• Ново
bIgmUm кръгли килими, домашен килим всекидневна декор меки дръжки на килими бродирам спалня килими подложки против хлъзгане

bIgmUm кръгли килими, домашен килим всекидневна декор меки дръжки на килими бродирам спалня килими подложки против хлъзгане

Buyers rating:
-25 % BGN 88.00
BGN 117.90

Брой продукти


Други функции

Размер:
90cmx90cm, 120cmx120cm
Техника:
Машината Е Направена
Материал:
100% Polyester
Форма:
Кръг
Воспользуйся:
Молитва, Тоалетна, Търговски Дом,Спалня,Баня,Хотел, Декоративен,Открит
Дизайн:
Килим
Номер На Модела:
S0170903
Място:
Кабинет
Стил Пране:
Ръчна Пране, Ръчно Пране
Стил:
На европейския и американския стил
търговска марка:
бигмум
Начини на продажба:
готови изделия, килим (ян / блок )
Вид На Модела:
Цвете
Де Стил:
На европейския и американския стил
модел:
Бродира
Стил:
Европа, САЩ
Материал:
Място:
ParlorDecoration Стил
Стил Пране:
Ръчна Пране, Ръчно Пране

Най-добри сделки

Насладете се на добро времето тъкан гоблен,мултифункционален гоблен 130*150 см, кактус покривка, стенни плат, носимое плажна одеяло
 • Ново
Оценка на продукта:

Насладете се на добро времето тъкан гоблен,мултифункционален гоблен 130*150 см, кактус покривка, стенни плат, носимое плажна одеяло

Ѕидот виси платноМатеријал : Полиестер влакнаMutliфункција за ѕид виси крпа, маса крпа, кревет маска, троседот маска, pinic мат,погоден за носене ќебе и така натаму.Лесно се грижи, машинско и рачно миење и двата се во РЕДНа купувачотВи благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

BGN 22.00 36.00
2017 Добре дошли постелки за пода животно масло куче печатни баня и кухня, килими, постелки котка килимче за хола противоскользящий Tapete
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Добре дошли постелки за пода животно масло куче печатни баня и кухня, килими, постелки котка килимче за хола противоскользящий Tapete

2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПроизвод Функција : Главни Материјали : Пред страна : Чувствува; Задната страна : Антилизга гумени Околу Димензии : 40x60cm 50x80cm Нетоксични, без мирис, без варијанта, не се лепливи,перат,носатотпор Тоа може да се користи во влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,канцеларија и сличноабсорпција на Вода, прашина собирање,Не се лизга перформанси е добро...

BGN 11.00 20.80
Гоблен Кранове Фламинго Печат Стенен Щъркел Одеяло Мандала Марабу Гоблен 2017 Лято Плажна Кърпа Марокански Декор Mre
 • Ново
Оценка на продукта:

Гоблен Кранове Фламинго Печат Стенен Щъркел Одеяло Мандала Марабу Гоблен 2017 Лято Плажна Кърпа Марокански Декор Mre

Tapestry Кранови Дигитално печатење Ѕид Виси Штркот Ќебе Mandala Marabou Tapestry 2017 Лето Плажа Крпа Мароко Оркестарот Mre Материјал : Полиестер Големина : 150cmx130cm, 200cmx150cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Забелешка : Големината можеби 12 см грешка поради рака мерка, боја можеби малку различни, поради монитор...

BGN 13.00 15.81
2017 ново начало декор на океанските пейзажи килими нескользящие кухненски подложки за дома хол подложки 40X60 50X80cm
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 ново начало декор на океанските пейзажи килими нескользящие кухненски подложки за дома хол подложки 40X60 50X80cm

2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПроизвод Функција : Главни Материјали : Пред страна : Чувствува; Задната страна : Антилизга гумени Околу Димензии : 40x60cm 50x80cm Нетоксични, без мирис, без варијанта, не се лепливи,перат,носатотпор Тоа може да се користи во влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,канцеларија и сличноабсорпција на Вода, прашина собирање,Не се лизга перформанси е добро...

BGN 11.00 20.80
Домашни любимци Звезда карикатура гоблени Еднорог стенен Луната 3D декор на стая Дъга на покрива ивица Диамант облак голям тъкани 2018
 • Ново
Оценка на продукта:

Домашни любимци Звезда карикатура гоблени Еднорог стенен Луната 3D декор на стая Дъга на покрива ивица Диамант облак голям тъкани 2018

Животно Ѕвезда Цртан филм Таписерии Круна Еднорог Збор Ѕид Виси Месечината 3 D Соба Оркестарот Виножито Црвено Bedspreads Мрачно Дијамант Облаци Големи Ткаени 2018Важна Забелешка : [Пакет вклучуваат] 1 парче tapestry[Size] 130 x 150 см ,150 х 200 см[Print] Еден двострано печатење.[Size] Сите димензии се мерени рачно со отстапување(движеше)на 13cm, ви благодариме за вашето разбирање .[Боја] Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Испорака : 1.Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 16.00 17.58
Хубав килим 2 бр. / компл. Добре дошли постелки за баня и кухня килим къща подложки за хола противоскользящий килим
 • Ново
Оценка на продукта:

Хубав килим 2 бр. / компл. Добре дошли постелки за баня и кухня килим къща подложки за хола противоскользящий килим

КарактеристикиМатеријал : корални руноГолемина : 40x60cmДизајн : разни дизајниПредности1.Добар квалитет корални руно материјал,антисе лизга на дното2.Едноставен и прекрасен дизајн стил3.Против пролизгување,трајни,еколошки4.Применливи Предмет : batoom,кујната,ходникот,влезот,отворено,дневна соба,балкон.5.Тоа може да се мијат со рака и машина...

BGN 32.00 46.40
Добре Дошли Подложка Против Хлъзгане, Кухненски Килими Картун Котка Подложки За Краката Впитывающий Вода, Подложка За Баня Tapete Хол Подложки Начало Декор
 • Ново
Оценка на продукта:

Добре Дошли Подложка Против Хлъзгане, Кухненски Килими Картун Котка Подложки За Краката Впитывающий Вода, Подложка За Баня Tapete Хол Подложки Начало Декор

Добредојдовте Кат Мат Против Пролизгување Кујна Теписи На Цртан Филм Мачка Doormats Вода Абсорбента Бања Килим Tapete Дневна Соба Душеци Дома ДекорФункција : Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат на дното на точка пластика, текстил, носатотпорни, и издржливи Сунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг животен век Материјал : Фланелен боксери Големина : 40*60см, 50*80см, 60*90cm, 50*120cm Дебелина : 10мм Категорија : Черги и килими за дневна соба, спална соба теписи и килими Функција : многу издржливи, перење не исчезнат, без мирис, без pilling.Применливи сцена : дневна соба, ходникот, спална соба, студија, купатило, ходник, лоби, простории за состаноциСовети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.Пакет Листата : 1 buc Вратата матПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 8.00 10.00
гоблен горски стенен полиестер serviette plage home decoracion мандала индийското стенно одеяло
 • Ново
Оценка на продукта:

гоблен горски стенен полиестер serviette plage home decoracion мандала индийското стенно одеяло

шума tapestry ѕид виси полиестер serviette plage дома decoracion mandala индискиот ѕид ќебе1 Материјал : Полиестер2.Големина : 148x130cm.3.Уникатен : Индискиот Mandala Печатени.4.ЕкоПријателски.5...

BGN 25.00 26.40
ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил 11-7gc131kilimyg4
 • Ново
Оценка на продукта:

ръчно изработени от вълна килим килими хол килим спалня прикроватное одеяло коридор Средиземноморски стил 11-7gc131kilimyg4

рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитеранскиот стил на 117gc131kilimyg4 ue...

BGN 238.83
Домашен текстил хол килим голям размер спалня мат противоскользящий мек дебел спалня килим чай масичка килим спалня мат 120*200 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Домашен текстил хол килим голям размер спалня мат противоскользящий мек дебел спалня килим чай масичка килим спалня мат 120*200 см

Карактеристики : мека и удобна, светла боја, силен водат, без губење на косата Материјал : полиестер Големина : 40x60cm,50x80cm,60x120cm,60x160cm,80x160cm,100x160cm,80x200cm,120x160cm,100x200cm Дебелина : 44.5 cm Апликација : дневна соба,трпезарија,спална соба,студија соба,ходник,влезот и така натаму Перење метод : препорачана хемиско чистење, или на тепих чистење агент чистење Пакет Содржина : Само јас КОМПЈУТЕРИ Купување Совети : ве Молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред цел...

BGN 10.00 16.91
Безплатна доставка на 12'x15 'Aubusson design вълна шаран, aubusson design килим вълнена зона килими
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на 12'x15 'Aubusson design вълна шаран, aubusson design килим вълнена зона килими

Бесплатен превозот 12'x15' француски Aubusson ткаат волнени тепихСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 12'x56' (365x457cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

BGN 5230.40
1 бр. американски стил 40x60 см Нескользящий мат полиестер карикатура Морска звезда Shell печатни начало хол, баня подложки
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. американски стил 40x60 см Нескользящий мат полиестер карикатура Морска звезда Shell печатни начало хол, баня подложки

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : ПолиестерГолемина : 40x60cmтежина : околу 400gФункција : Екопријателски, извонреден absorbencyПримена : Бања, Дневна соба, трпезаријаПакет : 1 парче дом, матAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малкуразлични од слики.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење...

BGN 18.00 29.12