• Ново
1 компл. бял червен САМ Дядо Коледа дървена коледна украса на масата с орнаменти Нова година децата Коледен подарък магазин дисплей

1 компл. бял червен САМ Дядо Коледа дървена коледна украса на масата с орнаменти Нова година децата Коледен подарък магазин дисплей

Buyers rating:
-47 % BGN 12.00
BGN 22.85

Брой продукти


Опис
Материјал : дрвени
Боја : Како што е прикажано во photoes
Големина : околу 17*15cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.
Пакет содржина :
1 PC(Set)
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Други функции

Номер На Модела:
PD
is_customized:
Yes

Най-добри сделки

Красиви Кристални Мъниста Направления Със Стъклени Овални Капки Вода За Външна Украса На Коледната Елха / Торта Topper Supply Hanging
 • Ново
Оценка на продукта:

Красиви Кристални Мъниста Направления Със Стъклени Овални Капки Вода За Външна Украса На Коледната Елха / Торта Topper Supply Hanging

Убава Кристал Монистра Насоки Со Стакло Овална Вода Капки За Од Вратата Божиќ Дрво Декорација / Торта Topper Снабдување Виси Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : кристално стакло, не акрилни или пластични БОЈА : Зелена 4pcs octagon монистра додадете една 38mm pendant Количина : 10strips / многу Lenght : 150mm Монистра, големина : 14mm , Призмата големина : 38mm, 11mm stainess челик прстени.Испорака на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку ...

BGN 18.00 20.00
1000 бр./лот смесен цвят на 14 мм кристални, стъклени мъниста в 2 дупки за кристални восьмиугольных гирлянди направления
 • Ново
Оценка на продукта:

1000 бр./лот смесен цвят на 14 мм кристални, стъклени мъниста в 2 дупки за кристални восьмиугольных гирлянди направления

1000pcs / многу мешана боја 14mm кристално стакло монистра во 2 дупки за кристал octagone гарланд насокиГолемина : 14mmДупка : 2 дупкиБоја : мешана бојаколичина : 1000pcs / многу

BGN 107.00 121.92
84 бр./лот от 50 мм безплатна бърза доставка великолепен прозрачен Кристален полилей Призма виси коледна украса доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

84 бр./лот от 50 мм безплатна бърза доставка великолепен прозрачен Кристален полилей Призма виси коледна украса доставка

84pcs / многу 50mm Слободни Брза Испорака Прекрасниот Кристално Стакло Јасно лустерот Призмата Виси Божиќ Декорација Снабдување Име : Кристал Лустерот приврзоци Материјал : K9 Кристално стакло, не акрилни или пластични Боја : Јасно Големина : 84mm Количина : 50pcs / многу ниво на Квалитет : ААА МАШИНА НАМАЛИ Испорака на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку ...

BGN 135.00 141.60
Zilue 1 бр./лот Червен карикатура Коледна момиче кухненски принадлежности стоки за дома, парти украса коледна украса с кухненски инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Zilue 1 бр./лот Червен карикатура Коледна момиче кухненски принадлежности стоки за дома, парти украса коледна украса с кухненски инструмент

Zilue 1pcs / Многу Црвени Цртан филм Престилки Божиќ Девојка Престилки Дома Материјали Партија Украс Божиќ Декорација Кујна Алатка100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Божиќ престилки Материјал : Крпа Големина : Човек 58x72cm, Жена 47x70cm Пакет содржина : 1 buc / многу Користите Сценарио : Божиќ,фестивал

BGN 10.00 10.83
72 бр. / опаковане. диаметър 6 см прозрачна стъклена топка висулка сватба или парти декоративни висящи топки, стъклени коледна украса
 • Ново
Оценка на продукта:

72 бр. / опаковане. диаметър 6 см прозрачна стъклена топка висулка сватба или парти декоративни висящи топки, стъклени коледна украса

Божиќ ТопкатаТој е направен од стакло, може да дизајн на слика на топката .Димензии : дијаметар е 6cm, исто така, може да се 20cm 15cm 12cm 10cm, 8cm, 6cm, 4cm.Боја : транспарентнаПакување : секој во една polyfoam кутија , само вклучувајќи стакло глобуси без innder украси .Производот Се ПокажеПовеќе цел количина., повеќе попуст за вас...

BGN 76.80
2 елемента Дядо Коледа капачката на бутилката коледна украса за доставка коледна украса на фестивала страна украшение -35
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента Дядо Коледа капачката на бутилката коледна украса за доставка коледна украса на фестивала страна украшение -35

2 парчиња Дедо Мраз Шише Покрие Божиќ Декорација Материјали Божиќ Украси Фестивал Партија УкрасФункција : 100% Сосема Нов!Точка Име : Елени Елка Дедо Мраз шише торбаМатеријал : крпаГолемина : 13*33cm cmВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПакет : 2 x Шише торбаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 4.00 6.03
Снежинка апликация 300 бр. 38 мм сватба / коледни декорации DIY Занаятите A045*10
 • Ново
Оценка на продукта:

Снежинка апликация 300 бр. 38 мм сватба / коледни декорации DIY Занаятите A045*10

Големина : 38mmКоличина : 300 КОМПЈУТЕРИБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

BGN 14.38
Ourwarm коледни подаръци притежателите 50*70 см платно подарък пакети за 2018 Нова Година голям Санта чанта Drawstring Bag Event Party Supplies
 • Ново
Оценка на продукта:

Ourwarm коледни подаръци притежателите 50*70 см платно подарък пакети за 2018 Нова Година голям Санта чанта Drawstring Bag Event Party Supplies

Пакет Листа : 1 Парче Дедо мраз Вреќа Подарок Торба Боја : Ivy со црвена Големина : 19.69 X 27.56 во / 50 X70cm Материјал : Платно Апликација : 100% нов памук, безбедно да контакт со кожата или храна, машина перат и рака мие, дебела и издржливи торба...

BGN 14.00 17.58
30шт Коледен близалка cover капаци амбалажна хартия украса за Коледа мини Дядо Коледа шапка на партията градина украшение на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

30шт Коледен близалка cover капаци амбалажна хартия украса за Коледа мини Дядо Коледа шапка на партията градина украшение на едро

Опис : Материјал : КрпаБоја : ЦрвенаГолемина : 6 CMПакет се вклучени : 30pcsКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитетТоа, исто така, може да ги красат новогодишни подароциКостим за забава,фестивал, свадба, дома или градина декорацијаДобредојдовте на нашата продавница!За ПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

BGN 5.00 5.42
6 бр./лот бонбони патерица висулка Коледно дърво декор виси украшение за Нова година на Коледно парти на децата подарък P25
 • Ново
Оценка на продукта:

6 бр./лот бонбони патерица висулка Коледно дърво декор виси украшение за Нова година на Коледно парти на децата подарък P25

6 Pcs / многу Елка Бонбони Crutch Pendant Оркестарот Додатоци Виси Украс За Нова ГодинаПартијаПакет се вклучени : 6 Pcs / Многу Бонбони Crutch Pendant

BGN 2.00 3.39
100шт 21 мм простите бели дървени снежинки Flatback изкуствени снежинки САМ Занаятите Accessary, коледен декор, Зимно парти
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт 21 мм простите бели дървени снежинки Flatback изкуствени снежинки САМ Занаятите Accessary, коледен декор, Зимно парти

Боја : Обична БелаКОЛИЧИНА : 100pcs / многу Големина : Прибл 21mm Сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок...

BGN 17.26
10 м, златисто-червена мрежа за опаковане на подаръци Лента сватба фаворит декор вечерни аксесоари декорации DIY лук Коледно дърво висулка капка украшение
 • Ново
Оценка на продукта:

10 м, златисто-червена мрежа за опаковане на подаръци Лента сватба фаворит декор вечерни аксесоари декорации DIY лук Коледно дърво висулка капка украшение

Материјал : ПолиестерОбјектот Димензии : Должина : 10 m Ширина : 5 cmПакет Содржина : 10meters / многуAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 12.00 15.36
Диаметър = 8 cm прозрачно стъкло със златен глобус стъклен чип украса стъклена Коледна топка Коледен висулка
 • Ново
Оценка на продукта:

Диаметър = 8 cm прозрачно стъкло със златен глобус стъклен чип украса стъклена Коледна топка Коледен висулка

Божиќ ТопкатаТој е направен од стакло, може да дизајн на слика на топката .Димензии : дијаметар = 8mПовеќе цел количина., повеќе попуст за вас.Боја : транспарентна со злато чаша чипови декоративниПовеќе Информации : начин на Плаќање : 1) L / C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L / В.2) Т / T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака3) Да Се Користи И Western Union...

BGN 4.80
Christams Чорапи Нова Година Чанта Бонбони Отглеждане На Коледни Декорации На Подаръци, Коледни Чорапи Украшение -35
 • Ново
Оценка на продукта:

Christams Чорапи Нова Година Чанта Бонбони Отглеждане На Коледни Декорации На Подаръци, Коледни Чорапи Украшение -35

Christams Чорапи Нова Година Бонбони Торба Порибување Божиќ Декорација Подароци Божиќ Чорапи УкрасФункција : 100% Сосема Нов!Прекрасна модели дизајн за дрво украс или чување на некои мали нешта.Совршен за Божиќ празник декорација.Боја : како на слики прикажаниМатеријал : Неплетени ткаениниДетални Големина : Како на сликатаПакет1 x Божиќ ПорибувањеНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 2.00 2.93
Творчески Коледна Украса Бяло / Червено Бухал Коледен Подарък За Деца На Коледно Дърво, Декорация На Един Фестивал Начало Парти Декор
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески Коледна Украса Бяло / Червено Бухал Коледен Подарък За Деца На Коледно Дърво, Декорация На Един Фестивал Начало Парти Декор

Опис На Производот : Висок Квалитет на Божиќ Був Табела Decortion Оригиналност Був Кукла Виси Оркестарот Деца Божиќ Подарок 2 парчиња прозорец Сцена ОркестаротСосема нов, Моден Дизајн и Висок КвалитетМатеријал : КрпаГолемина : за 24*18cm (13cm грешка)Пакување, Вклучувајќи : 2 парчиња / многу2017 Нова Година Капа Ѕвезда Дедо Божиќ Украси Божиќ Дрво Виси Prendant Божиќ Украси За Дома Партија МатеријалиКреативни Божиќ Украси Бело / Црвено Був Нова Година Подароци За Деца Елка Украси Пријател Фестивал Дома Партијата Декор

BGN 23.00 38.13
Smiry 1бр коледна украса 3D Снежен човек кукла падне висулка играчки Коледна елха украса за дома вратата спад украса
 • Ново
Оценка на продукта:

Smiry 1бр коледна украса 3D Снежен човек кукла падне висулка играчки Коледна елха украса за дома вратата спад украса

Име на производ : Божиќ Вратата Капка УкрасиПродажба : 1pcГолемина : Како фотографија.Облик : Снешко,Дедо Мраз

BGN 6.00 6.99
Търговия на едро продава 4 бр. на случаен кораб Коледно дърво, декорация на висящите декорации малки ботуши Коледен подарък безплатен кораб без дупки
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро продава 4 бр. на случаен кораб Коледно дърво, декорация на висящите декорации малки ботуши Коледен подарък безплатен кораб без дупки

Големина : 8*8 смБоја : случајни бродPls забелешка : чизми се херметички затворени и не можат да бидат отворени или содржат ништо,само за декорација.

BGN 2.00 3.15
Горещ Коледен подарък на Дядо Коледа панталони бонбони лечение сладко чанта найлон Дядо панталони лечение бонбони чанти за коледен подарък червена чанта сватба
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещ Коледен подарък на Дядо Коледа панталони бонбони лечение сладко чанта найлон Дядо панталони лечение бонбони чанти за коледен подарък червена чанта сватба

Божиќ Подароци Дедо Мраз Панталони Бонбони Третираат Торба Симпатична Најлон Дедо Панталони Третираат Бонбони Чанти за Божиќ Подарок Црвена Торба Свадба МатеријалиБоја : ЦрвенаМатеријал : фланеленГолемина : 18cm * 15cmПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

BGN 460.00 574.40
Дядо Коледа Е Коледен Подарък Чанта Бутилка, Чанта С Необходимите Средства За Коледна Украса Украшение
 • Ново
Оценка на продукта:

Дядо Коледа Е Коледен Подарък Чанта Бутилка, Чанта С Необходимите Средства За Коледна Украса Украшение

Дедо Мраз Божиќ Подарок Торба Шише Торба Со Потребните Средства За Божиќ Украси Украс*Модел : Дедо Мраз*Количина : 1pcs*Големина : 33*18cmПревозот : Сите стоки ќе биде предаден во потрага по некои детали.Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки...

BGN 3.00 3.18
12шт син позлатени Коледа ръгби формата на Коледна елха, висящи украшение футболен фестивал на партията Декоратив за дома Нова година
 • Ново
Оценка на продукта:

12шт син позлатени Коледа ръгби формата на Коледна елха, висящи украшение футболен фестивал на партията Декоратив за дома Нова година

Материјал : ПВЦОбјектот Големина : 9cm Х 4.5 cmПакет Содржина : 12pcsAnswer : ___________________________ Note : 1 Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 12cm разликата се должи на рачно мерење.2...

BGN 10.00 11.30
20pcs ярко розово и синьо дългите уши на Заек бисквити печене на бисквити, бонбони, торбички за лечение закуски полза подарък чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs ярко розово и синьо дългите уши на Заек бисквити печене на бисквити, бонбони, торбички за лечение закуски полза подарък чанта

Големина : За 13x21.5cm како слика шоуДизајн : Отворена ВрвотБоја : како на сликатаКоличина : 20pcs / многусамо за торба не имаат фото реквизитиДеталиИспорака : 1.Ние сме добавувачот, фабрика, ако сакате да се купи larege количина,ние ќе ви даде добар промет на големо со попуст,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред плати,ви благодариме.2...

BGN 7.36
Бети магазина 30 бр./опаковане. стъкло Ангел ВАЗа мода декорация на дома стъкло Ангел на въздуха завод терариум красив стъклен Ангел подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Бети магазина 30 бр./опаковане. стъкло Ангел ВАЗа мода декорация на дома стъкло Ангел на въздуха завод терариум красив стъклен Ангел подарък

Стакло Ангел Вазна* јасно стакло материјал* ангел со мала дупка, може да се стави цвеќиња или растенија* димензии : висина 9cm , ширина 5cm* пакет : 30pcs на стакло ангелПроизводот Се ПокажеПовеќе цел количина., повеќе попуст за вас ! Повеќе Информации : начин на Плаќање : Мало 100% платен од страна на T / T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L / C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L / В.2) Т / T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака3) Да Се Користи И Western Union...

BGN 72.00
1.8 m /180 см луксозни криптиране на Коледа Бор Неддл дърво САМ декор PVC, метална рамка, Коледа, Коледа, Нова година декорация
 • Ново
Оценка на продукта:

1.8 m /180 см луксозни криптиране на Коледа Бор Неддл дърво САМ декор PVC, метална рамка, Коледа, Коледа, Нова година декорация

Име на производ : 1.8 м елка Дното дијаметар : 110cm Материјал : ПВЦ жица полипропилен линија Пакување : дебел картон Tripod тип : засилен метална рамка Предмет : Хотел,Дневна соба ,Супермаркет,Бар,Аркада

BGN 286.40
2017 Коледна украса за дома от 100 бр./лот хранителна опаковка чанти бисквитки пластмасови бонбони торта бисквити чанти коледни подаръци чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Коледна украса за дома от 100 бр./лот хранителна опаковка чанти бисквитки пластмасови бонбони торта бисквити чанти коледни подаръци чанта

Материјал : Пластични Боја : Сина,Црвена Димензии : Должина : 16 CM, Ширина : 7 СМ Шема : елка Количина : 100 PCS / Многу Храна за Пакување Кеси Погоден : 2017 Божиќ Украси За Дома Храна за Пакување Кеси Производ : 100% Сите Нови,Чисти и без мирис1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

BGN 6.24