• Ново
Mijia 45m подводен водоустойчив корпус Shell Case House Box Cover гмуркане за Xiaomi mini mijia 4k Small Action Sports Camera

Mijia 45m подводен водоустойчив корпус Shell Case House Box Cover гмуркане за Xiaomi mini mijia 4k Small Action Sports Camera

Buyers rating:
-20 % BGN 17.00
BGN 21.14

Брой продукти


Карактеристики : водоотпорен школка анти-surf притисок нема да влијае на вашиот движење и фотографски ефект. Водоотпорен, Dustproof, Погоден за Xiaomi mijia отворено мал спортски камера. Телото е направен од висок квалитет на поликарбонат, безбедно да ја штити вашата камера подводни Идеално за нуркање, нуркањето и други подводни активности На рамно стакло објектив обезбедува максимална фото и видео острината подводни во сите резолуции Спецификации : Боја : Транспарентна Материјал : Акрилик /калено стакло/ ABS пластика суровини. Се комплицира Со : Само одговара за XIAOMI ПЛУС Мал спортски камера Нуркање длабочина : 45m подводни. Функција : водоотпорен Големина : прибл. 8.3*8*4.6 cm Пакет содржина : 1x Водоотпорен школка
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Други функции

търговска марка:
yicoe
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Номер На Модела:
MJ-01
Пакет:
Комплект 1
Тип:
Водоустойчив Корпус
Съвместим Марка Екшън-Камера:
xiaomi+

Най-добри сделки

Godox 80*80 см софтбокс дифузор с S-образно група Bowens държач за светкавици Speedlite 80 см*80 см
 • Ново
Оценка на продукта:

Godox 80*80 см софтбокс дифузор с S-образно група Bowens държач за светкавици Speedlite 80 см*80 см

111781162811178 Топла производGODOX SТип Заградата Bowens S Планината Носителот + 80cmx80cm softbox + Торба за speedlite флешКарактеристики : Како оптимизиран патентиран производ, Godox Sтип Bowens speedlite заградата е супериорен : ситевоедно, помала големина, пренослив дизајн, нема склопување / расклопување, и лесно монтирање на системот...

BGN 93.10
LANBEIKA за Gopro Чанта калъф + издънка + главоболие каишка + гърдите колан адаптер за статив Gopro 6 5 4 3+ SJCAM SJ5000 SJ4000 SJ6
 • Ново
Оценка на продукта:

LANBEIKA за Gopro Чанта калъф + издънка + главоболие каишка + гърдите колан адаптер за статив Gopro 6 5 4 3+ SJCAM SJ5000 SJ4000 SJ6

Пакет Содржина : 1 x Средна Големина футрола (21*17*6.5 cm)1 x Главата Рака1 x Градите Рака1 x Вшмукување Чаша ПланинатаПРЕВОЗОТ : Откако ќе ја испратите, како и обично, Кина Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 1560 дена да пристигне, EMS треба 510 дена, Fedex 48days, DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 36 дена да пристигнат...

BGN 24.00 25.58
Мързелив скоба притежателя на мобилен телефона с селфи кольцевым светлина за директно излъчване, скоба за мобилен iphone 8,8 plus,Samsung, HTC, HUAWEI
 • Ново
Оценка на продукта:

Мързелив скоба притежателя на мобилен телефона с селфи кольцевым светлина за директно излъчване, скоба за мобилен iphone 8,8 plus,Samsung, HTC, HUAWEI

11066 Други Фотографски ОсветлувањеМрзливи Заградата Мобилен Телефон за Носител со Selfie Прстен Светлина за Live Stream,Флексибилни Долги Раце Gooseneck Планината, Стегач за Мобилни iphone 7,6 / плус,за Samsung,за HTC,за HUAWEIКарактеристики : 2 во 1 Мобилен Телефон за Носител со LED Светло,Мобилен Телефон Носителот : ●360 степени ротирачки телефон носителот, слободно да се прилагоди било кој агол што ви се допаѓа за удобен разгледување, фотографирање или снимање видео клипови.●Метал материјал, опремен со моќни залак сила...

BGN 48.00
DB-L40 DBL40 DB-L40A DBL40A USB зарядно Sanyo VPC-HD700 VPC-HD800 HD1 HD2 DMX-HD700 HD1A камера
 • Ново
Оценка на продукта:

DB-L40 DBL40 DB-L40A DBL40A USB зарядно Sanyo VPC-HD700 VPC-HD800 HD1 HD2 DMX-HD700 HD1A камера

DBL40 DBL40 DBL40 A DBL40 A USB Батеријата е Полнач За Sanyo VPCHD700 VPCHD800 HD1 HD2 DMXHD700 HD1 AТекст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m AТежина : 45gПогоден Батеријата Модел : За Sanyo DBL40 DBL40 DBL40 A DBL40 A​Компатибилен Батеријата Дел Број : За Sanyo VPCHD700 VPCHD800 HD1 HD2 DMXHD700 HD1 AПакет Се Вклучени : 1pcs x Полначот на Батеријата1pcs x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

BGN 5.00 7.98
Feelworld F7S 7-инчов 3G-SDI, HDMI монитор 7 IPS 4K 1920x1200 Full HD Camera Field Monitor с хистограма на връх фокус Zebra
 • Ново
Оценка на продукта:

Feelworld F7S 7-инчов 3G-SDI, HDMI монитор 7 IPS 4K 1920x1200 Full HD Camera Field Monitor с хистограма на връх фокус Zebra

Екранот Spec Модел F7 S Големина на Екран од 7" IPS Резолуција 1920x1200 пиксели Pixe Теренот 0.07875 (H) x 0.07875 (W) (mm) Размер 16 : 10 Светлината 450cd / m⊃2; Контраст Размер 1200 : 1 Осветлување LED Агол на Гледање 80° / 80°(L / R) 80° / 80°(U / D) Влез 1 X BNC 3 GSDI 1 X HDMI HDMI Излез 1 X BNC 3 GSDI 1 X HDMI HDMI Audio Аудио Стерео приклучок за Слушалки, Говорникот SDI Поддршка Формат 480i / 576i 720p(60 / 59.94 / 50 / 30 / 29 / 25 / 24 / 23.98) 1080i(60 / 59.94 / 50) 1080p(60 / 59.94 / 50 / 30 / 29.97 / 25 / 24 / 24s F / 23.98 / 23.98 s F) HDMI Влез / Излез Поддршка Формат 480i / 576i / 480p / 576p 1080i (60 / 59.94 / 50) 720p (60 / 59.94 / 50 / 30 / 29 / 25 / 24 / 23.98) 1080p (60 / 59.94 / 50 / 30 / 29.97 / 25 / 24 / 24s F / 23.98 / 23.98 s F) 4 K UHD 3840×2160p (30 / 29.97 / 25 / 24 / 23.98 Hz), 4096×2160p (24 Hz) Општи Влезен Напон DC6.524 V Потрошувачка на Енергија ≤9 W Работна Температура 20°C~55°C, Температура на Чување 30°C~65°C Инсталирате Начин 1 / 4"20 Тема Штекер (дното) на Батеријата Плоча F970 (Стандард); D28 S / D54, LPE6, U60 (Изборен) Големина на Единица 180 Lx120 Hx20.5 D (mm) Единица Тежина 445g / 475g (Со F970 Батеријата Плоча) Напредни опции јаснот на боите Хистограм Вграден Аудио Ѕирка Фокус Помогне (Црвена, Зелена, Сина три бои се опционални се потенцира во делови на сликата во фокусот) Лажни Бои Зебра Изложеност (1100 IRE прилагодливи) Проверете Поле (Црвено, Зелено, Сино, Моно) Камера Режим Anamorphic Режим (1.3 x, 2.0 x, 2.0 x маг) Слика Флип (H, V, H / V) Сликата Замрзнување Центар за Напредок Екран Маркер (80%,85%,90%,93%,96%, 2.35 : 1) Односот маркер (4 : 3,13 : 9,14 : 9,15 : 9,16 : 9,1.85 : 1,2.35 : 1) Боја Температура Прилагодување Девет Мрежа (Зум една од сликите за остварување на цел екран) (Nonsupport во 4 K текст) Зум (4 X, 9 X, 16 X) (Nonsupport во 4 K текст) Размерот (Nonsupport во 4 K текст) Пиксели за да Пиксели (Nonsupport во 4 K текст) Зум Сите (Nonsupport во 4 K текст) U / D Зум (Nonsupport во 4 K текст) L / R Зум (Nonsupport во 4 K текст)Димензии (Единица : мм)Повеќе Напредни ФункцииПовеќе професионални функции им се помогне на корисниците да точно да се следи кога снимање, изработка и играње филмови / видеа.

BGN 632.00 702.24
Q18043 USRIOT ЮЕСАР-WIFI232-A2 промишлен серийният UART TTL до безжичен модул Wifi с бордова антена функция на DHCP/DNS
 • Ново
Оценка на продукта:

Q18043 USRIOT ЮЕСАР-WIFI232-A2 промишлен серийният UART TTL до безжичен модул Wifi с бордова антена функция на DHCP/DNS

USRIOT USRWIFI232А2 Индустриски Сериски TTL UART да се Wifi Безжичен Модул со Onboard Антена DHCP / DNS Функција USRWIFI232А2 е вграден 802.11 b / g / n wifi модул...

BGN 13.00 15.20
GoPro Head Strap Mount with Phone Clip / Bracket for iPhone Huawei Samsung for Climbing / skiing/biking Sports 360 градуса на въртене
 • Ново
Оценка на продукта:

GoPro Head Strap Mount with Phone Clip / Bracket for iPhone Huawei Samsung for Climbing / skiing/biking Sports 360 градуса на въртене

Gopro Главата Рака Планината со Телефонот Клип / Заградата за i Phone, Samsung, Huawei за Качување / скијање / велосипедизам Спортски Ротира 360 степени1...

BGN 14.00 15.98
Водоустойчив High Power Dimmable LED Video POV Flash Fill Light Night Light за GoPro Hero 4 3+ 3 за Xiaomi Yi Action Camera
 • Ново
Оценка на продукта:

Водоустойчив High Power Dimmable LED Video POV Flash Fill Light Night Light за GoPro Hero 4 3+ 3 за Xiaomi Yi Action Camera

11066 Други Фотографски ОсветлувањеКомпатибилен со Go Pro Херој 4 / 3+ / 3 / 2 / 1, може да се работи со други Go Pro додатоци како рака зафат.Компатибилен со SJCAM SJ4000, SJ5000Компатибилен со Xiaomi Yi КамераФункции : Водоотпорен до 30m / 98.4 ft...

BGN 32.56
Lilliput RM-1730S 17.3 3G SDI Monitor Broadcast Director Monitor Full HD 1920*1080 IPS 1RU RACK MOUNT Монитор HDMI Tally VGA
 • Ново
Оценка на продукта:

Lilliput RM-1730S 17.3 3G SDI Monitor Broadcast Director Monitor Full HD 1920*1080 IPS 1RU RACK MOUNT Монитор HDMI Tally VGA

Lilliput RM1730 S 17.3" 1920*1080 3 G SDI Следи Емитува Директор Следи Full HD IPS 1 RU Повлекување од РЕК ПЛАНИНАТА Следи HDMI Картонче VGA Специфични Следи од страна на LILLIPUT со Емитува Квалитет за Full HD видео камера & dslr фото Апликацијата за видео надзор и Мониторинг филмодлуки...

BGN 2078.40
Deerekin 9H HD 2.5 D повърхностна твърдост закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D7100 D7200 D800 D800E D810 камери
 • Ново
Оценка на продукта:

Deerekin 9H HD 2.5 D повърхностна твърдост закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D7100 D7200 D800 D800E D810 камери

9 H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Nikon D7100 D7200 D800 D800 E D810Опис : го Заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс на Високо пренос до 95% задржува екран јасност Ултратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло Статични лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци Совршен сечење за Nikon D7100 D7200 D800 D800 E D810 камера модели Пакетот Вклучува : 1 x Стакло Екран Заштитник 1 x Влажни Избрише 1 x Сува Избрише 1 x Водич Налепница 1 x Прашинаапсорбер

BGN 7.00 9.58
Allenjoy 4 * 3m / 13*10 фута Professional Backdrops stand Background Support System 2 багажник+4 поперечины (всеки 1 м)+чанта+4 затягане
 • Ново
Оценка на продукта:

Allenjoy 4 * 3m / 13*10 фута Professional Backdrops stand Background Support System 2 багажник+4 поперечины (всеки 1 м)+чанта+4 затягане

Allenjoy 4*3м / 13*10ft Професионални Фото Backdrops стојат Позадина за Поддршка на Системот 2 стои+4 крстот бар(Секоја 1m)+торбичката+4 клиповиНапомена : Производот без заграда или реквизити.Тенка винил материјал големина спецификација : 1)Тенки винил материјал кој најмногу ќе одговара на големината(дојде во едно парче,без споеви)2) Тенки винил материјал големи Димензии(дојде во 24 парчиња,се чини помеѓу различни парчиња)Голема големина тенка винил позадина дојде во 24 парчиња,само како оваа слика покажува ↑ Ние се користат двојно двострано лента спојување нив,кога ќе го добиете производот,можете директно да ги користите...

BGN 204.00 318.40
- Рефлексен фотоапарат чанта за Nikon D500 лека чанта за камера калъф за Nikon D500 черен червен жълт зелен
 • Ново
Оценка на продукта:

- Рефлексен фотоапарат чанта за Nikon D500 лека чанта за камера калъф за Nikon D500 черен червен жълт зелен

Висок Квалитет SLR камера торба за КамератаКарактеристики : Костим за Nikon D500 камера Висок Квалитет, Компактни, лесни, Издржливи Материјали и Лесно да се Носат...

BGN 37.00 39.97
2x стъкло LCD Екран протектор за Panasonic Lumix DMC LX15 цифров фотоапарат
 • Ново
Оценка на продукта:

2x стъкло LCD Екран протектор за Panasonic Lumix DMC LX15 цифров фотоапарат

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВисоко пренос до 95% задржува екран јасностУлтратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стаклоСтатички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоциПакетот Вклучува : 2 x Стакло Екран Заштитник2 x Влажни Избрише2 x Сува Избрише2 x Водич Налепница2 x Прашинаапсорбер

BGN 11.18
Оригинален ултра-9h закалено стъкло протектор на екрана за Canon G1X Mark II, EOS-M III/M3 EOS 100D LCD закалена защитно фолио
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален ултра-9h закалено стъкло протектор на екрана за Canon G1X Mark II, EOS-M III/M3 EOS 100D LCD закалена защитно фолио

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни брише1 x тешко кутија​Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

BGN 7.98
NIYOQUE силиконов защитен корпус калъф за Xiaomi Mijia 4K Mini Action Camera+капак на обектива протектор капачка
 • Ново
Оценка на продукта:

NIYOQUE силиконов защитен корпус калъф за Xiaomi Mijia 4K Mini Action Camera+капак на обектива протектор капачка

Карактеристики : Ова трајни кожата обезбедува заштита од удари, удари, гребнатини и капки при додавање на слој на стилот за вашата Xiaomi Mijia 4 K Мини Акција на Камерата за Проширување на вашиот батеријата и време на снимање во ладни услови...

BGN 5.00 6.38
Универсален софтбокс светкавица Speedlite Speedlight дифузор рефлектор за Canon, Nikon Yongnuo Photo Studio DSLR фотоапарата и аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален софтбокс светкавица Speedlite Speedlight дифузор рефлектор за Canon, Nikon Yongnuo Photo Studio DSLR фотоапарата и аксесоари

1 x Флеш Diffuser РефлекторНе се вклучат и други објектиОва е два во еден рефлектор за speedlite.За меки индиректни флеш светло за употреба на чиста бела големина.За поголем опсег и специјалните моменти за употреба на среброто големина.Со еластична бенд, лесен за инсталација и употреба.Спецификации : Тип : РефлекторМатеријал : СТП & ЈП ПлочаОблик : ФанШирината на дното од околу 10.8 CMТоп за 18.5 CMВисина од околу 20 CM

BGN 4.00 5.92
LANBEIKA челюстта Flex скоба притежателя на стойка с двойна гъши врата Ръчно GoPro HERO 6 5 4 3+ SJCAM SJ6 SJ7 SJ4000 SJ5000
 • Ново
Оценка на продукта:

LANBEIKA челюстта Flex скоба притежателя на стойка с двойна гъши врата Ръчно GoPro HERO 6 5 4 3+ SJCAM SJ6 SJ7 SJ4000 SJ5000

Карактеристики : Двојно глави може да се одржи на 2 уреди, како што се со 2 камери, камера + пополни светло, камера + паметен телефон и слично, се осигура да се добие различни снимање искустваНа суперсила вилици, flex менгеме планината може да ви помогне да се качи за вашиот херој за ништо во големина од 0.25" 2" (0.6 cm до 5cm) во дијаметар.Двојно gooseneck и прилагодливи за да се овозможи една сорта на снимањето агли за да направите широк спектар на перспективиМоже да се додадат директно да се стега за низок профил монтажаДвојки како прилагодливи рачни камера зафатИдеален за фотографирање тешко да се постигне снимки околу аглите или преку пречкиКомпатибилен за сите Одат про Херој Камери : за Hero5, за Hero5 сесија, за Hero4, за Hero3+, за Hero3, за Hero2, за Hero1 и повеќето акција камери и паметни телефониПакување вклучува : 1* Flex Менгеме Планината со Двојно Gooseneck за Go Pro ХЕРОЈ камери1* ВилициПРЕВОЗОТ : Откако ќе ја испратите, како и обично, Кина Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 1560 дена да пристигне, EMS треба 510 дена, Fedex 48days, DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 36 дена да пристигнат...

BGN 18.00 19.18
SnowHu за GoPro аксесоари комплект за go pro hero 5 4 3 2 комплект за закрепване за SJ5000 Eken / SOOCOO / xiaomi yi 4K камера на статив GS09
 • Ново
Оценка на продукта:

SnowHu за GoPro аксесоари комплект за go pro hero 5 4 3 2 комплект за закрепване за SJ5000 Eken / SOOCOO / xiaomi yi 4K камера на статив GS09

Snow Hu За Gopro додатоци во собата за да одат про херој 5 4 3 2 комплет за монтирање за SJ5000 Eken / SOOCOO / xiaomi yi 4k камера tripod GS09Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетШироко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед / мотоциклТоа може да се користи со сите видови на Gopro додатоци и е направен од Високо Квалитетни Пластични & Гума за Rustproof ЗавршиГолем ЕВА Shockproof футрола(32.5x21.7x6.5cm) е многу корисно за одржување на Polaroid на Коцка и додатоци заедно, кога сте на патот патување, летање, риболов или backpackingГрадите на рака : ви Овозможи да носат за Gopro Xiaomi yi SJCAM на градите Удобно, целосно прилагодливи дизајн се вклопува во сите облици и големини, вклучувајќи ги и над голем јакни Совршен планината за скијање, kayaking, велосипедизам, мотокрос, equestrian и други спортски акцијаВрвка за околу рака : врвка за околу рака планината за Polaroid Коцка...

BGN 51.00 68.61