• Ново
100 торби/опаковане на Коледен подарък САМ творчески изкуствен зимата незабавен снежен прах сняг Безплатна доставка

100 торби/опаковане на Коледен подарък САМ творчески изкуствен зимата незабавен снежен прах сняг Безплатна доставка

Buyers rating:
BGN 70.40

Брой продукти


DIY Инстант Вештачки Снег во Прав Симулација Лажен Снег за Партијата Божиќ Декорација
Кул! ние може да се "вистински снег" било кое време. Може да се земе овој инстант снег во прав и вашиот сон доаѓа точно. Eventhough тоа е лажен снег, таа изгледа толку реално, дури и не може да се препознае како "лажни" . Тоа е многу забавно да ги красат новогодишни елки или нешто ви се допаѓа да се покриваат со снегот. Тоа е возбуден за деца и возрасни. Идеален за декорација и филмската сцена.
Тоа е лесно да се направи ветер :
Вода и вештачки снег во прав размер : 1 : 30
Отворете го капакот, отстранете ја материјали
Пакет материјал во сад
Се 600 L на водата, прво 300 ML на вода во садот, инстант бело снег е очекувајте, Ако користите топла вода, тоа е поубаво.
Додека водата целосно да се апсорбира во површината на снегот лопата од останатите водата полека во резервоарот, моментот многу снег таму
Увоз забелешка : Тоа е nontoxic, безопасни и животната средина-пријателски, но pls под 8 годишна возраст децата треба да се користи со возрасни и тоа не може да се јаде.
Име : вештачки снег во прав
Материјал : Магичен смола
10g/торба (Една кеса вклучуваат 7-8 грам снег во прав)
ќе го купите повеќе квантитет.и цената е пониска
употреба : За прозорецот за декорација , вештачки стази , реклама, филм, фаза украси и празнична зима сцена декорација ( како што Новогодишни елки, Божиќ Квадратни. и зимски свадба)

Други функции

Номер На Модела:
564
Вид На Изкуствен Сняг:
Снежен Прах
is_customized:
Yes

Най-добри сделки

5шт 190 см Златна клечка венец верига за Коледа, Коледно парти празнична коледна елха място на провеждане виси украса
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт 190 см Златна клечка венец верига за Коледа, Коледно парти празнична коледна елха място на провеждане виси украса

Тоа е одлично за божиќ партија,празници,било прослави и посебен ден.Состојба : 100% Сосема нов.Должина : 190cmМатеријал : ПластикаБоја : златнаPinecone големина : 5cmКоличина : 5pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 24.00 30.38
Christams Чорапи Нова Година Чанта Бонбони Отглеждане На Коледни Декорации На Подаръци, Коледни Чорапи Украшение -35
 • Ново
Оценка на продукта:

Christams Чорапи Нова Година Чанта Бонбони Отглеждане На Коледни Декорации На Подаръци, Коледни Чорапи Украшение -35

Christams Чорапи Нова Година Бонбони Торба Порибување Божиќ Декорација Подароци Божиќ Чорапи УкрасФункција : 100% Сосема Нов!Прекрасна модели дизајн за дрво украс или чување на некои мали нешта.Совршен за Божиќ празник декорација.Боја : како на слики прикажаниМатеријал : Неплетени ткаениниДетални Големина : Како на сликатаПакет1 x Божиќ ПорибувањеНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 2.00 2.93
гореща продажба 2 бр. мода Дядо Коледа е Червен шапка стол делото коледна вечеря маса партия декор за коледна украса
 • Ново
Оценка на продукта:

гореща продажба 2 бр. мода Дядо Коледа е Червен шапка стол делото коледна вечеря маса партия декор за коледна украса

Материјал : Неплетени ткаениниГолемина на : 50*65cmБоја : ЦрвенаГолемина : Однесуваат на сликаПакет се Вклучени : 2 buc X Божиќ Дедо мраз Red Hat Стол МаскаНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!

BGN 5.00 5.74
Горещ Коледен подарък на Дядо Коледа панталони бонбони лечение сладко чанта найлон Дядо панталони лечение бонбони чанти за коледен подарък червена чанта сватба
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещ Коледен подарък на Дядо Коледа панталони бонбони лечение сладко чанта найлон Дядо панталони лечение бонбони чанти за коледен подарък червена чанта сватба

Божиќ Подароци Дедо Мраз Панталони Бонбони Третираат Торба Симпатична Најлон Дедо Панталони Третираат Бонбони Чанти за Божиќ Подарок Црвена Торба Свадба МатеријалиБоја : ЦрвенаМатеријал : фланеленГолемина : 18cm * 15cmПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

BGN 460.00 574.40
500 г 2018 Мода незабавен изкуствен сняг магически изкуствен сняг сцена на прах коледна украса за дома Коледна елха САМ подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

500 г 2018 Мода незабавен изкуствен сняг магически изкуствен сняг сцена на прах коледна украса за дома Коледна елха САМ подаръци

2017 Мода Инстант Снег ЧовекНаправени Магија Вештачки Снег Сцена во Прав Божиќ Божиќ Дрво Декорација DIY Подароци на ДецатаAnswer : ___________________________ Note : 1.Вештачки грешки во мерењето во 23 G е нормално.2...

BGN 29.00 44.64
12шт син позлатени Коледа ръгби формата на Коледна елха, висящи украшение футболен фестивал на партията Декоратив за дома Нова година
 • Ново
Оценка на продукта:

12шт син позлатени Коледа ръгби формата на Коледна елха, висящи украшение футболен фестивал на партията Декоратив за дома Нова година

Материјал : ПВЦОбјектот Големина : 9cm Х 4.5 cmПакет Содржина : 12pcsAnswer : ___________________________ Note : 1 Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 12cm разликата се должи на рачно мерење.2...

BGN 10.00 11.30
Диаметър = 8 cm прозрачно стъкло със златен глобус стъклен чип украса стъклена Коледна топка Коледен висулка
 • Ново
Оценка на продукта:

Диаметър = 8 cm прозрачно стъкло със златен глобус стъклен чип украса стъклена Коледна топка Коледен висулка

Божиќ ТопкатаТој е направен од стакло, може да дизајн на слика на топката .Димензии : дијаметар = 8mПовеќе цел количина., повеќе попуст за вас.Боја : транспарентна со злато чаша чипови декоративниПовеќе Информации : начин на Плаќање : 1) L / C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L / В.2) Т / T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака3) Да Се Користи И Western Union...

BGN 4.80
Коледен подарък Спрайт чанта зелен Дух бонбони торба сладък тип Коледен подарък чанта -35
 • Ново
Оценка на продукта:

Коледен подарък Спрайт чанта зелен Дух бонбони торба сладък тип Коледен подарък чанта -35

Божиќ Подарок Самовила Торба Зелена Самовила Бонбони Торба Слаткотип Божиќ Подарок ТорбаФункција : 100% Сосема Нов!Боја : Како На Сликата ПокажаСтил : Божиќ Самовила Бонбони ТорбаГолемина : 12*22cmВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Пакет : 1 x Самовила торбаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 2.00 3.55
1000 бр./лот смесен цвят на 14 мм кристални, стъклени мъниста в 2 дупки за кристални восьмиугольных гирлянди направления
 • Ново
Оценка на продукта:

1000 бр./лот смесен цвят на 14 мм кристални, стъклени мъниста в 2 дупки за кристални восьмиугольных гирлянди направления

1000pcs / многу мешана боја 14mm кристално стакло монистра во 2 дупки за кристал octagone гарланд насокиГолемина : 14mmДупка : 2 дупкиБоја : мешана бојаколичина : 1000pcs / многу

BGN 107.00 121.92
Дядо Коледа Е Коледен Подарък Чанта Бутилка, Чанта С Необходимите Средства За Коледна Украса Украшение
 • Ново
Оценка на продукта:

Дядо Коледа Е Коледен Подарък Чанта Бутилка, Чанта С Необходимите Средства За Коледна Украса Украшение

Дедо Мраз Божиќ Подарок Торба Шише Торба Со Потребните Средства За Божиќ Украси Украс*Модел : Дедо Мраз*Количина : 1pcs*Големина : 33*18cmПревозот : Сите стоки ќе биде предаден во потрага по некои детали.Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки...

BGN 3.00 3.18
84 бр./лот от 50 мм безплатна бърза доставка великолепен прозрачен Кристален полилей Призма виси коледна украса доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

84 бр./лот от 50 мм безплатна бърза доставка великолепен прозрачен Кристален полилей Призма виси коледна украса доставка

84pcs / многу 50mm Слободни Брза Испорака Прекрасниот Кристално Стакло Јасно лустерот Призмата Виси Божиќ Декорација Снабдување Име : Кристал Лустерот приврзоци Материјал : K9 Кристално стакло, не акрилни или пластични Боја : Јасно Големина : 84mm Количина : 50pcs / многу ниво на Квалитет : ААА МАШИНА НАМАЛИ Испорака на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку ...

BGN 135.00 141.60
Снежинка апликация 300 бр. 38 мм сватба / коледни декорации DIY Занаятите A045*10
 • Ново
Оценка на продукта:

Снежинка апликация 300 бр. 38 мм сватба / коледни декорации DIY Занаятите A045*10

Големина : 38mmКоличина : 300 КОМПЈУТЕРИБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

BGN 14.38
16шт сладки мини направи си САМ коледен елен и дърво, Дървени висулки бижута на Коледно парти украси Коледно дърво, декорация на децата подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

16шт сладки мини направи си САМ коледен елен и дърво, Дървени висулки бижута на Коледно парти украси Коледно дърво, декорация на децата подарък

16 PCS Мини Симпатична DIY Божиќ Елени&Дрво, Дрвени Приврзоци Украси Божиќ Партија Божиќ Украси Дрво Украси Деца ПодарокМатеријал : 100% ДрвоУпотреба : Катира Партија / Роденден / Божиќ ДекорацииБоја : Како На СликаПакување : 16 КОМПЈУТЕРИNote1 : Можете да изберете различна боја сакате .Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Note3 : Производи може да биде надвор од прав и големина може да има грешки ,ве молиме за разбирање.Испорака : Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

BGN 6.00 6.74
2 елемента Дядо Коледа капачката на бутилката коледна украса за доставка коледна украса на фестивала страна украшение -35
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента Дядо Коледа капачката на бутилката коледна украса за доставка коледна украса на фестивала страна украшение -35

2 парчиња Дедо Мраз Шише Покрие Божиќ Декорација Материјали Божиќ Украси Фестивал Партија УкрасФункција : 100% Сосема Нов!Точка Име : Елени Елка Дедо Мраз шише торбаМатеријал : крпаГолемина : 13*33cm cmВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПакет : 2 x Шише торбаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 4.00 6.03
2017 Коледна украса за дома от 100 бр./лот хранителна опаковка чанти бисквитки пластмасови бонбони торта бисквити чанти коледни подаръци чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Коледна украса за дома от 100 бр./лот хранителна опаковка чанти бисквитки пластмасови бонбони торта бисквити чанти коледни подаръци чанта

Материјал : Пластични Боја : Сина,Црвена Димензии : Должина : 16 CM, Ширина : 7 СМ Шема : елка Количина : 100 PCS / Многу Храна за Пакување Кеси Погоден : 2017 Божиќ Украси За Дома Храна за Пакување Кеси Производ : 100% Сите Нови,Чисти и без мирис1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

BGN 6.24