• Ново
2-2. 5 см четири листа от детелина форма удар Eva пяна хартия перфоратор за поздравителна картичка ръчно изработени Бележки безплатна доставка

2-2. 5 см четири листа от детелина форма удар Eva пяна хартия перфоратор за поздравителна картичка ръчно изработени Бележки безплатна доставка

Buyers rating:
-27 % BGN 10.00
BGN 13.78

Брой продукти

2-2.5 cm четири лист детелина форма удар Ева пена хартија перфоратор за поздрав картичка рачно изработени Бележник freeshipping
Намалување Облик : четири лист удар (Имајте на ум дека случаен боја, модели можат да бидат избрани, бојата не е избран.) Материјал : ABS+Метал
Димензии : должина 70mm* ширина 43mm*Висина 60mm
Големина на излегува : 20mm-25мм
Многу интересна занает удар
Може да ја користите за да ги красат забелешка книга ,DIY поздрав картичка, хартија за белешка..
Прв пат користите ,Тоа е подобро да се користи во хартија бескорисни.
ps : боја на вештината удари ќе бидат испратени во случаен избор
За ЕВА дебелина 1mm-4mm
Создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки.
Забавно и Лесно да се Користи создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки. Совршен за Картички Фотографиите и Занает Проекти. Забавно и Лесно да се Користат убаво подароци за вашите деца и пријатели се Применува На Мобилен Телефон Декорација, Дома Декор за хартија тежина 250g - 350g и ева foa пакетот вклучува 1 компјутер удар
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ). Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина .
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.

Други функции

Номер На Модела:
1
търговска марка:
CJEC
Тип:
стандартен удар

Най-добри сделки

10шт творчески кухи дълга опашка клип аксесоари метална скоба желязна папка лястовича опашка малки клипове 8 цвята 20 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт творчески кухи дълга опашка клип аксесоари метална скоба желязна папка лястовича опашка малки клипове 8 цвята 20 мм

[xlmodel][фото][0000] Опис Име : 10 PCS Креативни Шупливи Долга Опашка Клип Додатоци Метален Клип Железо Папка Swallowtail Мали Клипови 8 Бои 20mmМатеријал : МеталКоличина : 10 PCSГолемина : Околу 40*20*5mmБоја : Злато, Сребро, Злато Се Зголеми, Црна, Виолетова, Зелена, Бронза, БакарТранспарентен Дизајн За Да Се Намали ЗасолништеСе Применуваат За Рака Сметка Околу, Белешки, Белешки, Дневник, Складирање, Завршувајќи.Пакетот Вклучува : 10 X Метал Клипови (Боја Случаен Испратени, Не Може Да Ги Собереш)[xlmodel][фото][0000] СликиАко имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со насПо плаќање на Вашата нарачка...

BGN 3.71
Безплатна доставка Deli канцеларски материали deli 0114 keypunch punch един отвор с 1 отвор метален удар
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка Deli канцеларски материали deli 0114 keypunch punch един отвор с 1 отвор метален удар

Бесплатен превозот Достав запишам ionery достав 0114 keypunch удар една дупка 1 дупка метал удар детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе Бренд : достав Реден Број 0114 дупка со дијаметар : 6 mm 1 дупка метал ударПромоција тука на чекање за вас,добредојде !!!Било urgents, pls контактирајте со нас како што е подолу : што правите кога app / wechat / Мобилен телефон : 008615016711394

BGN 6.00 7.98
Сладък 50 бр. / лот дървени клипове снимка клип сватба доставка на нов клип декорация на дома Дървена клип фото хартия занаят Diy клипове
 • Ново
Оценка на продукта:

Сладък 50 бр. / лот дървени клипове снимка клип сватба доставка на нов клип декорация на дома Дървена клип фото хартия занаят Diy клипове

Симпатична 50pcs / многу Дрвени Клипови Фото Клип Свадба Партија МатеријалиНов Клип Дома Украси Дрво Клип Фото Хартија, Занает Diy КлиповиКарактеристики : Висок Квалитет и 100% сосема нов.Светло, стабилен, траен и корисни.Сите направен од висок квалитет на дрво и да го користите за долго време.Прекрасната клип користете за фотографирање, хартија, облека, итн.Одлична за забава, занаети, подароци или картички, свадба тушеви, бебето тушеви, и др.Предмет тип : дрво клипМатеријал : дрво+алуминиумскиБоја : Случајни send.Облик : Цртан филм (Случаен send.)Големина : околу 2,5 Х 3.5 X 0.7 cmКоличина : 50pcsПакетот вклучува : 1 многу дрвени клипови (50pcs / многу)

BGN 12.00 12.61
3шт (5 см,3,8 см,2,5 см) вълна кръг форма на занаят удар набор от деца ръчно САМ дупката удари cortador de бележки кръг удар
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт (5 см,3,8 см,2,5 см) вълна кръг форма на занаят удар набор от деца ръчно САМ дупката удари cortador de бележки кръг удар

3pcs бран круг удар за DIY Бележник перфоратор ева машина занает ударДизајн : Круг БранГолемина на : 1 парче 2" + 1pc 1.5" + 1pc 1" Бран Круг форма занает ударНамалување Дијаметар : За 1pc 47mm+ 1pc 35mm + 1pc 24mmПакет : 1pc / блистер картичкаОпис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработката projrcts,училиште белешки и честитки.Декорација на училиште белешки и подарок ознаки.лесно да се справи со своите лост удирање акција.За повеќе модели ве молам дозволете ми да знам.Мешаат различни шемаИмајте на ум дека случаен боја, модели можат да бидат избрани, бојата не е избран.Pro, цена значи 1 buc ценаЗа ЕВА дебелина 1mm4mmСоздавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки.Забава и Лесен за КористењеСакате други обрасци или големини, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 39.00 63.01
SOSW-Earth Memo Holder Paper Note Клип
 • Ново
Оценка на продукта:

SOSW-Earth Memo Holder Paper Note Клип

Еден елегантен начин да се одржи вашите белешки, записи, слики, итнПроѕирен deep blue свет со сива континентиКул биро додаток кој ја држи важна забелешка во погледВисина : Околу...

BGN 2.06
Висококачествен пластмасов дисплей знак карти на притежателя цена кука клипове 13x70mm бял или черен за окачване на малки предмети 1000шт
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествен пластмасов дисплей знак карти на притежателя цена кука клипове 13x70mm бял или черен за окачване на малки предмети 1000шт

Висок Квалитет На Производи Со Подобра Цена И Најдобра УслугаНапомена : 1.Во Азија земја купувачи, под бесплатен превозот од express начин ситуација, можете да контактирате со нас за разумен попуст, вие сте секогаш добредојдени на ова.2.На некои од Европските купувачи, откако вашата нарачка износот е над ние може да испрати пакет со e Packet(тоа трае 7 до 15 работни дена за превозот) ,и вредноста на нарачката ќе биде прогласен подолу ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.3...

BGN 427.00 458.64
безплатно кораб е 1 (2.5 см) candy paper shaper scrapbooking тренировки paper punch eva foam punch сам paper crafting tools b569
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатно кораб е 1 (2.5 см) candy paper shaper scrapbooking тренировки paper punch eva foam punch сам paper crafting tools b569

Намали Големина на Слика : за 2.22.5 cm, според специфичен вид преовладуваат Материјал : ABS + алуминиумски пластични Карактеристики : Отсечени шема, паѓа и openwork модели, како што се смешковците е празен, посебно од страна вид преовладува...

BGN 5.90
NO0394 тежкотоварни телбод с 500шт телчета 23/10, капацитет 80 листа за офис у дома
 • Ново
Оценка на продукта:

NO0394 тежкотоварни телбод с 500шт телчета 23/10, капацитет 80 листа за офис у дома

Опис Тешки спојувач Употреба staples на големината 23 / 6~23 / 10Материјал:металДимензија:270*65*153mmГолемина:ЏамбоЛист Капацитет:60Пакет содржина:1pcs тешки спојувач+500pcs 23 / 10 staples

BGN 78.18
Chuangzhong розово злато мода скрепка за хартия с галванично симулационно злато супер ярък 70/150 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

Chuangzhong розово злато мода скрепка за хартия с галванично симулационно злато супер ярък 70/150 бр.

modname=ckeditorПотекло : КИНАГолемина : 28 / 50 mmТежина : 5 g / 1 PCSКоличина : 70 / 150 КОМПЈУТЕРИБоја : Роза Злато / ЗлатоМатеријал : МеталСРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМОПроизводот се зема во вид,Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,не ја отфрли суптилни разлики бојаИзбор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

BGN 9.00 9.44
Случаен стил на 6 бр. Бележки писмо Скрепка канцеларски материали свеж стил цвете печатни метални ключалки
 • Ново
Оценка на продукта:

Случаен стил на 6 бр. Бележки писмо Скрепка канцеларски материали свеж стил цвете печатни метални ключалки

6 Pcs Свеж Стил Цвет Печатени Метал Врзивно Клипови Белешки Буква на Хартија Клип Канцелариски Материјали Случаен СтилФункција : Материјал : МеталБоја : случајни send.Големина : s : 19 X 37mml : 25 X 48mm100% сосема нов и висок квалитетОвој Пакет Врзивно Клиповите за зачувување на документи, сметки, писма организиран.За Дома или Професионална Употребаза одржување на школската работа, канцелариски документи & записи организиранНаправени од Високо квалитетен ЧеликAnswer : ___________________________ Note : pls дозволете Мерка грешки 02mm.Пакување : 6 компјутери врзивно клип

BGN 3.00 3.18
безплатно кораб е 1 (2.5 см) Риба, нож за хартия scrapbooking тренировки удар хартия, eva пяна удар дете сам занаят удар бележки b574
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатно кораб е 1 (2.5 см) Риба, нож за хартия scrapbooking тренировки удар хартия, eva пяна удар дете сам занаят удар бележки b574

Намали Големина на Слика : за 2.22.5 cm, според специфичен вид преовладуваат Материјал : ABS + алуминиумски пластични Карактеристики : Отсечени шема, паѓа и openwork модели, како што се смешковците е празен, посебно од страна вид преовладува...

BGN 5.90
3шт (1 инч+1,5 инча+ 3 инча) на цвете форма на занаят удар клен нож scrapbooking училище хартия перфоратор Ева punch
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт (1 инч+1,5 инча+ 3 инча) на цвете форма на занаят удар клен нож scrapbooking училище хартия перфоратор Ева punch

3pcs (1 инч+1.5 инчен+ 3 инчи) цвет форма занает удар Јавор Машина Scrapbooking училиште Хартија Перфоратор ева дупка ударИмајте на ум дека случаен боја, модели можат да бидат избрани, бојата не е избран.Име : 3pcs Maple Leaf форма занает удари сетГолемина на : 1 компјутер излегува форма големина прибл...

BGN 62.00 116.90
Staple Removing канцеларски материали New Advanced Mini Portable Standard Metal Staple Отстраняване за офиса и училище на 1 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

Staple Removing канцеларски материали New Advanced Mini Portable Standard Metal Staple Отстраняване за офиса и училище на 1 бр.

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Мини и симпатична форма, лесно да се носат.Нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа.Удобен и лесен за употреба...

BGN 1.86
Горещи продажба 10 мм, 30 бр./лот плавателни съдове хартия удар шейпър scrapbooking удари новост Бележки инструменти деца направи си САМ играчка мини удар хартия
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба 10 мм, 30 бр./лот плавателни съдове хартия удар шейпър scrapbooking удари новост Бележки инструменти деца направи си САМ играчка мини удар хартия

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница : )можете да и се обрне заедно.За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : Попуст и забава pls кликнете подолуScrapbooking Хартија Puches Diy Креативни Играчки, Подароци ГраницаКарта во донесувањето Одлуки создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки...

BGN 43.00 53.26
5шт сребро, злато, бронз, черен лист халки метални книгата пръстени свободни библиотеки пръстени САМ спирала бележка книги пръстени за подвързване
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт сребро, злато, бронз, черен лист халки метални книгата пръстени свободни библиотеки пръстени САМ спирала бележка книги пръстени за подвързване

Лабава лист прстени во 1 инчен капацитет држи до 175 листови; сребро.Врзивно прстени заклучување безбедно; направен од тешки челик можат да го издржат тешките употреба; силна никел позлата нема да попуштат, подели или виткајте; идеален за прицврстување на било која големина документ магацинот и копчињата и swatches премногу!Мултислој никелобложено челик нема да попуштат или подели; прстени се отвораат и затвораат лесно и заклучување за дополнителна безбедност; лесно да се работи : повлечете за да отворите и да се притисне за да се затвориOutter дијаметар : 3.5 cm.Со цел обезбеди клиентот може да се добие вашите нарачки брзо и безбедно, овој производи е преку препорачана Пошта...

BGN 2.98