• Ново
1psc YN-622N безжична I-TTL Flash trigger 1/8000s за Nikon D800 D700 D600 D610 D7500 D7200 D7100 D750 D810 D5600 D5300 D3400

1psc YN-622N безжична I-TTL Flash trigger 1/8000s за Nikon D800 D700 D600 D610 D7500 D7200 D7100 D750 D810 D5600 D5300 D3400

Buyers rating:
BGN 59.20

Брой продукти


Опис
YN-622 N II i-TTL безжична transceiver е со високи перформанси 2.4 G безжична флеш предизвика наменета за Nikon корисници. Различни фотографски ефекти може да се реализира преку поставување на флеш во 360 степени.
Таа поддржува i-TTL и прирачник флеш, пред-завеса синхронизација, заден - завеса sync како и високо-брзина sync(Авто FP), највисок sync брзина е 1/8000s*.
Тоа може да се далечински промена флеш компензацијата на експозицијата или флеш излез од секоја група, поддржува различни режим на блицот се меша користење. Поддржува предавателот инсталиран i-TTL блиц, во прилог, јас
Тоа го поддржува мастер единица на предавателот поставува параметри на секоја група. Овој производ е безжична transceiver дизајн , растојанието на далечинскиот управувач достигне 100, поддршка 7 безжични канали и A/B/C три групи, и со AF assist зрак emitter функција.
Функција
Компатибилен блиц : i-TTL, Прирачник флеш
Компатибилен Shutter sync : пред завесата синхронизација, заден - завеса sync како и високо-брзина sync(ХСС/FP), највисок sync брзина е 1/8000s*
Поддршка далечински постави параметри на флеш преку transceiver (Далечински Управувач Режим)
Поддршка i-TTL/Manual/Повторување на режим на блицот се меша со користење на(Микс Контрола на Владата)
Поддршка флеш инсталиран на предавателот(на врвот флеш)и поддржува i-TTL функција
Поддршка на употребата на мастер единица на предавателот поставува параметри на секоја група(Master Контрола на Владата)
Поддршка FEC, FVL функција
Поддршка за моделирање флеш и намалу.на црвени-очи флеш
Поддршка флеш зумирање (авто)
Вграден-во AF assist зрак emitter (AF Светилка)
Прилагодувања зачувуваат автоматски
Компатибилен со Yong Nuo/ Nikon серија удари
Поддршка PC порта предизвикувајќи strobe трепка
PC порта поддршка предна/задна завеса sync како и високо-брзина sync(Супер Sync)функција
Поддршка еден контакт на камерата & флеш предизвикувајќи (max sync брзина е 1/250s)
Белешки
Компатибилни апарати/трепка е потребна кога се користи TTL функција
Највисок sync брзина на некои камера видови е 1/4000s, некои од флеш или камера модели може да се постигне до 1/250s само помалку или ако тоа не е поддршка на висока брзина на синхронизација
Компатибилност
Одговараат за (Камера) : Nikon D70, D70 S, D80, D90, D200, D300, D300 S, D600, D700, D800, D3000, D3100, D3200, D5000, D5100, D5200, D7000, D7100 D7200, D7500.

Други функции

търговска марка:
YONGNUO
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
YN-622N IIx1

Най-добри сделки

Универсален софтбокс светкавица Speedlite Speedlight дифузор рефлектор за Canon, Nikon Yongnuo Photo Studio DSLR фотоапарата и аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален софтбокс светкавица Speedlite Speedlight дифузор рефлектор за Canon, Nikon Yongnuo Photo Studio DSLR фотоапарата и аксесоари

1 x Флеш Diffuser РефлекторНе се вклучат и други објектиОва е два во еден рефлектор за speedlite.За меки индиректни флеш светло за употреба на чиста бела големина.За поголем опсег и специјалните моменти за употреба на среброто големина.Со еластична бенд, лесен за инсталација и употреба.Спецификации : Тип : РефлекторМатеријал : СТП & ЈП ПлочаОблик : ФанШирината на дното од околу 10.8 CMТоп за 18.5 CMВисина од околу 20 CM

BGN 4.00 5.92
EN-EL14 двухканальное зарядно устройство за Nikon SLR D5500 D5300 D3300 D3200 COOLPIX P7700 батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

EN-EL14 двухканальное зарядно устройство за Nikon SLR D5500 D5300 D3300 D3200 COOLPIX P7700 батерия

ENEL14 Dual Channel Полнач За Nikon SLR D5500 D5300 D3300 D3200 COOLPIX P7700 Батеријата100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!!Вовед : Карактеристики : Dual Channel Дигитални Батерија Полнач за Nikon ENEL14 Батеријата.Пријави во една или две батерии истовремено.Smart LED индикаторот покажува статусот на полнење.Компактен Пренослив Дизајн, погодно за патниците и за бизнискорисници.Компатибилен Модел : за Nikon Дигитални SLR D5500, D5300, D5200, D5100, D3300, D3200, D3100, Dfза Nikon COOLPIX P7800, COOLPIX P7700, COOLPIX P7100, COOLPIX P7000Спецификации : Тип : Dual полначБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : 5 V2 A(Max)Излез : 8.4 V600m A(X2)Пакетот Вклучува : 1 * Dual USB Полнач1 * USB кабелAnswer : ___________________________ Note : батерии не се вклучени.

BGN 15.00 15.98
LANBEIKA за Gopro Чанта калъф + издънка + главоболие каишка + гърдите колан адаптер за статив Gopro 6 5 4 3+ SJCAM SJ5000 SJ4000 SJ6
 • Ново
Оценка на продукта:

LANBEIKA за Gopro Чанта калъф + издънка + главоболие каишка + гърдите колан адаптер за статив Gopro 6 5 4 3+ SJCAM SJ5000 SJ4000 SJ6

Пакет Содржина : 1 x Средна Големина футрола (21*17*6.5 cm)1 x Главата Рака1 x Градите Рака1 x Вшмукување Чаша ПланинатаПРЕВОЗОТ : Откако ќе ја испратите, како и обично, Кина Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 1560 дена да пристигне, EMS треба 510 дена, Fedex 48days, DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 36 дена да пристигнат...

BGN 24.00 25.58
DB-L40 DBL40 DB-L40A DBL40A USB зарядно Sanyo VPC-HD700 VPC-HD800 HD1 HD2 DMX-HD700 HD1A камера
 • Ново
Оценка на продукта:

DB-L40 DBL40 DB-L40A DBL40A USB зарядно Sanyo VPC-HD700 VPC-HD800 HD1 HD2 DMX-HD700 HD1A камера

DBL40 DBL40 DBL40 A DBL40 A USB Батеријата е Полнач За Sanyo VPCHD700 VPCHD800 HD1 HD2 DMXHD700 HD1 AТекст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m AТежина : 45gПогоден Батеријата Модел : За Sanyo DBL40 DBL40 DBL40 A DBL40 A​Компатибилен Батеријата Дел Број : За Sanyo VPCHD700 VPCHD800 HD1 HD2 DMXHD700 HD1 AПакет Се Вклучени : 1pcs x Полначот на Батеријата1pcs x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

BGN 5.00 7.98
Оригинален ултра-9h закалено стъкло протектор на екрана за Canon G1X Mark II, EOS-M III/M3 EOS 100D LCD закалена защитно фолио
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален ултра-9h закалено стъкло протектор на екрана за Canon G1X Mark II, EOS-M III/M3 EOS 100D LCD закалена защитно фолио

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни брише1 x тешко кутија​Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

BGN 7.98
Zoom Lens Rubber Ring / Rubber Grip Repair Succedaneum за обектив Canon EF 17-40mm f/4L USM
 • Ново
Оценка на продукта:

Zoom Lens Rubber Ring / Rubber Grip Repair Succedaneum за обектив Canon EF 17-40mm f/4L USM

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

BGN 15.98
2x стъкло LCD Екран протектор за Panasonic Lumix DMC LX15 цифров фотоапарат
 • Ново
Оценка на продукта:

2x стъкло LCD Екран протектор за Panasonic Lumix DMC LX15 цифров фотоапарат

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВисоко пренос до 95% задржува екран јасностУлтратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стаклоСтатички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоциПакетот Вклучува : 2 x Стакло Екран Заштитник2 x Влажни Избрише2 x Сува Избрише2 x Водич Налепница2 x Прашинаапсорбер

BGN 11.18
Мързелив скоба притежателя на мобилен телефона с селфи кольцевым светлина за директно излъчване, скоба за мобилен iphone 8,8 plus,Samsung, HTC, HUAWEI
 • Ново
Оценка на продукта:

Мързелив скоба притежателя на мобилен телефона с селфи кольцевым светлина за директно излъчване, скоба за мобилен iphone 8,8 plus,Samsung, HTC, HUAWEI

11066 Други Фотографски ОсветлувањеМрзливи Заградата Мобилен Телефон за Носител со Selfie Прстен Светлина за Live Stream,Флексибилни Долги Раце Gooseneck Планината, Стегач за Мобилни iphone 7,6 / плус,за Samsung,за HTC,за HUAWEIКарактеристики : 2 во 1 Мобилен Телефон за Носител со LED Светло,Мобилен Телефон Носителот : ●360 степени ротирачки телефон носителот, слободно да се прилагоди било кој агол што ви се допаѓа за удобен разгледување, фотографирање или снимање видео клипови.●Метал материјал, опремен со моќни залак сила...

BGN 48.00
Двойна USB LP-E5 LP E5 LPE5 LCD екран и зарядно устройство за Canon EOS Rebel XS Rebel T1i Rebel XSi 1000D 500D 450D Kiss Kiss X3
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойна USB LP-E5 LP E5 LPE5 LCD екран и зарядно устройство за Canon EOS Rebel XS Rebel T1i Rebel XSi 1000D 500D 450D Kiss Kiss X3

Dual USB ЛПE5 ЛП E5 LPE5 LCD Екран Полнач За Canon EOS Бунтовнички XS Бунтовнички T1i Rebel XSi 1000 D 500 D 450 D Бакнеж X3 БакнежСпецификација : Влез : DC 5 V / 2 A(Макс) 10 WИзлез : наизменична СТРУЈА 8.4 V / 600m A 5 WDC 8.4 V / 600m A 5 WDimmension : 85*54*18mmКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : За Canon EOS Бунтовнички XS Бунтовнички T1i Rebel XSi 1000 D 500 D 450 D Бакнеж X3 БакнежПакетот вклучува : 1pcs x USB Двоен LCD Полнач1pcs x USB КабелНастава : 1...

BGN 15.00 19.97
SnowHu за GoPro 3-way Pivot Arm Assembly Extension 4X thumb knob for GoPro Hero 6 5 4 3 за xiaoyi и аксесоари винт YX05
 • Ново
Оценка на продукта:

SnowHu за GoPro 3-way Pivot Arm Assembly Extension 4X thumb knob for GoPro Hero 6 5 4 3 за xiaoyi и аксесоари винт YX05

22.54 / торбаинструкцииКарактеристики : Спортски универзална Tripod Планината Активна конекција синџир Линк Конектор Адаптер за ПолнењеСе користи за Gopro и Sup Tig отворено спортски камераЛинк со водоотпорен школка, велосипед и сл...

BGN 5.00 6.05
Viltrox 24 60 см 5 в 1 преносими сгъваеми светлина през цялата рефлектор снимки за студио мулти снимка диск
 • Ново
Оценка на продукта:

Viltrox 24 60 см 5 в 1 преносими сгъваеми светлина през цялата рефлектор снимки за студио мулти снимка диск

Карактеристики : 5 во 1 : Злато, Сребрена, Бела, Црна и Проѕирна На рефлектор со пет различни рефлексивни површини може да се користи за да се пополни, да се одрази, дифузна, се апсорбира или омекне светлина...

BGN 13.00 18.26
Lilliput RM-1730S 17.3 3G SDI Monitor Broadcast Director Monitor Full HD 1920*1080 IPS 1RU RACK MOUNT Монитор HDMI Tally VGA
 • Ново
Оценка на продукта:

Lilliput RM-1730S 17.3 3G SDI Monitor Broadcast Director Monitor Full HD 1920*1080 IPS 1RU RACK MOUNT Монитор HDMI Tally VGA

Lilliput RM1730 S 17.3" 1920*1080 3 G SDI Следи Емитува Директор Следи Full HD IPS 1 RU Повлекување од РЕК ПЛАНИНАТА Следи HDMI Картонче VGA Специфични Следи од страна на LILLIPUT со Емитува Квалитет за Full HD видео камера & dslr фото Апликацијата за видео надзор и Мониторинг филмодлуки...

BGN 2078.40
DMW-BLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13E USB зарядно устройство за Panasonic DMC-GF1 DMC-GH1 DMC-G1 DMC-G2 DMC-G10
 • Ново
Оценка на продукта:

DMW-BLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13E USB зарядно устройство за Panasonic DMC-GF1 DMC-GH1 DMC-G1 DMC-G2 DMC-G10

DMWBLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13 E USB Батеријата е Полнач За Panasonic DMCGF1 DMCGH1 DMCG1 DMCG2 DMCG10Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m AТежина : 45gПогоден Батеријата Модел : За Panasonic DMWBLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13 E​Компатибилен Батеријата Дел Број : За Panasonic DMCGF1 DMCGH1 DMCG1 DMCG2 DMCG10Пакет Се Вклучени : 1pcs x Полначот на Батеријата1pcs x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

BGN 5.00 7.98
SnowHu за GoPro аксесоари комплект за go pro hero 5 4 3 2 комплект за закрепване за SJ5000 Eken / SOOCOO / xiaomi yi 4K камера на статив GS09
 • Ново
Оценка на продукта:

SnowHu за GoPro аксесоари комплект за go pro hero 5 4 3 2 комплект за закрепване за SJ5000 Eken / SOOCOO / xiaomi yi 4K камера на статив GS09

Snow Hu За Gopro додатоци во собата за да одат про херој 5 4 3 2 комплет за монтирање за SJ5000 Eken / SOOCOO / xiaomi yi 4k камера tripod GS09Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетШироко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед / мотоциклТоа може да се користи со сите видови на Gopro додатоци и е направен од Високо Квалитетни Пластични & Гума за Rustproof ЗавршиГолем ЕВА Shockproof футрола(32.5x21.7x6.5cm) е многу корисно за одржување на Polaroid на Коцка и додатоци заедно, кога сте на патот патување, летање, риболов или backpackingГрадите на рака : ви Овозможи да носат за Gopro Xiaomi yi SJCAM на градите Удобно, целосно прилагодливи дизајн се вклопува во сите облици и големини, вклучувајќи ги и над голем јакни Совршен планината за скијање, kayaking, велосипедизам, мотокрос, equestrian и други спортски акцијаВрвка за околу рака : врвка за околу рака планината за Polaroid Коцка...

BGN 51.00 68.61
Оригинален LCD екран 9H ултра-0,26 mm закалено стъкло протектор на екрана за Canon EOS 5DSR EOS 5DS HD закалена защитно фолио
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален LCD екран 9H ултра-0,26 mm закалено стъкло протектор на екрана за Canon EOS 5DSR EOS 5DS HD закалена защитно фолио

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни брише1 x тешко кутија​Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

BGN 7.98
СНИМАЙТЕ EVA Portable Small Size Collection Box калъф за GoPro Hero 6 5 4 3 Go pro SJCAM SJ7 Xiaomi Yi 4K Action Camera аксесоар
 • Ново
Оценка на продукта:

СНИМАЙТЕ EVA Portable Small Size Collection Box калъф за GoPro Hero 6 5 4 3 Go pro SJCAM SJ7 Xiaomi Yi 4K Action Camera аксесоар

Функција 1.Организирајте ги вашите Go Pro HD ХЕРОЈ камера и прибор 2.Чувајте ги вашите камера безбедно и звук од потенцијалната штета 3.Одговара за Go Pro 6 / 5 / 4 / 3 Yi 4 K / Лајт / 1080p SJCAM и други камера и додатоци 4.Внатре има пена cutouts да одговара на Go Pro и додатоци 5.Димензии : 6.3 инчи x 4.8 инчен x 2.8 инчи) 6.Боја : Црна 7.Големина : Samll Пакет Вклучуваат 1 x ПУКА Мала Големина СлучајПревозот во Светот на превозот .(Се очекува некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси ...

BGN 12.00 20.00
Noritsu QSS3001 minilab temterature детектор, се използва
 • Ново
Оценка на продукта:

Noritsu QSS3001 minilab temterature детектор, се използва

Noritsu QSS3001 minilab temterature детектор,што се користи ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 84.00 88.00
CN-30F 30W LED Fresnel Фокус фокусируемый и Димиране с монтиране Bowens
 • Ново
Оценка на продукта:

CN-30F 30W LED Fresnel Фокус фокусируемый и Димиране с монтиране Bowens

2018 CNY ПРАЗНИК ИНФОРМАЦИИПочитувани Купувачи,Со доаѓањето на Кинеската Нова Година Празник, ние ќе ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за поддршката во текот на изминатите.Нашата Нова Година Празник ќе бидат уредени како што е подолу : 1...

BGN 417.00 448.00
LANBEIKA челюстта Flex скоба притежателя на стойка с двойна гъши врата Ръчно GoPro HERO 6 5 4 3+ SJCAM SJ6 SJ7 SJ4000 SJ5000
 • Ново
Оценка на продукта:

LANBEIKA челюстта Flex скоба притежателя на стойка с двойна гъши врата Ръчно GoPro HERO 6 5 4 3+ SJCAM SJ6 SJ7 SJ4000 SJ5000

Карактеристики : Двојно глави може да се одржи на 2 уреди, како што се со 2 камери, камера + пополни светло, камера + паметен телефон и слично, се осигура да се добие различни снимање искустваНа суперсила вилици, flex менгеме планината може да ви помогне да се качи за вашиот херој за ништо во големина од 0.25" 2" (0.6 cm до 5cm) во дијаметар.Двојно gooseneck и прилагодливи за да се овозможи една сорта на снимањето агли за да направите широк спектар на перспективиМоже да се додадат директно да се стега за низок профил монтажаДвојки како прилагодливи рачни камера зафатИдеален за фотографирање тешко да се постигне снимки околу аглите или преку пречкиКомпатибилен за сите Одат про Херој Камери : за Hero5, за Hero5 сесија, за Hero4, за Hero3+, за Hero3, за Hero2, за Hero1 и повеќето акција камери и паметни телефониПакување вклучува : 1* Flex Менгеме Планината со Двојно Gooseneck за Go Pro ХЕРОЈ камери1* ВилициПРЕВОЗОТ : Откако ќе ја испратите, како и обично, Кина Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 1560 дена да пристигне, EMS треба 510 дена, Fedex 48days, DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 36 дена да пристигнат...

BGN 18.00 19.18
Godox 80*80 см софтбокс дифузор с S-образно група Bowens държач за светкавици Speedlite 80 см*80 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Godox 80*80 см софтбокс дифузор с S-образно група Bowens държач за светкавици Speedlite 80 см*80 см

111781162811178 Топла производGODOX SТип Заградата Bowens S Планината Носителот + 80cmx80cm softbox + Торба за speedlite флешКарактеристики : Како оптимизиран патентиран производ, Godox Sтип Bowens speedlite заградата е супериорен : ситевоедно, помала големина, пренослив дизајн, нема склопување / расклопување, и лесно монтирање на системот...

BGN 93.10
Безплатна доставка GoPro гърдите, рамото тялото каишка за закопчаване на колан B, за Gopro HD Hero 4 2 3+ камера
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка GoPro гърдите, рамото тялото каишка за закопчаване на колан B, за Gopro HD Hero 4 2 3+ камера

Оваа еластична лента е направен од супериорен квалитет antiskid материјал, со завртка одржување на вашиот Gopro камера на вашиот горниот дел од телото безбедно...

BGN 10.00 10.40
EACHSHOT 40 100CM сгъваема Преносима сгъваема козметична чиния сребро с монтиране Bowens
 • Ново
Оценка на продукта:

EACHSHOT 40 100CM сгъваема Преносима сгъваема козметична чиния сребро с монтиране Bowens

Опис : Сребро Внатрешни работи w / Центар Deflector Диск | Класична Убавина Јадење Светлина Квалитет | Идеален за Портрет или Настан Фотографија Расклопна Fiberglass Рамка | Поставува и Огради Надолу во Секунди | Лесни и Лесни за Транспорт се Снабдува со Боуен S Брзина Прстен | Опционални Прстени се Искористат...

BGN 107.10