• Ново
Joslin Катрина нови горещи звезди дигитален печат Спорт фитнес йога панталони жени в Европа и Съединените Щати разтеглив, гамаши, панталони

Joslin Катрина нови горещи звезди дигитален печат Спорт фитнес йога панталони жени в Европа и Съединените Щати разтеглив, гамаши, панталони

Buyers rating:
-4 % BGN 29.00
BGN 30.08

Брой продукти


Други функции

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Спортен Тип:
йога
Пол:
Жени
Материал:
Ликра+Полиестер, Ликра,Ликра,Полиестер
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Тъкани:
Сукно
Номер На Модела:
KDK1016
търговска марка:
Joslin Катрина
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан

Най-добри сделки

Йога дамски превръзки унисекс спортна лента за коса еластична, устойчива на плъзгане Sweatband фитнес, йога, фитнес зала бягане под наем лента за глава
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога дамски превръзки унисекс спортна лента за коса еластична, устойчива на плъзгане Sweatband фитнес, йога, фитнес зала бягане под наем лента за глава

За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

BGN 4.00 4.82
Wuhemai 10 метра йога хамак люлка плат въздушна тяга полет Антигравитационная дължина настройка на йога зона на зала за йога
 • Ново
Оценка на продукта:

Wuhemai 10 метра йога хамак люлка плат въздушна тяга полет Антигравитационная дължина настройка на йога зона на зала за йога

wuhemai Прилагодени должина Јога hammock замав ткаенина Антенски ВлечењеЛет Антигравитацијата Должина прилагодување јога појас на јога салаЗабелешка : цената е само за 10 метри ткаенина , не содржат било кој додаток Димензии : Должина од 10 метри x ширина 2.8 метри Што е Антенски Јога? Антенски (Летање) Јога е единствена пракса инспириран од студијата на движење...

BGN 102.00 192.00
Йога Кожени Панталони С Меки Гамаши От Микрофибър Йога Висока Талия Жени Фитнес Зала Гамаши Фитнес С Къс Плюшем
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Кожени Панталони С Меки Гамаши От Микрофибър Йога Висока Талия Жени Фитнес Зала Гамаши Фитнес С Къс Плюшем

Јога Кожени Панталони Мека Микрофибер Leggings Јога Висока Половината Жени Салата Leggings Фитнес Со Краток КадифенФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСостојба : Gaoru јасБоја : ЦрнаMatetial : Microf iberДебелина : М oderateМекост : М oderateПакетот вклучува : 1 x ПанталониГолемина на : Производот Се ПокажеКупувачот Известување Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други конкретно барање...

BGN 29.00 41.60
2017 New Aimpact Women Yogo Pants Секси Fitness SweatPants Mesh Patchwork Момиче Стегнат Running Workout Pants дамски спортни гамаши
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 New Aimpact Women Yogo Pants Секси Fitness SweatPants Mesh Patchwork Момиче Стегнат Running Workout Pants дамски спортни гамаши

2017 Нови Aimpact Жените Yogo Панталони Секси Фитнес Sweat Pants Мрежа КрпеницаДевојка Тесни Работи Тренингот Панталони Женски Спортски leggings 2 CK2006Големина S Половината : 6472cm / 2528in Панталони Должина : 87cm / 34.3 воГолемина M Половината : 7278cm / 2830in Панталони Должина : 89cm / 35.1 воГолемина L Половината : 7884cm / 3133in Панталони Должина : 91cm / 35.8 воГолемина XL Половината : 8490cm / 3335in Панталони Должина : 93cm / 36.6 во2017 Нов Дизајн.Дизајнерот користи мрежа комбинација Tec,кои специјално се направи сте секси,тенок одговараи, исто така, на leggings со страна џеб која може да ви помогне да ги собереш сте малку работи,како и телефонот.Тоа е со голема еластичност која може да ви помогне да биде удобно кога се прави спорт.За Големина : ве Молиме проверете ја големината информации пред вашата цел...

BGN 22.00 31.98
Йога Панталони дамски спортни гамаши разтеглив лоскутные панталони за джогинг, фитнес зала фитнес суха бърза тренировка Капри панталони Mujer
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Панталони дамски спортни гамаши разтеглив лоскутные панталони за джогинг, фитнес зала фитнес суха бърза тренировка Капри панталони Mujer

5837169792920959 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парчеЈога Панталони Жените Спорт Leggings Еластична Комбинација Панталони за Водење на Фитнес Салата Сува Брзо Тренингот Capris Pantalones Mujer

BGN 26.00 36.62
CKAHSBI 2018 нови дамски спортни панталони за йога, джогинг принт Везни фитнес зала, джогинг упражнения черно фитнес панталони, спортно облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

CKAHSBI 2018 нови дамски спортни панталони за йога, джогинг принт Везни фитнес зала, джогинг упражнения черно фитнес панталони, спортно облекло

Напомена : 1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Вага во печатење дизајн на модата и личностТридимензионални сечење процес покаже шармОдберете висок квалитет, брзаза сушење ткаенини мека и удобнаГолемина (cm) Половината Хип Должина Предлог Висина Предлог Тежина S 60 78 87 150160 4555 kg M 64 81 90 160165 5560 kg L 67 83 92 165168 6065 kg XL 70 85 94 168175 6575 kgАко имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.Големина На & Гаранција За КвалитетСекој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.Пет Ѕвездички Повратни Информации БарањеСекој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоаи оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .Превозот? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.? Ние Брод на Светот,? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Плаќање? Ние прифаќаме alipay тука.? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 23.71
Летни дамски потници сухи бързи ризи за йога свободни фитнес зала фитнес спорт жилетка без ръкави Потник за бягане, тренировка
 • Ново
Оценка на продукта:

Летни дамски потници сухи бързи ризи за йога свободни фитнес зала фитнес спорт жилетка без ръкави Потник за бягане, тренировка

Лето Секси Жени Резервоарот на Врвот Сува Брзо Јога Кошули Лабава Салата Фитнес Спорт Ракави Вест Singlet за Водење на ОбукаСпецифики : Материјал : Памук + Полиестер + SpandexБои : Виолетова / Розова / Црна / Бела / Црвена РозаСпорт : Велосипедизам / Работи / Џогирање / Фитнес / Тренингот / ЈогаДимензии : Биста Должина ПолитеS 7882cm / 30.70"32.28" 60cm / 23.62" 90cm / 35.43"М 8387cm / 32.67"34.25" 62cm / 24.40" 94cm / 37.00"L 8892cm / 34.64"36.22" 64cm / 25.19" 98cm / 38.58"Не Поместена Градник Големина : Должина : 28cm / 11.02" Биста : 6488cm / 25.2"34.65"Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Вест ( Само Вклучени во Вест , Не се Вклучуваат На Спортски Градник )

BGN 6.00 7.25
3XL LOVE SPARK Blue Sea Princess момичета, спортни панталони за йога жени спорт бягане танцови гамаши Pantalones Mujer
 • Ново
Оценка на продукта:

3XL LOVE SPARK Blue Sea Princess момичета, спортни панталони за йога жени спорт бягане танцови гамаши Pantalones Mujer

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа!ЉУБОВ ИСКРА Нови Пристигнување Синото Море Принцезата Девојки Спортски Панталони Жени' Спорт Трчање, Џогирање Танц Leggings Pantalones MujerПредмет : Спорт Јога Панталони Пол : жените Големина : S,M,L, XL XXL 3 XLКлучни Зборови : флеш сушење, дише, пот апсорпција, хипукинување на Моделот : Дигитални Печатени Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 25 дена...

BGN 19.00 21.60
Сгъваем естествен каучук килимче за йога екологичен нескользящий гореща йога, най-килимче за йога за гореща йога, фитнес-фитнес зала мат elephent
 • Ново
Оценка на продукта:

Сгъваем естествен каучук килимче за йога екологичен нескользящий гореща йога, най-килимче за йога за гореща йога, фитнес-фитнес зала мат elephent

Напомена : пакет метод на оваа мат е со рака и PP кеса во тетрапак.Не се носат во торба.краток воведЈога мат е дизајниран да им даде целосна разгледување на карактеристиките на пот кога лицето е во движење.Оваа јога мат се користи во тело да се исуши употреба може да биде малку лизгање, но дизајнери се земе во предвид пред вежбање на јога вежби.По загревање на телото малку постепено потење во тело, за ефикасно да се избегне движењето предизвикани од движењето на телото кога се вообичаените потење.Повеќе на повеќе лизгава пот само може да биде умен решение за овој проблем, додека традиционална јога материјал во пот кога нема таков ефект, тоа е лесно да се менува, и движењето на потење по темелно решавање на овој проблем.На дното на дизајнот на (не се лизга текстура, материјал за природна гума професионални јога мат, мора да изберете природни гума материјал, нетоксични, не се лизгаКупи читањеВо врска со не се лизгаПроизводи припаѓаат на висока температура јога, е голем број на јога ентузијасти потење, дизајн, повеќе повеќе лизгава.Рацете и нозете, како и телото не се пот јога ентузијасти, ве молиме да се биде внимателен да се купи, ако ја купите, се препорачува во користењето на мала количина на вода на мат пред прскање (само малку од малку вода ќе биде доволно)Чистење методИнструкции за перење : машина перат...

BGN 48.00 96.26
EVA Yoga Block Set Fitness Belt Set for Exercise Тренировка Фитнес Training Block Brick Stretching Belt Pilates BrickYoga Bolster
 • Ново
Оценка на продукта:

EVA Yoga Block Set Fitness Belt Set for Exercise Тренировка Фитнес Training Block Brick Stretching Belt Pilates BrickYoga Bolster

ЕВА Јога Блок Поставите Фитнес Ремен Сет за Вежбање Тренингот Фитнес Тренинг Блок Тула се Протега Појас Пилатес Brick Yoga да се Зајакнат 9" x 6" x 3" Студио стандард висока густина пена јога блок Засечениот рабовите дополнителна удобност, особено кога се користи за поддршка на задниот Блокови ви даде стабилност и рамнотежа да ви помогне со усогласување, како и продолжен дофат за да се заврши позиции претходно надвор од вашата флексибилност Совршен за студио или домашна употреба, мала тежина и лесно да се носат Pakage вклучува јога рака појас и еден пар на јога чорапи како бонус подароци Најдобро јога блок во собата и јога се зајакнат за јогиите!1...

BGN 22.00 27.20
Фитнес масаж лакрос топката TPE твърд Крак да се отпуснете за облекчаване на умора фитнес тренировка аналгезия престилка хокей на топката
 • Ново
Оценка на продукта:

Фитнес масаж лакрос топката TPE твърд Крак да се отпуснете за облекчаване на умора фитнес тренировка аналгезия престилка хокей на топката

Спецификација : Боја : Сина / Зелена / Розова / Виолетова / Портокал (изборен)Материјал : ГумаУпотреба : јога, фитнес, нога масажа топкаПоле на примена : универзалнаПроизвод големина : дијаметар од 6cmКарактеристики : 1.Идеален за масажа на терапија, како што помага во олеснување на болки во мускулите и ефикасно ја ублажува болка и вкочанетост во нозете, рамената, вратот, нозете, грбот, колковите и glutes.2.Го подобрува перформансите со масажа од активирањето поени и мускулни јазли за да се помогне во подобрување на движење ефикасност и да се зголеми циркулацијата и флексибилност.3.Направени од високо квалитетен, нетоксични материјали кои се издржливи и цврсти доволно да ви помогне да се ослободи од болката во мускулите и напнатост, па можете да ги намали шансите за повреди во секој тренингот.Пакување Листа : 1 x Јога Нога Масажа Топка

BGN 6.00 6.91
Йога Панталони Дамски Макси Цветни Зреещи Танц, Йога, Тайчи По Цялата Дължина На Панталони Гладки, Без Свиване Антистатични Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Панталони Дамски Макси Цветни Зреещи Танц, Йога, Тайчи По Цялата Дължина На Панталони Гладки, Без Свиване Антистатични Панталони

Јога Панталони Жените Плус Големина Шарени Bloomers Танц Јога Tai Chi Целосна Должина Панталони Мазна Не Се Намали Antistatic ПанталониДетали и Опис Содржина : Жена Јога Панталони Материјал : Модални Боја : 15 бои, Големина : S,M,L,XL,XXL Панталони Стил : Bloomers Функција : Мазна,Не се намалила,Antistatic Погоден : Танц,Јога,Таи ЧиГолемина ИнформацииВе молиме овозможи 12cm разликата се должи на рачно мерење, ви благодариме!Производот се покаже :

BGN 17.00 17.44
Дамски Тениски Суха Бърз Йога Ризи Свободни Фитнес Зала Фитнес Спорт Жилетка Без Ръкави Потник Бягане Обучение Върховете
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Тениски Суха Бърз Йога Ризи Свободни Фитнес Зала Фитнес Спорт Жилетка Без Ръкави Потник Бягане Обучение Върховете

Жените Резервоарот На Врвот Сува Брзо Јога Кошули Лабава Салата Фитнес Спорт Ракави Вест Singlet Работи Обука БлузиСпецифики : Материјал : Памук + Полиестер + SpandexБои : Виолетова / Розова / Црна / Бела / Црвена РозаСпорт : Велосипедизам / Работи / Џогирање / Фитнес / Тренингот / ЈогаДимензии : Биста Должина ПолитеS 7882cm / 30.70"32.28" 60cm / 23.62" 90cm / 35.43"М 8387cm / 32.67"34.25" 62cm / 24.40" 94cm / 37.00"L 8892cm / 34.64"36.22" 64cm / 25.19" 98cm / 38.58"Не Поместена Градник Големина : Должина : 28cm / 11.02" Биста : 6488cm / 25.2"34.65"Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Вест ( Само Вклучени во Вест , Не се Вклучуваат На Спортски Градник )'Драги Ценети Купувачи, Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи...

BGN 6.00 8.08