• Ново
Дишащи Спортни Фитнес Якета Жените Бързо Съхнещи Блузи С Дълъг Ръкав, С Цип, С Качулка, Йога, Бягане Палто P234

Дишащи Спортни Фитнес Якета Жените Бързо Съхнещи Блузи С Дълъг Ръкав, С Цип, С Качулка, Йога, Бягане Палто P234

Buyers rating:
-10 % BGN 36.00
BGN 39.95

Брой продукти


Други функции

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Ризи
Спортен Тип:
йога
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Пълен
търговска марка:
ПРИТЕЖАВА АКТИВНА
Номер На Модела:
Р234
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Тъкани:
Сукно
Характеристика:
Изсъхва Бързо, Диша
Материал:
Polyester

Най-добри сделки

Aipbunny 2017 дълги ръкави Sexy back Design Sport Hoodie Gym shirt фитнес върховете на тениски, спортни дрехи бягане жена спортни тениски
 • Ново
Оценка на продукта:

Aipbunny 2017 дълги ръкави Sexy back Design Sport Hoodie Gym shirt фитнес върховете на тениски, спортни дрехи бягане жена спортни тениски

Големина Биста должина на Ракав cm инчен cm инчен cm инчен S 102 40.2 45 17.7 34 13.4 М 106 41.7 48 18.9 36 14.2 L 110 43.3 51 20.1 38 15.0Поради царинска политика руската купувачи ве молиме потврдете го вашиот налози со име и презиме ( 3 англиски зборови)Додади во кошничка >> Плаќаат со Зачувам >> Испраќање на стоката >> Знак за пратката >> потврда на плаќањето и ни даде пет ѕвезди повратни информацииНие гарантираме сите парцели во превозот надвор рок од 3 дена по плаќање се направи (освен празници)Во Русија превозот од руската ВоздухЗа НАС превозот од e PacketДругите превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух MailТрговија на големо купувачи или сакате да примате ќе парцела побрзо ве молиме контактирајте со насГарантиран квалитет или целосна наплатаЗа време на испорака, ако не и ние ќе ви ги даде целосна наплатаВе молиме бидете сигурни дека стоката во совршена состојба, ако сакате да го испрати назадСите Email пораки ние ќе ви одговори во рок од 24 часа (освен празници)Ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производиАко не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, e ќе сториме се што можеме за да се реши ова прашање

BGN 8.00 9.79
Йога кръг пилатес кръг отслабнете тънка талия и корем корема коремът намаляване на гърдите обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога кръг пилатес кръг отслабнете тънка талия и корем корема коремът намаляване на гърдите обзавеждане

Производ ГолеминаДимензии : Дијаметар од околу 40cmНето тежина : Со пакување 600gбоја р : црнотоПредмет : Јога, губење на тежинаМатеријал : FiberglassПоврзани настава s Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за јоГолемината или да Одговара на ПрашањаГолемини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 24.00 48.26
7 м дължина-2,8 м, широчина въздушен хамак за йога Микроэластичность Антигравитационная Височина въздушен хамак павилион за йога домашен хамак за йога
 • Ново
Оценка на продукта:

7 м дължина-2,8 м, широчина въздушен хамак за йога Микроэластичность Антигравитационная Височина въздушен хамак павилион за йога домашен хамак за йога

Професионални јога еластична hammock ширина 2.8 m, hammock враќа добро, не бледнее, не се десвила, кожаfriendly природни1 целосен сет вклучуваат : Еластична hammock 1 парче +фиксна плоча 2 парчиња+daisy јаже 4 парчиња +carabiner 2 парчињаНа hammock должина е 7m,ширината е 2,8 mDaisy јаже големина : 1100mm (должина) x18mm (ширина) Висок квалитет carabiner Големина : 110mm (должина) x58mm (ширина) Фиксна диск големина : дијаметар 120mm Дебели челик : 3мм Засилен храбар : 11mm, Проширување завртка понесе : 12mm Висина : 60mmHammock должина изборAnswer : ___________________________ Note : клубови / семејства под 2метри, не се препорачуваИнсталација на антенски јогаопрема, погодни за 4.2 мкат висинаТреба daisy јаже проширување.Висина опции : 4 метри hammock : погоден за2.22.4 m кат висина5 метри hammock : погоден за2.5 3.2 m кат висина6 метри hammock : погоден за3.3 3.5 m кат висина7 метри hammock : погоден за3.6 4.2 mfloor висина

BGN 104.00
Гореща Нова Чиста Прежди За Шиене Лилаво Цвете Общата Дължина На Йога Гамаши Спортни Панталони Разтеглив Дишащи Черни Сплайсированные Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща Нова Чиста Прежди За Шиене Лилаво Цвете Общата Дължина На Йога Гамаши Спортни Панталони Разтеглив Дишащи Черни Сплайсированные Панталони

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа! Нови Пристигнување Јога ПанталониТопла продажба ПанталониЖешка Нов Нето Предиво Крои Виолетови Цвеќиња Девојки Есен Пролет Спортски Панталони Еластична Дише Црни Панталони SplicedПредмет : Спорт Јога Панталони Пол : жените Големина : S,M,L, XL XXL 3 XLКлучни Зборови : флеш сушење, дише, пот апсорпција, хипукинување на Моделот : Дигитални Печатени Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 25 дена...

BGN 22.00 25.58
Йога Панталони Марка Секс Висока Талия Опъната Нови Спортни Панталони, Спортни Облекла Ликра Бягащи Чорапогащи, Дамски Спортни Гамаши Фитнес
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Панталони Марка Секс Висока Талия Опъната Нови Спортни Панталони, Спортни Облекла Ликра Бягащи Чорапогащи, Дамски Спортни Гамаши Фитнес

5832017 Сосема Нов Секс Висока Половината Се Протегала Спортски Панталони Салата Облека Spandex Работи Хулахопки Жените Спортски Leggings Фитнес Јога Панталони

BGN 25.00 36.29
Окото Мозайка Йога Панталони, Гамаши Фитнес Панталони, Спортни Гамаши, Фитнес Зала, Спортно Облекло Бягащи Чорапогащници, Спортни Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Окото Мозайка Йога Панталони, Гамаши Фитнес Панталони, Спортни Гамаши, Фитнес Зала, Спортно Облекло Бягащи Чорапогащници, Спортни Панталони

Страна мрежа дизајн, многу уникатна и дише Брзо да се суши, висока breathability панталони има убав воздух пропустливост, што е удобно за вас да се носат Својот посебен дизајн ќе се направи да изгледа уникатно и Удобно да го допре и да го носат Тоа што е добар за подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател да ве убава цело време Панталони само, било други додатоци не се вклучени Спецификации : Материјал : Полиестер Големина : S / M / L / XL Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 10.00 11.78
професионални панталони за йога секси мрежести панталони за йога черно-бели панталони за йога за жени
 • Ново
Оценка на продукта:

професионални панталони за йога секси мрежести панталони за йога черно-бели панталони за йога за жени

материјал:95%полиестер, 5%spandexбоја:црно и белоголемина":S Mфункција:оваа јога панталони е mesh ткаенини за жени .е profetional јога панталониве секси и тенка

BGN 28.78
Йога Панталони дамски спортни гамаши разтеглив лоскутные панталони за джогинг, фитнес зала фитнес суха бърза тренировка Капри панталони Mujer
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Панталони дамски спортни гамаши разтеглив лоскутные панталони за джогинг, фитнес зала фитнес суха бърза тренировка Капри панталони Mujer

5837169792920959 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парчеЈога Панталони Жените Спорт Leggings Еластична Комбинација Панталони за Водење на Фитнес Салата Сува Брзо Тренингот Capris Pantalones Mujer

BGN 26.00 36.62
Yoga Pants Women New Sportswear High Waist Compression Yoga Pants широки спортни тесни гамаши Push Hips for Sport fitness Women
 • Ново
Оценка на продукта:

Yoga Pants Women New Sportswear High Waist Compression Yoga Pants широки спортни тесни гамаши Push Hips for Sport fitness Women

За нас : Имаме 1 фабрики и еден тргување компанија ,со повеќе од 300 работници ,еден професионален дизајнер на тимот,еден КК тим,без Оглед на пад брод или промет на големо со цел и двете се предвидени.Поддршка OEM / ODM.Ние и ветуваме да ја испорача стоката во рок од 3 дена и да ги преземат најбрз пат да го предаде на производи за вас.Професионални услуги на клиентите тим,Висок квалитет на производите, професионални услуги, најдобра цена, кои го прават вашиот шопинг вредност за пари.Ве молиме контактирајте со нас слободно.Детали За Производот Материјал : 88%Најлон 12%SpandexКарактеристики : 1...

BGN 26.00 43.18
250x145cm 210T nylon shioze няма еластичен антигравитационный йога капацитет от 200 кг въздушен сгъваем хамак предлага с различен цвят на стоки
 • Ново
Оценка на продукта:

250x145cm 210T nylon shioze няма еластичен антигравитационный йога капацитет от 200 кг въздушен сгъваем хамак предлага с различен цвят на стоки

250x145cm 210 T најлон shioze не еластична против гравитацијата Јога капацитет 200kg воздух hammock hammock ви нуди широк избор на бои на стокиИнформации за производот1...

BGN 45.00 128.00
Йога панталони, спортни нови секси спортни дамски гамаши еластичен фитнес зала фитнес тренировка бягане чорапогащник компресия панталони бързо съхнещи
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога панталони, спортни нови секси спортни дамски гамаши еластичен фитнес зала фитнес тренировка бягане чорапогащник компресия панталони бързо съхнещи

Нова Секси Обука женски Спортски Јога Панталони Leggings Еластична Салата Фитнес Тренингот Работи Хулахопки Компресија Панталони Брз Сува

BGN 26.00 36.58
Женски фитнес зала танк жилетка секси форма на йога носят риза фитнес спортни дрехи размер S-XXL
 • Ново
Оценка на продукта:

Женски фитнес зала танк жилетка секси форма на йога носят риза фитнес спортни дрехи размер S-XXL

Женска Салата Резервоарот Вест Секси Форма Носат Јога Кошула Фитнес Sportwear Големина SXXLТкаенина содржина е Тело : 82% Nyon +18% Spandex Градите : 100% ПамукКрајната 3 во 1 градник ,camisole и shaper сите во еденЕдно парче лесна конструкција ви дава слабеење поддршка и удобно компресијаСо отстранлив влошки5 зони на удобен компресија на таргетирање на вашите проблеми области(дел на грбот,колковите, стомакот , љубов рачки и кифла врвот)Зачувам прифати.При купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

BGN 19.18
Сгъваем естествен каучук килимче за йога екологичен нескользящий гореща йога, най-килимче за йога за гореща йога, фитнес-фитнес зала мат elephent
 • Ново
Оценка на продукта:

Сгъваем естествен каучук килимче за йога екологичен нескользящий гореща йога, най-килимче за йога за гореща йога, фитнес-фитнес зала мат elephent

Напомена : пакет метод на оваа мат е со рака и PP кеса во тетрапак.Не се носат во торба.краток воведЈога мат е дизајниран да им даде целосна разгледување на карактеристиките на пот кога лицето е во движење.Оваа јога мат се користи во тело да се исуши употреба може да биде малку лизгање, но дизајнери се земе во предвид пред вежбање на јога вежби.По загревање на телото малку постепено потење во тело, за ефикасно да се избегне движењето предизвикани од движењето на телото кога се вообичаените потење.Повеќе на повеќе лизгава пот само може да биде умен решение за овој проблем, додека традиционална јога материјал во пот кога нема таков ефект, тоа е лесно да се менува, и движењето на потење по темелно решавање на овој проблем.На дното на дизајнот на (не се лизга текстура, материјал за природна гума професионални јога мат, мора да изберете природни гума материјал, нетоксични, не се лизгаКупи читањеВо врска со не се лизгаПроизводи припаѓаат на висока температура јога, е голем број на јога ентузијасти потење, дизајн, повеќе повеќе лизгава.Рацете и нозете, како и телото не се пот јога ентузијасти, ве молиме да се биде внимателен да се купи, ако ја купите, се препорачува во користењето на мала количина на вода на мат пред прскање (само малку од малку вода ќе биде доволно)Чистење методИнструкции за перење : машина перат...

BGN 48.00 96.26
Йога дамски превръзки унисекс спортна лента за коса еластична, устойчива на плъзгане Sweatband фитнес, йога, фитнес зала бягане под наем лента за глава
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога дамски превръзки унисекс спортна лента за коса еластична, устойчива на плъзгане Sweatband фитнес, йога, фитнес зала бягане под наем лента за глава

За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

BGN 4.00 4.82
Wuhemai 10 метра йога хамак люлка плат въздушна тяга полет Антигравитационная дължина настройка на йога зона на зала за йога
 • Ново
Оценка на продукта:

Wuhemai 10 метра йога хамак люлка плат въздушна тяга полет Антигравитационная дължина настройка на йога зона на зала за йога

wuhemai Прилагодени должина Јога hammock замав ткаенина Антенски ВлечењеЛет Антигравитацијата Должина прилагодување јога појас на јога салаЗабелешка : цената е само за 10 метри ткаенина , не содржат било кој додаток Димензии : Должина од 10 метри x ширина 2.8 метри Што е Антенски Јога? Антенски (Летање) Јога е единствена пракса инспириран од студијата на движење...

BGN 102.00 192.00
3 бр./много Люти Shaper продажба супер участък неопрен, фрези, спортно облекло, определени жени за отслабване Hotshapers TV Yoga Set плюс размер
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр./много Люти Shaper продажба супер участък неопрен, фрези, спортно облекло, определени жени за отслабване Hotshapers TV Yoga Set плюс размер

Услови за користење : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени 1 За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да...

BGN 11.00 22.38
Дамски Спортни Дрехи Фитнес Зала, Джогинг, Фитнес, Йога Панталони Печат Танц Изрязване На Фитнес Спортни Гамаши Висока Талия Участък Панталони, Чорапогащи
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Спортни Дрехи Фитнес Зала, Джогинг, Фитнес, Йога Панталони Печат Танц Изрязване На Фитнес Спортни Гамаши Висока Талия Участък Панталони, Чорапогащи

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Јога Тренингот ПанталониБоја : како на слика шоу , можеби има мала боја разликата ! Функција : Антиpilling, мека, дише, удобно , брз сув Материјал : 88%Најлон 12%Spandex Големина : S / M / L / XL Пакет Листа : 1 парчиња на јога панталони Точка Име : Жените Спортски Фитнес, Трчање, Фитнес, Јога Панталони Печатење Танц Исече Фитнес Спорт Leggings Висока Половината се Водат Панталони Хулахопки

BGN 23.00 25.58
Вектор йога спортни гамаши, за жени, мъже, Спорт плътна мрежа йога гамаши разбирането на йога панталони жени бягане чорапогащник за жените
 • Ново
Оценка на продукта:

Вектор йога спортни гамаши, за жени, мъже, Спорт плътна мрежа йога гамаши разбирането на йога панталони жени бягане чорапогащник за жените

Големина на Мерење : Сите големина е Азија големина,не НИ / Европска големина,Ако не сте сигурни за големината,pelase да ми кажете за вашата тежина и висина .така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.Ве молиме изберете ја точната големина според подолу се вклопуваат во табелата.

BGN 18.00 34.70
Армейски зелен тренировочная облекло за жени, йога комплект фитнес дишащ еластичен сутиен и панталони, гамаши спортен костюм тренировка фитнес облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

Армейски зелен тренировочная облекло за жени, йога комплект фитнес дишащ еластичен сутиен и панталони, гамаши спортен костюм тренировка фитнес облекло

Големина Биста Градник Врвот Должина Половината Хип Панталони Должина S 7288 30 6270 7692 86 М 7692 31 6674 8096 88 L 8096 32 7078 84100 90 Единица : cm1inch=2.54 смУслови за користење : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

BGN 24.00 33.76
YD 2017 New 2Pcs дамски къси панталони за йога, фитнес, спортни къси панталони за свободното време, спортни дрехи фитнес бягащи шорти Дамски къси панталони за жени
 • Ново
Оценка на продукта:

YD 2017 New 2Pcs дамски къси панталони за йога, фитнес, спортни къси панталони за свободното време, спортни дрехи фитнес бягащи шорти Дамски къси панталони за жени

Дозвола Продажба : 3 дена Ограничен! Добар ден и среќен шопинг тука!! 1 Ние сме искусни производител со добра репутација! Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не се прими пратката во рок од 60 дена, ние ќе се прошири и на време на испорака за вас...

BGN 19.00 26.38
Pureyiyi 2017 Нови Гамаши Жени Висока Талия Еластичен Фитнес Капри Панталони За Жени, Спортни Участък Мозайка Йога Панталони Бягане Чорапогащи
 • Ново
Оценка на продукта:

Pureyiyi 2017 Нови Гамаши Жени Висока Талия Еластичен Фитнес Капри Панталони За Жени, Спортни Участък Мозайка Йога Панталони Бягане Чорапогащи

Puraeyiyi 2017 Нови Leggings Жени Висока Половината Еластична Фитнес Capri Панталони Жените Спортски Водат Комбинација Јога Панталони печати шемаГолемина На ТабелаПанталони ДолжинаПоловинатаМанжетнатаРеферентна висинаРеференца тежинаинчcmинчcmинчcmcmkgS24.06112.6323.9101551604045М24.86313.4344.3111601654550L25.66514.2364.7121651705055XL26.46715.0385.11317017555601...

BGN 19.00 30.21
Нови Дамски Компресия Спортни Панталони За Йога Еластични Спортни Чорапогащник Джогинг Или Бягане Фитнес Бягащи Панталони Фитнес Зала, Йога Тънки Гамаши
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови Дамски Компресия Спортни Панталони За Йога Еластични Спортни Чорапогащник Джогинг Или Бягане Фитнес Бягащи Панталони Фитнес Зала, Йога Тънки Гамаши

добредојдовте на нашиот магазинСпецификација1 Име На Производ : Печатени Спортски Јога Панталони 2 Материјал : полиестер spandex ткаенина 3...

BGN 12.00 14.38
Йога Панталони Дамски Макси Цветни Зреещи Танц, Йога, Тайчи По Цялата Дължина На Панталони Гладки, Без Свиване Антистатични Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Панталони Дамски Макси Цветни Зреещи Танц, Йога, Тайчи По Цялата Дължина На Панталони Гладки, Без Свиване Антистатични Панталони

Јога Панталони Жените Плус Големина Шарени Bloomers Танц Јога Tai Chi Целосна Должина Панталони Мазна Не Се Намали Antistatic ПанталониДетали и Опис Содржина : Жена Јога Панталони Материјал : Модални Боја : 15 бои, Големина : S,M,L,XL,XXL Панталони Стил : Bloomers Функција : Мазна,Не се намалила,Antistatic Погоден : Танц,Јога,Таи ЧиГолемина ИнформацииВе молиме овозможи 12cm разликата се должи на рачно мерење, ви благодариме!Производот се покаже :

BGN 17.00 17.44