• Ново
PMT Player set-top box BGA чип пещта transformation radiator сешоар на T & T MW-410M12C

PMT Player set-top box BGA чип пещта transformation radiator сешоар на T & T MW-410M12C

Buyers rating:
-12 % BGN 14.00
BGN 16.00

Брой продукти


Рутери играч, BGA одбор тивка фан кулер heatsink топката со топлинска налепници, Фан Модел MW-410 M12 C

Други функции

търговска марка:
ПМТ
Приложение:
На Корпуса
На линия:
2 линия
Номер На Модела:
MW-410M12C
Тип:
Фен
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
Съвместим процесор:
ВСИЧКИ
Пакет:
No
Модел:
MW-410M12C

Най-добри сделки

7015 12V 0.3 A 7 cm slim mute 4-проводный PWM-термостат вентилатори за охлаждане на корпуса на процесора
 • Ново
Оценка на продукта:

7015 12V 0.3 A 7 cm slim mute 4-проводный PWM-термостат вентилатори за охлаждане на корпуса на процесора

Производот број : DE07015 B12 LДимензии : 70mm × 70mm × 15mmРеферентната брзина : 1950 ~ 2200 10% ВРТЕЖИ во минутаИмајќи Тип : Dual ТопкаЖивот : 40,000 часаБучава Референца : 19 DBAНоминална напон : 12 VНоминална напон : 0.3 АИнтерфејс Тип : матична Плоча 4pin портаФан Карактеристики : поддржува PWM интелигентни температура (тенки молчи фан серија)Брзина На Следење : ПоддршкаНавивачите линија должина : 15cmПримена : Замена на ПРОЦЕСОРОТ топлина мијалник, шасија, напојување фан трансформација, вода за ладење помошни, конзоли за играта ладење, сервер, оригинални фан лисја...

BGN 15.00 16.96
Висок клас дънна платка на лаптоп ASUS X550CC R510C r510cc rev2. 0 Mainboard SR0XG I7-3537U 4GB memory DDR3 напълно тестван
 • Ново
Оценка на продукта:

Висок клас дънна платка на лаптоп ASUS X550CC R510C r510cc rev2. 0 Mainboard SR0XG I7-3537U 4GB memory DDR3 напълно тестван

Плоча за ASX550 CA X550 CC R510 C R510 CC REV2.0 i7 ПРОЦЕСОР DDR3 Плоча 60 NB00 U0MBD030 Интегрирани Одбор Целосно ТестВе молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични...

BGN 292.80
SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора
 • Ново
Оценка на продукта:

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора

6 C380 HB S 380 V17251 AC вентилаторот за ладење ОвалнаГолемина : 172 * 172 * 51mm UL94 V0Температура : 30 ° C до + 75 ° CТежина : 945g ( без пакување )Модел : 6 C380 HB SИмајќи Тип : ТопкаНапон : 380 VМоќност : 46 / 44 WБрзина : 2750 / 3100rpm

BGN 106.00 139.18
SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за HP G7 G6 G56 G4-2000 G6-2000 G7-2000 G7-2240US G6-2278DX CPU cooling Fan 4pin 683193-001 685477-001
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за HP G7 G6 G56 G4-2000 G6-2000 G7-2000 G7-2240US G6-2278DX CPU cooling Fan 4pin 683193-001 685477-001

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

BGN 11.00 11.66
5шт led радиатор/10 W/ led15w 20 W 25 W 30 W 35 W светодиод радиатор/95*45-радиатор за вентилатора 100 mm
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт led радиатор/10 W/ led15w 20 W 25 W 30 W 35 W светодиод радиатор/95*45-радиатор за вентилатора 100 mm

КУПИ 5 PCS,Бесплатно еден heatsinkалуминиум heatsinkLED Heatsink10 W20 W LED heatsinkПосебно Прилагодување : Ако ви треба дополнителни прилагодување, како што се дупчење, промена на должината, anodizing, црвена игли, итн., треба да се серија сет...

BGN 57.28
източник на захранване за HK280-71FP PS-3181-02 54Y8871 FSP240-40SBV HK340-72FP PCB020-EL1G PS-4241-01VB 180 W, напълно тествани
 • Ново
Оценка на продукта:

източник на захранване за HK280-71FP PS-3181-02 54Y8871 FSP240-40SBV HK340-72FP PCB020-EL1G PS-4241-01VB 180 W, напълно тествани

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)1...

BGN 60.80
Emacro FBA06T24H DC 24V 0.11 A 60x60x15mm сървър квадратен вентилатор за охлаждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Emacro FBA06T24H DC 24V 0.11 A 60x60x15mm сървър квадратен вентилатор за охлаждане

panafloБрој на модел : FBA06 T24 HНапон : 24 V DCАктуелни : 0.11 НаВоди : 3жица 3пински конектор 60mmГолемина : 60x60x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 37.00 39.78
ADDA AB06405HX12DB00 DC 5V 0.40 a от страна на сървъра вентилатор вентилатор
 • Ново
Оценка на продукта:

ADDA AB06405HX12DB00 DC 5V 0.40 a от страна на сървъра вентилатор вентилатор

Бренд : ADDA Број на Модел : AB06405 HX12 DB00 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.40 4жица 4пински конектор 50mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

BGN 36.00 39.60
SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен
 • Ново
Оценка на продукта:

SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен

Бренд : SANYO Број на Модел : 109 P0412 H6 D18 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.11 3жица 3Пински конектор 50mm 40x40x20mm Објект Состојба : НОВАГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 29.36
1604KL-04W-B40 12V 0.10 a оригинален автентичен 40 * 40 * 10 мм 2-аксиален аксиален вентилатор
 • Ново
Оценка на продукта:

1604KL-04W-B40 12V 0.10 a оригинален автентичен 40 * 40 * 10 мм 2-аксиален аксиален вентилатор

Производителот Дел Број : 1604 KL04 WB40Серија : 1604 KL Напон номинална : 12 VDC Големина / Големина : Плоштад 40mm долги x 40mm висока x 10мм широк Струење : 5.3 CFM (0.150 м? / Мин) Статичен притисок : 0.136 инчен вода колона (33.9 Ап) Имајќи тип : двоен топката имајќи Фан тип : цевка оска тип карактеристики : Бучава : 25 d B Моќност (W) : 0.88 W ВРТЕЖИ во минута : 5500 ВРТЕЖИ во минута Престанок : 2 води Упад Превенција : Тежина : 0.033 lb (14.97 g) температурата на работа : 14 ~ 158 ° F (10 ~ 70 ° C)

BGN 15.00 16.64
SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за охлаждане за IBM Thinkpad X200 X201 X201I CPU fan охлаждане P / n: 45n4782 34. 47q22. 001 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за охлаждане за IBM Thinkpad X200 X201 X201I CPU fan охлаждане P / n: 45n4782 34. 47q22. 001 Безплатна доставка

Секој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и 100% работиНови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 15.00 15.98
SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 16.00 16.53
AD1224HX-A71GL DC24V 0.24 a истински оригинал 120 * 120 * 25 феновете устройства
 • Ново
Оценка на продукта:

AD1224HX-A71GL DC24V 0.24 a истински оригинал 120 * 120 * 25 феновете устройства

големина 120 * 120 * 25mmДолжина од 12 см , дебелина од 2.5Имајќи Масло имајќиНапон 24 VЕлектрична струја 0.24 НаМодел AD1224 HXA71 GLРотирачка брзина 2300 RPMинтерфејс 2pin плочиЛинија должина од 30 СМФункција Долг живот , Одржување на оптимална континуирана операција Време од 10.000 часа .Многу погодна за highend опрема фан замена , како што се : Инвертер , индустриски компјутер, серверот

BGN 21.00 23.36