• Ново
Joslin Катрина 3D дигитален печат чорапогащник гамаши павлинье перо йога спортни панталони с Висока Талия участък панталони

Joslin Катрина 3D дигитален печат чорапогащник гамаши павлинье перо йога спортни панталони с Висока Талия участък панталони

Buyers rating:
-4 % BGN 29.00
BGN 30.08

Брой продукти


Други функции

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Спортен Тип:
йога
Пол:
Жени
Материал:
Ликра+Полиестер, Ликра, Полиестер
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Тъкани:
Сукно
Номер На Модела:
KDK1045
търговска марка:
Joslin Катрина
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан

Най-добри сделки

3 бр./много Люти Shaper продажба супер участък неопрен, фрези, спортно облекло, определени жени за отслабване Hotshapers TV Yoga Set плюс размер
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр./много Люти Shaper продажба супер участък неопрен, фрези, спортно облекло, определени жени за отслабване Hotshapers TV Yoga Set плюс размер

Услови за користење : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени 1 За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да...

BGN 11.00 22.38
Сгъваем естествен каучук килимче за йога екологичен нескользящий гореща йога, най-килимче за йога за гореща йога, фитнес-фитнес зала мат elephent
 • Ново
Оценка на продукта:

Сгъваем естествен каучук килимче за йога екологичен нескользящий гореща йога, най-килимче за йога за гореща йога, фитнес-фитнес зала мат elephent

Напомена : пакет метод на оваа мат е со рака и PP кеса во тетрапак.Не се носат во торба.краток воведЈога мат е дизајниран да им даде целосна разгледување на карактеристиките на пот кога лицето е во движење.Оваа јога мат се користи во тело да се исуши употреба може да биде малку лизгање, но дизајнери се земе во предвид пред вежбање на јога вежби.По загревање на телото малку постепено потење во тело, за ефикасно да се избегне движењето предизвикани од движењето на телото кога се вообичаените потење.Повеќе на повеќе лизгава пот само може да биде умен решение за овој проблем, додека традиционална јога материјал во пот кога нема таков ефект, тоа е лесно да се менува, и движењето на потење по темелно решавање на овој проблем.На дното на дизајнот на (не се лизга текстура, материјал за природна гума професионални јога мат, мора да изберете природни гума материјал, нетоксични, не се лизгаКупи читањеВо врска со не се лизгаПроизводи припаѓаат на висока температура јога, е голем број на јога ентузијасти потење, дизајн, повеќе повеќе лизгава.Рацете и нозете, како и телото не се пот јога ентузијасти, ве молиме да се биде внимателен да се купи, ако ја купите, се препорачува во користењето на мала количина на вода на мат пред прскање (само малку од малку вода ќе биде доволно)Чистење методИнструкции за перење : машина перат...

BGN 48.00 96.26
Вектор йога спортни гамаши, за жени, мъже, Спорт плътна мрежа йога гамаши разбирането на йога панталони жени бягане чорапогащник за жените
 • Ново
Оценка на продукта:

Вектор йога спортни гамаши, за жени, мъже, Спорт плътна мрежа йога гамаши разбирането на йога панталони жени бягане чорапогащник за жените

Големина на Мерење : Сите големина е Азија големина,не НИ / Европска големина,Ако не сте сигурни за големината,pelase да ми кажете за вашата тежина и висина .така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.Ве молиме изберете ја точната големина според подолу се вклопуваат во табелата.

BGN 18.00 34.70
В новия брой на акварел стил йога мат кърпа Спорт фитнес фитнес упражнения пилатес тренировка преносим тренировъчен калъф меко одеяло, кърпа
 • Ново
Оценка на продукта:

В новия брой на акварел стил йога мат кърпа Спорт фитнес фитнес упражнения пилатес тренировка преносим тренировъчен калъф меко одеяло, кърпа

Информација за производот : Материјал : 80% полиестер, 20 најлонГолемина на : (долго) 183 CM+ (ширина) 63 CMТежина : 350gФункција : Не се лизга, пот апсорпција, антибактериски1.Мал плоштад антипропадна, зголемување на триење, убава2.Висок квалитет, таписерии изработка, издржлив и не деформација.Јога мат крпа може да се користи и како портабл Јога Мат : 1.поради неговата мала тежина, лесно да се игра, отворено јога, Планински Јога, крајбрежен јога.2.Јога и други обичните PVC јога мат, ако не и многу удобен, може да се земе горната крпа, плочки на терен или пасишта, плажа, на дрво честички надолу плочка, во која ќе може лесно да го направите јога.3...

BGN 26.00 40.54
CKAHSBI 2018 нови дамски спортни панталони за йога, джогинг принт Везни фитнес зала, джогинг упражнения черно фитнес панталони, спортно облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

CKAHSBI 2018 нови дамски спортни панталони за йога, джогинг принт Везни фитнес зала, джогинг упражнения черно фитнес панталони, спортно облекло

Напомена : 1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Вага во печатење дизајн на модата и личностТридимензионални сечење процес покаже шармОдберете висок квалитет, брзаза сушење ткаенини мека и удобнаГолемина (cm) Половината Хип Должина Предлог Висина Предлог Тежина S 60 78 87 150160 4555 kg M 64 81 90 160165 5560 kg L 67 83 92 165168 6065 kg XL 70 85 94 168175 6575 kgАко имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.Големина На & Гаранција За КвалитетСекој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.Пет Ѕвездички Повратни Информации БарањеСекој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоаи оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .Превозот? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.? Ние Брод на Светот,? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Плаќање? Ние прифаќаме alipay тука.? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 23.71
3XL LOVE SPARK Blue Sea Princess момичета, спортни панталони за йога жени спорт бягане танцови гамаши Pantalones Mujer
 • Ново
Оценка на продукта:

3XL LOVE SPARK Blue Sea Princess момичета, спортни панталони за йога жени спорт бягане танцови гамаши Pantalones Mujer

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа!ЉУБОВ ИСКРА Нови Пристигнување Синото Море Принцезата Девојки Спортски Панталони Жени' Спорт Трчање, Џогирање Танц Leggings Pantalones MujerПредмет : Спорт Јога Панталони Пол : жените Големина : S,M,L, XL XXL 3 XLКлучни Зборови : флеш сушење, дише, пот апсорпција, хипукинување на Моделот : Дигитални Печатени Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 25 дена...

BGN 19.00 21.60
професионални панталони за йога секси мрежести панталони за йога черно-бели панталони за йога за жени
 • Ново
Оценка на продукта:

професионални панталони за йога секси мрежести панталони за йога черно-бели панталони за йога за жени

материјал:95%полиестер, 5%spandexбоја:црно и белоголемина":S Mфункција:оваа јога панталони е mesh ткаенини за жени .е profetional јога панталониве секси и тенка

BGN 28.78
Печатни панталони за йога жени висока талия участък плат спортни тесни гамаши фитнес тренировка фитнес бягане чорапогащи, Дамски спортни дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

Печатни панталони за йога жени висока талия участък плат спортни тесни гамаши фитнес тренировка фитнес бягане чорапогащи, Дамски спортни дрехи

За нас : Имаме 1 фабрики и еден тргување компанија ,со повеќе од 300 работници ,еден професионален дизајнер на тимот,еден КК тим,без Оглед на пад брод или промет на големо со цел и двете се предвидени.Поддршка OEM / ODM.Ние и ветуваме да ја испорача стоката во рок од 3 дена и да ги преземат најбрз пат да го предаде на производи за вас.Професионални услуги на клиентите тим,Висок квалитет на производите, професионални услуги, најдобра цена, кои го прават вашиот шопинг вредност за пари.Ве молиме контактирајте со нас слободно.Детали За Производот Материјал : 88%Најлон 12%SpandexКарактеристики : 1...

BGN 26.00 43.04
Йога кръг пилатес кръг отслабнете тънка талия и корем корема коремът намаляване на гърдите обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога кръг пилатес кръг отслабнете тънка талия и корем корема коремът намаляване на гърдите обзавеждане

Производ ГолеминаДимензии : Дијаметар од околу 40cmНето тежина : Со пакување 600gбоја р : црнотоПредмет : Јога, губење на тежинаМатеријал : FiberglassПоврзани настава s Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за јоГолемината или да Одговара на ПрашањаГолемини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 24.00 48.26
Wuhemai 10 метра йога хамак люлка плат въздушна тяга полет Антигравитационная дължина настройка на йога зона на зала за йога
 • Ново
Оценка на продукта:

Wuhemai 10 метра йога хамак люлка плат въздушна тяга полет Антигравитационная дължина настройка на йога зона на зала за йога

wuhemai Прилагодени должина Јога hammock замав ткаенина Антенски ВлечењеЛет Антигравитацијата Должина прилагодување јога појас на јога салаЗабелешка : цената е само за 10 метри ткаенина , не содржат било кој додаток Димензии : Должина од 10 метри x ширина 2.8 метри Што е Антенски Јога? Антенски (Летање) Јога е единствена пракса инспириран од студијата на движење...

BGN 102.00 192.00
2017 New Aimpact Women Yogo Pants Секси Fitness SweatPants Mesh Patchwork Момиче Стегнат Running Workout Pants дамски спортни гамаши
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 New Aimpact Women Yogo Pants Секси Fitness SweatPants Mesh Patchwork Момиче Стегнат Running Workout Pants дамски спортни гамаши

2017 Нови Aimpact Жените Yogo Панталони Секси Фитнес Sweat Pants Мрежа КрпеницаДевојка Тесни Работи Тренингот Панталони Женски Спортски leggings 2 CK2006Големина S Половината : 6472cm / 2528in Панталони Должина : 87cm / 34.3 воГолемина M Половината : 7278cm / 2830in Панталони Должина : 89cm / 35.1 воГолемина L Половината : 7884cm / 3133in Панталони Должина : 91cm / 35.8 воГолемина XL Половината : 8490cm / 3335in Панталони Должина : 93cm / 36.6 во2017 Нов Дизајн.Дизајнерот користи мрежа комбинација Tec,кои специјално се направи сте секси,тенок одговараи, исто така, на leggings со страна џеб која може да ви помогне да ги собереш сте малку работи,како и телефонот.Тоа е со голема еластичност која може да ви помогне да биде удобно кога се прави спорт.За Големина : ве Молиме проверете ја големината информации пред вашата цел...

BGN 22.00 31.98
AINDAV спортни дрехи и йога гамаши бягащи панталони фитнес йога панталони участък панталони фитнес танци спортни чорапогащи
 • Ново
Оценка на продукта:

AINDAV спортни дрехи и йога гамаши бягащи панталони фитнес йога панталони участък панталони фитнес танци спортни чорапогащи

AINDAV Спортски Носат Јога Leggings Работи Панталони Фитнес Јога Панталони Водат Панталона Салата Танцување Trainning Хулахопки Карактеристики : 100% нови и добар квалитет, Тоа е прилично удобно и секси, Модерен и либералната прекрасен подарок за вашиот љубовник или себе си...

BGN 20.00 29.76
Нови Дамски Компресия Спортни Панталони За Йога Еластични Спортни Чорапогащник Джогинг Или Бягане Фитнес Бягащи Панталони Фитнес Зала, Йога Тънки Гамаши
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови Дамски Компресия Спортни Панталони За Йога Еластични Спортни Чорапогащник Джогинг Или Бягане Фитнес Бягащи Панталони Фитнес Зала, Йога Тънки Гамаши

добредојдовте на нашиот магазинСпецификација1 Име На Производ : Печатени Спортски Јога Панталони 2...

BGN 12.00 14.38
250x145cm 210T nylon shioze няма еластичен антигравитационный йога капацитет от 200 кг въздушен сгъваем хамак предлага с различен цвят на стоки
 • Ново
Оценка на продукта:

250x145cm 210T nylon shioze няма еластичен антигравитационный йога капацитет от 200 кг въздушен сгъваем хамак предлага с различен цвят на стоки

250x145cm 210 T најлон shioze не еластична против гравитацијата Јога капацитет 200kg воздух hammock hammock ви нуди широк избор на бои на стокиИнформации за производот1...

BGN 45.00 128.00
Дамски Спортни Дрехи Фитнес Зала, Джогинг, Фитнес, Йога Панталони Печат Танц Изрязване На Фитнес Спортни Гамаши Висока Талия Участък Панталони, Чорапогащи
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Спортни Дрехи Фитнес Зала, Джогинг, Фитнес, Йога Панталони Печат Танц Изрязване На Фитнес Спортни Гамаши Висока Талия Участък Панталони, Чорапогащи

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Јога Тренингот ПанталониБоја : како на слика шоу , можеби има мала боја разликата ! Функција : Антиpilling, мека, дише, удобно , брз сув Материјал : 88%Најлон 12%Spandex Големина : S / M / L / XL Пакет Листа : 1 парчиња на јога панталони Точка Име : Жените Спортски Фитнес, Трчање, Фитнес, Јога Панталони Печатење Танц Исече Фитнес Спорт Leggings Висока Половината се Водат Панталони Хулахопки

BGN 23.00 25.58
Yoga Pants Women New Sportswear High Waist Compression Yoga Pants широки спортни тесни гамаши Push Hips for Sport fitness Women
 • Ново
Оценка на продукта:

Yoga Pants Women New Sportswear High Waist Compression Yoga Pants широки спортни тесни гамаши Push Hips for Sport fitness Women

За нас : Имаме 1 фабрики и еден тргување компанија ,со повеќе од 300 работници ,еден професионален дизајнер на тимот,еден КК тим,без Оглед на пад брод или промет на големо со цел и двете се предвидени.Поддршка OEM / ODM.Ние и ветуваме да ја испорача стоката во рок од 3 дена и да ги преземат најбрз пат да го предаде на производи за вас.Професионални услуги на клиентите тим,Висок квалитет на производите, професионални услуги, најдобра цена, кои го прават вашиот шопинг вредност за пари.Ве молиме контактирајте со нас слободно.Детали За Производот Материјал : 88%Најлон 12%SpandexКарактеристики : 1...

BGN 26.00 43.18
Женски фитнес зала танк жилетка секси форма на йога носят риза фитнес спортни дрехи размер S-XXL
 • Ново
Оценка на продукта:

Женски фитнес зала танк жилетка секси форма на йога носят риза фитнес спортни дрехи размер S-XXL

Женска Салата Резервоарот Вест Секси Форма Носат Јога Кошула Фитнес Sportwear Големина SXXLТкаенина содржина е Тело : 82% Nyon +18% Spandex Градите : 100% ПамукКрајната 3 во 1 градник ,camisole и shaper сите во еденЕдно парче лесна конструкција ви дава слабеење поддршка и удобно компресијаСо отстранлив влошки5 зони на удобен компресија на таргетирање на вашите проблеми области(дел на грбот,колковите, стомакот , љубов рачки и кифла врвот)Зачувам прифати.При купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

BGN 19.18
Йога Панталони Дамски Макси Цветни Зреещи Танц, Йога, Тайчи По Цялата Дължина На Панталони Гладки, Без Свиване Антистатични Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Панталони Дамски Макси Цветни Зреещи Танц, Йога, Тайчи По Цялата Дължина На Панталони Гладки, Без Свиване Антистатични Панталони

Јога Панталони Жените Плус Големина Шарени Bloomers Танц Јога Tai Chi Целосна Должина Панталони Мазна Не Се Намали Antistatic ПанталониДетали и Опис Содржина : Жена Јога Панталони Материјал : Модални Боја : 15 бои, Големина : S,M,L,XL,XXL Панталони Стил : Bloomers Функција : Мазна,Не се намалила,Antistatic Погоден : Танц,Јога,Таи ЧиГолемина ИнформацииВе молиме овозможи 12cm разликата се должи на рачно мерење, ви благодариме!Производот се покаже :

BGN 17.00 17.44
Гореща Нова Чиста Прежди За Шиене Лилаво Цвете Общата Дължина На Йога Гамаши Спортни Панталони Разтеглив Дишащи Черни Сплайсированные Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща Нова Чиста Прежди За Шиене Лилаво Цвете Общата Дължина На Йога Гамаши Спортни Панталони Разтеглив Дишащи Черни Сплайсированные Панталони

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа! Нови Пристигнување Јога ПанталониТопла продажба ПанталониЖешка Нов Нето Предиво Крои Виолетови Цвеќиња Девојки Есен Пролет Спортски Панталони Еластична Дише Црни Панталони SplicedПредмет : Спорт Јога Панталони Пол : жените Големина : S,M,L, XL XXL 3 XLКлучни Зборови : флеш сушење, дише, пот апсорпција, хипукинување на Моделот : Дигитални Печатени Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 25 дена...

BGN 22.00 25.58
Фитнес масаж лакрос топката TPE твърд Крак да се отпуснете за облекчаване на умора фитнес тренировка аналгезия престилка хокей на топката
 • Ново
Оценка на продукта:

Фитнес масаж лакрос топката TPE твърд Крак да се отпуснете за облекчаване на умора фитнес тренировка аналгезия престилка хокей на топката

Спецификација : Боја : Сина / Зелена / Розова / Виолетова / Портокал (изборен)Материјал : ГумаУпотреба : јога, фитнес, нога масажа топкаПоле на примена : универзалнаПроизвод големина : дијаметар од 6cmКарактеристики : 1.Идеален за масажа на терапија, како што помага во олеснување на болки во мускулите и ефикасно ја ублажува болка и вкочанетост во нозете, рамената, вратот, нозете, грбот, колковите и glutes.2.Го подобрува перформансите со масажа од активирањето поени и мускулни јазли за да се помогне во подобрување на движење ефикасност и да се зголеми циркулацијата и флексибилност.3.Направени од високо квалитетен, нетоксични материјали кои се издржливи и цврсти доволно да ви помогне да се ослободи од болката во мускулите и напнатост, па можете да ги намали шансите за повреди во секој тренингот.Пакување Листа : 1 x Јога Нога Масажа Топка

BGN 6.00 6.91
Pureyiyi 2017 Нови Гамаши Жени Висока Талия Еластичен Фитнес Капри Панталони За Жени, Спортни Участък Мозайка Йога Панталони Бягане Чорапогащи
 • Ново
Оценка на продукта:

Pureyiyi 2017 Нови Гамаши Жени Висока Талия Еластичен Фитнес Капри Панталони За Жени, Спортни Участък Мозайка Йога Панталони Бягане Чорапогащи

Puraeyiyi 2017 Нови Leggings Жени Висока Половината Еластична Фитнес Capri Панталони Жените Спортски Водат Комбинација Јога Панталони печати шемаГолемина На ТабелаПанталони ДолжинаПоловинатаМанжетнатаРеферентна висинаРеференца тежинаинчcmинчcmинчcmcmkgS24.06112.6323.9101551604045М24.86313.4344.3111601654550L25.66514.2364.7121651705055XL26.46715.0385.11317017555601...

BGN 19.00 30.21
Армейски зелен тренировочная облекло за жени, йога комплект фитнес дишащ еластичен сутиен и панталони, гамаши спортен костюм тренировка фитнес облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

Армейски зелен тренировочная облекло за жени, йога комплект фитнес дишащ еластичен сутиен и панталони, гамаши спортен костюм тренировка фитнес облекло

Големина Биста Градник Врвот Должина Половината Хип Панталони Должина S 7288 30 6270 7692 86 М 7692 31 6674 8096 88 L 8096 32 7078 84100 90 Единица : cm1inch=2.54 смУслови за користење : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

BGN 24.00 33.76