• Ново
Безплатна доставка 15K 16 X16 игольчатая възглавница, ръчно вязаная вълнена възглавница с цветя модел без поставяне

Безплатна доставка 15K 16 X16 игольчатая възглавница, ръчно вязаная вълнена възглавница с цветя модел без поставяне

Buyers rating:
BGN 126.40

Брой продукти


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 15 K 16"X16" Needlepoint перница, рака заврзана волнени перница со цветни дизајни без вметнување Роса Волнени Перници Без ВМЕТНУВАЊЕ
Материјал : 100% НОВ ЗЕЛАНД ВОЛНА
Големина : 16"X16" (40 X40 CM)
Објектот Слика
Објектот На Локација
Кина
Бесплатен Превозот во целиот свет
САМО ОПФАЌА, БЕЗ ВМЕТНУВАЊЕ!
На терен и floweres сите 15 K
Добредојдовте на реал на големо и цените ќе бидат врз основа на количеството.
ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА :
Клиенти од Бразил мора да понуди даночни немаCNPJ или CPF БР. за царинење. Ако donot јасно царинските или да плаќаат должност, пратката ќе се врати и цената на двојно frieight е на ваша страна.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја, Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царинските давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти кои најдобро што може.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за квалитет причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во таму оригиналните услови .

Други функции

Стил:
Европа
търговска марка:
L&H МАТ НАЧАЛО
Воспользуйся:
Декоративна Дома
Форма:
Площ
Вид На Модела:
Цвете
Материал:
100% вълна
Място:
дневна
Номер На Модела:
LH-WM-53
Дизайн:
Aubusson
Техника:
ръката е свързана възел
Воспользуйся:
Коледа За Дома, Декоративни, Спално Бельо
Приложимо Диван:
Секционни Диван
Тип:
Капак На Барабан / Капачка Възглавници Възглавници / Капачка Възглавници За Сядане
Приложими Хора:
Универсален
Размер:
16x16

Най-добри сделки

Домашен текстил хол килим голям размер спалня мат противоскользящий мек дебел спалня килим чай масичка килим спалня мат 120*200 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Домашен текстил хол килим голям размер спалня мат противоскользящий мек дебел спалня килим чай масичка килим спалня мат 120*200 см

Карактеристики : мека и удобна, светла боја, силен водат, без губење на косата Материјал : полиестер Големина : 40x60cm,50x80cm,60x120cm,60x160cm,80x160cm,100x160cm,80x200cm,120x160cm,100x200cm Дебелина : 44.5 cm Апликација : дневна соба,трпезарија,спална соба,студија соба,ходник,влезот и така натаму Перење метод : препорачана хемиско чистење, или на тепих чистење агент чистење Пакет Содржина : Само јас КОМПЈУТЕРИ Купување Совети : ве Молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред цел...

BGN 10.00 16.91
2017 Добре дошли постелки за пода животно масло куче печатни баня и кухня, килими, постелки котка килимче за хола противоскользящий Tapete
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Добре дошли постелки за пода животно масло куче печатни баня и кухня, килими, постелки котка килимче за хола противоскользящий Tapete

2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПроизвод Функција : Главни Материјали : Пред страна : Чувствува; Задната страна : Антилизга гумени Околу Димензии : 40x60cm 50x80cm Нетоксични, без мирис, без варијанта, не се лепливи,перат,носатотпор Тоа може да се користи во влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,канцеларија и сличноабсорпција на Вода, прашина собирање,Не се лизга перформанси е добро...

BGN 11.00 20.80
Забавни Изтривалки Са Добре Дошли! Надявам се, че ще донесе бира-здрава машинно пране закрит / открит врата на мат 23,6(L) x 15,7 (W) инча
 • Ново
Оценка на продукта:

Забавни Изтривалки Са Добре Дошли! Надявам се, че ще донесе бира-здрава машинно пране закрит / открит врата на мат 23,6(L) x 15,7 (W) инча

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

BGN 39.98
HUGSIDEA цветни разпечатки череп килим за хола мека фланела спалня и кухня, килими нескользящие домашни килими, килими кухня вратата
 • Ново
Оценка на продукта:

HUGSIDEA цветни разпечатки череп килим за хола мека фланела спалня и кухня, килими нескользящие домашни килими, килими кухня вратата

Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 512days пристигнат.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура и цена, ако не ви се допаѓа.Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.

BGN 18.00 31.98
HUGSIDEA Сладко 3D Dog френски булдог / Бостън териер печатни тепиха Всекидневна / Спалня / и Кухня подови килими входна врата килими
 • Ново
Оценка на продукта:

HUGSIDEA Сладко 3D Dog френски булдог / Бостън териер печатни тепиха Всекидневна / Спалня / и Кухня подови килими входна врата килими

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.Во HUGSIDEA Дома Декор Продавница,може да се создаде модерна уметност дома.Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега. стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;,ќе добиете попуст информации во најрано време;Ве молиме имајте во предвид : Ние се предвидени капка превозот услуга,исто така може да испрати фотографија до вас за препродава; Ако одобрението за промет на големо,pls , ние ќе ви даде најдобра цена; Добредојдени да се прилагоди сопствена слика на нашата произведува.pls ; Ако го купите за заштита на времето истекува,pls и ние може да ви помогне да продолжи тоа.

BGN 18.00 25.58
ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил 11-7gc131kilimyg4
 • Ново
Оценка на продукта:

ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил 11-7gc131kilimyg4

рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитеранскиот стил на 117gc131kilimyg4 ue...

BGN 238.83
Aubusson гоблен стенен монтаж размер на 134*104 см букет picturesdecor jacauard плат антична фреска, хол стенни пана
 • Ново
Оценка на продукта:

Aubusson гоблен стенен монтаж размер на 134*104 см букет picturesdecor jacauard плат антична фреска, хол стенни пана

Добредојдовте на Hangzhou Кралот текстилни co., LTD, нашата компанија е професионална дома текстилни производи производители, со почеток во 2011 посветена на tapestry,имаме врвен технологија,така и нашата таписерии сите се многу убави со добар квалитет.Ако сте веледрогерија, на tapestry и вашата цел е повеќе од 20 парчиња за еден дизајн,само нас контакт директно!Прилагодено дизајн ќе биде поддржана!Превозот1...

BGN 66.00 78.18
гоблен горски стенен полиестер serviette plage home decoracion мандала индийското стенно одеяло
 • Ново
Оценка на продукта:

гоблен горски стенен полиестер serviette plage home decoracion мандала индийското стенно одеяло

шума tapestry ѕид виси полиестер serviette plage дома decoracion mandala индискиот ѕид ќебе1 Материјал : Полиестер2.Големина : 148x130cm.3.Уникатен : Индискиот Mandala Печатени.4.ЕкоПријателски.5...

BGN 25.00 26.40
Абстрактен модел нескользящие подложки за антре фланела спалня мат Мат и килим за хол и Кухня мат входна поставка за краката
 • Ново
Оценка на продукта:

Абстрактен модел нескользящие подложки за антре фланела спалня мат Мат и килим за хол и Кухня мат входна поставка за краката

1002210016106621305714156Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Големина : 40x160cm3.Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната; Динг соба, Салон; Спална соба; Коридор; Кревет, итн.4.На Дното Опис : Неплетени...

BGN 36.00 59.44
Zeegle Solid Color Кухненски Килими Спалня Нощни Мат Противоскользящий Мат Баня Тоалетна Абсорбираща Подложка За Пода
 • Ново
Оценка на продукта:

Zeegle Solid Color Кухненски Килими Спалня Нощни Мат Противоскользящий Мат Баня Тоалетна Абсорбираща Подложка За Пода

10246Опис Боја : Како на сликата show ( Ние нудиме избор на боја избори и подобро да ги задоволат потребите на различни дизајни.)Материјал : Корални руно Големина : 40x60cm 50x80cm 60x90cm 60x120cm 60x160cm 80x120cm 80x160cm 80x200cm 100x100cm 100x160cm 100x200cm(Ве молиме овозможи 13cm прирачник за грешка при мерење )Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет...

BGN 12.00 15.73
YMQY нов 3D Galaxy гоблен 1 бр./лот Мандала гоблен мандала одеяло стенен килим печатни Индийски килимче за йога стенен домашен Deor
 • Ново
Оценка на продукта:

YMQY нов 3D Galaxy гоблен 1 бр./лот Мандала гоблен мандала одеяло стенен килим печатни Индийски килимче за йога стенен домашен Deor

YMQY Нова 3 D Галакси Tapestry 1 PC / МНОГУ Mandala tapestry mandala ќебе Ѕид, Тепих Печатени Индискиот Јога Мат ѕид виси Дома DeorРазликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Вклучувајќи го ипревозот надомест...

BGN 16.00 32.72
Гоблен Кранове Фламинго Печат Стенен Щъркел Одеяло Мандала Марабу Гоблен 2017 Лято Плажна Кърпа Марокански Декор Mre
 • Ново
Оценка на продукта:

Гоблен Кранове Фламинго Печат Стенен Щъркел Одеяло Мандала Марабу Гоблен 2017 Лято Плажна Кърпа Марокански Декор Mre

Tapestry Кранови Дигитално печатење Ѕид Виси Штркот Ќебе Mandala Marabou Tapestry 2017 Лето Плажа Крпа Мароко Оркестарот Mre Материјал : Полиестер Големина : 150cmx130cm, 200cmx150cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Забелешка : Големината можеби 12 см грешка поради рака мерка, боја можеби малку различни, поради монитор...

BGN 13.00 15.81
мат етаж килим черен цвят 1300mmx2000mmx45mm 1бр мек врата на мат Мат безплатна доставка противоскользящий мат
 • Ново
Оценка на продукта:

мат етаж килим черен цвят 1300mmx2000mmx45mm 1бр мек врата на мат Мат безплатна доставка противоскользящий мат

Опис На Производот Материјал : ПолиестерБоја : Беж, бела, Сива, Каки,камила, кафе, Трева зелена, зелено Овошје, вино, црвена, Розова, црвена роза, Црвена, црна, виолетова, синаГолемина : 1300мм*2000mm*45mm(51.22 инчен*78.8 инчен*1.77 инчи)Измијте Стил : Рака Мие Или Машина за миење Пакет се Вклучени : 1 * Матanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиanswer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322Друга продавница тепих фалат мојата компанија : Превозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

BGN 83.00 163.46