• Ново
Жените Зимно Палто 2018 Нов Ултра Лек 90% Бял Утиный Пух Яке Тънък Женски Зимен Пуховик Преносим Ветрозащитный Надолу Палто

Жените Зимно Палто 2018 Нов Ултра Лек 90% Бял Утиный Пух Яке Тънък Женски Зимен Пуховик Преносим Ветрозащитный Надолу Палто

Buyers rating:
-31 % BGN 31.00
BGN 45.22

Брой продукти


Ова е Азија големина, генерално два метри помала од НАС/Европски големината Ако не сте сигурни, ве молиме обидете се да се избере голема големина Или да контактирате со услуга за
Превозот :
Ние ќе брод на производите во 1-8 дена.
1. Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Која може да се 15-60 работни дена.
Бидете сигурни дека вашата адреса за е потврдено и да чекаат за тоа трпеливо.
2. Ако ви треба побрзо international express, Ако сте подготвени да ги додадете на превозот надомест,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во прв пат и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.
Следново е предвидено за вашиот референца.
Гаранција и Гаранција :
Жал ни е што го објектот е дефектен, и ние активно ќе се справи со ваквите инциденти.
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2. ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни преку е-маил, така што би можеле да ги достават до нашиот Технички Директор, откако таа се провери и да се договорат, ние ќе ја додадете на вестите на вашата следна цел за слободни.
3. ако ние не би можеле да Идентификација. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. Но, со цел да се надомест за загуба на клиенти, преку нашата проценка, ние ќе им даде на вашиот некои повеќе попусти на следниот редослед.
Пакување :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.

Други функции

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Попълване на:
Полиэфирное влакна
Тип:
Редовен
Затворен:
ДА
Номер На Модела:
Y0594
Тегло:
0.35
Стил:
Офис Дама
Тип Тъкани:
Сукно
Дължината На Дрехата:
Редовен
Дебелина на:
Стандарт
Украса:
Джобове
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Светкавица
търговска марка:
Zvetanka

Най-добри сделки

Най-продавани blue Lady Сатен, полиестер палто Мандарина яка бутон яке бродирани цветя на горно облекло костюм размер S до XXXL
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продавани blue Lady Сатен, полиестер палто Мандарина яка бутон яке бродирани цветя на горно облекло костюм размер S до XXXL

Материјали : Свила Сатен Големина : S M L XL XXL 3 XL 2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов

BGN 42.00 72.00
S-3XL diamond Изкуствена Fox Fur coat Women Warm Winter fox Fur Fashion Luxury Fur stiching дълго яке Gilet Female wj1452
 • Ново
Оценка на продукта:

S-3XL diamond Изкуствена Fox Fur coat Women Warm Winter fox Fur Fashion Luxury Fur stiching дълго яке Gilet Female wj1452

ГОЛЕМИНА Должина Рамо Ракав Биста cm cm cm cm С 76 / 55 86 М 77 / 56 90 L 78 / 57 94 XL 79 / 58 98 2 XL 80 / 59 102 3 XL 81 / 60 106 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."Белешкиова е во одличен квалитет .ние може да го испратам до тебе за слободнинекои conuntry може да се испрати од EPACKETоколу 1520 дена може да ге вас .S3 XL толку многу големини можат да бидат избрани .

BGN 80.00 102.26
Cockscomb 2017 Новата Колекция Дамски Зимни Паркове Жена, Голяма Яка От Изкуствена Кожа Топло Удебеляване На Памучни Ватное Палто На Горно Облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

Cockscomb 2017 Новата Колекция Дамски Зимни Паркове Жена, Голяма Яка От Изкуствена Кожа Топло Удебеляване На Памучни Ватное Палто На Горно Облекло

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате...

BGN 123.87
Принцеса сладка Лолита палто Доли Делли прилеп дава на късо палто Доли-0008-1
 • Ново
Оценка на продукта:

Принцеса сладка Лолита палто Доли Делли прилеп дава на късо палто Доли-0008-1

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

BGN 90.00 100.50
Принцеса сладка Лолита палто Доли Делли Lotus leaf фенер ръкави зимно палто Доли-0012-4
 • Ново
Оценка на продукта:

Принцеса сладка Лолита палто Доли Делли Lotus leaf фенер ръкави зимно палто Доли-0012-4

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

BGN 151.00 167.86
GACVGA 2018 Women Basic Coat Denim Jacket Women Plus Size Jeans Яке For Women Bomber Jacket Women oversize Denim Coat
 • Ново
Оценка на продукта:

GACVGA 2018 Women Basic Coat Denim Jacket Women Plus Size Jeans Яке For Women Bomber Jacket Women oversize Denim Coat

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Големината може да се 13cm се разликува поради прирачник за мерење 2 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

BGN 28.00 46.66
голям размер L-6XL черно кожено яке палто 2017 Жени пролетта е къса мотоциклетни къси кожени якета, палта jaqueta de couro feminina
 • Ново
Оценка на продукта:

голям размер L-6XL черно кожено яке палто 2017 Жени пролетта е къса мотоциклетни къси кожени якета, палта jaqueta de couro feminina

Answer : ___________________________ Note : (1) следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации !(2) Големина за рачно мерење, различни мерни методи, може да произведе 12 см грешка, Азија големина помала од Европа и сад големина во исто време, купувачот, ве молиме изберете за да одговараат на нивните сопствени големина, ако не се сигурни треба да големината, ве молиме контактирајте со продавачот, јас ќе ви помогне, ако изберете погрешен големина, купувачот сноси товар и назад .(3) Фото слики за различни екран резолуција и пиксел е различен, таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере, ви благодариме ! (4) Ако Имате Било Какви Прашања За Големината На Табелата, Ве Молиме Не Двоумете Се Да Не Контактирате ! Дозволете Ми Да Ви Помогне Да Го Изберат Правото !

BGN 66.00 79.98
Камуфлаж отложной яка мъжко яке 2017 Есен тънък стил мулти камуфлаж мъжки якета 8 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Камуфлаж отложной яка мъжко яке 2017 Есен тънък стил мулти камуфлаж мъжки якета 8 цвята

Топло совети : Со оглед на превозот надомест е зголемен за неколку пати ,но ние никогаш не се ажурираат цените за стари предмети,ние ќе ги ажурира постепено.Се надевам дека ќе се разбере

BGN 66.00 110.08
BOU 2018 dance and chorus club мъжка жилетка с пайети червено жълто синьо жилетка певец культивируй своя морал
 • Ново
Оценка на продукта:

BOU 2018 dance and chorus club мъжка жилетка с пайети червено жълто синьо жилетка певец культивируй своя морал

Големина Должина Биста Corsage трубаS 57 86 Градите во бројM 61 94 Corsage Големи L 61 102 Corsage Плус XLXL 62 108 Corsage Кралот XXL 63 120 Целиот сет вклучува : ma3 jia3, corsage, посебно внимание на lapel без corsage За сечење технологија и мерната техника е различна, може да биде 2 см грешка, димензии се за повикување само, во вид преовладува.Answer : ___________________________ Note : единица (cm) големина должина На градите corsage труба s 57 86 На corsage тип на медиум M 61 94 На corsage тип големина L 61 102 corsage зголемување на бројот XL 62 108 НА corsage преголеми XXL 63 120 Целиот сет вклучува : ma3 jia3, обрнете посебно внимание на lapel без corsage За сечење технологија и мерната техника е различна, може да биде 2 см грешка, димензии се за повикување само, во вид преовладува.Answer : ___________________________ Note : единица (cm) големина должина На градите Lapel среден с 59 98 Lapel со големи M 61 100 Lapel модел крупните l 62 104 За секоја личност носи навики, различни големина местењето резултати се за повикување само, ако имате прашања, ве молиме контактирајте го сервисот за Обидете се на луѓето Висина / тежина Рамо ширина, обемот на градите, се Обиде на големината Обиде на чувство Xiao Lin 170 / 130 40 / 85 М а corsage во објектот, Само право, се вклопуваат, Мали peng 172 / 130 42 / 94 Corsage со големи димензии L Многу се вклопуваат Lao ву 170 / 110 41 / 80 М а corsage во објектот, Само, многу се посветам на еден морал

BGN 14.37
Плътен цвят жилетка с дълги ръкави шифоновая риза лято елегантен тренч дамско палто
 • Ново
Оценка на продукта:

Плътен цвят жилетка с дълги ръкави шифоновая риза лято елегантен тренч дамско палто

Полна боја со долги ракави јакна chiffon кошула јакна Лето Домот Ровот Жените ГрбТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо, (кога вашата нарачка износ се Исполнат Нашите Барања)ние ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и ќе не оставите информации за нас, ако би сакал да.Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

BGN 31.00 32.40
2018 г. Китай мъжки стил кимоно, яке мъжки пролетен жилетка палто хип-хоп, пънк градинска Рушвет скейтборд Кепър памучни кимона 012601
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 г. Китай мъжки стил кимоно, яке мъжки пролетен жилетка палто хип-хоп, пънк градинска Рушвет скейтборд Кепър памучни кимона 012601

Кина стил mens кимоно јакна машки пролет јакна грб хип хоп панк streetwear грабеж скејтборд Twill Памук Кимоно 030211

BGN 34.69
2017 Есен Зима дамски памучни къси якета ежедневни плюс размер с дълъг ръкав свободни памучни Дамски палта основни цветни палта QH0271
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Есен Зима дамски памучни къси якета ежедневни плюс размер с дълъг ръкав свободни памучни Дамски палта основни цветни палта QH0271

2017 Есен Зима Жените памук кратки Јакни Секојдневен Плус Големина Долг Ракав лабава памук грб Жените Основните Флорални Палта QH0271Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани ПамукПоместена Вест YP0030Големина(cm) Биста Должина Рамо sleerel XL 100 66 40 56 2 XL 105 66 41 57 3 XL 110 66 42 58 4 XL 115 67 43 59 5 XL 120 67 44 59 ве Молиме Имајте на ум 1...

BGN 40.00 77.84
Кръпка дизайн реален миеща мечка кожа яка кожа жилетка зимата козината вътре жилетка чист памук връхни дрехи, палто без ръкави
 • Ново
Оценка на продукта:

Кръпка дизайн реален миеща мечка кожа яка кожа жилетка зимата козината вътре жилетка чист памук връхни дрехи, палто без ръкави

Печ дизајни вистински raccoon крзно јака крзно вест зимско крзно во внатрешноста waistcoat чист памук outwear ракави грбКраток стил крзно waistcoat кратки детали : Производ Печ дизајни вистински raccoon крзно јака крзно вест зимско крзно во внатрешноста waistcoat чист памук outwear ракави грб Школка Материјал Чист памук Обвивка Материјал Фокс / Бивер Зајакот / rrabbit / синтетичко крзно Дизајн тип Во парк / OEM крзнено палто Боја тип Како слика и да се прилагоди на клиентот како Грб верзија Секојдневен, но со некои повеќе армија елемент крзнено палто за Перење Начини Суваисчистени / Не белење / Отворајќи во сенкаНашата продавница е професионална за производство на висококвалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Тмаица...

BGN 640.00