• Ново
Hagibis External Sound Card Converter Дърва USB Adapter 3 Port Converter слушалки с микрофон за КОМПЮТЪР, лаптоп аудио адаптер

Hagibis External Sound Card Converter Дърва USB Adapter 3 Port Converter слушалки с микрофон за КОМПЮТЪР, лаптоп аудио адаптер

Buyers rating:
-9 % BGN 11.00
BGN 12.14

Брой продукти


Други функции

Цвят:
сив
търговска марка:
Хагибис
Пакет:
ДА
Тип:
Външен
Вид На Интерфейса:
USB
Номер На Модела:
12345
Канали:
2

Най-добри сделки

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора
 • Ново
Оценка на продукта:

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора

6 C380 HB S 380 V17251 AC вентилаторот за ладење ОвалнаГолемина : 172 * 172 * 51mm UL94 V0Температура : 30 ° C до + 75 ° CТежина : 945g ( без пакување )Модел : 6 C380 HB SИмајќи Тип : ТопкаНапон : 380 VМоќност : 46 / 44 WБрзина : 2750 / 3100rpm

BGN 106.00 139.18
Оригинален 6015 AFB0605HB 5V 0.45 A 6 см 6 см охлаждащ вентилатор 2 на линия
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален 6015 AFB0605HB 5V 0.45 A 6 см 6 см охлаждащ вентилатор 2 на линия

Податоци листа AFB 60x60x15 MMAFB0605 HBПроизвод фото 60 x 60 x 15 Серија Други релевантни документи Производ тренинг модул Фан Options Ro HS информации DC Фанови Ro HS Сертификати за Усогласеност стандард пакување 210 категорија Фан, термичка управување семејство DC фан серија AFB Напон номинална 5 VDC Големина / големина на Плоштад 60mm долго 60mm x висока x 15mm широк струење 15.4 CFM (0.435 м? / Мин) Статичен притисок 0.155 инчен вода колона (38.6 Ап) Имајќи тип Топката Фан тип Цевка тип карактеристика на бучава 32 d B (A) Моќност (W) 1.50 W ВРТЕЖИ 4000 ВРТЕЖИ во минута Престанок 2 доведе тежина 0.097 lb (44 г) Оперативни температури Номинална струја 0.300 напон спектар 4 ~ 6 VDC Животен век Материјал рамка пластика

BGN 14.00 16.00
SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен
 • Ново
Оценка на продукта:

SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен

Бренд : SANYO Број на Модел : 109 P0412 H6 D18 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.11 3жица 3Пински конектор 50mm 40x40x20mm Објект Состојба : НОВАГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 29.36
HUANAN V2. 49 X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM Combo комплект с видеокартата Xeon E5 2660 V2 (4*8G)32G DDR3 REG ECC GTX960 4gd5 графична карта
 • Ново
Оценка на продукта:

HUANAN V2. 49 X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM Combo комплект с видеокартата Xeon E5 2660 V2 (4*8G)32G DDR3 REG ECC GTX960 4gd5 графична карта

Корисниците мора да ги прочитате : Почитувани клиенти, pls имајте на ум дека плоча бренд е HUANAN , не J&W , не J&W , не J&W .Aliexpress always reject нашата матична плоча бренд HUANAN со разни оправдувања, па ние сме принудени да ги продаваме нашите HUANAN плочи со бренд J&W, инаку, купувачите нема да бидат во можност да купат HUANAN плочи тука.Ние се направи посебна изјава овде, ако вие не се согласуваат со оваа изјава, pls не се направи ред, ви благодарам многу за соработка, уживајте во вашата шопинг.Она што во пакет?матичната плоча+Xeon E5 2660 V2 CPU+4*8 G DDR3 RECC+кулер адаптер+SATA кабел+метал назад shield+возачот диск+прирачник за корисникот+GTX960 4 GD5 видео картичкаWUSON продавница ќе пак видео картичка во друг пакет, како вкупна тежина од нив заедно, ќе биде во текот на горната граница на курир.Pls љубезно да сними видео за да ни покаже, ако најде дека пратката е отворена кога ќе го добиете.Сите производи се тестирани пред превозот?Да, WUSON продавница има 3 технички тимови за тестирање на сите работни дена, па можеме да 1000000% гаранција дека сите наши производи се работи добро пред да бидат испратени надвор од нашиот магацин.Како се производи спакувани, тие ќе бидат intactly доставени?Fristly, WUSON продавница места ПРОЦЕСОРОТ во матичната плоча приклучок, обвива меморија барови со меурчиња и да ги става во матичната плоча оригиналната кутија; Второ, WUSON продавница обвива плоча со многу меурчиња и места за тоа во оригиналната кутија; Трето, WUSON продавница обвива на матичната плоча оригиналната кутија со меурчиња, а потоа го става во картонска кутија...

BGN 1006.00 1289.60
Висок клас дънна платка на лаптоп ASUS X550CC R510C r510cc rev2. 0 Mainboard SR0XG I7-3537U 4GB memory DDR3 напълно тестван
 • Ново
Оценка на продукта:

Висок клас дънна платка на лаптоп ASUS X550CC R510C r510cc rev2. 0 Mainboard SR0XG I7-3537U 4GB memory DDR3 напълно тестван

Плоча за ASX550 CA X550 CC R510 C R510 CC REV2.0 i7 ПРОЦЕСОР DDR3 Плоча 60 NB00 U0MBD030 Интегрирани Одбор Целосно ТестВе молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични...

BGN 292.80
SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 16.00 16.53
източник на захранване за HK280-71FP PS-3181-02 54Y8871 FSP240-40SBV HK340-72FP PCB020-EL1G PS-4241-01VB 180 W, напълно тествани
 • Ново
Оценка на продукта:

източник на захранване за HK280-71FP PS-3181-02 54Y8871 FSP240-40SBV HK340-72FP PCB020-EL1G PS-4241-01VB 180 W, напълно тествани

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)1...

BGN 60.80
Нов вентилатор за охлаждане на процесора за HP Compaq 2230s CQ20 493269-001 6033B0016201 UDQFWHH01D1N
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов вентилатор за охлаждане на процесора за HP Compaq 2230s CQ20 493269-001 6033B0016201 UDQFWHH01D1N

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 15.00 17.60
Вентилатор за охлаждане на процесора Aipinchun за Sony SVF13 DUO13 F13N 13NA1QT SVF13N18SC охладител за лаптоп
 • Ново
Оценка на продукта:

Вентилатор за охлаждане на процесора Aipinchun за Sony SVF13 DUO13 F13N 13NA1QT SVF13N18SC охладител за лаптоп

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

BGN 11.18
безплатна доставка 200 W PS-5221-9 захранване за машини серия EL Малки Desktop 220 W TFX psu PE-5221-08 AF, PS-5221-9 psu pc
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка 200 W PS-5221-9 захранване за машини серия EL Малки Desktop 220 W TFX psu PE-5221-08 AF, PS-5221-9 psu pc

слободен брод 200w PS52219 Напојување за emachines ЕЛ Серија Мали Destop 220 W TFX моќ suplly ЈП522108 БОЛЕСТ,PS52219Модел..............PS52219 излез..............220 Вати влезен напон.........100 V127 V / 220 V240 V ~6 / 3.15 5060 Hz главната Линија............ATX 20 / 24pin..1piece Втора линија..........ATX12 V (4pin)..1 парче Вози Конектори.....СерискиАТА......2 парчиња струи.............+5 V...........14 A +3.3 V..........13 A +12 V...........14 A 12 V............0.3 А +5 VSB............2А дизајн за..........мали компјутери Погодни за X1200,X1301...

BGN 80.00 84.43
Оригинален автентичен d09t-24PH 05B 25.5 V 0.12 A 9cm 9025 променлив честотен фен
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален автентичен d09t-24PH 05B 25.5 V 0.12 A 9cm 9025 променлив честотен фен

Производот техничките параметриБрендСледниве се исти како "моделD09 T24 PH 05 Bголемина90 X90 X25mmНапонDC БЕА 25,5 VНоминална струја0.12 AMPИмајќиХидраулични лежиштаФан остава7 оставаФан линија должина(3 линии)

BGN 14.00 16.00