• Ново
За SKODA Fabia, Octavia, Roomster, Superb 1.9 TDI, 2.0 TDI клапан EGR 038131501AF 038131501AN

За SKODA Fabia, Octavia, Roomster, Superb 1.9 TDI, 2.0 TDI клапан EGR 038131501AF 038131501AN

Buyers rating:
-15 % BGN 38.00
BGN 44.77

Брой продукти


Други функции

Материал:
контрол на материал за изгорелите газове на генератора
търговска марка:
PARTSHUI
Номер На Модела:
038131501AF 038131501AN 038129637D 038131501S
OEM:
MN980325 MN980163 7.24809.16.0 7496D

Най-добри сделки

Нов вакуум активен изпускателния отвор 2 51 мм открит стил на налягане: около 1 бар за FORD MONDEO TDCi TK-CUT51-OP
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов вакуум активен изпускателния отвор 2 51 мм открит стил на налягане: около 1 бар за FORD MONDEO TDCi TK-CUT51-OP

TANSKY НОВА Вакуум Активирана на Издувните гасови Исечок 2" 51 MM Отворен Стил Притисок : за 1 БАР За FORD MONDEO TDCiапарат TKCUT51OPПритисок : за 1 БАРДијаметар на Пеперутка Вентили : 2" / 51mmЗатворете Стил КОЛИЧИНА : 1 PCДел no...

BGN 30.99
Универсален 2,5 инчов 3-инчов електрически бала ауспуси клапан отвор системата ще се рестартира на изпускателния отвор паралелно клапан KYS
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 2,5 инчов 3-инчов електрически бала ауспуси клапан отвор системата ще се рестартира на изпускателния отвор паралелно клапан KYS

Опис На Производот 1 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи 2 Премиум Т304 од не ' Рѓосувачки Челик со MandrelНаведнува 3...

BGN 79.68
Универсален 2 2,5 3 инчов пряк електрически шумозаглушител на изпускателната система силует автомобила безжично дистанционно силует на отработените газове, УЛ.
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 2 2,5 3 инчов пряк електрически шумозаглушител на изпускателната система силует автомобила безжично дистанционно силует на отработените газове, УЛ.

Спецификите и Бенефиции : Pipings Направен од Висок Квалитет на T304 од не ' Рѓосувачки Челик со Компјутеризирана Mandrelсе Наведнува за Сила и ИздржливостВисоки Перформанси Трки Spec...

BGN 70.08
Нов Прием На Универсален Автомобил От Неръждаема Стомана Заден Кръг На Изпускателната Тръба Опашката Гърлото Ауспуси Съвет
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Прием На Универсален Автомобил От Неръждаема Стомана Заден Кръг На Изпускателната Тръба Опашката Гърлото Ауспуси Съвет

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Половина шарени директно модел се Направени од не ' рѓосувачки челик, антикорозивни, отпорност на корозија, трајни Едноставна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување Идеален за авто DIY, совршена замена дизајнот е роман,concision и убава Лесно да се инсталира Забелешка : за Да се спречи повредени ве молиме носете ракавици кога инсталацијата...

BGN 11.00 13.04
ИЗПУСКАТЕЛНИ КОЛЕКТОРИ ЗА CHEVY 2002 CK PICK UP 5.7 SMALL BLOCK CORVETTE И CAMARO SONORA
 • Ново
Оценка на продукта:

ИЗПУСКАТЕЛНИ КОЛЕКТОРИ ЗА CHEVY 2002 CK PICK UP 5.7 SMALL BLOCK CORVETTE И CAMARO SONORA

Во Акции На издувните водот најде на 19671972 Голем Блок Chevy мотори се дизајнирани да се комбинираат на издувните гасови од секој од цилиндрите брзо со цела дека е рентабилно да се произведуваат...

BGN 193.44
JZZ изгори синя кола ауспуха ауспуха на тръбата 63 mm вход 89 мм изход високо качество на заваряване технология за директен период от опашката на ауспуха
 • Ново
Оценка на продукта:

JZZ изгори синя кола ауспуха ауспуха на тръбата 63 mm вход 89 мм изход високо качество на заваряване технология за директен период от опашката на ауспуха

JZZ изгорени сина автомобил издувни совет пригушувач цевка 63mm влезот 89mm штекер висок квалитет на заварување технологија на директно намалување на опашката silencer

BGN 80.00 84.64
ZUCZUG 1.65 42 мм скоба на изпускателната тръба скоба ауспуха на изпускателната тръба скоба connector изпускателната тръба буш дърводелец
 • Ново
Оценка на продукта:

ZUCZUG 1.65 42 мм скоба на изпускателната тръба скоба ауспуха на изпускателната тръба скоба connector изпускателната тръба буш дърводелец

1.65"42mm Менгеме На Издувната Цевка Менгеме на Издувните гасови Пригушувач Цевка Менгеме Издувни Цевки Конектори Ракав Joiner4...

BGN 5.76
T304 полиран съединител тръби бала тръбен накрайник изпускателна система и изпускателни системи 3 V-образна скоба с мъжки и женски фланец от неръждаема стомана в съб?
 • Ново
Оценка на продукта:

T304 полиран съединител тръби бала тръбен накрайник изпускателна система и изпускателни системи 3 V-образна скоба с мъжки и женски фланец от неръждаема стомана в съб?

Пакетот Вклучувајќи СТАВКА ОПИС КОЛИЧИНА 1 3" V БЕНД МЕНГЕМЕ X1 2 ЖЕНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СТРАНАТА X1 3 МАШКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СТРАНАТА X11.Професионален дизајн2.Прецизно изработени3.Висок квалитет на Материјалите4.Детални и посебни предности.Висок квалитет на Завршна обработка.Висок Квалитет, од нерѓосувачки челик• Одлично Затворен во било која состојба• Дизајн За Брзо И Лесно Врски• Безбедни заклучување менгеме•Ја намалува собранието цена, заштедува време и олеснување на пристапот до•Идеални за апликации кои бараат чести пристап за чистење, инспекција или замена на внатрешните компоненти•Помали димензии, тежина заштеди и подобрени изглед•Обезбедува дополнителна сила преку апсорбирање на circumferential оптоварување

BGN 23.98
Универсални турбодвигатели състезателни интеркулер интеркулерът тръба изпускателна модификация на автомобила заваряване CNC неръждаема стомана 3,5 в ивица ръбчет?
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсални турбодвигатели състезателни интеркулер интеркулерът тръба изпускателна модификация на автомобила заваряване CNC неръждаема стомана 3,5 в ивица ръбчет?

Пакетот Вклучувајќи СТАВКА ОПИС КОЛИЧИНА 1 3.5" V БЕНД МЕНГЕМЕ X1 2 ЖЕНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СТРАНАТА X1 3 МАШКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СТРАНАТА X11.Професионален дизајн2.Прецизно изработени3.Висок квалитет на Материјалите4.Детални и посебни предности.Висок квалитет на Завршна обработка.Висок Квалитет, од нерѓосувачки челик• Одлично Затворен во било која состојба• Дизајн За Брзо И Лесно Врски• Безбедни заклучување менгеме•Ја намалува собранието цена, заштедува време и олеснување на пристапот до•Идеални за апликации кои бараат чести пристап за чистење, инспекција или замена на внатрешните компоненти•Помали димензии, тежина заштеди и подобрени изглед•Обезбедува дополнителна сила преку апсорбирање на circumferential оптоварувањеКликнете ајде да се купи и да се Стега вашиот високи перформанси турбо мотор џет цела downpipe пригушувач !!!!!!!

BGN 25.58
2 бр./компл. изпускателна тръба опашката на ауспуха съвети за Mercedes Benz W251 R280 R300 R320 R350 R400 R500 R63
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./компл. изпускателна тръба опашката на ауспуха съвети за Mercedes Benz W251 R280 R300 R320 R350 R400 R500 R63

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 83.36
Универсален 200-елементен машина за висока точност на каталитичен конвертор с метална сърцевина 2,5 CAVT-U1004-200CPSI
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 200-елементен машина за висока точност на каталитичен конвертор с метална сърцевина 2,5 CAVT-U1004-200CPSI

Универзална 200 Мобилен Висок Проток МеталикCore Трка Каталитички Конвертор 2.5"Карактеристики : 1, Телото изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик...

BGN 156.80
За Форд-289-302-351-V8-SMALL-BLOCK-ШУШУ-неръждаема стомана-колектор-стегнато-колектор
 • Ново
Оценка на продукта:

За Форд-289-302-351-V8-SMALL-BLOCK-ШУШУ-неръждаема стомана-колектор-стегнато-колектор

Сите Потребни Хардвер, Завртки, и Заптивка Вклучени.Во парк Ford SB 289 302 351 Виндзор Блок Huggers Нерѓосувачки Челик Издувните HeadersБренд : speedracingturbo Дел Број : 0701807500945 Дел Тип : Headers Насловот Стил : Блок Huggers Насловот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Насловот Крај : Природни ЗаварувањеUp : Нема Основно Цевка со Дијаметар од (во) : 1 5 / 8 во...

BGN 147.20
На изпускателния колектор VW Cast 1.8 T 20V K03 OEM Upgrad колектор 4-2-1
 • Ново
Оценка на продукта:

На изпускателния колектор VW Cast 1.8 T 20V K03 OEM Upgrad колектор 4-2-1

ЕКИПА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТУРБО ИЗДУВНАТА цевка ОЕМ UPGRATES JBS СТИЛ 1.8 Т 20 VT K03Aud* : ТТ (8 N) (99 06), A3 (8 L) (96 03)Бензински : 1.8 20 VT (150), 1.8 20 VT (180)Седиште : Ibiza (6 KF) (99 02), Ibiza (6 L) (02 08), Толедо (1 M) (98 04), Леон (1 M) (99 05)"Шкода" : Octavia (1 U) (96 06)"ФОЛКСВАГЕН" : Златица (Mk2) (98 10), Поло (Mk7) (05 09), Sharan (95+), Голф (Mk4) (98 06), Бора (98 05)JBS има поминато голем дел од времето истражување на најновите висока температура отпорни на екипа челици...

BGN 304.00
Универсален EGR вакуум електромагнитен превключвател клапа е подходяща бала контролния клапан комплект силует за Jeep Wrangler TK-CGQ85DCKG
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален EGR вакуум електромагнитен превключвател клапа е подходяща бала контролния клапан комплект силует за Jeep Wrangler TK-CGQ85DCKG

722 ДОЛАРИ 58 / set парче парче парче ДОЛАРИ 58 / set ДОЛАРИ 10 / set 30 Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY Универзална EGR Вакуум Електромагнетниот Switch Вентил Одговара на Издувните гасови Контрола на Вентил за да го Поставите Исечок За Jeep Wranglerапарат TKCGQ85 DCKGКарактеристики & БенефицииDorman s вакуум префрлување вентил враќа на EVAP систем за правилно функционирање...

BGN 7.95
10 система за заключване на вратите 5 мм, прът клип страна на водача дръжка хонорар за Toyota
 • Ново
Оценка на продукта:

10 система за заключване на вратите 5 мм, прът клип страна на водача дръжка хонорар за Toyota

Примена : Пред Задна Врата Надвор Lock & Рачка (Лево) Притисни Тип Retainer (Директна замена, нема потреба да ги менувате)Димензии : Дијаметар 5mmМатеријал : ПластикаБоја : ЖолтаКоличина Вкупно : 10 компјутериПакет Содржина : 10 x Заклучување на Вратата Род Клип Возачот Страна се Справи со RetainerAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.52
CNSPEED 2 x 8 x 12 от неръждаема стомана изпускателна тръба на автомобила Flex сильфон двойна плитка конектор пулсация на Треска с група MS101188
 • Ново
Оценка на продукта:

CNSPEED 2 x 8 x 12 от неръждаема стомана изпускателна тръба на автомобила Flex сильфон двойна плитка конектор пулсация на Треска с група MS101188

Flex couplers се користи за да се изолира возачот од вибрациите на моторот на вашиот издувните компоненти, и да се спречи пукнатини во вашиот downpipes, мачка грб заглавија и турбо водот...

BGN 9.00 10.40
Черни изпускателни тръби на ауспуха опашката съвет за Porsche Cayenne V8 двигател 11-14 2011 2012 2013 2014 [QP994]
 • Ново
Оценка на продукта:

Черни изпускателни тръби на ауспуха опашката съвет за Porsche Cayenne V8 двигател 11-14 2011 2012 2013 2014 [QP994]

Важна забелешка : Нашата издувните цевки се кратки верзија, може да се користи кога оригиналниотсовети инсталирате интерфејс е во близина на задниот дел на автомобилот.Fitment За porsche Cayenne 20112014 (Само одговара за турбо V8 мотор.)Тоа не одговара за дизел V8 и HEV хибридни електрични V8.Материјал : не ' Рѓосувачки челик + Печење лакБоја : ЦрнаВкупна должина : 37cmВнатрешен дијаметар : 7cmПакет се вклучени : 1 Сет x Издувни Цевки (Лево + Десната страна)Забелешка : Без инсталација настава се вклучени, професионална инсталација е препорачливо.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 305.00 331.18
Неръждаема стомана двоен връх выхлопного шалче хвостовая тръба за BMW F30 320i 316i кола-стайлинг
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана двоен връх выхлопного шалче хвостовая тръба за BMW F30 320i 316i кола-стайлинг

Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувни Пригушувач СоветДиректно одговара за BMW 320i 316iВлезот : 51 ммИзлез : 76 mm *2ширина : 160mmДолжина : 240mm

BGN 79.04