• Ново
Жидкостная машина завалки G1WY жидкостная, полуавтоматични пневматичен агрегат, бутало лубрикант на водна помпа шампоан масло glycerinum попълване на попълване на

Жидкостная машина завалки G1WY жидкостная, полуавтоматични пневматичен агрегат, бутало лубрикант на водна помпа шампоан масло glycerinum попълване на попълване на

Buyers rating:
BGN 612.53

Брой продукти


G2 WY течни пополнување на машина, полу автоматски пневматски додатен, glycerinum масло шампон пумпа за вода лубрикант пополнување клипот
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Еден главата течни хоризонтален пневматски пополнување на машина
Модел : G1 WY
Напон : 110 V и 220 V
Моќност : 50 W
Пополнување волумен : 5-100 ML
Пополнување на ветер : 1-30 шишиња / мин
Опремени со воздушен притисок : 0.6 MPa
Пакет големина : 91*45*35 CM
Тежина : 13 KG

Други функции

Цвят:
220V, 110В
търговска марка:
ZJMZYM
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
G1WY
Номер На Продукта:
FC607
Име на продукта:
Това е една главоболие жидкостная хоризонтална пневматична машина завалки
Модел:
G1WY
Напрежение:
110V and 220V
силата на:
50 W
започната от това:
5-100ml
Скорост Пълнене:
1-30 бутилки / мин
Оборудван с налягане на въздуха:
0.6 Mpa
Размер На Опаковката:
91*45*35см
Тегло:
13KG

Най-добри сделки

1PC стабилна неръждаема стомана Mayitr 0~400 градуса K тип термодвойка датчици за температура с 8 мм резба 100 мм Сонда от 3 м тел
 • Ново
Оценка на продукта:

1PC стабилна неръждаема стомана Mayitr 0~400 градуса K тип термодвойка датчици за температура с 8 мм резба 100 мм Сонда от 3 м тел

HW0001306Спецификација : Бренд новиСондата материјал : нерѓосувачки челикКабел за надворешни оклопна : нерѓосувачки челик плетењеКабел за внатрешна изолација : fiberglassСондата дијаметар : прибл...

BGN 4.00 7.04
STM-IV(B) LCD-голям екран цифров вискозиметр
 • Ново
Оценка на продукта:

STM-IV(B) LCD-голям екран цифров вискозиметр

STMIV(Б) LCD голем екран, дигитална viscometerФункција Мерка вискозност вредност KU, кп, g на облоги ; Договор со стандардот на ASTM D 562 и GB / T 9269; Со 200 вртежи во минута се вози мотор, мерењето е повеќе точни и релијабилни; Со преносни пропелер ножот, ќе се промени и чиста сечилото повеќе погодно; Екранот KU, кп, g вредности и внатрешна температура во исто време; Тоа автоматски ќе престане кога преоптоварување; Спецификации Екран Голем екран LCD Мерен Опсег 40.2141.0 KU,321099 g,275250 кп Резолуција 0.1 KU,1 g,5 кп Основна Грешка од ±1.5 KU Точност ±2% FSR Повторливост ±1% FSR Брзина на Роторот 200 вртежи во минута Надворешна Димензија 180 × 210 × 470 mm Тежина од 10 КГПакување Листа1 stormer viscometer1 чаша од нерѓосувачки челик1 работата упатство1 Power кабелСлика :

BGN 1123.00 1248.00
Безплатна доставка висока точност 0.005 мм / 0.0002 5V TTL линеен преобразувател на 300 mm за струг смилане станка оптичен сензор с ЦПУ
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка висока точност 0.005 мм / 0.0002 5V TTL линеен преобразувател на 300 mm за струг смилане станка оптичен сензор с ЦПУ

Бесплатен Превозот Висока Точност 0.005 mm / 0.0002" 5 V TTL линеарна трансдуцерот 300мм за струг мелничката machineoptical сензор CNCКупување Белешки 1...

BGN 121.00 127.20
Видима спектрофотометър V1710 диапазон на дължини на вълните 320-1000 Нм спектрални честотна лента 4 Нм RS232C/USB Vis Spectro
 • Ново
Оценка на продукта:

Видима спектрофотометър V1710 диапазон на дължини на вълните 320-1000 Нм спектрални честотна лента 4 Нм RS232C/USB Vis Spectro

Видлив Spectrophotometer V1710 бранова Должина Спектар 3201000 nm Спектрален Опсег 4 nm RS232 C / USB Vis SpectroОпис На Производот : I Усвојување 128 64 цифра dot matrix течни кристали, може директно да се прикаже стандардна крива и тест податоци кои можат да се чуваат од страна на домаќинот, и со изборен печатач;II...

BGN 1422.22
DC 6V MG811 CO2 сензор за въглероден двуокис сонда модул за детектор с аналогов изход сигнал ниво на TTL
 • Ново
Оценка на продукта:

DC 6V MG811 CO2 сензор за въглероден двуокис сонда модул за детектор с аналогов изход сигнал ниво на TTL

Описи : Јаглерод диоксид сензор модул (со аналоген сигнал на излез, TTL ниво сигнали, температура компензира излез)Една големина : 32милиметри X22mm X30mm L * W * HВторо, главниот чип : LM393, јаглероден двооксид уреди со покажувач на сондаТрето, работен напон : DC 6 VЧетири карактеристики : 1, со сигнал на излез настава;2, dual сигнал излез (аналоген излез, и TTL ниво излез);3, TTL излез валидна сигналот е слаба...

BGN 51.47
TM-902C дигитален термометър тип K с термопарой сонда LCD екран един вход сензор за температурата на метър 1 м кабел Mayitr
 • Ново
Оценка на продукта:

TM-902C дигитален термометър тип K с термопарой сонда LCD екран един вход сензор за температурата на метър 1 м кабел Mayitr

HW0001350Спецификација : Бренд новиТип : КМатеријал : fiberglassГолемина : прибл 2472108 ммКабел должина : 1 MЛинија 2 0.4 (Дијаметар на жица е 0,4 mm )Температурата опсег : 50~ 300℃Мерен опсег : 50℃ да 750 ℃Резолуција : 1℃Работна температура : од 0 до 50℃Температура на чување : 30 до 60℃Сонда за мерење на опсегот : 50 до 204 ℃Влажност : ≤ 80%RHНапојување : еден 9 V батерија (не се вклучени)Функција : LCD екран, лесно може да се прочитаат.Ниска потрошувачка на енергија.Висока точност и стабилност.Безбеден и сигурен.Издржливи во употреба.Удобен и лесен за ракување.На точноста : 0℃ до 500℃ : +(0.75%+1 ℃ )500℃ да 750 ℃ : +(1%+1 ℃ )0℃ до 20 ℃ : +2 ℃ 20℃ до 40 ℃ : +3 ℃40℃ до 50 ℃ : +4 ℃Пакувани се вклучени : 1 x К Тип Термометар Со Thermocouple СондаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 01cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 6.00 9.38
ZJ-628 85mm LED Загоренная светла часова следа
 • Ново
Оценка на продукта:

ZJ-628 85mm LED Загоренная светла часова следа

Спецификација : Обемот носителот : Φ83mmПесна Должина : 520mmСтојат Грлото Длабочина : 129mmБаза Димензии : 320x316x21mmКрупни / Парична Казна Фокус Тип : Крупен ФокусПатување Растојание : 385mmОсветлување Тип : LED Коаксијален Пренесуваат СветлинаДното Осветлување : Светла ПолеНето тежина : 4.77 kg (10.52 lbs)Димензии : 320x316x550mm

BGN 411.20
Гъвкава ръкохватка ZJ-710 с ботуш микроскоп багажник разбивочного отвори тежка низкопробной
 • Ново
Оценка на продукта:

Гъвкава ръкохватка ZJ-710 с ботуш микроскоп багажник разбивочного отвори тежка низкопробной

Спецификација : Вертикална Пост Висина : 384mmВертикална Пост Кол : Φ37.2mmХоризонтална Рака Должина : 330mmБаза Димензии : 330x330x38mmХоризонтална Рака Максимално Оптоварување : 11.34 kg (25.00 lbs)Планината Адаптер Големина на Трибина : Φ22.2mmНето тежина : 43.80 kg (96.56 lbs)Димензии : 500x330x422mm

BGN 648.00
Неръждаема стомана цифров Ръчен брояч броене на 4-цифрения дигитален дисплей contador digital Sport Golf Clicker Training Counter Tally
 • Ново
Оценка на продукта:

Неръждаема стомана цифров Ръчен брояч броене на 4-цифрения дигитален дисплей contador digital Sport Golf Clicker Training Counter Tally

Спецификации : Точка име : Метал counterБоја : Сребрена белаДимензии : Дијаметар од прибл 46mm / 1.81, дебелина прибл 30мм / 1.18 инчен, без да виси прстен копчето за враќање назадБрои бес : 09999 (4 цифри)Погоден за : собирање, буда, децата учат за пребројување на гласовите, канцеларија и сите места кои треба пребројување на гласовите.Тежина : околу...

BGN 2.96
Цифров термометър за Аквариум с LCD дигитален термометър за Аквариум с вода M126 гореща продажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Цифров термометър за Аквариум с LCD дигитален термометър за Аквариум с вода M126 гореща продажба

Потопуваат сонда риба во резервоарот да се измери температурата на водата (Потопување сонда само, не го потопувајте термометар во вода) LCD дисплеј Температура Опсег : 50 °C ~ +70°C Овозможено од 2 x LR44 копчето ќелија ( не се вклучени ) Кабел должина : околу.80см Димензија : 46mm(L)*26.6 mm(W)Пакетот вклучува : Дигитален Термометар x1Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен...

BGN 2.00 2.38
10 бр./лот W1308 W1308 регулируема цифров студен топлинен сензор син дисплей регулатор на температурата термостат ключ 220 В 40% off
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот W1308 W1308 регулируема цифров студен топлинен сензор син дисплей регулатор на температурата термостат ключ 220 В 40% off

10pcs / многу W1308 W1308 Прилагодливи Дигитални Кул Топлински Сензор Сина Екранот Температура Контролер Термостат Switch 220 V 40%попуст Функција Дигитален дисплеј температура контролер производ број : XHW1308 контрола на Температурата опсег : 55 120 целзиусови степени Екран во боја : СИНА Излез капацитет : Max 10 A на Точноста : 0.1 целзиусови степени Температура мерна сонда : 0.5 метри водоотпорен сонда Апликации Замрзнувач, Екранот кабинет за контрола на температурата, Стаклена градина, Инкубатор, Медицинска опрема, Растенија за одгледување, Електрична контрола на вратата ладење, Сад вентилација, Пет Инкубаторот, ЕП S Инкубаторот, Сауна, соба, PC Шасија, Домашна и индустриска опрема...

BGN 88.00 144.00
Интелигентен дигитален брояч електронен брояч Dro head Save when power failure 4-цифрен дисплей можете да изчистите 0-9999
 • Ново
Оценка на продукта:

Интелигентен дигитален брояч електронен брояч Dro head Save when power failure 4-цифрен дисплей можете да изчистите 0-9999

Прво, преглед : Дигитален Панел Метри внатрешна употреба на најновите тип на A / D конвертор чип и високо стабилни референца IC, широка употреба на SMD компоненти, коло дизајн и разумни...

BGN 13.00 13.89
HTC-2 цифров LCD термометър, влагомер Електронен измерител на температура и влажност на въздуха метеорологичната станция закрит и открит тестер с будилник
 • Ново
Оценка на продукта:

HTC-2 цифров LCD термометър, влагомер Електронен измерител на температура и влажност на въздуха метеорологичната станция закрит и открит тестер с будилник

Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, надградена функција Тоа може да има различна форма или боја...

BGN 10.82
KACY 80x12mm big flange Булсай round Bubble Spirit Level metal околовръстен RV leveler с инструменти за монтаж отвор
 • Ново
Оценка на продукта:

KACY 80x12mm big flange Булсай round Bubble Spirit Level metal околовръстен RV leveler с инструменти за монтаж отвор

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'± 5' 30x11mm 30'± 5' 12×6mm 30'± 5' 32×7mm 30'± 5' 12×7mm 30'± 5' 32×12mm 30'± 5' 12x7.5mm 30'± 5' 33x31x12mm 30'± 5' 13×7mm 30'± 5' 34x18x10.5mm 30'± 5' 13 X7.5mm 30'± 5' 40x10mm 30'± 5' 13.4x8mm 30'± 5' 43×12mm 30'± 5' 13.8x8mm 30'± 5' 50 X10mm 30'± 5' 15×6mm 30'± 5' 50 X13mm 30'± 5' 15×8мм 30'± 5' 50×17 mm 30'± 5' 15.6x16.6x8.2mm 30'± 5' 60×10мм 30'± 5' 16 X13.8 X8mm 30'± 5' 60×12mm 30'± 5' 16 X14 X7.5mm 30'± 5' 66×10мм 30'± 5' 18×9mm 30'± 5' 75x14mm 30'± 5' 19×10мм 30'± 5' 76x65x34mm 30'± 5' 19.7 X16.3 X10 MM 30'± 5' 80x60 X12mm 30'± 5' 20 X9mm 30'± 5' 90x66x17mm 30'± 5' 25x5mm 30'± 5' 100x75x14mmСостојба : 100% Сосема НовГолемина : кол.80x12mmНа точноста : 30'±6'Гаранција : 1 ГодинаКарактеристики : 1...

BGN 29.76
Manhua Hot Product 220v Програмируеми дължина ширина на цифрови астрономически таймер превключвател с MT306-R485 Modbus
 • Ново
Оценка на продукта:

Manhua Hot Product 220v Програмируеми дължина ширина на цифрови астрономически таймер превключвател с MT306-R485 Modbus

Manhua 220v Дигитални Програмабилни Астрономски Тајмер Прекинувач со RS485 ModbusОпис На ПроизводотТехнички податоци : ВрскаКомпанијата ИнформацииНие сме искусни производител на индустриски електрични производи за години.Manhua Електрични Co.,Ltd.Тоа беше основана во 2009 година и домашните бизнис започна во 1980тите години.Во моментов, нашите главни производи се тајмер прекинувачи, тајмер, реле, приклучоци и пренапонска arrestors.Оваа година, ние имаме започна да се направи повеќе работни места на електрични производи за соларна и ofgrid систем за соларна енергија.Нашите производи се извезуваат на пазарот на Германија и САД од година на 2005 година, идо сега производи имаат стабилна растечки пазар во Германија, Шпанија,САД, Јужна Америка, ЗНДземји и Тајланд..Ние го градиме нашите поделби / агенти во Чикаго САД, Франкфурт, Германија и Дубаи.Ние донесе доверба, комфор и придобивки за нашите клиенти...

BGN 131.20
HACCURY 340 градуса сгъваем цилиндър магнитен ниво на монтаж на стълб на газопровода пузырьковый ниво червен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

HACCURY 340 градуса сгъваем цилиндър магнитен ниво на монтаж на стълб на газопровода пузырьковый ниво червен цвят

HACCURY 340 степен виткање цилиндар магнетни ниво Цевковод столб инсталација Меур ниво Црвена БојаЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

BGN 11.00 21.95
(50 бр. / лот) HACCURY Mini bubble level spirit level Small spirit с инструменти за монтаж дупки инструмент за нивото на водата
 • Ново
Оценка на продукта:

(50 бр. / лот) HACCURY Mini bubble level spirit level Small spirit с инструменти за монтаж дупки инструмент за нивото на водата

(50 Парче / Многу) HACCURY Мини меур ниво дух ниво Мали дух со Дупки за Монтажа на вода на ниво на алатка За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

BGN 26.00 28.72
Сензор за смяна на сензора Германия болни да учат-в сензора Kt5w-2N1116 код цветове
 • Ново
Оценка на продукта:

Сензор за смяна на сензора Германия болни да учат-в сензора Kt5w-2N1116 код цветове

Германија БОЛНИ Сензор 3 бои RGB LED Технологија Учат во Боја Код Сензор KT5 W2 N1116Германија Болни Фотоелектрически сензори KT5 W2 N1116KT5, KT52 Наставници воТип : KT5 W2 N1116На прв погледТешко, метал домувањеРазлични наставници во методите преку контролниот панел или контрола на кабелМаксимална откривање сигурност се должи на 3боја RGB LED технологијаПрефрлување фреквенција од 10 k HzРазни уреди со покажувач на оддалечености и светло место насокиМ12 приклучок може да се ротира за 90°Вашиот бенефицииСите печати на интерпункција и комбинации на бои се сигурно откриен, обезбедувајќи висок машинаавтопатСигурна работа, дури и со jittering webs и висок сјај материјалиВисоко ја подобрува прецизноста на позиционирањето пакување квалитетРазни уреди со покажувач на растојанија, светло место насоки и светлина емисии на индивидуалнатаконфигурација и едноставна интеграција во процесот на производство е можноКарактеристики : Уреди со покажувач на растојание 1)10 mmУреди со покажувач на растојание толеранција : ± 3 ммИзвор на светлина 2)LEDБранова должина470 nm, 525 nm, 640 nmСветлината емисијаДолги и кратки страна на домување, exchangeableСветло место големина1.2 mm x 4.2 mmСветло место насока 3)ВертикалнаТип на светлинатаВидлив сина светлина, Видливи зелено светло, црвена Видлива светлинаДимензии (Ш x В x Д)30.4 mm x 53 mm x 80 mmДомување дизајн (светлина емисија)ПравоаголниНаучиво режимСтатички 2точка научиво1) Од предниот раб на објектив2) Просечен животен век : 100,000 h во TU = +25 °C3) Во однос на долго страна на домувањеМеханика / електроникаБранување 1)≤ 5 VppПотрошувачка на енергија 2)Префрлување фреквенција 3)10 k HzВреме на одговор 4)50 насИзлез тип наNPN : ВИСОК = прибл.

BGN 368.00
REP оптичен ротационен энкодер ZKT8025-001G-2500BZ2-5L 2500 pulse 5V dc скорост на диференциран изходен сензор энкодера 25 мм кух вал
 • Ново
Оценка на продукта:

REP оптичен ротационен энкодер ZKT8025-001G-2500BZ2-5L 2500 pulse 5V dc скорост на диференциран изходен сензор энкодера 25 мм кух вал

ПРЕТСТАВНИК Оптички Ротари Енкодер ZKT8025001 G2500 BZ25 L 2500 пулсот брзина енкодер сензор 25мм шупливи окноВе молиме оставете порака на модел или спецификациите сакате кога ќе купите нашата енкодер ,сензор или други производи .Или можете да испратите барање за нас пред место цел ...

BGN 109.00 116.16
ЕС седмичен програмируем електрически нагревателен филмът контрол на температурата, електрически нагревателен въглероден crystal термостат 220V 16A
 • Ново
Оценка на продукта:

ЕС седмичен програмируем електрически нагревателен филмът контрол на температурата, електрически нагревателен въглероден crystal термостат 220V 16A

ЕУ неделно програмабилни електрични филм за контрола на температурата, електрични јаглерод кристал термостат 220 V 16 AОвој нов дизајн греење термостат има за цел на побарувачката на пазарот,има голем LCD дисплеј.Лесно операција, заврши функции.Тоа може да биде за контрола на моторните топката вентил,моторните вентили,термички вентил,електромагнетниот вентил, грејач,електрични филм,електрични јаглерод кристал.Тоа се користи за подно греење.ФункцијаГолем LCD екран на допир со сино осветлување на екранот и двојно температура на екранот на режимВреме дисплеј (минути,часови,недели)6 период програмабилни контролирање на температурата поставување,5+2,6+1,7Внатрешната и надворешната температура сензор за изборНа собна температура се прикаже прецизност е 0.5,внатрешниот прецизност е 0.1Поставување на температурата се исполнат корисник побарувачката на собна температураМемориска функција кога електричната енергија,заштита на вашата поставување на електричната енергијаНа собна температура автоматски калибрација функцијаПроизвод ПараметарНапојување : AC200240 V, 50 / 60 HZОптоварување на струјата : 16 A(E lectric греење );Точност : ±0.5 ºCSetточка Температура Опсег : 10ºC 40ºCОграничување На Температура Опсег : 599℃Потрошувачка : Дисплејот на екранот и внесете опис за Инсталација и Инсталации Димензија(ЕУ) & ИнсталацијаСтандард и Сертификат Производи се дизајнирани и произведени во согласност со GB16915.197, GB2099.196, GB100296 : Стандарди и перформанси индекси се сите до CE стандард...

BGN 38.00 42.40
Безплатна доставка високо качество Sul181h механичен таймер SUL181H 24 часа дневно механичен таймер преминете време
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка високо качество Sul181h механичен таймер SUL181H 24 часа дневно механичен таймер преминете време

Слободен Испорака на Високо Квалитетни SUL181 H Механички Тајмер SUL181 H 24hours Секојдневно Механички Тајмер Време Switch 1.Апликацијата SUL181h Тајмер switch механички тајмер е костим за бојлер, вода точење, улична светилка, скалите светилка, рекламирање светилка кутии, раса aquatics, наводнување, канцеларија моќ авто контрола, во било каде треба време контрола во домот или во индустриски, итн...

BGN 20.00
2 бр. / лот K-термодвойка тип сонда за дигитален термометър 300 C
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр. / лот K-термодвойка тип сонда за дигитален термометър 300 C

Опис : Ова е голема, мала вметнување thermocouple со КТип на сензор, може да биде вметната во течна или било кои други предмети би сакале да се измери Thermocouple : КType има минијатурни тип конектор кои ќе работат со дигитален Ктип термометри Температура Опсег : 50°C до 300°C Должина на Сонда : 9cm( приближно) Кабел max Должина на продолжена : 110cm( приближно)Пакет : ктип thermocouple сонда x 2

BGN 5.00 5.20
Безплатна доставка механичен таймер 24 часа дневно програмируем 15 минути настройка на механичен таймер преминете SUL181D
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка механичен таймер 24 часа дневно програмируем 15 минути настройка на механичен таймер преминете SUL181D

Бесплатен Превозот Механички Тајмер 24 часа Дневно Програмабилни 15mins Поставување Механички Тајмер Switch SUL181 D 1.Апликацијата SUL 181d 24Часовен тајмер прекинувачот е костим за бојлер, Вода точење, Улична светилка, Скалите светилка, Рекламирање светилка кутии, Раса aquatics, Наводнување, Канцеларија моќ авто контрола, во било каде треба време контрола во цивилни, дома или индустриски, итн...

BGN 24.80