• Ново
Тенис на източник на храна за H530 M8400T TS140 TS230 HK380-16FP FSP280-40PA 280w напълно тестван

Тенис на източник на храна за H530 M8400T TS140 TS230 HK380-16FP FSP280-40PA 280w напълно тестван

Buyers rating:
BGN 60.98

Брой продукти


Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)
1. MLLSE е нашата компанија бренд. Според Кинескиот извоз барања, сите предмети ги испративме ќе бидат опфатени со MLLSE етикета.
2. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина.
3. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот.
4 . Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една.
5. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт).
6. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express.
7. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација.

Други функции

80 плюс сертифициране:
Друга Сертифициране
Приложение:
За работния плот
търговска марка:
MLLSE
Номер На Модела:
HK380-16FP FSP280-40PA
Пакет:
No
Номинална Мощност:
150 W - 250 W
Статут На Продукти:
Използван от

Най-добри сделки

Emacro FBA06T24H DC 24V 0.11 A 60x60x15mm сървър квадратен вентилатор за охлаждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Emacro FBA06T24H DC 24V 0.11 A 60x60x15mm сървър квадратен вентилатор за охлаждане

panafloБрој на модел : FBA06 T24 HНапон : 24 V DCАктуелни : 0.11 НаВоди : 3жица 3пински конектор 60mmГолемина : 60x60x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 37.00 39.78
SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен
 • Ново
Оценка на продукта:

SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен

Бренд : SANYO Број на Модел : 109 P0412 H6 D18 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.11 3жица 3Пински конектор 50mm 40x40x20mm Објект Состојба : НОВАГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 29.36
SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора
 • Ново
Оценка на продукта:

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора

6 C380 HB S 380 V17251 AC вентилаторот за ладење ОвалнаГолемина : 172 * 172 * 51mm UL94 V0Температура : 30 ° C до + 75 ° CТежина : 945g ( без пакување )Модел : 6 C380 HB SИмајќи Тип : ТопкаНапон : 380 VМоќност : 46 / 44 WБрзина : 2750 / 3100rpm

BGN 106.00 139.18
9cm 9025 12V 0.56 A 4-проводный контрол на температурата на охлаждащия вентилатор от шасито 3610RL-04W-S66
 • Ново
Оценка на продукта:

9cm 9025 12V 0.56 A 4-проводный контрол на температурата на охлаждащия вентилатор от шасито 3610RL-04W-S66

[Модел] : 3610 RL04 WS66[Изглед големина] : 92 × 92 × 32милиметри[Оценет напон] : DC12 V[Input power] : 0.56 На[Имајќи тип] : запечатени масло имајќи[Интерфејс] : 4pin плоча 4 P линија за поддршка на PWM интелигентна контрола на температурата

BGN 14.00 16.00
434660-001 434659-001 подходящ за HP Pavilion DV9000 DV9500 DV97000 series дънна платка на лаптоп+ безплатна процесор
 • Ново
Оценка на продукта:

434660-001 434659-001 подходящ за HP Pavilion DV9000 DV9500 DV97000 series дънна платка на лаптоп+ безплатна процесор

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...

BGN 64.00 78.40
Оригинален автентичен d09t-24PH 05B 25.5 V 0.12 A 9cm 9025 променлив честотен фен
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален автентичен d09t-24PH 05B 25.5 V 0.12 A 9cm 9025 променлив честотен фен

Производот техничките параметриБрендСледниве се исти како "моделD09 T24 PH 05 Bголемина90 X90 X25mmНапонDC БЕА 25,5 VНоминална струја0.12 AMPИмајќиХидраулични лежиштаФан остава7 оставаФан линија должина(3 линии)

BGN 14.00 16.00
100 бр. лот Gdstime 5010 5 см 50 мм x 10 мм аксиален охладител DC 5 в 2Pin охлаждащ вентилатор за охлаждане на двигателя
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр. лот Gdstime 5010 5 см 50 мм x 10 мм аксиален охладител DC 5 в 2Pin охлаждащ вентилатор за охлаждане на двигателя

DC 5 V 2 P Brushless Фан Кулер 50mm 50x50x10mm го исклучите 5010s Ладење Heatsink РадијаторПараметри : Димензии : 50x50x10mmКонектор : PH2.542 PНоминална Напон : DC : 5 VНоминална Струја : 0.18 AmpНоминална Брзина : 4500±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 9.55 CFMБучава : 25±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 17cmТежина : 18g / еезПакување Вклучуваат : 100 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

BGN 119.98
ADDA AB06405HX12DB00 DC 5V 0.40 a от страна на сървъра вентилатор вентилатор
 • Ново
Оценка на продукта:

ADDA AB06405HX12DB00 DC 5V 0.40 a от страна на сървъра вентилатор вентилатор

Бренд : ADDA Број на Модел : AB06405 HX12 DB00 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.40 4жица 4пински конектор 50mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

BGN 36.00 39.60
SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 16.00 16.53
SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за HP G7 G6 G56 G4-2000 G6-2000 G7-2000 G7-2240US G6-2278DX CPU cooling Fan 4pin 683193-001 685477-001
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за HP G7 G6 G56 G4-2000 G6-2000 G7-2000 G7-2240US G6-2278DX CPU cooling Fan 4pin 683193-001 685477-001

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

BGN 11.00 11.66
Вентилатор на процесора за Lenovo G50 G50-70 G50-45 G50-30 G40-70 G40-30 G40-45 Z40 Z50 v1000 v2000 DC28000CKF0 AT0TG0010S0 EG75080S2-C010-S9A
 • Ново
Оценка на продукта:

Вентилатор на процесора за Lenovo G50 G50-70 G50-45 G50-30 G40-70 G40-30 G40-45 Z40 Z50 v1000 v2000 DC28000CKF0 AT0TG0010S0 EG75080S2-C010-S9A

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 9.00 10.40
USB 3.0 PCI-E 1X to 4 PCI-E 16X Slot Странично Карта PCIE USB Adapter 1 to 4 PCIE Port Multiplier for Antminer Bitcoin Миньор Mining
 • Ново
Оценка на продукта:

USB 3.0 PCI-E 1X to 4 PCI-E 16X Slot Странично Карта PCIE USB Adapter 1 to 4 PCIE Port Multiplier for Antminer Bitcoin Миньор Mining

USB 3.0 PCIE 1 X до 4 PCIE 16 X Слот Столб Картичка PCIE USB Адаптер 1 до 4 PCIE Порта Мултипликатор за Antminer Bitcoin Шлемови РударскаОколу Опис : Карактеристики : 2 слој PCB бард дизајнирање.4 Слотови носи голема extendability.Во согласност со PCI express 2.0, 1.1 спецификација.1слот за PCIE 1 X до 4 слот 16 X столб картичка со high speed USB 3.0 кабел.High speed USB 3.0 shield е флексибилен кабел за 1 U, 2 U, 3 U шасија.Поддршка 4 port голема брзина PCIE 16 X картичка.Солидна capacitor обезбеди дополнителни стабилно напојување за PCIe картичкаСо IC топлина радијатор.Спецификација : Терминалот на Пристаништето : PEIE 1x (компатибилен со 4x / 8x / 16x)Порт Број : 4 X PCIE да USB ПортГолемина : прибл...

BGN 24.00 30.58
Нов вентилатор за охлаждане на процесора за HP Compaq 2230s CQ20 493269-001 6033B0016201 UDQFWHH01D1N
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов вентилатор за охлаждане на процесора за HP Compaq 2230s CQ20 493269-001 6033B0016201 UDQFWHH01D1N

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 15.00 17.60
Вентилатор за охлаждане на процесора Aipinchun за Sony SVF13 DUO13 F13N 13NA1QT SVF13N18SC охладител за лаптоп
 • Ново
Оценка на продукта:

Вентилатор за охлаждане на процесора Aipinchun за Sony SVF13 DUO13 F13N 13NA1QT SVF13N18SC охладител за лаптоп

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

BGN 11.18
Оригинален нов вътрешен охлаждащ вентилатор вентилатори за CPU Охладител Samsung NP700 NP700Z5C NP700Z5B NP700Z5A калъф за лаптоп
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален нов вътрешен охлаждащ вентилатор вентилатори за CPU Охладител Samsung NP700 NP700Z5C NP700Z5B NP700Z5A калъф за лаптоп

Опис На Производот1 Оригинални Нови Внатрешни Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Кулер Фанови за Samsung NP700 NP700 Z5 C NP700 Z5 B NP700 Z5 A Лаптоп Вози Случај2.Тестирани, Кои РаботатПревозотНие брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Се враќа : 1...

BGN 14.24