• Ново
Yidaton 2PC Air Акустична слушалка / слушалки за преносими Радиостанции Uniden Уоки Токи UH012SX, UH038SX, UH041SX, UH060SX, UH064SX

Yidaton 2PC Air Акустична слушалка / слушалки за преносими Радиостанции Uniden Уоки Токи UH012SX, UH038SX, UH041SX, UH060SX, UH064SX

Buyers rating:
-31 % BGN 18.00
BGN 25.98

Брой продукти


YIDATON 1 PC Воздух Акустична Слушалка/Слушалки за Uniden Рачни Радио Воки Токи UH012 SX, UH038 SX, UH041 SX ,UH060 SX, UH064 SX
Карактеристики : Brand new & висок квалитет Транспарентен флексибилни акустична цевка тешко може да се открие од страна на луѓето околу вас и ќе ги штити од радијација. Меки пластични уво пупка се вклопува удобно да уво што го задржува вашиот приватен разговор. микрофон внатре switch PTT Еден резервни пластични уво bud вклучени Одлична за употреба во полицијата, војската, ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, нешто големо, магацини и бучни околини. Тежина : 30g Компатибилност : за Uniden за UH012 SX, UH038 SX, UH041 SX, UH044 SX, UH047 SX, UH049 SX, UH060 SX, UH064 SX, UH065 SX, UH820 SX, GPS205, UH507 SX-2 NB и други модели Напомена : Доколку вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме да видам друг објект или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогне да се најде еден што одговараат за вас Пакетот Вклучува 2 X Нови Тајни за Воздух Акустична Слушалка/Слушалки за Uniden Рачни Радио Воки Токи
+
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Други функции

Обхват На Разговор:
въз основа на радио
Is_Display:
No
Максимален Обхват:
3 км-5 км
Канал За Съхранение На Данни:
въз основа на радио
Размери:
Както е показано на фигура
Тип:
Аксесоари
Честотен Обхват:
въз основа на радио
търговска марка:
YIDATON
Тип Уоки-Токи Уоки Токи:
Преносим
Номер На Модела:
Въздушен акустичен слушалка/слушалки за Uniden
Материал:
Пластмаса

Най-добри сделки

XQF LED Speaker MIC микрофон за BAOFENG A58 Radio / Уоки Токи
 • Ново
Оценка на продукта:

XQF LED Speaker MIC микрофон за BAOFENG A58 Radio / Уоки Токи

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаLED Звучник МИКРОФОН Микрофон За BAOFENG A58 Радио / Воки ТокиФункција : Сите на нашите предмети се сосема нови360 ° ротирачки клип на задната страна на микрофонот што ти клип каде било погодно.Обвивка е направен од високо влијание пластика со дизајн отпорен на вода за солиден употреба.Вклучувајќи стандарден 3.5 мм моно слушалка џек на дното на микрофон опфатени со водоотпорен размавта.Тоа ви овозможува да зборувате и да слушате без да се движат на радио...

BGN 16.67
Superbat DAB / DAB+ / GPS / FM кола цифрово радио-подсилени антена на покрива антена за Alpine Ezi-DAB
 • Ново
Оценка на продукта:

Superbat DAB / DAB+ / GPS / FM кола цифрово радио-подсилени антена на покрива антена за Alpine Ezi-DAB

Superbat DAB / DAB+ / GPS / FM автомобил дигитални радио Проширија Антенски Покривот Монтирање на антена за Алпски EziDABСпецификацијаDABФреквенција : 170 MHz~240 MHz (Band III) 1452 MHz~1492 MHz (LBand)Отпорност : 50 ΩЗасилување:20d BVSWR : ≤2.0 : 1Конектор : FAKRA"Г" машкинапојување : +12vКабел : 30cm RG174GPSФреквенција : 1575.42 MHzImpedence : 50 ΩЗасилување : 28±3dbVSWR : ≤1.5 : 1Стекнат : 32dbiКонектор : FAKRA"Ц" МашкиКабел : 30cm RG174FMФреквенција : 87.5108 MHzImpedence : 50 ΩЗасилување : 20d BVSWR : ≤2.5 : 1Конектор : FAKRA"Б" машкинапојување : +12vКабел : 30cm RG174Напон : 12v директни храна за двете DAB FMТековната Потрошувачка : 50m AПакет се вклучени : 30m DAB / FM Автомобил Антенски со GPSПредности : Многу уредни и стилски.Покривот планината DAB автомобил радио антена.Нема потреба да се unscrew јарболот за carwash, итн.Исто така, може да биде подготвен да крило, подигање на капакот итн...

BGN 46.00 51.18
10/100 M 24 В 1A PoE splitter
 • Ново
Оценка на продукта:

10/100 M 24 В 1A PoE splitter

10 / 100 24 V 1А Рое SplitterМодел : LNKSP24 W СеријаПрегледLNKSP24 W Рое splitter, Развивање користи за Ethernet напојување апликација сценарија, уред не ја поддржува ПО текст Ситуација; поддршка "IEEE 802.3 болест" и "IEEE 802.3 на" РОЕ напојување со струја; DC излез 24 V 1А; На РОЕ сигналот може да биде поделен на сигналот на мрежата и електрична енергија.Рое splitter, излезен напон од 24 V употреба со напојување опрема, Тоа им помага да се прошири безжична град, Безбедност мониторинг и други рое практични место, и не е ограничено со распоред на моќ линија.Карактеристики· DC излез 24 V 1А· 52 V : MAX пренос 150 M (Со целосна бакар низок отпор мрежа линии)· Мора да IEEE802.3af / на· Моќност:DC16~55 V· Приклучок&Игра· Вграденво со високи перформанси чип и висок спецификација коло· Стабилна:AKros AS1138, со молња заштита· RJ45 целосна shield порта· Целосна мост дизајн, не поларитетот на текстПрименаГолемина На & ДимензијаТехнички ИндексиМоделLNKSP24 WDC излез24 V 1АМоќност25 Wрастојание10 BASET : мачка 5 UTP(≤100)100 BASETX : мачка 5 и над UTP(≤100)Пристаниште1 FE(10 / 100) РОЕ текст+1 Network+1 DC излезРОЕIEEE РОЕ++ / IEEE 802.3 af / IEEE802.3at,IEEE802.1af DTE Моќ преку MDIМрежапротоколIEEE 802.3 јас 10 BASET;IEEE 802.3 у 100 BASETX;IEEE 802.3 x Контрола на ПротокЖивотната срединаРаботна Температура : 20°~55°CСкладирање температура : 40°~85°CРаботна Влажност : 10%~90% RH некондензирањеЧување Влажност : 5%~90% RH некондензирањеЗрачењеОзнаката CE,комерцијални,Делот 15 од FCC Класа Б,Ro HSПроизвод Големина200mm*22mm*23mmТежина0.2 kgСо Нарачување ИнформацииМоделОписLNKSP24 WРое Splitter : 1x10 / 100 РОЕ текст + 1x Network +1x DC излез,MAX 25 w, DC излез 24 V 1А

BGN 32.00
4-канален оптични канали CWDM, mux и Demux CWDM 4CH 1470nm 1490nm+1310 / 1550nm FC / APC
 • Ново
Оценка на продукта:

4-канален оптични канали CWDM, mux и Demux CWDM 4CH 1470nm 1490nm+1310 / 1550nm FC / APC

4 канал оптички влакна CWDM,mux и demuxСпецификации4 канал CWDM : 1.Широк помине бенд2.Висок канал изолација3.Висока стабилност и сигурност4.Епоксидна бесплатно на оптички патАпликации Карактеристики Линија следење на WDM мрежа Телекомуникациски Мобилната Апликација Влакна optical засилувач Ниска вметнување лос Широк помине бенд High канал изолација Висока стабилност и сигурност Епоксидна бесплатно на оптички патПерформанси Спецификации : Параметар MUX DEMUX Оперативни бранова Должина (nm) 1260 да 1610 Центар бранова Должина на Точноста (nm) ± 0.5 Канал Проред (GHz) 20nm Канал Passband (@0.5 d B bandwidth) Мин.(nm) >15 Вметнување на Косата (d B) Каналот Униформност (d B) Каналот Бран (d B) Изолација (d B) во непосредна близина N / A >30 Нево непосредна близина N / A >40 Вметнување на Косата Температура на Осетливост (d B / °C ) бранова Должина Температура Менувањето (nm / °C ) Поларизација Зависни Загуба (d B) Поларизација Режим Дисперзија (ps) Directivity (d B) >50 се Вратите на Тежината (d B) >45 Максимална Моќност Ракување (m W) 300 Оперативни Температура (°C) 0 ~+65 Складирање Температура (°C) 40 ~+85 Пакет Димензија (mm) L110 x W95 x H7.5Со нарачување Информации CWDM Канал за Конфигурација 1 Канал Влакна Тип Влакна Должина Конектор 3=3 Канал M=MuxD=De Mux 51=1510nm53=1531nm55=1551nm57=1571nm 1=250um Голи Влакна2=900um лабава цевка Влакна 1=1 Meter2=2 Метар 0=Никој1=ВАЛУТНА / АПЦ2=ВАЛУТНА / PC3=SC / АПЦ4=SC / PC5=ST6=LCПЛАЌАЊЕ1...

BGN 300.80
Baofeng UV-5RA + PLUS Уоки Токи Dual Band Cb Handy Hunting Radio Receiver With Headfone UHF 400-470MHz VHF136-174MHz
 • Ново
Оценка на продукта:

Baofeng UV-5RA + PLUS Уоки Токи Dual Band Cb Handy Hunting Radio Receiver With Headfone UHF 400-470MHz VHF136-174MHz

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Baofeng УВ5 RA+ ПЛУС За Полицијата Воки Токи Скенер Радио Vhf Uhf Двојна Бенд Благајничките Шунка Радио TransceiverМобилен Преносни Interphone Transceiver Воки Токи Двонасочна РадиоКарактеристики : 1 Dualband рачни transceiver со екран функција на мени на екранот"LCD".2 DTMF кодирани.3 Литиумјонска батерија со висок капацитет.4 Комерцијални FM радио приемник(65 MHz ~ 108 MHz).5 Вклучува 105 кодови"DCS" и 50 приватност кодови"CTCSS" програмабилни.6 Функција"ВОКС"(говорно управува преносот).7 Аларм функција.8 До 128 меморија канали.9 Broadeband(Широк) / Narrowband(Кос),избор.10 Висока моќност / ниска (4 W / 1 W) избор.11 Екранот осветлување и програмабилни тастатура.12 Функција"бип" на тастатурата.13 Двојна Watch / dual прием.14 Избор на Фреквенција Чекор 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25k Hz.15 Функција"ПОМЕСТУВАЊЕ"(фреквенција форумот за repeater пристап).16 штедење на Батеријата функција на"SAVE".17 Тајмер пренос"на ОБУЧУВАЧИ" програмабилни.18 Изборот на Скенирање Режим.19 Функција Зафатен Channel Lock"BCLO".20 Изграденаво RX CTCSS / DCS скенирање.21 Вграден LED светло.22 Програмабилни од страна на КОМПЈУТЕР.Спецификации : ОпштиФреквентен Опсег65108 MHz(FM Добиваат само)136174 MHZ и 400520 HZ (TX / RX)Канал Бр.128Фреквенција Стабилност±2.5 ппм.АнтенаВисока добивка Dual Band антенаАнтена Отпорност50Оперативен НапонDC 7.4 VРежим на работаЕдноставен или полудуплексДимензии(Ш x В x Д)100 x 52 x 32 ммТежина250g(вклучувајќи ја и батеријата, антената)ПредавателотИзлезна моќност4 W / 1 W (Max 5 W)Модулација На Чекање16k F3 E / 11k F3 EМаксималното отстапувањеЛажни ЗрачењеВо Непосредна Близина Ch...

BGN 57.22
Superbat FM / AM to DAB / DAB+ / FM / AM авто радио антена конвертор / сплитер / усилвател с части за свързване SOMEONE to SMA
 • Ново
Оценка на продукта:

Superbat FM / AM to DAB / DAB+ / FM / AM авто радио антена конвертор / сплитер / усилвател с части за свързване SOMEONE to SMA

Superbat FM / AM за да DAB / DAB+ / FM / AM автомобил радио антена конвертор / splitter / Засилувач со SMB да SMA конекториОпис : Спецификации : Големина приближно : 70 x 25 x10 mmСигнал должини на кабел : 30cmМоќ кабел должина : 20cmВлезен приклучок : DIN (F)Излези : FM / AM DIN (M) 75 ohmАдаптер конектори : SMB(F) за SMA(M) конекториРаботна Фреквенција : Band III 174 MHz~230 MHzБара +12 volt снабдувањеПакет се вклучени : 1pc DAB радио антена конвертор1pcs SMB(M) за SMA(M) АдаптерПредности : Ги конвертира постоечките FM / AM aerials, така што тие може да се користи со DAB радија.DAB / DAB+ / DMBкомпатибиленКористи постоечките FM / AM антенски.Го задржува оригиналниот изглед на возилотоМали, уредни и скриени.како што се бара во многу последниве Европската автомобилиОглас Погоден за следните DAB радија:Auto DAB Сите моделиПобеди DABПобеди на 400 485Blaupunkt DABСе поврзува 2 CTDAB2Dual DAB CAR1Goodmans GFMTDBA10Калибар Калибар DAB освен PMT700 DCKO DABАкција Акција DABАкција DAB302 EЈасност CCE203DABGrundig DABJVC DABKenwood DABКинетички Сите во Автомобил DABпионер Сите во автомобил DAB освен GEXP900 DABphilips CEM...серијачиста Автопат H240 Di H260 DSonichi SB50DABSony DABВо Фаза на Сите во автомобил DAB освен Pro DABПредупредува : НЕ ќе работиме со засилена aerials како што Beesting, изградена во Стакло итн.Перформанси малку непредвидливи.Работи најдобро кога кабли меѓу конвертор и FM / AM антенски се чуваат како краток, како е можно.DAB Band III само.Нема да добиете LBand (До најдобрите на нашето знаење единствениот земји емитување или со оглед DAB на КГрупата се : Канада / Czech Republic / Germany / Malaysia / Мексико / Сад)

BGN 23.00 25.58
Безплатна доставка 1310 / 1550nm двоен 50/50 съотношение на ФК / UPC ABS Box тип 1x2 Fbt куплунг 1*2 Fbt оптичен сплитер
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1310 / 1550nm двоен 50/50 съотношение на ФК / UPC ABS Box тип 1x2 Fbt куплунг 1*2 Fbt оптичен сплитер

Бесплатен Превозот 1310 / 1550nm Двоен Прозорец Сооднос 50 / 50 ВО странска валута / UPC ABS Кутија Тип 1x2 FBT Спојка 1*2 FBT Оптички Влакна SplitterОписSinglemode Спојка се фабрикувани од оценување на индексот на влакна, со core дијаметри на 9um...

BGN 20.82
Fiber optical Ethernet медия конвертор онлайн конвертор однорежимный междина отстъпка от цената на производство
 • Ново
Оценка на продукта:

Fiber optical Ethernet медия конвертор онлайн конвертор однорежимный междина отстъпка от цената на производство

Преглед ex KXT100 D Series adaptive Ethernet медиуми конвертор може да се interconvert електричен сигнал на 100 Base–TX извртени пар кабел и оптички сигнал на 100 BaseFX...

BGN 30.00 31.20
Прилагането на s178a/S153A/S123C-A/B/S123M4 fiber Fusion splicer электродный прът и електрически полюс
 • Ново
Оценка на продукта:

Прилагането на s178a/S153A/S123C-A/B/S123M4 fiber Fusion splicer электродный прът и електрически полюс

Производ слика : Оваа electrode род е погоден за следните модел на заварување машина : S178 S178 A S153 A S123 CА S123 M4 не горенаведените модел на заварување машина корисници не поредок, па како не, да се купи во ред!ПотсетникПоради релативно висока вредност на стоката декларација...

BGN 18.00 19.20
TK-2107 TK-3107 TK-480 TK-280 TK-380 желязната скоба за колана за преносими радиостанции уоки токи
 • Ново
Оценка на продукта:

TK-2107 TK-3107 TK-480 TK-280 TK-380 желязната скоба за колана за преносими радиостанции уоки токи

СПЕЦИФИКАЦИИ име на ПроизводTK3107 воки токи спојувалка за каиш МоделLCT3107 BCIМатеријалЖелезоПакување1 железо спојувалка за каиш, 2 наврткиГолемина90*40*11mmКомпатибилен со Серија TK TK2107апарат TK3107апарат TK480апарат TK280апарат TK380 BC20апарат TK278апарат TK378апарат TK388апарат TK278 Gапарат TK378 Gапарат TK3851...

BGN 9.60
Машина Komshine FX35 сплавливания оптични влакна за да се свържете, след като Fsm70s, може да се свърже с 250um, 900um, кабел конни надбягвания и кабел падане
 • Ново
Оценка на продукта:

Машина Komshine FX35 сплавливания оптични влакна за да се свържете, след като Fsm70s, може да се свърже с 250um, 900um, кабел конни надбягвания и кабел падане

Бродови во 24 Hrs , Добие тоа Брзо!! Преку "Федекс" ЕкспресАвтоматско FTTH Оптички Влакна Спојување Машина Komshine FX35 Оптички Влакна Фузија Splicer, Една Година Гаранција* Висока Прецизност и Ниска Спојување на Косата ** Може да се Splice 250um, 900um, Скок Кабел и Пад Кабел *Карактеристики за FX35 H фузија Splicer : Напредни core да основни влакна профил усогласување на системот(PAS) X / Y оските се прикажани во меѓувреме, Зголемување до 304 пати 8 Sec...

BGN 2643.00 3304.00
2 елемента BaoFeng UV-5R Уоки Токи 136-174 / 400-520 Mhz VHF / UHF двухдиапазонное двустранно Радио
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента BaoFeng UV-5R Уоки Токи 136-174 / 400-520 Mhz VHF / UHF двухдиапазонное двустранно Радио

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Bao Feng УВ5 R Токи Talkie136174 / 400520 Mhz Т VHF / UHF DUALBAND двонасочна РАДИОКарактеристики : Фреквентен Опсег : 136174 / 400520 MHz DualBand Екран, Dual Freq...

BGN 116.80
Безплатна доставка! Гост-пейджинг система, пейджър увеселителен парк 20pc, предавател клавиатура 1PC Pocsag, обадете се на опашката, безжично обслужване на ресторанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка! Гост-пейджинг система, пейджър увеселителен парк 20pc, предавател клавиатура 1PC Pocsag, обадете се на опашката, безжично обслужване на ресторанта

Бесплатен превозот! Гостин paging (пејџер) систем, 20pc увеселителен парк пејџер, 1pc Pocsag тастатурата предавателот, редот на чекање на повик, ресторан безжична услугаДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)Фото1set=1pc pocsag предавателот,20pc увеселителен парк пејџер, 1pc пејџер полнач1...

BGN 1087.98
Оригиналната антена Retevis UHF 400-480 Mhz дължина 14,17 инча SMA-M за Retevis RT1 RT8 двустранно Радио Уоки Токи J9106
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналната антена Retevis UHF 400-480 Mhz дължина 14,17 инча SMA-M за Retevis RT1 RT8 двустранно Радио Уоки Токи J9106

Оригиналниот UHF 400480 MHz Долго 14.17 во SMAM Антена за Retevis RT1 RT8 двонасочна Радио Воки Токи J9109Answer : ___________________________ Note : кога ќе се направи антена цел ,ве молиме имајте во предвид декаUHF 400480 MHzVHF 136174 MHz 100% сосема нов висок квалитет, фабрика спакувани и никогаш не се користи...

BGN 7.00 8.48
Superbat FM / AM to DAB+/FM / AM авто радио антена конвертор / сплитер / усилвател за C-KO-DAB
 • Ново
Оценка на продукта:

Superbat FM / AM to DAB+/FM / AM авто радио антена конвертор / сплитер / усилвател за C-KO-DAB

Superbat FM / AM за да DAB+ / FM / AM автомобил радио антена конвертор / splitter / Засилувач за CKO DABОпис : Спецификации : Влезен приклучок : Fakra Z (M)Излези : FM / AM : DIN (М),DAB : SMB(М)Бара +12 volt снабдувањеПакет се вклучени : 1pc DAB радио антена КонверторПредности : Ги конвертира постоечките FM / AM aerials, така што тие може да се користи со DAB радија.DAB / DAB+ / DMBкомпатибиленКористи постоечките FM / AM антенски.Го задржува оригиналниот изглед на возилотоМали, уредни и скриени.како што се бара во многу последниве Европската автомобилиОглас Погоден за следните DAB радија:Алпска DAB освен EziDABПобеди DAB освен 400 & 485Blaupunkt DABКалибар Калибар DAB освен PMT700 DCKO DABАкција Акција DAB освен DAB302 EЈасност CCE203DABGrundig DABJVC DABKenwood DABКинетички Сите во Автомобил DABпионер Сите во автомобил DAB освен GEXP900 DABphilips CEM...серијачиста Автопат H240 Di H260 DSonichi SB50DABSony DABПредупредува : НЕ ќе работиме со засилена aerials како што Beesting, изградена во Стакло итн.Перформанси малку непредвидливи.Работи најдобро кога кабли меѓу конвертор и FM / AM антенски се чуваат како краток, како е можно.Нема потреба да се инсталира дополнителен DAB Антената кога инсталирање на резервни DAB Тјунер.

BGN 23.00 25.58