• Ново
Йога панталони йога, спортни панталони, спортни гамаши, йога, спортни компресия чорапогащник женски бягащи гамаши mujer deportivas

Йога панталони йога, спортни панталони, спортни гамаши, йога, спортни компресия чорапогащник женски бягащи гамаши mujer deportivas

Buyers rating:
-4 % BGN 29.00
BGN 30.08

Брой продукти


Други функции

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Спортен Тип:
йога
Пол:
Жени
Материал:
Ликра+Полиестер, Ликра,Ликра,Полиестер
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Тъкани:
Сукно
Номер На Модела:
SKDK010
търговска марка:
Joslin Катрина
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан

Най-добри сделки

Дамски Тениски Суха Бърз Йога Ризи Свободни Фитнес Зала Фитнес Спорт Жилетка Без Ръкави Потник Бягане Обучение Върховете
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски Тениски Суха Бърз Йога Ризи Свободни Фитнес Зала Фитнес Спорт Жилетка Без Ръкави Потник Бягане Обучение Върховете

Жените Резервоарот На Врвот Сува Брзо Јога Кошули Лабава Салата Фитнес Спорт Ракави Вест Singlet Работи Обука БлузиСпецифики : Материјал : Памук + Полиестер + SpandexБои : Виолетова / Розова / Црна / Бела / Црвена РозаСпорт : Велосипедизам / Работи / Џогирање / Фитнес / Тренингот / ЈогаДимензии : Биста Должина ПолитеS 7882cm / 30.70"32.28" 60cm / 23.62" 90cm / 35.43"М 8387cm / 32.67"34.25" 62cm / 24.40" 94cm / 37.00"L 8892cm / 34.64"36.22" 64cm / 25.19" 98cm / 38.58"Не Поместена Градник Големина : Должина : 28cm / 11.02" Биста : 6488cm / 25.2"34.65"Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Вест ( Само Вклучени во Вест , Не се Вклучуваат На Спортски Градник )'Драги Ценети Купувачи, Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи...

BGN 6.00 8.08
33 см PVC баланс йога топки за масаж мат стабилност колела баланс диск Масажна възглавница мат топката фитнес упражнения тренировъчен топката
 • Ново
Оценка на продукта:

33 см PVC баланс йога топки за масаж мат стабилност колела баланс диск Масажна възглавница мат топката фитнес упражнения тренировъчен топката

Опис на производот : [производ број] : ML5006[боја] : ( сина , Виолетова , црвено[материјал] : ПВЦ[име на производ] : биланс на јога мат гумени масажа подлога[спецификација за производ] : дијаметар 33 CM[производ тежина] : 900 GБиланс на обука, lumbar масажа на терапија, нога масажа, да се зголеми заедничката стабилност, меки се чувствуваат, compressive strength, имајќи 360 килограми...

BGN 12.00 15.36
Йога Панталони Дамски Макси Цветни Зреещи Танц, Йога, Тайчи По Цялата Дължина На Панталони Гладки, Без Свиване Антистатични Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Панталони Дамски Макси Цветни Зреещи Танц, Йога, Тайчи По Цялата Дължина На Панталони Гладки, Без Свиване Антистатични Панталони

Јога Панталони Жените Плус Големина Шарени Bloomers Танц Јога Tai Chi Целосна Должина Панталони Мазна Не Се Намали Antistatic ПанталониДетали и Опис Содржина : Жена Јога Панталони Материјал : Модални Боја : 15 бои, Големина : S,M,L,XL,XXL Панталони Стил : Bloomers Функција : Мазна,Не се намалила,Antistatic Погоден : Танц,Јога,Таи ЧиГолемина ИнформацииВе молиме овозможи 12cm разликата се должи на рачно мерење, ви благодариме!Производот се покаже :

BGN 17.00 17.44
Йога дамски превръзки унисекс спортна лента за коса еластична, устойчива на плъзгане Sweatband фитнес, йога, фитнес зала бягане под наем лента за глава
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога дамски превръзки унисекс спортна лента за коса еластична, устойчива на плъзгане Sweatband фитнес, йога, фитнес зала бягане под наем лента за глава

За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

BGN 4.00 4.82
Сгъваем естествен каучук килимче за йога екологичен нескользящий гореща йога, най-килимче за йога за гореща йога, фитнес-фитнес зала мат elephent
 • Ново
Оценка на продукта:

Сгъваем естествен каучук килимче за йога екологичен нескользящий гореща йога, най-килимче за йога за гореща йога, фитнес-фитнес зала мат elephent

Напомена : пакет метод на оваа мат е со рака и PP кеса во тетрапак.Не се носат во торба.краток воведЈога мат е дизајниран да им даде целосна разгледување на карактеристиките на пот кога лицето е во движење.Оваа јога мат се користи во тело да се исуши употреба може да биде малку лизгање, но дизајнери се земе во предвид пред вежбање на јога вежби.По загревање на телото малку постепено потење во тело, за ефикасно да се избегне движењето предизвикани од движењето на телото кога се вообичаените потење.Повеќе на повеќе лизгава пот само може да биде умен решение за овој проблем, додека традиционална јога материјал во пот кога нема таков ефект, тоа е лесно да се менува, и движењето на потење по темелно решавање на овој проблем.На дното на дизајнот на (не се лизга текстура, материјал за природна гума професионални јога мат, мора да изберете природни гума материјал, нетоксични, не се лизгаКупи читањеВо врска со не се лизгаПроизводи припаѓаат на висока температура јога, е голем број на јога ентузијасти потење, дизајн, повеќе повеќе лизгава.Рацете и нозете, како и телото не се пот јога ентузијасти, ве молиме да се биде внимателен да се купи, ако ја купите, се препорачува во користењето на мала количина на вода на мат пред прскање (само малку од малку вода ќе биде доволно)Чистење методИнструкции за перење : машина перат...

BGN 48.00 96.26
Йога Панталони Марка Секс Висока Талия Опъната Нови Спортни Панталони, Спортни Облекла Ликра Бягащи Чорапогащи, Дамски Спортни Гамаши Фитнес
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Панталони Марка Секс Висока Талия Опъната Нови Спортни Панталони, Спортни Облекла Ликра Бягащи Чорапогащи, Дамски Спортни Гамаши Фитнес

5832017 Сосема Нов Секс Висока Половината Се Протегала Спортски Панталони Салата Облека Spandex Работи Хулахопки Жените Спортски Leggings Фитнес Јога Панталони

BGN 25.00 36.29
Армейски зелен тренировочная облекло за жени, йога комплект фитнес дишащ еластичен сутиен и панталони, гамаши спортен костюм тренировка фитнес облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

Армейски зелен тренировочная облекло за жени, йога комплект фитнес дишащ еластичен сутиен и панталони, гамаши спортен костюм тренировка фитнес облекло

Големина Биста Градник Врвот Должина Половината Хип Панталони Должина S 7288 30 6270 7692 86 М 7692 31 6674 8096 88 L 8096 32 7078 84100 90 Единица : cm1inch=2.54 смУслови за користење : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

BGN 24.00 33.76
Monster 2018 Yoga Pants-Black Sport Leggings High Waist Push Up Секси Gym Running Workout Sport Fitness Leggings За Жени
 • Ново
Оценка на продукта:

Monster 2018 Yoga Pants-Black Sport Leggings High Waist Push Up Секси Gym Running Workout Sport Fitness Leggings За Жени

Оваа панталони и Многу е Добро да се Водат, фотографиите се вистински,панталони е 100% истото да фотографииHight квалитетГолемина Информации Големина За Губење на Должина Половината Хип Бедрото Теле Дебелина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S / M 40kg55kg 82 32.3 58 22.9 70 27.6 L / XL 55kg65kg 85 33.5 62 24.4 74 29.2 Прирачник за мерење ќе бидат различни за 13 см (0.41.2 инчен).

BGN 21.00 38.83
EVA Yoga Block Set Fitness Belt Set for Exercise Тренировка Фитнес Training Block Brick Stretching Belt Pilates BrickYoga Bolster
 • Ново
Оценка на продукта:

EVA Yoga Block Set Fitness Belt Set for Exercise Тренировка Фитнес Training Block Brick Stretching Belt Pilates BrickYoga Bolster

ЕВА Јога Блок Поставите Фитнес Ремен Сет за Вежбање Тренингот Фитнес Тренинг Блок Тула се Протега Појас Пилатес Brick Yoga да се Зајакнат 9" x 6" x 3" Студио стандард висока густина пена јога блок Засечениот рабовите дополнителна удобност, особено кога се користи за поддршка на задниот Блокови ви даде стабилност и рамнотежа да ви помогне со усогласување, како и продолжен дофат за да се заврши позиции претходно надвор од вашата флексибилност Совршен за студио или домашна употреба, мала тежина и лесно да се носат Pakage вклучува јога рака појас и еден пар на јога чорапи како бонус подароци Најдобро јога блок во собата и јога се зајакнат за јогиите!1...

BGN 22.00 27.20
Фитнес масаж лакрос топката TPE твърд Крак да се отпуснете за облекчаване на умора фитнес тренировка аналгезия престилка хокей на топката
 • Ново
Оценка на продукта:

Фитнес масаж лакрос топката TPE твърд Крак да се отпуснете за облекчаване на умора фитнес тренировка аналгезия престилка хокей на топката

Спецификација : Боја : Сина / Зелена / Розова / Виолетова / Портокал (изборен)Материјал : ГумаУпотреба : јога, фитнес, нога масажа топкаПоле на примена : универзалнаПроизвод големина : дијаметар од 6cmКарактеристики : 1.Идеален за масажа на терапија, како што помага во олеснување на болки во мускулите и ефикасно ја ублажува болка и вкочанетост во нозете, рамената, вратот, нозете, грбот, колковите и glutes.2.Го подобрува перформансите со масажа од активирањето поени и мускулни јазли за да се помогне во подобрување на движење ефикасност и да се зголеми циркулацијата и флексибилност.3.Направени од високо квалитетен, нетоксични материјали кои се издржливи и цврсти доволно да ви помогне да се ослободи од болката во мускулите и напнатост, па можете да ги намали шансите за повреди во секој тренингот.Пакување Листа : 1 x Јога Нога Масажа Топка

BGN 6.00 6.91
7 м дължина-2,8 м, широчина въздушен хамак за йога Микроэластичность Антигравитационная Височина въздушен хамак павилион за йога домашен хамак за йога
 • Ново
Оценка на продукта:

7 м дължина-2,8 м, широчина въздушен хамак за йога Микроэластичность Антигравитационная Височина въздушен хамак павилион за йога домашен хамак за йога

Професионални јога еластична hammock ширина 2.8 m, hammock враќа добро, не бледнее, не се десвила, кожаfriendly природни1 целосен сет вклучуваат : Еластична hammock 1 парче +фиксна плоча 2 парчиња+daisy јаже 4 парчиња +carabiner 2 парчињаНа hammock должина е 7m,ширината е 2,8 mDaisy јаже големина : 1100mm (должина) x18mm (ширина) Висок квалитет carabiner Големина : 110mm (должина) x58mm (ширина) Фиксна диск големина : дијаметар 120mm Дебели челик : 3мм Засилен храбар : 11mm, Проширување завртка понесе : 12mm Висина : 60mmHammock должина изборAnswer : ___________________________ Note : клубови / семејства под 2метри, не се препорачуваИнсталација на антенски јогаопрема, погодни за 4.2 мкат висинаТреба daisy јаже проширување.Висина опции : 4 метри hammock : погоден за2.22.4 m кат висина5 метри hammock : погоден за2.5 3.2 m кат висина6 метри hammock : погоден за3.3 3.5 m кат висина7 метри hammock : погоден за3.6 4.2 mfloor висина

BGN 104.00
Wuhemai 10 метра йога хамак люлка плат въздушна тяга полет Антигравитационная дължина настройка на йога зона на зала за йога
 • Ново
Оценка на продукта:

Wuhemai 10 метра йога хамак люлка плат въздушна тяга полет Антигравитационная дължина настройка на йога зона на зала за йога

wuhemai Прилагодени должина Јога hammock замав ткаенина Антенски ВлечењеЛет Антигравитацијата Должина прилагодување јога појас на јога салаЗабелешка : цената е само за 10 метри ткаенина , не содржат било кој додаток Димензии : Должина од 10 метри x ширина 2.8 метри Што е Антенски Јога? Антенски (Летање) Јога е единствена пракса инспириран од студијата на движење...

BGN 102.00 192.00
CKAHSBI 2018 нови дамски спортни панталони за йога, джогинг принт Везни фитнес зала, джогинг упражнения черно фитнес панталони, спортно облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

CKAHSBI 2018 нови дамски спортни панталони за йога, джогинг принт Везни фитнес зала, джогинг упражнения черно фитнес панталони, спортно облекло

Напомена : 1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Вага во печатење дизајн на модата и личностТридимензионални сечење процес покаже шармОдберете висок квалитет, брзаза сушење ткаенини мека и удобнаГолемина (cm) Половината Хип Должина Предлог Висина Предлог Тежина S 60 78 87 150160 4555 kg M 64 81 90 160165 5560 kg L 67 83 92 165168 6065 kg XL 70 85 94 168175 6575 kgАко имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.Големина На & Гаранција За КвалитетСекој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.Пет Ѕвездички Повратни Информации БарањеСекој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоаи оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .Превозот? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.? Ние Брод на Светот,? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Плаќање? Ние прифаќаме alipay тука.? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 23.71
Йога Кожени Панталони С Меки Гамаши От Микрофибър Йога Висока Талия Жени Фитнес Зала Гамаши Фитнес С Къс Плюшем
 • Ново
Оценка на продукта:

Йога Кожени Панталони С Меки Гамаши От Микрофибър Йога Висока Талия Жени Фитнес Зала Гамаши Фитнес С Къс Плюшем

Јога Кожени Панталони Мека Микрофибер Leggings Јога Висока Половината Жени Салата Leggings Фитнес Со Краток КадифенФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСостојба : Gaoru јасБоја : ЦрнаMatetial : Microf iberДебелина : М oderateМекост : М oderateПакетот вклучува : 1 x ПанталониГолемина на : Производот Се ПокажеКупувачот Известување Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други конкретно барање...

BGN 29.00 41.60
В новия брой на акварел стил йога мат кърпа Спорт фитнес фитнес упражнения пилатес тренировка преносим тренировъчен калъф меко одеяло, кърпа
 • Ново
Оценка на продукта:

В новия брой на акварел стил йога мат кърпа Спорт фитнес фитнес упражнения пилатес тренировка преносим тренировъчен калъф меко одеяло, кърпа

Информација за производот : Материјал : 80% полиестер, 20 најлонГолемина на : (долго) 183 CM+ (ширина) 63 CMТежина : 350gФункција : Не се лизга, пот апсорпција, антибактериски1.Мал плоштад антипропадна, зголемување на триење, убава2.Висок квалитет, таписерии изработка, издржлив и не деформација.Јога мат крпа може да се користи и како портабл Јога Мат : 1.поради неговата мала тежина, лесно да се игра, отворено јога, Планински Јога, крајбрежен јога.2.Јога и други обичните PVC јога мат, ако не и многу удобен, може да се земе горната крпа, плочки на терен или пасишта, плажа, на дрво честички надолу плочка, во која ќе може лесно да го направите јога.3...

BGN 26.00 40.54
Pureyiyi 2017 Нови Гамаши Жени Висока Талия Еластичен Фитнес Капри Панталони За Жени, Спортни Участък Мозайка Йога Панталони Бягане Чорапогащи
 • Ново
Оценка на продукта:

Pureyiyi 2017 Нови Гамаши Жени Висока Талия Еластичен Фитнес Капри Панталони За Жени, Спортни Участък Мозайка Йога Панталони Бягане Чорапогащи

Puraeyiyi 2017 Нови Leggings Жени Висока Половината Еластична Фитнес Capri Панталони Жените Спортски Водат Комбинација Јога Панталони печати шемаГолемина На ТабелаПанталони ДолжинаПоловинатаМанжетнатаРеферентна висинаРеференца тежинаинчcmинчcmинчcmcmkgS24.06112.6323.9101551604045М24.86313.4344.3111601654550L25.66514.2364.7121651705055XL26.46715.0385.11317017555601...

BGN 19.00 30.21
Гореща Нова Чиста Прежди За Шиене Лилаво Цвете Общата Дължина На Йога Гамаши Спортни Панталони Разтеглив Дишащи Черни Сплайсированные Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща Нова Чиста Прежди За Шиене Лилаво Цвете Общата Дължина На Йога Гамаши Спортни Панталони Разтеглив Дишащи Черни Сплайсированные Панталони

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа! Нови Пристигнување Јога ПанталониТопла продажба ПанталониЖешка Нов Нето Предиво Крои Виолетови Цвеќиња Девојки Есен Пролет Спортски Панталони Еластична Дише Црни Панталони SplicedПредмет : Спорт Јога Панталони Пол : жените Големина : S,M,L, XL XXL 3 XLКлучни Зборови : флеш сушење, дише, пот апсорпција, хипукинување на Моделот : Дигитални Печатени Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 25 дена...

BGN 22.00 25.58
Печатни панталони за йога жени висока талия участък плат спортни тесни гамаши фитнес тренировка фитнес бягане чорапогащи, Дамски спортни дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

Печатни панталони за йога жени висока талия участък плат спортни тесни гамаши фитнес тренировка фитнес бягане чорапогащи, Дамски спортни дрехи

За нас : Имаме 1 фабрики и еден тргување компанија ,со повеќе од 300 работници ,еден професионален дизајнер на тимот,еден КК тим,без Оглед на пад брод или промет на големо со цел и двете се предвидени.Поддршка OEM / ODM.Ние и ветуваме да ја испорача стоката во рок од 3 дена и да ги преземат најбрз пат да го предаде на производи за вас.Професионални услуги на клиентите тим,Висок квалитет на производите, професионални услуги, најдобра цена, кои го прават вашиот шопинг вредност за пари.Ве молиме контактирајте со нас слободно.Детали За Производот Материјал : 88%Најлон 12%SpandexКарактеристики : 1...

BGN 26.00 43.04