• Ново
TNTN Outdoor Winter Waterproof Hiking Boots For Women Дишаща Leather Shoes дамски треккинговая обувки Дамски планински туристически обувки

TNTN Outdoor Winter Waterproof Hiking Boots For Women Дишаща Leather Shoes дамски треккинговая обувки Дамски планински туристически обувки

Buyers rating:
-46 % BGN 95.00
BGN 176.48

Брой продукти


TNTN Отворено Зима Водоотпорен Пешачење Чизми За Жените Дише Кожени Чевли Жените Пешачење Чевли Жените Планински Туризам Чизми
2017 TNTN Отворено Есен И Зима Дише Кожа Водоотпорен Жените Пешачење планинарски Чевли за Пешачење Чизми

Други функции

Обувки Размер:
5, 5.5, 6.5, 7, 7.5, 8
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
Туризъм Обувки
Пол:
Жени
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Ниво На Практика:
Професионален
Горния Материал:
естествена кожа
Номер На Модела:
VM-004
Материал Стелки:
ЕВА
Характеристика:
Дишаща, Масаж, Водоустойчив
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Подкладочный Материал:
Хлопко-Хартиена Кърпа
търговска марка:
TnTn
Материал На Подметката На:
Дъвка
Дата На Издаване:
Зима 2017 г.
туристически обувки:
дамски обувки
На улицата:
Обувки
Планински обувки :
Мъже и жени
2017 TNTN открит ботуши:
планински ботуши
Есенно-зимни ботуши:
Планински обувки
Дишаща кожена обувка:
Непромокаеми ботуши
Водоустойчив дамски туристически обувки:
Улични дамски туристически обувки
Обувки За Планинско Катерене, Туристически Обувки:
Катерене Туристически Обувки
Катерене обувки за жени:
туристически водоустойчиви обувки
Туристически Обувки За Жени:
Дишащи Туристически Обувки

Най-добри сделки

Square Gym Jazz, Hip Hop Stretch Fabric Dance Sneakers Обувки Soft Out sole Breath Practice Jazz Dance Shoes Подлец jazzdans 5310
  • Ново
Оценка на продукта:

Square Gym Jazz, Hip Hop Stretch Fabric Dance Sneakers Обувки Soft Out sole Breath Practice Jazz Dance Shoes Подлец jazzdans 5310

Име На ПроизводПлоштад Салата Џез Хип Хоп Водат Ткаенина Танц Патики Чевли Мека Надвор единствена ЗдивПракса Џез Танц Чевли Патики jazzdans 5310МатеријалКвалитетот кожа горниот +кравја кожа outsoleБоја1designs : Црна (8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку бојаразликата се должи на различни монитори и светилки)ГолеминаВозрасни Возрасни ПревозотEMS, UPSот, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Брazil.ектЗабелешкаЌе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот ценаНа нога должина во см е единствениот стандард за друга земја е големината...

BGN 38.24
Цена с отстъпка горещи продажба на дамски балетные pointe обувки танцови обувки червен розов сатен момичета професионален чорап танцови обувки с гелевым toe Pad
  • Ново
Оценка на продукта:

Цена с отстъпка горещи продажба на дамски балетные pointe обувки танцови обувки червен розов сатен момичета професионален чорап танцови обувки с гелевым toe Pad

Ве молиме проверете ја вашата големина внимателно,доколку ги имате било какви прашања abuot плаќање или големина ,ве молиме оставете порака за нас.Големината е стандардна ,ако нога масти или широк ве молиме изберете поголем 1 size;можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница : Чевли Големина Опис (единица : CM)НИ Големина 19 = Кина големина 30 = 19.5 CM долги нозеНИ Големина 19.5 = Кина големина 31 = 20 CM долги нозеНИ Големина 20 = Кина големина 32 = 20.5 CM долги нозеНИ Големина 4 = Кина големина 33 = 21 CM долги нозеНИ Големина 4.5 = Кина големина 34 = 21.5 CM долги нозеНИ Големина 5 = Кина големина 35 = 22 CM долги нозеНИ Големина 6 = Кина големина 36 = 22.5 CM долги нозеНИ Големина 6.5 = Кина големина 37 = 23 CM долги нозеНИ Големина 7.5 = Кина големина 38 = 23.5 CM долги нозеНИ Големина 8.5 = Кина големина 39 = 24 CM долги нозеНИ Големина 9 = Кина големина 40 = 24.5 CM долги нозеНИ Големина 9.5 = Кина големина 41 = 25 CM долги нозеНИ Големина 10 = Кина големина 42 = беа 25,5 CM долги нозеНИ Големина 10.5 = Кина големина 43 = 26 CM долги нозеПопуст Цена Топла Продажба на Жените Балет Pointe Танц Чевли Црвено Розова Сатен Девојки Професионални Пети Танцување Чевли со Гел Пети ПодлогаОпис : Пакување : чевли се дојде во рамките на прашина торбаБои : Црвена сатен / сатен розова / Црвено Платно Боја На : Pointe чевли + лента + обичните пети сетови.Боја Б : Pointe чевли + лента + обичните пети поставува+Розова Силикони пети сетови.Боја C : Pointe чевли + лента + обичните пети поставува+Бела Силикони пети сетови.

BGN 25.00 25.92
NEW Air onemix Men ' s Sport Running Shoes for Women Music Ритъм 2 Sneakers Дишаща Мрежа Outdoor Атлетик Shoe Freerun Men
  • Ново
Оценка на продукта:

NEW Air onemix Men ' s Sport Running Shoes for Women Music Ритъм 2 Sneakers Дишаща Мрежа Outdoor Атлетик Shoe Freerun Men

ONEMIX Службен Овластени за ПродажбаГОЛЕМИНАТА НА ТАБЕЛАТА ЗА МАЖИ&ЖЕНИВнатрешна Должина(mm)260265270280285290НАС88.59.5101112ЕУР414243444546Велика БРИТАНИЈА788.591011мерењата во мм, 1 mm=0.039 инч, 1 инч= 25.4 mmВнатрешна Должина(mm)220225235240245250НАС3.5455.56.57ЕУР353637383940Велика БРИТАНИЈА33.544.556.5Напомена : должината на нозете не е должината на insole!Нога ДолжинаЗа Боја : ве Молиме изберете чевли боја како на сликата покажува.Ние ќе ви испратиме corret боја.За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот loacl обичај побрзо и chearper,ние ќе пак чевли" без кутија ",овој пат можеби може да ги избегнуваат обичај данок,но ние не можеме да promiss тоа.Ако сакате кутија,ве молиме оставете порака "со кутија" кога ќе ги нарачате.За Decleared вредност : Ние ќе се стави $10$25 на пратката ,и изјави како "подарок",ако имате било какви посебни бара,pls означени во вашата нарачка.Ви благодариме.1.Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2...

BGN 87.00 127.65
ONEMIX 2017 маратонки мъжки въздушна възглавница и дишащи спортни обувки, Спорт на открито и джогинг размер EU 39-46 1155
  • Ново
Оценка на продукта:

ONEMIX 2017 маратонки мъжки въздушна възглавница и дишащи спортни обувки, Спорт на открито и джогинг размер EU 39-46 1155

започнетекрајот Купувачот Пријатели ве Молиме да Забележите 1 Можеби нашите чевли големина не може да се исполнат стандардот на вашата земја, паве молиме мора да се измери вашата нога должина внимателно и го избере точниот обувка; 2...

BGN 95.00 190.40
2018 дете и възрастен балет pointe обувки танцови обувки дами професионален балет танцови обувки платно обувки жена танцови обувки 5111
  • Ново
Оценка на продукта:

2018 дете и възрастен балет pointe обувки танцови обувки дами професионален балет танцови обувки платно обувки жена танцови обувки 5111

Име На Производ2017 Дете и Возрасен балет pointe танц чевли за дами професионални балет танц чевли платно чевли жена танц чевли 5111МатеријалКвалитетот платно горниот +кравја кожа outsoleБоја5 дизајни : Црна / Црвена / Бела / Lt Розова / Камила (8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светилки)ГолеминаДетето Возрасни Превозот трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени 1.За промет на големо со цел,ние нудиме попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигне; 2.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да .ЗабелешкаДецата големина се исто така достапни,ве молиме да се постави цел за која било големина и оставете порака за сакав големина,ви благодариме!Возрасни големина на : =FR 31=20 1 / 2=за 20cm нога должина=7.87 инчи=FR 32=21=за 20.5 cm нога должина=8.07 инчи=FR 33=21 1 / 2=за 21cm нога должина=8.27 инчи=FR34=22= за 21.5 cm нога должина=8.46 инчи= FR 35=22 1 / 2= за 22cm нога должина =8.66 инчи= FR 36=23= за 22.5 cm нога должина =8.86 инчи= FR 37=23 1 / 2= за 23cm нога должина = 9.06 инчи= FR 38=24= за 23.5 cm нога должина =9.25 инчи= FR 39=24 1 / 2= за 24cm нога должина =9.45 инчи= FR 40=25= за 24.5 cm нога должина =9.65 инчи= FR 41=25 1 / 2= околу 25см нога должина =9.84 инчи= FR 42=26= околу беа 25,5 см нога должина =9.84 инчи= FR 43=26 1 / 2= за 26cm нога должина =10.04 инчи= FR 44=27= за 26.5 cm нога должина =10.43 инчи=FR45=27 1 / 2=за 27cm нога должина =10.63 инчиДецата големина се исто така достапни,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас,ви благодариме!=FR 23=16 1 / 2=за 16cm нога должина=6,3 инчи=FR 24=17=за 16.5 cm нога должина=6,5 инчи

BGN 26.40
Evkoodance златен и частица от изкуствена кожа Салса танци и дамски обувки 7 см петата височина Латинска обувки за жени Evkoo-116
  • Ново
Оценка на продукта:

Evkoodance златен и частица от изкуствена кожа Салса танци и дамски обувки 7 см петата височина Латинска обувки за жени Evkoo-116

Evkoodance Златна И Sliver Стп Кожа Фудбалскиот Танц Чевли за Дами 7cm Пета Висина латински Чевли За Жени Evkoo116Опис : Боја : Сребрена / GoldenМатеријал : стпПета : 1995# 7cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

BGN 39.00 78.72
Evkoodance Black Patent Leather And Diamond Size US 4-12 Latin Dance Shoes 3cm Low Heel For Girls 2017 New Style Evkoo-111
  • Ново
Оценка на продукта:

Evkoodance Black Patent Leather And Diamond Size US 4-12 Latin Dance Shoes 3cm Low Heel For Girls 2017 New Style Evkoo-111

Evkoodance Црна Патент Кожа И Дијамант Големина НАС 412 латинска Танц Чевли 3cm Ниска Пета За Девојки 2017 Нов Стил Evkoo111Опис : Боја : ЦрнаМатеријал : стп+дијамантПета : 390# 3.0 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Почитувани Купувачот, ви благодариме за посетата на нашата продавница, ако треба детето мали димензии, ве молиме проверете ја големината форма како што е подолу, исто така, може да контактирате со нас , ние ќе им даде на предлогот, ви благодариме!​Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

BGN 42.00 47.20