• Ново
безплатна доставка 200 W PS-5221-9 захранване за машини серия EL Малки Desktop 220 W TFX psu PE-5221-08 AF, PS-5221-9 psu pc

безплатна доставка 200 W PS-5221-9 захранване за машини серия EL Малки Desktop 220 W TFX psu PE-5221-08 AF, PS-5221-9 psu pc

Buyers rating:
-5 % BGN 80.00
BGN 84.43

Брой продукти

слободен брод 200w PS-5221-9 Напојување за emachines ЕЛ Серија Мали Destop 220 W TFX моќ suplly ЈП-5221-08 БОЛЕСТ,PS-5221-9
Модел..............PS-5221-9 излез..............220 Вати влезен напон.........100 V-127 V / 220 V-240 V ~6/3.15 50-60 Hz главната Линија............ATX 20/24-pin..1piece Втора линија..........ATX12 V (4pin)..1 парче Вози Конектори.....Сериски-АТА......2 парчиња струи.............+5 V...........14 A +3.3 V..........13 A +12 V...........14 A -12 V............0.3 А +5 VSB............2А дизајн за..........мали компјутери Погодни за X1200,X1301. X1400.X1420. X1420 G .X1700 .X1800. X1900. X1920. X3100 .X3200 .X3300 .X3400. X3400 G .X3810. X3812x. X3910 .X3950. X5810.X53003.Z01.Z3730. Z3731 .Z3751 .Z3761 .Z5101. Z5751. Z5760 .Z5761 3500, 3500 G, X270 ,X275 ,X480 G ,AC35357 EL1200,EL1210,EL1300,EL1300 G,EL1321 EL,1331 EL,1331 GEL,1333 EL,1333 GEL,1352 EL,1352 GEL,1358 EL,1358 GEL,1360 EL,1360 GEL,1700 EL,1833,EL185 L,EL1852 G SX2300,SX2310,SX2311,SX2800,SX2801,SX2802,SX2840,SX2841,SX2850,SX2851 Z3760,ZX4931,ZX4951,ZX6951 За повеќе информации и детали,контактирајте со нашите продажни

Други функции

Номинална Мощност:
150 W - 250 W
Приложение:
За работния плот
Входно Напрежение:
за да гледате по-долу
Изход:
за да гледате по-долу
Модулна:
Немодульный
Вид на ПФК:
Активен
Одобрение:
за да гледате по-долу
Номер На Модела:
PS-5221-9
80 плюс сертифициране:
80 PLUS
търговска марка:
Т. Е. СКАЙВИНДИНТЛ
Състояние:
95% чисто нов

Най-добри сделки

Оригинален 6015 AFB0605HB 5V 0.45 A 6 см 6 см охлаждащ вентилатор 2 на линия
  • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален 6015 AFB0605HB 5V 0.45 A 6 см 6 см охлаждащ вентилатор 2 на линия

Податоци листа AFB 60x60x15 MMAFB0605 HBПроизвод фото 60 x 60 x 15 Серија Други релевантни документи Производ тренинг модул Фан Options Ro HS информации DC Фанови Ro HS Сертификати за Усогласеност стандард пакување 210 категорија Фан, термичка управување семејство DC фан серија AFB Напон номинална 5 VDC Големина / големина на Плоштад 60mm долго 60mm x висока x 15mm широк струење 15.4 CFM (0.435 м? / Мин) Статичен притисок 0.155 инчен вода колона (38.6 Ап) Имајќи тип Топката Фан тип Цевка тип карактеристика на бучава 32 d B (A) Моќност (W) 1.50 W ВРТЕЖИ 4000 ВРТЕЖИ во минута Престанок 2 доведе тежина 0.097 lb (44 г) Оперативни температури Номинална струја 0.300 напон спектар 4 ~ 6 VDC Животен век Материјал рамка пластика

BGN 14.00 16.00
SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа
  • Ново
Оценка на продукта:

SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 16.00 16.53
Emacro FBA06T24H DC 24V 0.11 A 60x60x15mm сървър квадратен вентилатор за охлаждане
  • Ново
Оценка на продукта:

Emacro FBA06T24H DC 24V 0.11 A 60x60x15mm сървър квадратен вентилатор за охлаждане

panafloБрој на модел : FBA06 T24 HНапон : 24 V DCАктуелни : 0.11 НаВоди : 3жица 3пински конектор 60mmГолемина : 60x60x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 37.00 39.78
SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за охлаждане за IBM Thinkpad X200 X201 X201I CPU fan охлаждане P / n: 45n4782 34. 47q22. 001 Безплатна доставка
  • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за охлаждане за IBM Thinkpad X200 X201 X201I CPU fan охлаждане P / n: 45n4782 34. 47q22. 001 Безплатна доставка

Секој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и 100% работиНови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 15.00 15.98
Оригинален автентичен d09t-24PH 05B 25.5 V 0.12 A 9cm 9025 променлив честотен фен
  • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален автентичен d09t-24PH 05B 25.5 V 0.12 A 9cm 9025 променлив честотен фен

Производот техничките параметриБрендСледниве се исти како "моделD09 T24 PH 05 Bголемина90 X90 X25mmНапонDC БЕА 25,5 VНоминална струја0.12 AMPИмајќиХидраулични лежиштаФан остава7 оставаФан линија должина(3 линии)

BGN 14.00 16.00
434660-001 434659-001 подходящ за HP Pavilion DV9000 DV9500 DV97000 series дънна платка на лаптоп+ безплатна процесор
  • Ново
Оценка на продукта:

434660-001 434659-001 подходящ за HP Pavilion DV9000 DV9500 DV97000 series дънна платка на лаптоп+ безплатна процесор

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...

BGN 64.00 78.40
SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора
  • Ново
Оценка на продукта:

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора

6 C380 HB S 380 V17251 AC вентилаторот за ладење ОвалнаГолемина : 172 * 172 * 51mm UL94 V0Температура : 30 ° C до + 75 ° CТежина : 945g ( без пакување )Модел : 6 C380 HB SИмајќи Тип : ТопкаНапон : 380 VМоќност : 46 / 44 WБрзина : 2750 / 3100rpm

BGN 106.00 139.18
оригиналната безплатна доставка на лаптоп Fix високоговорител за Lenovo G580 печене лак калъф за лаптоп вградени високоговорители
  • Ново
Оценка на продукта:

оригиналната безплатна доставка на лаптоп Fix високоговорител за Lenovo G580 печене лак калъф за лаптоп вградени високоговорители

оригиналниот бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за Леново G580 Печење лак случај лаптоп вградените звучници

BGN 20.48
6cm 6020 12V0. 12A 2408NL-04W-B46 3-проводный регулатор на температурата на охлаждащия вентилатор на шасито
  • Ново
Оценка на продукта:

6cm 6020 12V0. 12A 2408NL-04W-B46 3-проводный регулатор на температурата на охлаждащия вентилатор на шасито

модел : 2408 NL04 WB46Големина : 60 * 60 * 20 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.12 НаБрзина : 4000 RPMВоздушниот волумен : 15.9 CFM 0.450 кубни метри / минутаПравец на притисок : 33.2 PaБучава : 29 DBAАмбиентална температура : 20 ~ 75 °Век : 50.000 часовиИмајќи : двоен топката имајќиКонектор : Оригинални 3 P приклучок за поддршка на брзина функција може да се користи сам две линии

BGN 14.00 16.00