• Ново
KAZI 10001 Century Military MGS-M1128 танкове строителни блокове набор от бронята САМ тухли играчки за деца

KAZI 10001 Century Military MGS-M1128 танкове строителни блокове набор от бронята САМ тухли играчки за деца

Buyers rating:
BGN 66.53

Брой продукти


Производ модел : kz10001 Производ материјал : ABS пластика Производ тули број : 1672pcs Производ Пакет : ПП Торба со Меур Safty Пакување Пакување Листа : Блокови + Прирачник Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме! Производи не ја вклучи оригиналната кутија ,и во запечатена пластична packge. Производот има многу ѓубре парчиња тули,ве молиме да не ги стави во уста. Ако се земе голема цел,ние ќе брод од страна на DHL,ДПД,Кина пост воздух парцела,EMS,e-EMS и така натаму.А со цел да го избегнат данокот,ве молам дозволете ми да знам колку вредноста што треба да ја напишете во фактурата. Понекогаш, поради некои причини,ние задоцнување на испораката,ние ќе ви кажам,и да се надеваме на вашето разбирање.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние сме секогаш стремејќи се да им понудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други функции

Тип:
Блокове
Номер На Модела:
KZ10001
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Пол:
Момчета
Материал:
Пластмаса
Предупреждение:
Няма
Възрастова Група:
> 6 години
търговска марка:
KAZI
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли

Най-добри сделки

45-47 см AIR NEW ZEALAND Boeing747-400 1:150 B747 сплав модел самолет колекция модел играчки, подаръци безплатен експрес EMS / DHL / доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

45-47 см AIR NEW ZEALAND Boeing747-400 1:150 B747 сплав модел самолет колекция модел играчки, подаръци безплатен експрес EMS / DHL / доставка

4547 CM ЕР НОВ ЗЕЛАНД Boeing747400 1 : 150 B747 Легура авиони модел Колекција модел Играчки, Подароци Слободни изразат EMS / DHL / ИспоракаОбјектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

BGN 197.00 327.95
12 см. мащаб палми Cocos nucifera ABS пластмасов модел на палми за декори оформление на влака дизайн
 • Ново
Оценка на продукта:

12 см. мащаб палми Cocos nucifera ABS пластмасов модел на палми за декори оформление на влака дизайн

12cm скала палми Cocos nucifera ABS пластика модел палми за сценографијата воз изгледот конструкцииИме на производ : модел палмаБоја : зеленаВисина : 12cmТип : Модел Градежни МатеријалиМатеријал : пластикаПакет : 50pcs / многуВраќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

BGN 27.00 31.98
RealTS Trumpeter 05739 1/700 USS NIMITZ CVN-68 2005
 • Ново
Оценка на продукта:

RealTS Trumpeter 05739 1/700 USS NIMITZ CVN-68 2005

Real TS Трубач 05739 1 / 700 USS NIMITZ CVN68 2005Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 56.00
RealTS Tamiya 31319 Yubari Light Cruiser Kit - (77105) 1/700 Ship Model Kit
 • Ново
Оценка на продукта:

RealTS Tamiya 31319 Yubari Light Cruiser Kit - (77105) 1/700 Ship Model Kit

Real TS Tamiya 31319 Yubari Светлина Крстосувачот Комплет (77105) 1 / 700 Брод Модел КомплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 27.20
BEAM робот сам комплекти solarbotic soarbeam robotic soldering комплекти за начинаещи robot kit Assembly
 • Ново
Оценка на продукта:

BEAM робот сам комплекти solarbotic soarbeam robotic soldering комплекти за начинаещи robot kit Assembly

solarbotic(сончев ЗРАК роботски)она што е ЗРАК? Б : Биологија биологија.ЗРАК робот е да се имитираат природата на одредени организми да се коло дизајн и механички структура на нивните сопствени...

BGN 24.00
Voyager MODEL 1/35 PE35692 WWII British Valentine Mk.III пехотен танк basic W / Rota ремарке(за AFV CLUB 35201)
 • Ново
Оценка на продукта:

Voyager MODEL 1/35 PE35692 WWII British Valentine Mk.III пехотен танк basic W / Rota ремарке(за AFV CLUB 35201)

Војаџер МОДЕЛ 1 / 35 PE35692 втората светска војна, Британскиот Вљубените Мк.III Пешадија, Тенк основните w / Rota приколка(За AFV КЛУБ 35201) ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака, а исто така PE35467 не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 30.40
SD Сладко Gundam Seven Sword Небесната Being /събраната модел Робот Gundam Gunpla Lepin Robot Building Block
 • Ново
Оценка на продукта:

SD Сладко Gundam Seven Sword Небесната Being /събраната модел Робот Gundam Gunpla Lepin Robot Building Block

Драг пријателДобредојдовте на нашата продавница.Ние сме подготвени за 300 убаво производи за вас, вклучувајќи ги и кујнски алатки, отворен за домаќинство, играчки, облека, украси и некои неверојатни производи .Ако ви се допаѓа и би сакал да се одржи вашата цел,само се чувствуваат слободни да не контактирате за ако било кој можеме да ви помогнеме, ние ќе обезбедиме убаво попуст за вас, ако сакате да се купи повеќе .Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, благодарам многу!Производ воведОвој производ е направен од високо квалитетни ПВЦ Одг кукли, безбедноста и suitble за бебето.ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1...

BGN 16.00 17.58
Voyager MODEL 1/35 SCALE military modelsPEA285 Modern Italian AFV smoke dischargers(16 set) (GP) plastic model kit
 • Ново
Оценка на продукта:

Voyager MODEL 1/35 SCALE military modelsPEA285 Modern Italian AFV smoke dischargers(16 set) (GP) plastic model kit

Војаџер МОДЕЛ СКАЛА 1 / 35 воена модели#PEA285 Современ италијански AFV чад dischargers(16 сет) (GP) пластика модел комплет ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 11.20
Безплатна доставка магнитен таралеж блокове разглобяване и сглобяване, детски интересни дървени играчки таралеж блокове модел.
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка магнитен таралеж блокове разглобяване и сглобяване, детски интересни дървени играчки таралеж блокове модел.

Име : шарени ежеПакување големина : 13.5 * 11 * 10 cmПроизвод материјал : високо квалитетен дрва, заштита на животната средина водабазирани бојаПогоден за возраст : над 3 годиниКупување информации : 1.Нашето верување е : срцето да се третираат секое парче од дрво, за бебето да овозможи најбезбедно и повеќето среќен играчки од целиот свет, да им даде на луѓето сите како дрвени играчки игра класичен дрво 2.Производи со висок квалитет на обработка на дрво, на работ рог внимателно chamfering мелење, мазна, еколошки водабазирани боја, безбедно, нетоксични, се чувствуваат е исклучителна...

BGN 44.80
BRONCO CB35177 1/35 на Втората Световна Война британските парашутисти в действие Set A
 • Ново
Оценка на продукта:

BRONCO CB35177 1/35 на Втората Световна Война британските парашутисти в действие Set A

BRONCO CB35177 1 / 35 втората светска војна, Британскиот Paratroops Во Акција НаместитеДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 40.00
brinquedos аниме рисунка молив гуми Чан loz блокове строителни блокове juguetes динамичен Супермен детски играчки просвети децата подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

brinquedos аниме рисунка молив гуми Чан loz блокове строителни блокове juguetes динамичен Супермен детски играчки просвети децата подарък

Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент! Ова е производ погоден за сите луѓе, со надеж дека овој производ не се препорачува за вашиот далеку во странска земја, јас верувам дека тоа е избрано, ќе бидете имате добра меморија! 1...

BGN 10.00 12.77
DRAGON 6851 1/35 STURMGESCHUTZ 7.5 cm KANONE Ausf.C/D
 • Ново
Оценка на продукта:

DRAGON 6851 1/35 STURMGESCHUTZ 7.5 cm KANONE Ausf.C/D

ЗМЕЈ 6851 1 / 35 STURMGESCHUTZ 7.5 cm KANONE Ausf.C / DДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 67.20
2017 Cool Mini Solar Powered Toys САМ Car Model Kit Children Educational Hobby Gadget Assemble Building Material For Kids Gift
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Cool Mini Solar Powered Toys САМ Car Model Kit Children Educational Hobby Gadget Assemble Building Material For Kids Gift

2017 Смешно Мини Соларен Погон Играчки DIY Автомобил Модел Комплет 13*4.6*10см Деца Образовни Хоби Gadget Соберат Материјал ЗградаБрзо соларен автомобил 2017 е собрани соларни автомобили, користење на сончевата енергија како движечка сила, рацете на инсталацијата, сонцето не може да оди напредОвој соларен автомобил со големи соларни панели, напојување ефикасност...

BGN 4.58
2260 основната stranding на волана серво удължител за заглушаване на голям въртящ момент САМ модел играчки аксесоари за голи кабели
 • Ново
Оценка на продукта:

2260 основната stranding на волана серво удължител за заглушаване на голям въртящ момент САМ модел играчки аксесоари за голи кабели

стандард 60 јадро бидејќи тоа е 60 јадро, со голем струја, мала внатрешна отпорност, големи TOC, беспилотни авиони, најдобриот партнер и, влакно на антимешање способност е подобро од паралелни линии...

BGN 13.73
29pcs цветни пъзели тип на газопровода Лабиринт обучение образование играчки за деца Domino IQ Trainer Game For Children
 • Ново
Оценка на продукта:

29pcs цветни пъзели тип на газопровода Лабиринт обучение образование играчки за деца Domino IQ Trainer Game For Children

Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings 2 Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување (1cm=0.39 инчен).Ви благодариме за разбирањето!! пакет во opp, ние ќе ги пакет добро

BGN 6.00 6.38
Voyager MODEL 1/35 PE35668 на Втората световна война руският военен автомобил ГАЗ-67Б (за трубача 02346)
 • Ново
Оценка на продукта:

Voyager MODEL 1/35 PE35668 на Втората световна война руският военен автомобил ГАЗ-67Б (за трубача 02346)

Војаџер МОДЕЛ 1 / 35 PE35668 втората светска војна руската GAZ67 B Воено Возило (За ТРУБАЧ 02346) ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 21.60
Mxfans 8шт 20 mm полукръгла акрилна кукла мечка плавателни съдове пластмасови очи очната ябълка за Хелоуин
 • Ново
Оценка на продукта:

Mxfans 8шт 20 mm полукръгла акрилна кукла мечка плавателни съдове пластмасови очи очната ябълка за Хелоуин

Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др...

BGN 9.00 11.78
50 бр./лот 40 мм, цена на едро моделиране зелен пейзаж пейзаж модел палма миниатюрен пейзаж влак оформление
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр./лот 40 мм, цена на едро моделиране зелен пейзаж пейзаж модел палма миниатюрен пейзаж влак оформление

50pcs / многу 40 MM трговија на Големо Цена Симулација Зелени Предели Пејзаж Модел палма Минијатурни Пејзаж воз изгледотИме на производ : модел палмаБоја : зеленаВисина : 4cmТип : Модел Градежни МатеријалиМатеријал : пластикаПакет : 50pcs / многуВраќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

BGN 19.00 22.40
2 елемента комплект NanYuan 3D Metal Nano Пъзел Royal Carriage Atlantis Hotel Building сглобяване, моделиране комплекти направи си САМ 3D Laser Cut Jigsaw Toy
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента комплект NanYuan 3D Metal Nano Пъзел Royal Carriage Atlantis Hotel Building сглобяване, моделиране комплекти направи си САМ 3D Laser Cut Jigsaw Toy

Спецификации : Тема : 3Д Изградба на Загатка Име : Кралската Превоз Атлантис Хотел 3 D Метал Комплет Модел : F22202 T, B22203 T Материјал : Месинг Тежина : Околу 380g Кралската Превоз Големина : 15 x 4 x 6.5 СМ Атлантис Хотел Големина : 14.3 x 5.8 x 6.3 CM Боја : Злато Метален лист димензии : 22 х 11 СМ Количеството на Листови : 2 buc Возраст : 14+ Степен на тежина : 3 4 Ѕвезди Пакување : Боја Пластична Кутија Кутија големина : 22.5 x 13.5 x 1.4 CM Функција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно...

BGN 33.00 35.20
500 грама/Лот, цвят изберете керамични свободна форма на мозайка САМ мозайка фенер мраморна мозайка занаят материал детска градина мозайка изкуство OEM
 • Ново
Оценка на продукта:

500 грама/Лот, цвят изберете керамични свободна форма на мозайка САМ мозайка фенер мраморна мозайка занаят материал детска градина мозайка изкуство OEM

Бесплатен превозот 500 Gram / Многу од Кина пост воздух mail Слободен облик керамички мозаикот плочка,Мозаик фенер, мермер мозаик, DIY мозаик flowerpot, DIY мозаик кат,домашна декорација...

BGN 41.00 51.04
Voyager MODEL 1/35 PE35652 Modern Canadian Леопард C2 MEXAS МВТ(цевта на пистолета, дим разрядник в комплект) (за TAKOM 2003)
 • Ново
Оценка на продукта:

Voyager MODEL 1/35 PE35652 Modern Canadian Леопард C2 MEXAS МВТ(цевта на пистолета, дим разрядник в комплект) (за TAKOM 2003)

Војаџер МОДЕЛ 1 / 35 PE35652 Модерна Канадски Леопард C2 MEXAS MBT(Пиштол барел ,чад discharger вклучуваат) (За TAKOM 2003) ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 52.80