• Ново
DOUBLE-R един прекрасен елен животно, обеци за момичета 925 сребро с утвърдени рубиновым розов скъпоценния камък бижута

DOUBLE-R един прекрасен елен животно, обеци за момичета 925 сребро с утвърдени рубиновым розов скъпоценния камък бижута

Buyers rating:
-49 % BGN 26.00
BGN 51.23

Брой продукти


Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Други функции

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Глоба или мода:
Добре
търговска марка:
ДВОЕН ПРЪСТЕН
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
Жени
Номер На Модела:
CAE02083SA-1
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Метален Печат:
925 Sterling
Тип Сертификат:
Оценка От Трета Страна
Случай:
Сватба
Формамодел:
Кръг
Централен Камък:
Рубин
Номер На Сертификат:
-
Задната Част На Находище:
Обеци Стълб
Стил:
Класически
Тип Елемент:
Обеци
Вид На Метал:
Сребро проба 925
Материал:
AAA Бяло кубичен Циркон
Пакет:
Подарък кутия
Подарък за:
Момиче-приятелка / съпруга / майка
персонални:
Признавайте персонализирани подгонянный
Празнуват:
Свети Валентин / рожден Ден / майките Ден / фестивал
Приложение:
Жена / Жени / Момичета / Дами
Случай:
Сватба / Годеж / Годишнина
Размер:
12.75mm * 10.2mm

Най-добри сделки

BAIHE Sterling Silver 925 3.26 ct-сертифицирана безупречна възглавница истински розов кварц сватбени жени Модни изискани бижута уникален пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

BAIHE Sterling Silver 925 3.26 ct-сертифицирана безупречна възглавница истински розов кварц сватбени жени Модни изискани бижута уникален пръстен

Метал:Фунта Сребро 925 Печат:925 Вкупно Грам Тежина:4.35 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Отвори,Prong Ширина Врвот:12.78 mm Ширина Дното:2.12 mm Центар Камен:100% Вистински Розевиот Кварц Јасност:Беспрекорна Форма:Перница Големина:10x10mm Карат Тежина:3.26 кт Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:HJ Јасност:SI3I3 Форма:Круг Еден Намали Вкупно Карат Тежина:0.2 кт SKU:R20429 W925 RQУслуга

BGN 211.00 257.60
14К жълто злато и сребро DEF Moissanite обеци бяло и черно Moissanite 1CTW 5 мм годежен сватба за жени
 • Ново
Оценка на продукта:

14К жълто злато и сребро DEF Moissanite обеци бяло и черно Moissanite 1CTW 5 мм годежен сватба за жени

14 K Жолто Злато и Сребро DEF Moissanite Студ Earring White & Црна Moissanite 1 CTW 5mm Ангажман Свадба за ЖениНие сме moissnaite Продуцент и го прифати jewery обичај.Ако сакате да се направи нов накит со moissanite,добредојдовте да контактирате со нас за да обичај...

BGN 187.00 208.00
AOBOCO 925 сребро Делфин AAA кубичен цирконий Кристали, висулка колие изящни бижута за жени, мода подарък за нея PYX0112
 • Ново
Оценка на продукта:

AOBOCO 925 сребро Делфин AAA кубичен цирконий Кристали, висулка колие изящни бижута за жени, мода подарък за нея PYX0112

$23.60 Се Купи Сега За $12.73 Се Купи Сега За $21.80 Се Купи Сега За $23.58 Купи Сега$8.39 Се Купи Сега За $17.45 Се Купи Сега За $10.79 Се Купи Сега За $9.75 Купи СегаSKU PYX0112 Bijoux Тип Pendant Ѓердан Накит Количина 1 парче Метал Тип 925 sterling silver Карактер Делфин Тежина 4.73 g Pendant Големина 27.7 мм*19.1 mm Синџир Тип Кутија Синџир, 0.8 mm Должина на Синџирот на 18inch Цел политика Не MOQ, Мостра или Customsize цел е добредојден...

BGN 30.00 43.20
14K бяло злато муассанит пръстен 1.5 CTW F цвят годежен пръстен тестът е положителен муассанит група Диамант сватбени бижута за булката
 • Ново
Оценка на продукта:

14K бяло злато муассанит пръстен 1.5 CTW F цвят годежен пръстен тестът е положителен муассанит група Диамант сватбени бижута за булката

14 K Бело Злато Moissanite Прстен 1.5 CTW F Боја Ангажман Прстен Тест Позитивен Moissanite Бенд Дијамант Свадба Накит За НевестатаПревозот Item(s) ќе биде предаден во рок од 35 дена по примените вашата исплата потврди,освен сопствени item(s)...

BGN 259.00 288.00
ZHHIRY естествен гранат камък обеци автентични твърди 925 сребро истински скъпоценен камък, обеци, дамски изискани бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

ZHHIRY естествен гранат камък обеци автентични твърди 925 сребро истински скъпоценен камък, обеци, дамски изискани бижута

Добредојдовте на нашата продавница , ние само го правиме со врвен квалитет парична казна накит ,100% природен скапоцен камен накит со вистински солидна 925 фунта сребро ,одби artifical накит,одби лабораторија создадени или синтетички камењаСкапоцен камен 100% Природни гранат (не лабораторија создадена)Гем големина Големина 5x5mmМатеријал Вистински 925 фунта сребро,Цврсти сребрена(Silver содржина ≥ 92.5%)Галвански се Зголеми Злато позлатен,без олово,без nickle,нема алергијаПакет Испрати подарок кутијаИспорака во Рок од 13 дена после потврда на плаќањетоКлиентите прашање : Дали објектот ќе се продаваат сосема нов? Нашиот Одговор : Ние само го продаде брендот на нови објекти...

BGN 37.00 57.60
Жените Бижута-Годежни Пръстени 925 Сребро, Пръстени, Комплекти Зелено Сърце Форма На Пръстен Кубичен Цирконий Сватбени Бижута Комплект Пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените Бижута-Годежни Пръстени 925 Сребро, Пръстени, Комплекти Зелено Сърце Форма На Пръстен Кубичен Цирконий Сватбени Бижута Комплект Пръстен

Жените накит Свадба прстени 100% 925 фунта сребрен прстен се поставува Зелена Срце облик на прстен Кубни циркони Ангажман накит Прстен сетОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Кубни Циркон Прстен Големина(приближно) : 7*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

BGN 19.00 23.98
Оригинален дизайн Queen Shells Glod цвят 925 сребро пръстен за жени, бижута и регулируема халка на едро подарък гореща разпродажба
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален дизайн Queen Shells Glod цвят 925 сребро пръстен за жени, бижута и регулируема халка на едро подарък гореща разпродажба

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Прстен【Метал Тип】925 Sterling Silver【 Камен тип 】Кралицата Школка【 Големина 】0.7*1.1 cm【 Висина 】2.8 g​

BGN 110.00 211.20
Естествен гранат червен скъпоценен камък, пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро модерни елегантни и изящни кръгли женски сватбени декорации
 • Ново
Оценка на продукта:

Естествен гранат червен скъпоценен камък, пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро модерни елегантни и изящни кръгли женски сватбени декорации

Природни црвени гранат гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски домот Исклучителна круг жените свадба НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 47.00 56.00
LeiGe Бижута Натурален Черно Шпинел Пръстени Юбилейното Изумрудения Пръстен Кройката Пръстен Черен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

LeiGe Бижута Натурален Черно Шпинел Пръстени Юбилейното Изумрудения Пръстен Кройката Пръстен Черен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 5*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.11 carats Печат : S925 Камен Намалување на : Смарагд Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : деновиИспорака1...

BGN 87.00 145.60
925 стерлинги сребърни обици капка сладководни перли оригинални модни окачване европейски стил бижута CKK
 • Ново
Оценка на продукта:

925 стерлинги сребърни обици капка сладководни перли оригинални модни окачване европейски стил бижута CKK

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver шарм во Шенжен во Кина Сите шарм се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

BGN 25.00 31.50
Vintage Black Pearl Heart Love Ring for Women Party Jewelry Gifts 8-9MM Freshwater Pearl Rings Fine Jewelry Dropshipping FEIGE
 • Ново
Оценка на продукта:

Vintage Black Pearl Heart Love Ring for Women Party Jewelry Gifts 8-9MM Freshwater Pearl Rings Fine Jewelry Dropshipping FEIGE

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] FEIGE[Item Type] Бисер Прстени[Прстен Големина] Променливи Во Големина[Бисер Тип] Слатководни Бисери[Бисер Боја] Црна(Боење)[Бисер Големина] 89mm[Бисер Облик] Рамен круг[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти[Метали Лента] Злато Позлатен[Страна Камен] Никој[Родова] Жени[Пакет] Накит Кутија

BGN 14.00 23.98
LANMI Solid 18Kt Rose Gold Marquise Cut Red Ruby Diamond Wedding Rings Butterfly Shape Jewelry for Women Anniversary
 • Ново
Оценка на продукта:

LANMI Solid 18Kt Rose Gold Marquise Cut Red Ruby Diamond Wedding Rings Butterfly Shape Jewelry for Women Anniversary

18kt Розово Злато Дијамантски Прстен РубинДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.252 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHРубин : Вистински ПрироденКарат Тежина : 0.24 ктНамалување на : Marquise (3x5mm)Јасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 18kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами) : 2.112 gСтил : Дијамантски Прстен РубинПрстен Големина : 6.5Услуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

BGN 521.60
DOUBLE-R 1.74 ct овални пръстен със син топаз в Стерлинговом сребро 925 проба природа скъпоценни камъни пръстени за жени сватба, годеж
 • Ново
Оценка на продукта:

DOUBLE-R 1.74 ct овални пръстен със син топаз в Стерлинговом сребро 925 проба природа скъпоценни камъни пръстени за жени сватба, годеж

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Прстени Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.55 g Главниот Камен : Природни Сини Топаз Камен Создавање Метод : Природни Главниот Камен Големина : Прибл...

BGN 28.00 79.25
Истински натурален опал пръстени с овална форма 5x7 мм опал годежни пръстени многоцветен опал сребро 925 проба и с жени регулируем размер на пръстените
 • Ново
Оценка на продукта:

Истински натурален опал пръстени с овална форма 5x7 мм опал годежни пръстени многоцветен опал сребро 925 проба и с жени регулируем размер на пръстените

Вистински Природен Опал Прстени Овална 5x7mm Опал Свадба Прстени Multicolor Опал 100% 925 Sterling Silver со Жените Прилагодливи Прстени ГолеминаОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Природни Опал Опал Големина : 5x7mm Прстен Големина(приближно) : Прилагодлив Прстен Големина*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

BGN 35.00 38.38
Истински натурален бароков перли, гривни мулти култивирани сладководни перли гривна 925 сребърни бижута на сватбата на дъщеря си подарък за рожден ден
 • Ново
Оценка на продукта:

Истински натурален бароков перли, гривни мулти култивирани сладководни перли гривна 925 сребърни бижута на сватбата на дъщеря си подарък за рожден ден

Charactor Вистински природен барок бисер нараквици Мулти образован слатководни бисер хривнија 925 сребрен накит свадба ќерка роденден подарок Бисер Формабарокот Слатководни Бисер Бисер Големина 1011mm слатководни бисер Бисер квалитет ААА врвот одделение Бисер боја мулти бисер боја Pakage Фланелен боксери накит торба

BGN 28.00 47.36
LeiGe Бижута Естествен Бял Топаз Пръстени Уникален Годежен Пръстен Ноември Камък Пръстен Трилиона Ограненных Скъпоценни Камъни Пръстен 925 Сребро
 • Ново
Оценка на продукта:

LeiGe Бижута Естествен Бял Топаз Пръстени Уникален Годежен Пръстен Ноември Камък Пръстен Трилиона Ограненных Скъпоценни Камъни Пръстен 925 Сребро

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : Природна, Бела Топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*6 мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.02 carats Печат : S925 Камен Намалување на : Трилиони Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : деновиИспорака1...

BGN 82.00 136.00