• Ново
Модифицирани Кола За Отработените Газове От Ауспуха На Опашката Тръба От Неръждаема Стомана, Хром За Отработените Газове Отзад На Опашката Ауспуси Съвет Авто Кола

Модифицирани Кола За Отработените Газове От Ауспуха На Опашката Тръба От Неръждаема Стомана, Хром За Отработените Газове Отзад На Опашката Ауспуси Съвет Авто Кола

Buyers rating:
-18 % BGN 15.00
BGN 18.40

Брой продукти


1 X Издувна Цевка
Нам e : Универзален Автомобил издувна цевка
Боја р : Сребро.
Цевка Тип на : слободен издувни
Materi al : Нерѓосувачки челик
Вид : Прав / Криви
Се применуваат : Надворешниот дијаметар помал од 5.8 CM повеќе од 3 CM
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Лесна Инсталација
Изработени од Нерѓосувачки челик има многу силни анти-корозивен,
исто така има добра отпорност на корозија за алкално решение, а повеќето органски и неоргански киселини.
Прилагодливи Стеги Кои Ќе Може Да Се Прилагоди За Да Одговара На Големината На Вашиот Издувни Цевки.
Одговара за сите tailpipe совет со дијаметар помал од 58mm
-
>>>>>> Плаќање
1.Сите цени не вклучуваат обврска или дестинација даноци. Кога ние брод на стоките, ние ќе ги стави помала декларирана вредност за да се избегне даноците, ако постои барање, ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
-
>>>>>> Превозот
1. Цел ќе биде испорачуван нормален или бизнис експрес, некои се со следење на информации,некои не, ве молиме потврдете кои не те сакаат
2. Ако не сте добиле вашите производи или ако било каков проблем доаѓа, ве молиме контактирајте со нас прво.
3. Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, адреса, телефонски број, поштенски код се точни

Други функции

Цвят:
1 X Права Тръба, 1 X Извита Тръба
търговска марка:
БАО ЧИ
Вид На Материала:
неръждаема стомана
Инсталация Позиция:
Задни
Тип:
Импедансный Част Заглушител На Шума
Държава / регион на производството на автомобили:
Китай
Преносимото Номер Детайли:
ауспух на кола
Производствен Номер Детайли:
NO
Друг Номер:
NO
специални характеристики:
Переоборудуйте Ауспуха
Тип:
Направо / Изогнуто
Вид На Материала:
неръждаема стомана
Производствен Номер Детайли:
ауспух на кола
Друг Номер:
Оформление На Автомобила
специални характеристики:
украса на колата

Най-добри сделки

На изпускателния колектор VW Cast 1.8 T 20V K03 OEM Upgrad колектор 4-2-1
 • Ново
Оценка на продукта:

На изпускателния колектор VW Cast 1.8 T 20V K03 OEM Upgrad колектор 4-2-1

ЕКИПА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТУРБО ИЗДУВНАТА цевка ОЕМ UPGRATES JBS СТИЛ 1.8 Т 20 VT K03Aud* : ТТ (8 N) (99 06), A3 (8 L) (96 03)Бензински : 1.8 20 VT (150), 1.8 20 VT (180)Седиште : Ibiza (6 KF) (99 02), Ibiza (6 L) (02 08), Толедо (1 M) (98 04), Леон (1 M) (99 05)"Шкода" : Octavia (1 U) (96 06)"ФОЛКСВАГЕН" : Златица (Mk2) (98 10), Поло (Mk7) (05 09), Sharan (95+), Голф (Mk4) (98 06), Бора (98 05)JBS има поминато голем дел од времето истражување на најновите висока температура отпорни на екипа челици...

BGN 304.00
evil energy 2.25 Inch Remote Control Cut Out Stainless Steel Y Headers Catback Pair Electric Exhaust Cutout Pipe Kit
 • Ново
Оценка на продукта:

evil energy 2.25 Inch Remote Control Cut Out Stainless Steel Y Headers Catback Pair Electric Exhaust Cutout Pipe Kit

2.25 Инчен Далечински Управувач Отсечени од не ' Рѓосувачки Челик Y Заглавија Catback Пар Електрични Издувните Исечок цевка за ПолнењеОва Електрична Издувните Исечок Систем е специјално дизајниран и направен за да се подобри ефикасноста, звук, и моќта на возила со флип на toggle switch...

BGN 149.00 185.87
2 бр./компл. изпускателна тръба опашката на ауспуха съвети за Mercedes Benz W251 R280 R300 R320 R350 R400 R500 R63
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./компл. изпускателна тръба опашката на ауспуха съвети за Mercedes Benz W251 R280 R300 R320 R350 R400 R500 R63

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 83.36
Atreus Car Auto Изпускателни Ауспуси Съвет Тръба От Неръждаема Стомана, Хромирани Елементи Модифицирани Кола Отзад На Опашката Гърлото Подложка Аксесоари Универсален
 • Ново
Оценка на продукта:

Atreus Car Auto Изпускателни Ауспуси Съвет Тръба От Неръждаема Стомана, Хромирани Елементи Модифицирани Кола Отзад На Опашката Гърлото Подложка Аксесоари Универсален

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Направени од Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, антикорозивни, отпорност на корозија, трајни Едноставна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување Идеален за авто DIY, совршена замена Забелешка : за Да се спречи повредени ве молиме носете ракавици кога инсталација за Да се избегне издувни цевки изгори кога автомобилот само престана или започна Пакет, вклучувајќи : 1 x Нерѓосувачки Челик Автомобил Издувна Цевка

BGN 7.00 9.10
evil energy 2.25 Inch Remote System Exhaust Catback Downpipe Cutout E Cut Valve Out Muffler Bypass With Manual Switch
 • Ново
Оценка на продукта:

evil energy 2.25 Inch Remote System Exhaust Catback Downpipe Cutout E Cut Valve Out Muffler Bypass With Manual Switch

2.25" 51mm Систем за Далечински Издувните Catback Downpipe Исечок EНамалување на Вентил Надвор пригушувач заобиколат Со Прирачник прекинувачСпецификација : Вентил Материјал : Алуминиум ЛегураЦевка Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челикСостојба : новаБоја за да изберете : Sliver Како на сликаКоличина : 1 СетГолемина : 2.25 ИнченКарактеристики : 1...

BGN 74.00 87.36
Универсален 2,5 инчов 3-инчов електрически бала ауспуси клапан отвор системата ще се рестартира на изпускателния отвор паралелно клапан KYS
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 2,5 инчов 3-инчов електрически бала ауспуси клапан отвор системата ще се рестартира на изпускателния отвор паралелно клапан KYS

Опис На Производот 1 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи 2 Премиум Т304 од не ' Рѓосувачки Челик со MandrelНаведнува 3...

BGN 79.68
Подходящ за Suzuki SX4 въз основа на 2007-2012 хетчбек първото поколение на колата авто шумозаглушител на изпускателната съвет тръби на изпускателните тръби, челни тръби п?
 • Ново
Оценка на продукта:

Подходящ за Suzuki SX4 въз основа на 2007-2012 хетчбек първото поколение на колата авто шумозаглушител на изпускателната съвет тръби на изпускателните тръби, челни тръби п?

Повеќе ми се tems За Suzuki SX4 (Кликнете на Фотографијата за Избор Y ou N eed )Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Suzuki SX4 20072012 Hatchback Првата ГенерацијаОпис : Состојба : 100% Сосема Нов...

BGN 27.00 31.98
Нов вакуум активен изпускателния отвор 2 51 мм открит стил на налягане: около 1 бар за FORD MONDEO TDCi TK-CUT51-OP
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов вакуум активен изпускателния отвор 2 51 мм открит стил на налягане: около 1 бар за FORD MONDEO TDCi TK-CUT51-OP

TANSKY НОВА Вакуум Активирана на Издувните гасови Исечок 2" 51 MM Отворен Стил Притисок : за 1 БАР За FORD MONDEO TDCiапарат TKCUT51OPПритисок : за 1 БАРДијаметар на Пеперутка Вентили : 2" / 51mmЗатворете Стил КОЛИЧИНА : 1 PCДел no...

BGN 30.99
Изпускателни колектори за Шевролет S10 за GMC Sonoma Blazer 82-04 LS1 LS2 LS6 LS7 двигател за замяна
 • Ново
Оценка на продукта:

Изпускателни колектори за Шевролет S10 за GMC Sonoma Blazer 82-04 LS1 LS2 LS6 LS7 двигател за замяна

Chevy S10 GMC Sonoma Палто 8204 LS1 LS2 LS6 LS7 Нерѓосувачки Мотор Swap Заглавија Работи со LS1, LS2, LS6, LS7 мотори Работи со 4.8 L, 5.3 L, 6.0 L Vortec Мотори Доаѓа со издувните стартер цевки со о2 сензор локации 100% Бренд Нови Професионални Инсталација е Препорачливо Инсталација Настава НЕ е Вклучена Направени од Високо Квалитетен не 'Рѓосувачки Челик Високи Перформанси 41 Трки Дизајн TIG Заварени CNC Машина Прирабница за Сила и Издржливост 1 1 / 2" Основно Цевки 2 1 / 2" Штекер 3 / 8" Дебела Глава Прирабници Зголемување на Моторот и Ефикасност се Здобијат со 10 15 HPs Болт(s) и Метална Заптивка(а) Директно Вклучени ТопНа Инсталацијата, НЕ Бара Измена 100% Сосема Нов Професионален Installerот е Препорачливо (Без Настава се Вклучени)

BGN 206.08
Универсален 200-елементен машина за висока точност на каталитичен конвертор с метална сърцевина 2,5 CAVT-U1004-200CPSI
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 200-елементен машина за висока точност на каталитичен конвертор с метална сърцевина 2,5 CAVT-U1004-200CPSI

Универзална 200 Мобилен Висок Проток МеталикCore Трка Каталитички Конвертор 2.5"Карактеристики : 1, Телото изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик...

BGN 156.80
ESPEEDER 1.25 универсален метален термичен щит термичен 6 фута ръкав изолиран проводник и маркуч на кутията прах Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

ESPEEDER 1.25 универсален метален термичен щит термичен 6 фута ръкав изолиран проводник и маркуч на кутията прах Безплатна доставка

ESPEEDER 1.25" Универзална Метален Топлина Shield Термички 6 Стапки Ракав Изолирана Жица Црево Покрие Покровот СлободнопревозотТоплина Покровот е направен од висока температура, рангирани од стаклени влакна ткаенини со aluminized надворешниот со кои се соочува...

BGN 27.00 29.18
2 електрически бала CATBACK / E-CUT OUT VALVE SYSTEM KIT W / O Превключвател за Ford Mustang 3.8 L V6 2001-2004 TK-CUTYXMM20
 • Ново
Оценка на продукта:

2 електрически бала CATBACK / E-CUT OUT VALVE SYSTEM KIT W / O Превключвател за Ford Mustang 3.8 L V6 2001-2004 TK-CUTYXMM20

********************************************************************************** На electrica исечок вентил за контрола на отворањето Државата мора да се отвори / царинење,гаранцијата е за 6 Month...

BGN 67.42
За Форд-289-302-351-V8-SMALL-BLOCK-ШУШУ-неръждаема стомана-колектор-стегнато-колектор
 • Ново
Оценка на продукта:

За Форд-289-302-351-V8-SMALL-BLOCK-ШУШУ-неръждаема стомана-колектор-стегнато-колектор

Сите Потребни Хардвер, Завртки, и Заптивка Вклучени.Во парк Ford SB 289 302 351 Виндзор Блок Huggers Нерѓосувачки Челик Издувните HeadersБренд : speedracingturbo Дел Број : 0701807500945 Дел Тип : Headers Насловот Стил : Блок Huggers Насловот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Насловот Крај : Природни ЗаварувањеUp : Нема Основно Цевка со Дијаметар од (во) : 1 5 / 8 во...

BGN 147.20
Универсален 4/4.5/3.5 през цялата съвет подвижна регулируема шумозаглушител на изпускателната система Catback неръждаема стомана TK-XS
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 4/4.5/3.5 през цялата съвет подвижна регулируема шумозаглушител на изпускателната система Catback неръждаема стомана TK-XS

НИ 109.97 / set НИ 1.16 / парче НАС 1.53 / парче НАС 109.97 / set НИ 14.97 / set НИ 29.97 / пар НИ 68 / парче НАС 39.97 / парче НАС 24.97 / парче НАС 6.97 / парче НАС 6.57 / парче НАС 4.17 / парче НАС 5.37 / парче НАС 3.97 / парче НАС 9.97 / парче Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY Универзална 4" / 4.5" / 3.5" Круг Совет Отстранлив Прилагодливи Silencer Издувните Catback Систем не ' Рѓосувачки Челикапарат TKXS Намали длабок звук од пригушувачНа пригушувач silencer е најефикасен начин да се намали звукот излез од издувниот систем, без да се жртвува highend моќ.На silencer има, исто така, се покажа за зголемување на среден опсег вртежи во возила.Материјал : Нерѓосувачки Челикпригушувач Совет Влезот : 1.5" / 1.5"Вкупна Должина : 4"Круг Пригушувач Tipe Надвор Големина : 8589mm 3.5" / 98100mm 4" / 110115mm 4.5"Fitment : Одговара за Универзална 8589mm 3.5" / 98100mm 4" / 110115mm 4.5" Пригушувач Круг Совети(Ве молиме проверете ја големината на сликата)Карактеристики : 1...

BGN 3.79
Нов вакуум активира силует Вытыхания / отменя 63 мм близо налягане тип: около 1 адвокатско съсловие
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов вакуум активира силует Вытыхания / отменя 63 мм близо налягане тип: около 1 адвокатско съсловие

НОВИ Вакуум Активирана на Издувните гасови Исечок / Депонија 63 MM Блиску Стил Притисок : за 1 БАР Притисок : за 1 БАР Дијаметар на Пеперутка Вентили : 63mm КОЛИЧИНА : 1 поставување На вентил тип : ЗАТВОРЕНА Почнувајќи Тип : Позитивен Притисок Направени од не ' Рѓосувачки челик 304 Професионална инсталација се препорачува.

BGN 40.00
Универсален 2 2,5 3 инчов пряк електрически шумозаглушител на изпускателната система силует автомобила безжично дистанционно силует на отработените газове, УЛ.
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален 2 2,5 3 инчов пряк електрически шумозаглушител на изпускателната система силует автомобила безжично дистанционно силует на отработените газове, УЛ.

Спецификите и Бенефиции : Pipings Направен од Висок Квалитет на T304 од не ' Рѓосувачки Челик со Компјутеризирана Mandrelсе Наведнува за Сила и ИздржливостВисоки Перформанси Трки Spec...

BGN 70.08
ИЗПУСКАТЕЛНИ КОЛЕКТОРИ ЗА CHEVY 2002 CK PICK UP 5.7 SMALL BLOCK CORVETTE И CAMARO SONORA
 • Ново
Оценка на продукта:

ИЗПУСКАТЕЛНИ КОЛЕКТОРИ ЗА CHEVY 2002 CK PICK UP 5.7 SMALL BLOCK CORVETTE И CAMARO SONORA

Во Акции На издувните водот најде на 19671972 Голем Блок Chevy мотори се дизајнирани да се комбинираат на издувните гасови од секој од цилиндрите брзо со цела дека е рентабилно да се произведуваат...

BGN 193.44
ядосан на енергия универсален 2.5 вход 4 изход от неръждаема стомана ауспуха тръба кръгла съвет за изпускателната тръба 63 mm или 60 мм стайлинг автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

ядосан на енергия универсален 2.5 вход 4 изход от неръждаема стомана ауспуха тръба кръгла съвет за изпускателната тръба 63 mm или 60 мм стайлинг автомобили

Универзална 2.5" Влезот 4" Штекер Нерѓосувачки Челик Издувните Совет Цевка Круг Совет За Издувни цевки 63mm или 60mm Автомобил СтилFITMENT : Одговара за 63 MM 60 MM Издувна Цевка

BGN 22.00 25.31
Черни изпускателни тръби на ауспуха опашката съвет за Porsche Cayenne V8 двигател 11-14 2011 2012 2013 2014 [QP994]
 • Ново
Оценка на продукта:

Черни изпускателни тръби на ауспуха опашката съвет за Porsche Cayenne V8 двигател 11-14 2011 2012 2013 2014 [QP994]

Важна забелешка : Нашата издувните цевки се кратки верзија, може да се користи кога оригиналниотсовети инсталирате интерфејс е во близина на задниот дел на автомобилот.Fitment За porsche Cayenne 20112014 (Само одговара за турбо V8 мотор.)Тоа не одговара за дизел V8 и HEV хибридни електрични V8.Материјал : не ' Рѓосувачки челик + Печење лакБоја : ЦрнаВкупна должина : 37cmВнатрешен дијаметар : 7cmПакет се вклучени : 1 Сет x Издувни Цевки (Лево + Десната страна)Забелешка : Без инсталација настава се вклучени, професионална инсталација е препорачливо.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 305.00 331.18
11742247906 нов клапан EGR налягане на турбокомпресора конвертор клапан за BMW 3 E46 E90 5 E39 E60 7 X3 2.0 2.5 3.0 D OE 11747796634
 • Ново
Оценка на продукта:

11742247906 нов клапан EGR налягане на турбокомпресора конвертор клапан за BMW 3 E46 E90 5 E39 E60 7 X3 2.0 2.5 3.0 D OE 11747796634

OE БРОЕВИ : 11 74 2 247 906 7 796 634 11 74 7 796 634 2 247 906 АВТО FILTMENT КАКО што е ПОДОЛУ ; ЗА BMW 3 (E46) 318 d 85k W 116bhp 1951ccm од 092001 да 032003 мотори : M47 204 D1, M47 D20 318 d 85k W 116bhp 1995ccm од 032003 да 022005 мотори : M47 N 204 D4 320 г 100k W 136bhp 1951ccm од 041998 да 092001 мотори : M47 D20, M47 204 Д1 330 г 135k W 184bhp 2926ccm од 101999 да 022005 мотори : M57 D30, M57 306 Д1 330 xd 135k W 184bhp 2926ccm од 062000 да 022005 мотори : M57 D30 ЗА BMW 3 (E90) 318 d 90k W 122bhp 1995ccm од 092005 мотори : M47 N 204 D4 320 г 110k W 150bhp 1995ccm од 092005 мотори : M47 N 204 D4 320 г 120k W 163bhp 1995ccm од 012005 мотори : N47 D20 C 320 г 130k W 177bhp 1995ccm од 092007 мотори : N47 D20 ЗА BMW 3 Компактен (E46) 318 тд 85k W 115bhp 1995ccm од 032003 да 022005 мотори : M47 N 204 D4 ЗА BMW 3 Туринг (E46) 318 d 85k W 115bhp 1951ccm од 032002 да 022005 мотори : M47 204 D1, M47 D20 318 d 85k W 116bhp 1995ccm од 032003 да 022005 мотори : M47 N 204 D4 320 г 100k W 136bhp 1951ccm од 032000 да 092001 мотори : M47 D20, M47 204 Д1 330 г 135k W 184bhp 2926ccm од 101999 да 022005 мотори : M57 D30, M57 306 Д1 330 xd 135k W 184bhp 2926ccm од 062000 да 022005 мотори : M57 D30 ЗА BMW 5 (E39) 520 г 100k W 136bhp 1951ccm од 022000 да 062003 мотори : M47 D20, M47 204 Д1 525 г 120k W 163bhp 2497ccm од 022000 да 062003 мотори : M57 256 D1, M57 D25 530 d 135k W 184bhp 2926ccm од 081998 да 092000 мотори : M57 D30 530 d 142k W 193bhp 2926ccm од 092000 да 062003 мотори : M57 D30 ЗА BMW 5 (E60) 530 d 160k W 218bhp 2993ccm од 072003 да 032010 мотори : N57 306 D2 530 d 170k W 231bhp 2993ccm од 072003 да 032010 мотори : M57 306 Д3 530 d 173k W 235bhp 2993ccm од 012007 да 032010 мотори : M57 306 Д3 530 xd 170k W 231bhp 2993ccm од 072005 да 032010 мотори : M57 306 Д3 530 xd 173k W 235bhp 2993ccm од 012007 да 032010 мотори : M57 306 Д3 ЗА BMW 5 Туринг (E39) 520 г 100k W 136bhp 1951ccm од 022000 да 092003 мотори : M47 D20, M47 204 Д1 525 г 120k W 163bhp 2497ccm од 022000 да 052004 мотори : M57 256 D1, M57 D25 530 d 135k W 184bhp 2926ccm од 081998 да 092000 мотори : M57 D30 530 d 142k W 193bhp 2926ccm од 092000 да 052004 мотори : M57 D30 ЗА BMW 5 Туринг (E61) 530 d 160k W 218bhp 2993ccm од 062004 мотори : N57 306 D2 530 d 170k W 231bhp 2993ccm од 072005 мотори : M57 306 Д3 530 xd 170k W 231bhp 2993ccm од 072005 мотори : M57 306 Д3 530 xd 173k W 235bhp 2993ccm од 012007 мотори : M57 306 Д3 ЗА БМВ 7 (E38) 730 d 135k W 184bhp 2926ccm од 081998 да 042000 мотори : M57 D30 730 d 142k W 193bhp 2926ccm од 042000 да 112001 мотори : M57 306 Д1 ЗА БМВ 7 (E65, E66) 730 d 160k W 218bhp 2993ccm од 102002 мотори : M57 N2 306 D2 730 Ld 170k W 231bhp 2993ccm од 072005 мотори : N57 N 306 D2, M57 306 Д3 ЗА BMW X3 (E83) 3.

BGN 41.44