСпецификации4 канал CWDM : 1.Широк помине бенд2.Висок канал изолација3.Висока стабилност и сигурност4.Епоксидна бесплатно на оптички патАпликации Карактеристики Линија следење на WDM мрежа Телекомуникациски Мобилната Апликација Влакна optical засилувач Ниска вметнување лос Широк помине бенд High канал изолација Висока стабилност и сигурност Епоксидна бесплатно на оптички патПерформанси Спецификации : Параметар MUX DEMUX Оперативни бранова Должина (nm) 1260 да 1610 Центар бранова Должина на Точноста (nm) ± 0.5 Канал Проред (GHz) 20nm Канал Passband (@0.5 d B bandwidth) Мин.(nm) >15 Вметнување на Косата (d B) Каналот Униформност (d B) Каналот Бран (d B) Изолација (d B) во непосредна близина N / A >30 Нево непосредна близина N / A >40 Вметнување на Косата Температура на Осетливост (d B / °C ) бранова Должина Температура Менувањето (nm / °C ) Поларизација Зависни Загуба (d B) Поларизација Режим Дисперзија (ps) Directivity (d B) >50 се Вратите на Тежината (d B) >45 Максимална Моќност Ракување (m W) 300 Оперативни Температура (°C) 0 ~+65 Складирање Температура (°C) 40 ~+85 Пакет Димензија (mm) L110 x W95 x H7.5Со нарачување Информации CWDM Канал за Конфигурација 1 Канал Влакна Тип Влакна Должина Конектор 3=3 Канал M=MuxD=De Mux 51=1510nm53=1531nm55=1551nm57=1571nm 1=250um Голи Влакна2=900um лабава цевка Влакна 1=1 Meter2=2 Метар 0=Никој1=ВАЛУТНА / АПЦ2=ВАЛУТНА / PC3=SC / АПЦ4=SC / PC5=ST6=LCПЛАЌАЊЕ1...

BGN 300.80