• Ново
Алуминиева сплав плоска повърхност планина за GoPro Hero 6 5 4 Session Xiaomi Yi 4K SJCAM SJ4000 SJ5000 m20 Eken Mount Go pro аксесоар

Алуминиева сплав плоска повърхност планина за GoPro Hero 6 5 4 Session Xiaomi Yi 4K SJCAM SJ4000 SJ5000 m20 Eken Mount Go pro аксесоар

Buyers rating:
-16 % BGN 4.00
BGN 4.78

Брой продукти


Функција 1.Лесно прикачување на вашата Go Pro Херој камери за вашиот tripods со овој TMC Алуминиум Рамна Површина Планината Tripod 2.4 Дупка за акција камера , за Go Pro Херој 2/3/3+/4. На TMC Спортска Опрема итн 3.Овој производ е направен на CNC алуминиум особено дизајниран за да додадете повеќе на работ и квалитет. 4.Тоа одговара на Go Pro SJCAM Xiaomi Yi 4 K камери за да помогне во редуцирањето прекрасен авантура моменти. 5.На TMC Алуминиум Рамна Површина Планината Tripod 4 Дупка за Gopro Херој 2 / 3 / 3+ имаат стандард камера tripod адаптер дупка (прикажано J Тока не се вклучени) за брза и лесна инсталација. 6.Со рамна површина планината, подобри агли на гледање на снимките можат да се преземат, без кавга. Пакетот Вклучува
1 x Flated Површината на Планината (Со 1 дупки)
Превозот во Светот на превозот .(Се очекува некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси . Ве молиме потврдете цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса . УСЛУГА транзит ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците .Транзит пати може да се разликуваат ,особено за време на holday сезона . Ако не сте добиле на вашиот предмет во рамките на заштитни време од пратката , ве молиме да договор со нас . ние ќе ги пратите на shipiment и да се вратам на вас како е можно possiblewith реприза . Бразил обичај ве молиме да дадете даночен број на нас ако одберете бизнис пратката начин ,руски обичај ве молиме оставете полно име и за нас .ви благодариме .
За Врати, Ако hava било прашање во врска со производ ,ве молиме договорот ни во рок од 7 дена . Ако оваа ставка во вашата prossession повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и ние НЕ ќе ја ПРИФАТИ НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА .

Други функции

Съвместим Марка Екшън-Камера:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,GoPro
Тип:
Комплект Аксесоари/Комплект
търговска марка:
СТРЕЛЯ
Пакет:
Комплект 1
Номер На Модела:
XTGP160B
Съвместим Марка Екшън-Камера:
Yi
Материал:
Алуминиева сплав
Цвят:
Черен, Син, Червен, Зелен, Златни
подходящ:
За GoPro Hero 6 5 4 3+ 3 2 серия 4s Xiaoyi sj4000 sj5000 sj6000
тип 2:
За аксесоари Go pro Камера
Тип 3:
За аксесоари sj5000
Универсален:
ДА (Подходящ за всички екшън-камера с допълнителен отвор за 1 винт 1/4)
Размер:
4 x 5 x 1.3cm

Най-добри сделки

NIYOQUE силиконов защитен корпус калъф за Xiaomi Mijia 4K Mini Action Camera+капак на обектива протектор капачка
 • Ново
Оценка на продукта:

NIYOQUE силиконов защитен корпус калъф за Xiaomi Mijia 4K Mini Action Camera+капак на обектива протектор капачка

Карактеристики : Ова трајни кожата обезбедува заштита од удари, удари, гребнатини и капки при додавање на слој на стилот за вашата Xiaomi Mijia 4 K Мини Акција на Камерата за Проширување на вашиот батеријата и време на снимање во ладни услови...

BGN 5.00 6.38
2x стъкло LCD Екран протектор за Panasonic Lumix DMC LX15 цифров фотоапарат
 • Ново
Оценка на продукта:

2x стъкло LCD Екран протектор за Panasonic Lumix DMC LX15 цифров фотоапарат

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВисоко пренос до 95% задржува екран јасностУлтратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стаклоСтатички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоциПакетот Вклучува : 2 x Стакло Екран Заштитник2 x Влажни Избрише2 x Сува Избрише2 x Водич Налепница2 x Прашинаапсорбер

BGN 11.18
Двойна USB LP-E5 LP E5 LPE5 LCD екран и зарядно устройство за Canon EOS Rebel XS Rebel T1i Rebel XSi 1000D 500D 450D Kiss Kiss X3
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойна USB LP-E5 LP E5 LPE5 LCD екран и зарядно устройство за Canon EOS Rebel XS Rebel T1i Rebel XSi 1000D 500D 450D Kiss Kiss X3

Dual USB ЛПE5 ЛП E5 LPE5 LCD Екран Полнач За Canon EOS Бунтовнички XS Бунтовнички T1i Rebel XSi 1000 D 500 D 450 D Бакнеж X3 БакнежСпецификација : Влез : DC 5 V / 2 A(Макс) 10 WИзлез : наизменична СТРУЈА 8.4 V / 600m A 5 WDC 8.4 V / 600m A 5 WDimmension : 85*54*18mmКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : За Canon EOS Бунтовнички XS Бунтовнички T1i Rebel XSi 1000 D 500 D 450 D Бакнеж X3 БакнежПакетот вклучува : 1pcs x USB Двоен LCD Полнач1pcs x USB КабелНастава : 1...

BGN 15.00 19.97
Linkstar ESB2030 портативен сгъваем лещи флаш софтбокс за Canon, Nikon, Sony DSLR flash Speedlite аксесоари за фото студио
 • Ново
Оценка на продукта:

Linkstar ESB2030 портативен сгъваем лещи флаш софтбокс за Canon, Nikon, Sony DSLR flash Speedlite аксесоари за фото студио

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 19.00 21.60
Zoom Lens Rubber Ring / Rubber Grip Repair Succedaneum за обектив Canon EF 17-40mm f/4L USM
 • Ново
Оценка на продукта:

Zoom Lens Rubber Ring / Rubber Grip Repair Succedaneum за обектив Canon EF 17-40mm f/4L USM

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

BGN 15.98
20pcs 3в1 цветна алуминиева дръжка на палеца от неръждаема болт гайка винт комплект за спортни камери за GoPro HD Hero 1 2 3 3+ SJ4000
 • Ново
Оценка на продукта:

20pcs 3в1 цветна алуминиева дръжка на палеца от неръждаема болт гайка винт комплект за спортни камери за GoPro HD Hero 1 2 3 3+ SJ4000

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена...

BGN 64.00
DMW-BLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13E USB зарядно устройство за Panasonic DMC-GF1 DMC-GH1 DMC-G1 DMC-G2 DMC-G10
 • Ново
Оценка на продукта:

DMW-BLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13E USB зарядно устройство за Panasonic DMC-GF1 DMC-GH1 DMC-G1 DMC-G2 DMC-G10

DMWBLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13 E USB Батеријата е Полнач За Panasonic DMCGF1 DMCGH1 DMCG1 DMCG2 DMCG10Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m AТежина : 45gПогоден Батеријата Модел : За Panasonic DMWBLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13 E​Компатибилен Батеријата Дел Број : За Panasonic DMCGF1 DMCGH1 DMCG1 DMCG2 DMCG10Пакет Се Вклучени : 1pcs x Полначот на Батеријата1pcs x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

BGN 5.00 7.98
DB-L40 DBL40 DB-L40A DBL40A USB зарядно Sanyo VPC-HD700 VPC-HD800 HD1 HD2 DMX-HD700 HD1A камера
 • Ново
Оценка на продукта:

DB-L40 DBL40 DB-L40A DBL40A USB зарядно Sanyo VPC-HD700 VPC-HD800 HD1 HD2 DMX-HD700 HD1A камера

DBL40 DBL40 DBL40 A DBL40 A USB Батеријата е Полнач За Sanyo VPCHD700 VPCHD800 HD1 HD2 DMXHD700 HD1 AТекст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m AТежина : 45gПогоден Батеријата Модел : За Sanyo DBL40 DBL40 DBL40 A DBL40 A​Компатибилен Батеријата Дел Број : За Sanyo VPCHD700 VPCHD800 HD1 HD2 DMXHD700 HD1 AПакет Се Вклучени : 1pcs x Полначот на Батеријата1pcs x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

BGN 5.00 7.98
Deerekin 9H HD 2.5 D повърхностна твърдост закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D7100 D7200 D800 D800E D810 камери
 • Ново
Оценка на продукта:

Deerekin 9H HD 2.5 D повърхностна твърдост закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D7100 D7200 D800 D800E D810 камери

9 H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Nikon D7100 D7200 D800 D800 E D810Опис : го Заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс на Високо пренос до 95% задржува екран јасност Ултратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло Статични лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци Совршен сечење за Nikon D7100 D7200 D800 D800 E D810 камера модели Пакетот Вклучува : 1 x Стакло Екран Заштитник 1 x Влажни Избрише 1 x Сува Избрише 1 x Водич Налепница 1 x Прашинаапсорбер

BGN 7.00 9.58
Универсален софтбокс светкавица Speedlite Speedlight дифузор рефлектор за Canon, Nikon Yongnuo Photo Studio DSLR фотоапарата и аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален софтбокс светкавица Speedlite Speedlight дифузор рефлектор за Canon, Nikon Yongnuo Photo Studio DSLR фотоапарата и аксесоари

1 x Флеш Diffuser РефлекторНе се вклучат и други објектиОва е два во еден рефлектор за speedlite.За меки индиректни флеш светло за употреба на чиста бела големина.За поголем опсег и специјалните моменти за употреба на среброто големина.Со еластична бенд, лесен за инсталација и употреба.Спецификации : Тип : РефлекторМатеријал : СТП & ЈП ПлочаОблик : ФанШирината на дното од околу 10.8 CMТоп за 18.5 CMВисина од околу 20 CM

BGN 4.00 5.92
Feelworld F7S 7-инчов 3G-SDI, HDMI монитор 7 IPS 4K 1920x1200 Full HD Camera Field Monitor с хистограма на връх фокус Zebra
 • Ново
Оценка на продукта:

Feelworld F7S 7-инчов 3G-SDI, HDMI монитор 7 IPS 4K 1920x1200 Full HD Camera Field Monitor с хистограма на връх фокус Zebra

Екранот Spec Модел F7 S Големина на Екран од 7" IPS Резолуција 1920x1200 пиксели Pixe Теренот 0.07875 (H) x 0.07875 (W) (mm) Размер 16 : 10 Светлината 450cd / m⊃2; Контраст Размер 1200 : 1 Осветлување LED Агол на Гледање 80° / 80°(L / R) 80° / 80°(U / D) Влез 1 X BNC 3 GSDI 1 X HDMI HDMI Излез 1 X BNC 3 GSDI 1 X HDMI HDMI Audio Аудио Стерео приклучок за Слушалки, Говорникот SDI Поддршка Формат 480i / 576i 720p(60 / 59.94 / 50 / 30 / 29 / 25 / 24 / 23.98) 1080i(60 / 59.94 / 50) 1080p(60 / 59.94 / 50 / 30 / 29.97 / 25 / 24 / 24s F / 23.98 / 23.98 s F) HDMI Влез / Излез Поддршка Формат 480i / 576i / 480p / 576p 1080i (60 / 59.94 / 50) 720p (60 / 59.94 / 50 / 30 / 29 / 25 / 24 / 23.98) 1080p (60 / 59.94 / 50 / 30 / 29.97 / 25 / 24 / 24s F / 23.98 / 23.98 s F) 4 K UHD 3840×2160p (30 / 29.97 / 25 / 24 / 23.98 Hz), 4096×2160p (24 Hz) Општи Влезен Напон DC6.524 V Потрошувачка на Енергија ≤9 W Работна Температура 20°C~55°C, Температура на Чување 30°C~65°C Инсталирате Начин 1 / 4"20 Тема Штекер (дното) на Батеријата Плоча F970 (Стандард); D28 S / D54, LPE6, U60 (Изборен) Големина на Единица 180 Lx120 Hx20.5 D (mm) Единица Тежина 445g / 475g (Со F970 Батеријата Плоча) Напредни опции јаснот на боите Хистограм Вграден Аудио Ѕирка Фокус Помогне (Црвена, Зелена, Сина три бои се опционални се потенцира во делови на сликата во фокусот) Лажни Бои Зебра Изложеност (1100 IRE прилагодливи) Проверете Поле (Црвено, Зелено, Сино, Моно) Камера Режим Anamorphic Режим (1.3 x, 2.0 x, 2.0 x маг) Слика Флип (H, V, H / V) Сликата Замрзнување Центар за Напредок Екран Маркер (80%,85%,90%,93%,96%, 2.35 : 1) Односот маркер (4 : 3,13 : 9,14 : 9,15 : 9,16 : 9,1.85 : 1,2.35 : 1) Боја Температура Прилагодување Девет Мрежа (Зум една од сликите за остварување на цел екран) (Nonsupport во 4 K текст) Зум (4 X, 9 X, 16 X) (Nonsupport во 4 K текст) Размерот (Nonsupport во 4 K текст) Пиксели за да Пиксели (Nonsupport во 4 K текст) Зум Сите (Nonsupport во 4 K текст) U / D Зум (Nonsupport во 4 K текст) L / R Зум (Nonsupport во 4 K текст)Димензии (Единица : мм)Повеќе Напредни ФункцииПовеќе професионални функции им се помогне на корисниците да точно да се следи кога снимање, изработка и играње филмови / видеа.

BGN 632.00 702.24
DSLR камера основна плоча универсален 15 мм релса прът поддържаща система, 1/4 винт быстросъемная табела за Кейдж Рог следват фокус матова кутия
 • Ново
Оценка на продукта:

DSLR камера основна плоча универсален 15 мм релса прът поддържаща система, 1/4 винт быстросъемная табела за Кейдж Рог следват фокус матова кутия

Dslr фото Камера основна Плоча Универзална 15mm Железнички Прачка за Поддршка на Системот 1 / 4" Завртка Брзо Ослободување Плоча за Кафез Екипаж Следат Фокус Мат Кутија Опис : Ова е универзален род систем кој може да се користи директно со камера или на dslr фото екипаж за да додадете 15mm прачки за да се овозможи монтажа на мат кутии, следете фокус системи, леќа поддржува и други додатоци кои се компатибилни со индустриски стандард 15mm род систем...

BGN 47.98
GoPro Head Strap Mount with Phone Clip / Bracket for iPhone Huawei Samsung for Climbing / skiing/biking Sports 360 градуса на въртене
 • Ново
Оценка на продукта:

GoPro Head Strap Mount with Phone Clip / Bracket for iPhone Huawei Samsung for Climbing / skiing/biking Sports 360 градуса на въртене

Gopro Главата Рака Планината со Телефонот Клип / Заградата за i Phone, Samsung, Huawei за Качување / скијање / велосипедизам Спортски Ротира 360 степени1...

BGN 14.00 15.98
CN-30F 30W LED Fresnel Фокус фокусируемый и Димиране с монтиране Bowens
 • Ново
Оценка на продукта:

CN-30F 30W LED Fresnel Фокус фокусируемый и Димиране с монтиране Bowens

2018 CNY ПРАЗНИК ИНФОРМАЦИИПочитувани Купувачи,Со доаѓањето на Кинеската Нова Година Празник, ние ќе ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за поддршката во текот на изминатите.Нашата Нова Година Празник ќе бидат уредени како што е подолу : 1...

BGN 417.00 448.00
Viltrox 24 60 см 5 в 1 преносими сгъваеми светлина през цялата рефлектор снимки за студио мулти снимка диск
 • Ново
Оценка на продукта:

Viltrox 24 60 см 5 в 1 преносими сгъваеми светлина през цялата рефлектор снимки за студио мулти снимка диск

Карактеристики : 5 во 1 : Злато, Сребрена, Бела, Црна и Проѕирна На рефлектор со пет различни рефлексивни површини може да се користи за да се пополни, да се одрази, дифузна, се апсорбира или омекне светлина...

BGN 13.00 18.26
Чанта за фотоапарат за носене цифров фотоапарат на шийката на каишка каишка за фотоапарат окачен на въже за Canon G7X Mark II SONY RX100 IV RX100V RX100II M5 каишка
 • Ново
Оценка на продукта:

Чанта за фотоапарат за носене цифров фотоапарат на шийката на каишка каишка за фотоапарат окачен на въже за Canon G7X Mark II SONY RX100 IV RX100V RX100II M5 каишка

Камерата торба Случај Дигитална Камера на Вратот на Рака Камера Рака Виси Јаже за Canon G7 X Mark II SONY RX100 IV RX100 V RX100 II М5 Рака Опис : Должина : 430mm X 2 Ширина : 4mm Материјали : најлон Боја : Црна Пакет : 1 X рака ( не вклучува камерата)Испорака : 1...

BGN 2.00
Безплатна доставка на преносим фотографско студио, осветление софтбокс видео осветление 40*40cmLight корона с един притежател на лампата E27, софтбокс комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на преносим фотографско студио, осветление софтбокс видео осветление 40*40cmLight корона с един притежател на лампата E27, софтбокс комплект

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!Бесплатен превозот Преносни Фото Студио Осветлување Softbox за Светло во Видео 40*40cm Light глава со еден E27 Светилка сопственикот ,softbox комплет димензии : 40cm *40cm / 12*12" постојат многу големината може да биде избран ,како што се : 40cm*40cm , 50cm*50cm, 40cm*60см , 50cm*70cm , 60cm*60см Оваа softbox се голем плус на секое тркало ...

BGN 38.00 40.00