• Ново
HUANAN V2. 49 X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM Combo комплект с видеокартата Xeon E5 2660 V2 (4*8G)32G DDR3 REG ECC GTX960 4gd5 графична карта

HUANAN V2. 49 X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM Combo комплект с видеокартата Xeon E5 2660 V2 (4*8G)32G DDR3 REG ECC GTX960 4gd5 графична карта

Buyers rating:
-22 % BGN 1006.00
BGN 1289.60

Брой продукти


Корисниците мора да ги прочитате :
Почитувани клиенти, pls имајте на ум дека плоча бренд е HUANAN , не J&W , не J&W , не J&W .
always reject нашата матична плоча бренд HUANAN со разни оправдувања, па ние сме принудени да ги продаваме нашите HUANAN плочи со бренд J&W, инаку, купувачите нема да бидат во можност да купат HUANAN плочи тука.
Ние се направи посебна изјава овде, ако вие не се согласуваат со оваа изјава, pls не се направи ред, ви благодарам многу за соработка, уживајте во вашата шопинг.
Она што во пакет?
матичната плоча+Xeon E5 2660 V2 CPU+4*8 G DDR3 RECC+кулер адаптер+SATA кабел+метал назад shield+возачот диск+прирачник за корисникот+GTX960 4 GD5 видео картичка
WUSON продавница ќе пак видео картичка во друг пакет, како вкупна тежина од нив заедно, ќе биде во текот на горната граница на курир.
Pls љубезно да сними видео за да ни покаже, ако најде дека пратката е отворена кога ќе го добиете.
Сите производи се тестирани пред превозот?
Да, WUSON продавница има 3 технички тимови за тестирање на сите работни дена, па можеме да 1000000% гаранција дека сите наши производи се работи добро пред да бидат испратени надвор од нашиот магацин.
Како се производи спакувани, тие ќе бидат intactly доставени?
Fristly, WUSON продавница места ПРОЦЕСОРОТ во матичната плоча приклучок, обвива меморија барови со меурчиња и да ги става во матичната плоча оригиналната кутија; Второ, WUSON продавница обвива плоча со многу меурчиња и места за тоа во оригиналната кутија; Трето, WUSON продавница обвива на матичната плоча оригиналната кутија со меурчиња, а потоа го става во картонска кутија. Па ние сме убедени да се каже, нормално, сите наши производи може да биде intactly доставени.
Матична плоча :
Бренд : HUANAN
Состојба : Целосна нова
ПРОЦЕСОРОТ грло : LGA 2011
Плоча верзија : 2.

Други функции

Пристанища:
PCI-E 3.0, SATA, USB 2.0, Ethernet, M. 2, PCI-Express X16, PS2, USB 3.0
Номер На Модела:
X79
Канал на паметта:
четири
Дата На Стартиране:
2013
Паметта На Банката:
4 DDR3 DIMM
Тип на процесора:
Intel
Пакет:
ДА
Тип На Паметта:
DDR3
Форм-Фактор На:
ATX
Вид Графична Карта:
Неинтегрированный
Производител На Чипсети:
Intel
търговска марка:
J W W
Състоянието На Продукта:
НОВО
Максималният Капацитет На Оперативната Памет:
32 GB
Приложение:
За работния плот
Чипсет:
Intel X79
Тип Гнездо:
LGA 2011
Интерфейс На Твърдия Диск:
4*SATA2. 0; 1*SATA3. 0; 2*x PCIe 16
С процесор:
ДА
Гаранция:
2 години(безплатен обмен)
Тип на процесора:
Xeon E5 2660 V2 10 ядра/20 потоци
памет:
RECC DDR3 32G (8G*4) 1333
размер на дънната платка:
282*220мм
Графична КАРТА:
GTX960 4G DDR5
Производител на дънната платка:
Хуанань (не на J&W )
Изпробван преди да изпратите:
ДА
Версия на дънната платка:
2.49

Най-добри сделки

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора
  • Ново
Оценка на продукта:

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора

6 C380 HB S 380 V17251 AC вентилаторот за ладење ОвалнаГолемина : 172 * 172 * 51mm UL94 V0Температура : 30 ° C до + 75 ° CТежина : 945g ( без пакување )Модел : 6 C380 HB SИмајќи Тип : ТопкаНапон : 380 VМоќност : 46 / 44 WБрзина : 2750 / 3100rpm

BGN 106.00 139.18
SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен
  • Ново
Оценка на продукта:

SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен

Бренд : SANYO Број на Модел : 109 P0412 H6 D18 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.11 3жица 3Пински конектор 50mm 40x40x20mm Објект Состојба : НОВАГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 29.36
Нов вентилатор за охлаждане на процесора за HP Compaq 2230s CQ20 493269-001 6033B0016201 UDQFWHH01D1N
  • Ново
Оценка на продукта:

Нов вентилатор за охлаждане на процесора за HP Compaq 2230s CQ20 493269-001 6033B0016201 UDQFWHH01D1N

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 15.00 17.60
ALLOYSEED 10 mm G1 / 4 външна резба маркуч адаптер конектор за КОМПЮТЪР с водно охлаждане със силиконов о-пръстен
  • Ново
Оценка на продукта:

ALLOYSEED 10 mm G1 / 4 външна резба маркуч адаптер конектор за КОМПЮТЪР с водно охлаждане със силиконов о-пръстен

Спецификација : Тема спецификација : G1 / 4 (2 поени), вистинските надворешниот дијаметар е 12.9 MMМатеријал : МесингПовршински третман : за хром позлатаПечат : со силиконски запечатување прстенКарактеристики : electroplating обработка, светла сјај, исклучителна појава...

BGN 2.00
ADDA AB06405HX12DB00 DC 5V 0.40 a от страна на сървъра вентилатор вентилатор
  • Ново
Оценка на продукта:

ADDA AB06405HX12DB00 DC 5V 0.40 a от страна на сървъра вентилатор вентилатор

Бренд : ADDA Број на Модел : AB06405 HX12 DB00 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.40 4жица 4пински конектор 50mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

BGN 36.00 39.60
Висок клас дънна платка на лаптоп ASUS X550CC R510C r510cc rev2. 0 Mainboard SR0XG I7-3537U 4GB memory DDR3 напълно тестван
  • Ново
Оценка на продукта:

Висок клас дънна платка на лаптоп ASUS X550CC R510C r510cc rev2. 0 Mainboard SR0XG I7-3537U 4GB memory DDR3 напълно тестван

Плоча за ASX550 CA X550 CC R510 C R510 CC REV2.0 i7 ПРОЦЕСОР DDR3 Плоча 60 NB00 U0MBD030 Интегрирани Одбор Целосно ТестВе молиме имајте во предвид : матични Плочи се дел број специфични...

BGN 292.80
BETASL D09A-24TS2 01B 24V 0.17 A 9cm 9025 фен на принтер
  • Ново
Оценка на продукта:

BETASL D09A-24TS2 01B 24V 0.17 A 9cm 9025 фен на принтер

Модел : D09 A24 TS2 01 BГолемина : 90 X90 X25mmНапон : 24 V DCНоминална струја : 0.17 НаИмајќи : двоен топката имајќиСечилото : 7 остава

BGN 16.00 17.60
Вентилатор на процесора за Lenovo G50 G50-70 G50-45 G50-30 G40-70 G40-30 G40-45 Z40 Z50 v1000 v2000 DC28000CKF0 AT0TG0010S0 EG75080S2-C010-S9A
  • Ново
Оценка на продукта:

Вентилатор на процесора за Lenovo G50 G50-70 G50-45 G50-30 G40-70 G40-30 G40-45 Z40 Z50 v1000 v2000 DC28000CKF0 AT0TG0010S0 EG75080S2-C010-S9A

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 9.00 10.40
Оригинален автентичен d09t-24PH 05B 25.5 V 0.12 A 9cm 9025 променлив честотен фен
  • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален автентичен d09t-24PH 05B 25.5 V 0.12 A 9cm 9025 променлив честотен фен

Производот техничките параметриБрендСледниве се исти како "моделD09 T24 PH 05 Bголемина90 X90 X25mmНапонDC БЕА 25,5 VНоминална струја0.12 AMPИмајќиХидраулични лежиштаФан остава7 оставаФан линија должина(3 линии)

BGN 14.00 16.00