• Ново
8-9 мм естествени сладководни перли колие един Огърлица за жени добър блясъка на перли, мъниста Chocker на Едро сиво сватба

8-9 мм естествени сладководни перли колие един Огърлица за жени добър блясъка на перли, мъниста Chocker на Едро сиво сватба

Buyers rating:
-35 % BGN 22.00
BGN 33.60

Брой продукти


Име на производ 8-9mm Природните Слатководни Бисер Ѓердани Еден Ѓердан за Жените Добар Сјај Бисер Beaded Chocker трговија на Големо Сива Свадба Lenght/Материјал 430mm слатководни бисер
сива боја Бисер големина
7-8мм 8-9mm

Други функции

Размер На Перлата:
7-8mm, 8-9мм
Дължина:
40cm, 45cm, 50cm, 55cm
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Добре
Размер На Кулон:
колие-колиета
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
N0255 сватбени колиета
Пол:
Жени
Номер На Сертификат:
1411040435
Страничната Камък:
перлата на
Централен Камък:
перлата на
търговска марка:
Ти Си Благороден
Метален Печат:
925 Sterling
Тип Колиета:
Колие-Chokers
Случай:
Сватба
Формамодел:
Капка Вода
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Стил:
Етнически
Тип Сертификат:
CMA
Вид На Перли:
Сладководни Перли
is_customized:
Yes
is_customized:
Yes
Колиета сладководни перли:
истински перлена огърлица
колие-колиета:
сватбената огърлица
сега перлена огърлица:
сива перлена огърлица
перлена огърлица:
сватбена перлена огърлица

Най-добри сделки

Италианска технология 18k gold дамски змеиные колиета тънък, тънък змеиные верига за окачване на ключицата верига змеиные кости медальон линк
 • Ново
Оценка на продукта:

Италианска технология 18k gold дамски змеиные колиета тънък, тънък змеиные верига за окачване на ключицата верига змеиные кости медальон линк

Опис На СертификатотБренд Име : JEWEAST Earring Тип : Студ Обетки парична Казна или Мода : парична Казна Повод : Партија Метали Тип : Роза Златен Сертификат Број : JED00015 Страна Камен : Никој Формашема : Ѕвезда Стил : Трендовски Стил : Трендовски Стил : Трендовски Стил : Трендовски Стил : Трендовски Стил : Трендовски Стил : Трендовски Формашема : Петокрак Обликшема : Петокрак Обликшема : Петокрак Обликшема : Петокрак Обликшема : Петокрак Обликшема : Петокрак Обликшема : Ѕвезда1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање...

BGN 263.00 525.60
Жените Бижута-Годежни Пръстени 925 Сребро, Пръстени, Комплекти Зелено Сърце Форма На Пръстен Кубичен Цирконий Сватбени Бижута Комплект Пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените Бижута-Годежни Пръстени 925 Сребро, Пръстени, Комплекти Зелено Сърце Форма На Пръстен Кубичен Цирконий Сватбени Бижута Комплект Пръстен

Жените накит Свадба прстени 100% 925 фунта сребрен прстен се поставува Зелена Срце облик на прстен Кубни циркони Ангажман накит Прстен сетОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Кубни Циркон Прстен Големина(приближно) : 7*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

BGN 19.00 23.98
LANMI Solid 18Kt Rose Gold Marquise Cut Red Ruby Diamond Wedding Rings Butterfly Shape Jewelry for Women Anniversary
 • Ново
Оценка на продукта:

LANMI Solid 18Kt Rose Gold Marquise Cut Red Ruby Diamond Wedding Rings Butterfly Shape Jewelry for Women Anniversary

18kt Розово Злато Дијамантски Прстен РубинДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.252 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHРубин : Вистински ПрироденКарат Тежина : 0.24 ктНамалување на : Marquise (3x5mm)Јасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 18kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами) : 2.112 gСтил : Дијамантски Прстен РубинПрстен Големина : 6.5Услуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

BGN 521.60
Lovegem истински кобальтовая Друза висулка сребро 925 проба, 35 мм, AP2840
 • Ново
Оценка на продукта:

Lovegem истински кобальтовая Друза висулка сребро 925 проба, 35 мм, AP2840

35 mm, 5.8 g, Камен Големина : 25 x 15 mmНакит Информации Бренд, Продавачот или Колекција Име Love Gem Метал печат 925 Фунта Метал Sterling silver Гем Тип КОБАЛТ DRUZY PENDANT За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи за Продажба Рок .Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка .%100 Вистинска Природа скапоцен камен .%100 925 сребрен Превозот Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

BGN 37.00 39.94
Jemmin Високо Качество На Жените Аметист 925 Сребро Висулка Колие Обици Набор За Годеж Сватба Сватбени Бижута, Бижута Комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

Jemmin Високо Качество На Жените Аметист 925 Сребро Висулка Колие Обици Набор За Годеж Сватба Сватбени Бижута, Бижута Комплекти

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

BGN 10.00 15.94
АНИ 18K бяло злато (AU750) годежен пръстен 0.11 CT сертифициран I / SI1 естествен диамант бижута романтична двойка пръстен за влюбени оферта
 • Ново
Оценка на продукта:

АНИ 18K бяло злато (AU750) годежен пръстен 0.11 CT сертифициран I / SI1 естествен диамант бижута романтична двойка пръстен за влюбени оферта

АНИ 18 K Бело Злато (AU750) Прстен Свадба 0.11 КТ Заверена I / SI1 Природни Дијамантски Накит Романтична Двојка Прстен за Љубителите ПредлогОпис АНИ Накит е еден од водечките накит производители, дизајнери и извозниците...

BGN 1008.00 1120.00
натурален tanzanite сватба за жени 0.5 ct 4 мм*5 мм tanzanite скъпоценен камък сребърен пръстен твърди сребро tanzanite пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

натурален tanzanite сватба за жени 0.5 ct 4 мм*5 мм tanzanite скъпоценен камък сребърен пръстен твърди сребро tanzanite пръстен

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

BGN 51.20
Нов дизайн на висулки, висулка сребърно покритие дамски висулки сладък подарък окачване със зелен огнен опалом окачване за жени без вериги
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов дизайн на висулки, висулка сребърно покритие дамски висулки сладък подарък окачване със зелен огнен опалом окачване за жени без вериги

Новиот Дизајн Pendant Шарм Сребро Позлатен Жените Приврзоци Симпатична Подарок Приврзоци со Зелен Оган Опал Приврзоци за Жените Без СинџирОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : Сребро позлатен Главниот Камен : Зелена Опал Синџир : Без синџир*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

BGN 8.00 9.58
Lovegem истински кобальтовая Друза висулка сребро 925 проба, 33 мм, AP2852
 • Ново
Оценка на продукта:

Lovegem истински кобальтовая Друза висулка сребро 925 проба, 33 мм, AP2852

33 мм, 4.8 g, Камен Големина : 21 x 12 mmНакит Информации Бренд, Продавачот или Колекција Име Love Gem Метал печат 925 Фунта Метал Sterling silver Гем Тип КОБАЛТ DRUZY PENDANT За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи за Продажба Рок .Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка .%100 Вистинска Природа скапоцен камен .%100 925 сребрен Превозот Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

BGN 33.00 34.96
LeiGe Бижута Натурален Черно Шпинел Пръстени Юбилейното Изумрудения Пръстен Кройката Пръстен Черен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

LeiGe Бижута Натурален Черно Шпинел Пръстени Юбилейното Изумрудения Пръстен Кройката Пръстен Черен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 5*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.11 carats Печат : S925 Камен Намалување на : Смарагд Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : деновиИспорака1...

BGN 87.00 145.60
Естествен гранат червен скъпоценен камък, пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро модерни елегантни и изящни кръгли женски сватбени декорации
 • Ново
Оценка на продукта:

Естествен гранат червен скъпоценен камък, пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро модерни елегантни и изящни кръгли женски сватбени декорации

Природни црвени гранат гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски домот Исклучителна круг жените свадба НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 47.00 56.00
LeiGe Бижута Естествен Бял Топаз Пръстени Уникален Годежен Пръстен Ноември Камък Пръстен Трилиона Ограненных Скъпоценни Камъни Пръстен 925 Сребро
 • Ново
Оценка на продукта:

LeiGe Бижута Естествен Бял Топаз Пръстени Уникален Годежен Пръстен Ноември Камък Пръстен Трилиона Ограненных Скъпоценни Камъни Пръстен 925 Сребро

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : Природна, Бела Топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*6 мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.02 carats Печат : S925 Камен Намалување на : Трилиони Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : деновиИспорака1...

BGN 82.00 136.00
Lovegem истински кобальтовая Друза висулка сребро 925 проба, 46 мм, AP2854
 • Ново
Оценка на продукта:

Lovegem истински кобальтовая Друза висулка сребро 925 проба, 46 мм, AP2854

46 mm, 6.4 g, Камен Големина : 34 x 11 mmНакит Информации Бренд, Продавачот или Колекција Име Love Gem Метал печат 925 Фунта Метал Sterling silver Гем Тип КОБАЛТ DRUZY PENDANT За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи за Продажба Рок .Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка .%100 Вистинска Природа скапоцен камен .%100 925 сребрен Превозот Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр...

BGN 40.00 43.09
925 стерлинги сребърни обици капка сладководни перли оригинални модни окачване европейски стил бижута CKK
 • Ново
Оценка на продукта:

925 стерлинги сребърни обици капка сладководни перли оригинални модни окачване европейски стил бижута CKK

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver шарм во Шенжен во Кина Сите шарм се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

BGN 25.00 31.50
LASAMERO Halo 0.046 CT 18k Gold Round Cut Square Center Pave Set естествен диамант висулка колие верига жени изискани бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

LASAMERO Halo 0.046 CT 18k Gold Round Cut Square Center Pave Set естествен диамант висулка колие верига жени изискани бижута

Ставка Детали : Центар Камен : Природен Дијамант 0.046 КТ Акценти / Страна Камења : Никој Боја / Јасност : H / SI Акценти : N atural Diamond Материјал : 18k Бело злато Злато Тежина : 0.94 g Додатоци : *се Испраќаат Со Убави Накит Кутија; *Директно Цена Од Производителот, 1 / 3 Цена Од Продавница за Накит; *Certificate Доживотна Гаранција Картичка од Esdomera; Контактирајте со Нас Ако Ви Треба Било На Нашата Услуга : 1) Метал Промена(9k / 10k / 14k / 18k Бела / Жолта / Розово Злато) 2) Скапоцен Камен Материјал Промените; 3) Сопствени Направи Вашите Сопствени Дизајниран Накит;СЕРТИФИКАЦИЈА Вкупната Тежина : 0.94 g Камен Облик : Тркалезна Форма Камен Јасност И Боја : Бела Индекс на Рефракција : >1.79 Optical Character : Phanitic Агрегати Зголемување : Видливи Природни Содржини Зголемување : 18 K Забелешки : Природен Дијамант

BGN 414.64
CKK 925 сребро, бижута поетични цветя Петиты, смесени емайла на аксесоари оригинални висулки, мъниста, подходящ Fandola висулка
 • Ново
Оценка на продукта:

CKK 925 сребро, бижута поетични цветя Петиты, смесени емайла на аксесоари оригинални висулки, мъниста, подходящ Fandola висулка

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

BGN 18.00 22.22
Оригинален дизайн Queen Shells Glod цвят 925 сребро пръстен за жени, бижута и регулируема халка на едро подарък гореща разпродажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален дизайн Queen Shells Glod цвят 925 сребро пръстен за жени, бижута и регулируема халка на едро подарък гореща разпродажба

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Прстен【Метал Тип】925 Sterling Silver【 Камен тип 】Кралицата Школка【 Големина 】0.7*1.1 cm【 Висина 】2.8 g​

BGN 110.00 211.20
Leige Бижута Halo Пръстен Истински Естествен Бял Топаз Пръстен Годежен Пръстен 925 Сребро Пръстен, Скъпоценен Камък Ноември Камък На Раждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Leige Бижута Halo Пръстен Истински Естествен Бял Топаз Пръстен Годежен Пръстен 925 Сребро Пръстен, Скъпоценен Камък Ноември Камък На Раждане

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природна, Бела Топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.47 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

BGN 106.00 176.00
Естествен гранат червен скъпоценен камък, пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен от сребро 925 модни луксозни елегантни квадратни жени сватбен подарък бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

Естествен гранат червен скъпоценен камък, пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен от сребро 925 модни луксозни елегантни квадратни жени сватбен подарък бижута

Природни црвени гранат гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски луксузен домот плоштадот жените свадба подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 48.00 57.60