• Ново
6 бр./лот карикатура цвят 3,5 см направи си САМ ръчно изработени бижута малка дървена клип снимки, клипове папка прищепка занаят украса

6 бр./лот карикатура цвят 3,5 см направи си САМ ръчно изработени бижута малка дървена клип снимки, клипове папка прищепка занаят украса

Buyers rating:
-5 % BGN 2.00
BGN 2.10

Брой продукти


Други функции

Цвят:
цветът е случаен
Тип:
а пролетта клип
Номер На Модела:
771229
Шик:
No
Материал:
Дървен
търговска марка:
ти си лъчезарните

Най-добри сделки

50шт много малък размер на мината 25 мм мини натурални дървени клипове за снимка клипове прищепка занаят украса клипове клечки
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт много малък размер на мината 25 мм мини натурални дървени клипове за снимка клипове прищепка занаят украса клипове клечки

Функција : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : ДрвениГолемина : 2.5 cm / 0.98 инченБоја : ПрироднаПакет се вклучени : 50pcs клипови

BGN 1.89
Горещи продажба 10 мм, 30 бр./лот плавателни съдове хартия удар шейпър scrapbooking удари новост Бележки инструменти деца направи си САМ играчка мини удар хартия
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба 10 мм, 30 бр./лот плавателни съдове хартия удар шейпър scrapbooking удари новост Бележки инструменти деца направи си САМ играчка мини удар хартия

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница : )можете да и се обрне заедно.За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : Попуст и забава pls кликнете подолуScrapbooking Хартија Puches Diy Креативни Играчки, Подароци ГраницаКарта во донесувањето Одлуки создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки...

BGN 43.00 53.26
Нов прием на необичайни границата удар риба дизайн scrapbooking релеф удар за направи си САМ ръчно изработени занаяти 8726-1
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на необичайни границата удар риба дизайн scrapbooking релеф удар за направи си САМ ръчно изработени занаяти 8726-1

1.Име на производ : Фенси Граница удар2.Точка Бр : KM87263.Материјал : ABS и Цинк Легура4.Производ големина : 17cm*12cm*7.5 cm5.Хартијанамалување на дијаметар : 5.5 cm*3.9 cm6.Пакет : 1 PC / картичка8.Удар од : За острење сечење механизам,се сече тенка алуминиумска фолија.За подмачкување на сечење механизам ,отсечени восок хартија и пена боја на хартија.опис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на проекти,училиште белешки и честитки, d ecorate училиште белешки и подарок ознаки.Начин на употреба ,ве молиме проверете подолу на сликата : ' '

BGN 26.53
10 пакети / лот, сладък Бухал цветни дървени клипове като бележка клипове
 • Ново
Оценка на продукта:

10 пакети / лот, сладък Бухал цветни дървени клипове като бележка клипове

10 пакети по цел Материјал : Дрвени Секој пакет има 10pcs шарени був дрвени клипови Големина : 12.3 cm X 13.4 cm / пакет Клип димензии : 3.5 Х 2cm / еезЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

BGN 20.00 22.40
безплатно кораб е 1 (2.5 см) Риба, нож за хартия scrapbooking тренировки удар хартия, eva пяна удар дете сам занаят удар бележки b574
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатно кораб е 1 (2.5 см) Риба, нож за хартия scrapbooking тренировки удар хартия, eva пяна удар дете сам занаят удар бележки b574

Намали Големина на Слика : за 2.22.5 cm, според специфичен вид преовладуваат Материјал : ABS + алуминиумски пластични Карактеристики : Отсечени шема, паѓа и openwork модели, како што се смешковците е празен, посебно од страна вид преовладува...

BGN 5.90
Случаен стил на 6 бр. Бележки писмо Скрепка канцеларски материали свеж стил цвете печатни метални ключалки
 • Ново
Оценка на продукта:

Случаен стил на 6 бр. Бележки писмо Скрепка канцеларски материали свеж стил цвете печатни метални ключалки

6 Pcs Свеж Стил Цвет Печатени Метал Врзивно Клипови Белешки Буква на Хартија Клип Канцелариски Материјали Случаен СтилФункција : Материјал : МеталБоја : случајни send.Големина : s : 19 X 37mml : 25 X 48mm100% сосема нов и висок квалитетОвој Пакет Врзивно Клиповите за зачувување на документи, сметки, писма организиран.За Дома или Професионална Употребаза одржување на школската работа, канцелариски документи & записи организиранНаправени од Високо квалитетен ЧеликAnswer : ___________________________ Note : pls дозволете Мерка грешки 02mm.Пакување : 6 компјутери врзивно клип

BGN 3.00 3.18
Сладък Kawai Карикатура Куче Форма Телбод Набор От Хартия Корици Свързващо Ученически Канцеларски Материали, Канцеларски Engrapadora Papeterie
 • Ново
Оценка на продукта:

Сладък Kawai Карикатура Куче Форма Телбод Набор От Хартия Корици Свързващо Ученически Канцеларски Материали, Канцеларски Engrapadora Papeterie

Опис : Опис : Спецификации : 100% висок квалитетИме на производ : Цртан филм Мини куче Спојувач СетБоја : случајниМатеријал : ABS + метални материјалиПакување : 1 сет спојувач

BGN 9.54
NO0394 тежкотоварни телбод с 500шт телчета 23/10, капацитет 80 листа за офис у дома
 • Ново
Оценка на продукта:

NO0394 тежкотоварни телбод с 500шт телчета 23/10, капацитет 80 листа за офис у дома

Опис Тешки спојувач Употреба staples на големината 23 / 6~23 / 10Материјал:металДимензија:270*65*153mmГолемина:ЏамбоЛист Капацитет:60Пакет содржина:1pcs тешки спојувач+500pcs 23 / 10 staples

BGN 78.18
2 5 см бормашина бормашина, нож за хартия бележки полагане на устройството за бебето, детето занаятчийски инструмент дупката удари
 • Ново
Оценка на продукта:

2 5 см бормашина бормашина, нож за хартия бележки полагане на устройството за бебето, детето занаятчийски инструмент дупката удари

Добредојдовте на Нашата Продавница! Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време! Јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат...

BGN 16.32
SOSW-Earth Memo Holder Paper Note Клип
 • Ново
Оценка на продукта:

SOSW-Earth Memo Holder Paper Note Клип

Еден елегантен начин да се одржи вашите белешки, записи, слики, итнПроѕирен deep blue свет со сива континентиКул биро додаток кој ја држи важна забелешка во погледВисина : Околу...

BGN 2.06
FreeShip Занаятите Punch Border edge дантела punch punches за scrapbooking cortador de papel perfurador de papel make Card tool r332
 • Ново
Оценка на продукта:

FreeShip Занаятите Punch Border edge дантела punch punches за scrapbooking cortador de papel perfurador de papel make Card tool r332

V1 ПродавницаАко ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време! Карактеристики на производот создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки...

BGN 4.72
10шт творчески кухи дълга опашка клип аксесоари метална скоба желязна папка лястовича опашка малки клипове 8 цвята 20 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт творчески кухи дълга опашка клип аксесоари метална скоба желязна папка лястовича опашка малки клипове 8 цвята 20 мм

[xlmodel][фото][0000] Опис Име : 10 PCS Креативни Шупливи Долга Опашка Клип Додатоци Метален Клип Железо Папка Swallowtail Мали Клипови 8 Бои 20mmМатеријал : МеталКоличина : 10 PCSГолемина : Околу 40*20*5mmБоја : Злато, Сребро, Злато Се Зголеми, Црна, Виолетова, Зелена, Бронза, БакарТранспарентен Дизајн За Да Се Намали ЗасолништеСе Применуваат За Рака Сметка Околу, Белешки, Белешки, Дневник, Складирање, Завршувајќи.Пакетот Вклучува : 10 X Метал Клипови (Боја Случаен Испратени, Не Може Да Ги Собереш)[xlmodel][фото][0000] СликиАко имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со насПо плаќање на Вашата нарачка...

BGN 3.71
5шт сребро, злато, бронз, черен лист халки метални книгата пръстени свободни библиотеки пръстени САМ спирала бележка книги пръстени за подвързване
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт сребро, злато, бронз, черен лист халки метални книгата пръстени свободни библиотеки пръстени САМ спирала бележка книги пръстени за подвързване

Лабава лист прстени во 1 инчен капацитет држи до 175 листови; сребро.Врзивно прстени заклучување безбедно; направен од тешки челик можат да го издржат тешките употреба; силна никел позлата нема да попуштат, подели или виткајте; идеален за прицврстување на било која големина документ магацинот и копчињата и swatches премногу!Мултислој никелобложено челик нема да попуштат или подели; прстени се отвораат и затвораат лесно и заклучување за дополнителна безбедност; лесно да се работи : повлечете за да отворите и да се притисне за да се затвориOutter дијаметар : 3.5 cm.Со цел обезбеди клиентот може да се добие вашите нарачки брзо и безбедно, овој производи е преку препорачана Пошта...

BGN 2.98
10 бр./лот цветни метални издълбани свързващи скоби кламери скоба сгъваем клип офис корици доставка прекрасни канцеларски материали
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот цветни метални издълбани свързващи скоби кламери скоба сгъваем клип офис корици доставка прекрасни канцеларски материали

10 парчиња / Многу Шарени Метал Врзивно Клипови 19 / 32 / 51mm БелешкиПисмо Хартија Клип Канцелариски Материјали Обврзувачки Обезбедување клип ПроизводФункција : Материјал : МеталБоја : случајни send.Големина : 19mm (10pcs) : 19 X 40mm32милиметри (10pcs) : 32 X 56mm51 мм (10pcs) : 51 X 96mm100% сосема нов и висок квалитетОвој Пакет Врзивно Клипови се идеални за чување на документи, сметки, писма организиран.За Дома или Професионална УпотребаИдеален за чување на школската работа, канцелариски документи & записи организиранНаправени од Високо квалитетен ЧеликПакување : 1 сет врзивно clip (10pcs / многу)

BGN 10.00 11.18
Сладък 50 бр. / лот дървени клипове снимка клип сватба доставка на нов клип декорация на дома Дървена клип фото хартия занаят Diy клипове
 • Ново
Оценка на продукта:

Сладък 50 бр. / лот дървени клипове снимка клип сватба доставка на нов клип декорация на дома Дървена клип фото хартия занаят Diy клипове

Симпатична 50pcs / многу Дрвени Клипови Фото Клип Свадба Партија МатеријалиНов Клип Дома Украси Дрво Клип Фото Хартија, Занает Diy КлиповиКарактеристики : Висок Квалитет и 100% сосема нов.Светло, стабилен, траен и корисни.Сите направен од висок квалитет на дрво и да го користите за долго време.Прекрасната клип користете за фотографирање, хартија, облека, итн.Одлична за забава, занаети, подароци или картички, свадба тушеви, бебето тушеви, и др.Предмет тип : дрво клипМатеријал : дрво+алуминиумскиБоја : Случајни send.Облик : Цртан филм (Случаен send.)Големина : околу 2,5 Х 3.5 X 0.7 cmКоличина : 50pcsПакетот вклучува : 1 многу дрвени клипови (50pcs / многу)

BGN 12.00 12.61
Chuangzhong розово злато мода скрепка за хартия с галванично симулационно злато супер ярък 70/150 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

Chuangzhong розово злато мода скрепка за хартия с галванично симулационно злато супер ярък 70/150 бр.

modname=ckeditorПотекло : КИНАГолемина : 28 / 50 mmТежина : 5 g / 1 PCSКоличина : 70 / 150 КОМПЈУТЕРИБоја : Роза Злато / ЗлатоМатеријал : МеталСРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМОПроизводот се зема во вид,Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,не ја отфрли суптилни разлики бојаИзбор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

BGN 9.00 9.44
Практически scrapbooking карта ръчна хартия удар кръг дупка конфети САМ занаят
 • Ново
Оценка на продукта:

Практически scrapbooking карта ръчна хартия удар кръг дупка конфети САМ занаят

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Мини дизајн ,лесно да се носат.Совршен за бележник страници, картички, покани, печат и уметнички проектиТоа може да се стиска 10pcs хартија во повеќето секое времеЛеснотијата на удирање, достапни во 6mm круг шемаМатеријал : ПластикаБоја : Испрати по случаен изборГолемина на : (L) X(H) : 6cm x 5cm / 2.36" x 1.96"(appr.)Пакет се вклучени : 1 Buc Хартија УдарНЕМА Мало Поле...

BGN 2.00 3.25
Нов прием на необичайни границата удар риба дизайн scrapbooking релеф удар за направи си САМ ръчно изработени занаяти
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на необичайни границата удар риба дизайн scrapbooking релеф удар за направи си САМ ръчно изработени занаяти

1.Име на производ : Фенси Граница удар2.Точка Бр : KM87263.Материјал : ABS и Цинк Легура4.Производ големина : 17cm*12cm*7.5 cm5.Хартијанамалување на дијаметар : 5.5 cm*3.9 cm6.Пакет : 1 PC / картичка8.Удар од : За острење сечење механизам,се сече тенка алуминиумска фолија.За подмачкување на сечење механизам ,отсечени восок хартија и пена боја на хартија.опис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на проекти,училиште белешки и честитки, d ecorate училиште белешки и подарок ознаки.Начин на употреба ,ве молиме проверете подолу на сликата : ' '

BGN 26.53
10 бр./лот Япония стил сладък котка дървени клипове + въже мини добър хранителен клип Kawai дървена клип за чанти студенти DIY инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот Япония стил сладък котка дървени клипове + въже мини добър хранителен клип Kawai дървена клип за чанти студенти DIY инструменти

Опис На Производот : Големина : за 42mm(L);јаже големина : 1.4 M должина;пакет големина : 130*120mm.Тежина : околу 30g секој пакет.Количина : .1lot=1pack=10pcs малку клип.Пакување : Пластична кеса.Материјал : Дрвени.ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.1442 Погоди ви се допаѓа :

BGN 2.77
SOSW-Home Инструменти Case резервен фитинг метална Тумблерная капаче капаче 4
 • Ново
Оценка на продукта:

SOSW-Home Инструменти Case резервен фитинг метална Тумблерная капаче капаче 4

Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch;Материјал : МеталГлавната Боја : Сребро Тон;Вкупната Големина(Прибл.) : 10.2 x 3.3 x 1.7 cm / 4" x 1.3" x 0.67" (L*W*H)Одредување Дупка Кол(Секој) : 5mm / 1 / 5"Нето Тежина : 75gПакет Содржина : 1 x Toggle Latch Насловна лента со алатки Случај Слободно Монтирање Метал за да се Префрлате Latch Фати 4".Дизајниран со добар антикорозија метал материјал, издржлив да ја користите.Може да се користи на кутии, кутии, градите, итн.Некој хардвер за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.

BGN 2.40
безплатно кораб е 1 (2.5 см) candy paper shaper scrapbooking тренировки paper punch eva foam punch сам paper crafting tools b569
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатно кораб е 1 (2.5 см) candy paper shaper scrapbooking тренировки paper punch eva foam punch сам paper crafting tools b569

Намали Големина на Слика : за 2.22.5 cm, според специфичен вид преовладуваат Материјал : ABS + алуминиумски пластични Карактеристики : Отсечени шема, паѓа и openwork модели, како што се смешковците е празен, посебно од страна вид преовладува...

BGN 5.90
Kinbor канцеларски материали, инструменти двойна punch 10 страници ръчно хартиен перфоратор корици ръчно пробиване на училищни и офис пособия с високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Kinbor канцеларски материали, инструменти двойна punch 10 страници ръчно хартиен перфоратор корици ръчно пробиване на училищни и офис пособия с високо качество

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67 $2.29$8.28 $9.97$3.97 $4.51$0.94 $1.07$9.09 $11.66$2.04 $2.62$3.07 $4.21$9.03 $9.5wyприклучоккрај688 Прочитате Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

BGN 10.00 13.28