• Ново
SLUBAN 0357 строителни блокове градски камион sluban f1 състезателна кола образование тухли играчки brinquedos educativos Коледен подарък

SLUBAN 0357 строителни блокове градски камион sluban f1 състезателна кола образование тухли играчки brinquedos educativos Коледен подарък

Buyers rating:
-28 % BGN 42.00
BGN 58.66

Брой продукти


Производ модел : B0357 Производ материјал : ABS пластика Производ тули број : 747pcs Производ Пакет : ПП Торба со Меур Safty Пакување Пакување Листа : Блокови + Прирачник Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме! Производи не ја вклучи оригиналната кутија ,и во запечатена пластична packge. Производот има многу ѓубре парчиња тули,ве молиме да не ги стави во уста. Ако се земе голема цел,ние ќе брод од страна на DHL,ДПД,Кина пост воздух парцела,EMS,e-EMS и така натаму.А со цел да го избегнат данокот,ве молам дозволете ми да знам колку вредноста што треба да ја напишете во фактурата. Понекогаш, поради некои причини,ние задоцнување на испораката,ние ќе ви кажам,и да се надеваме на вашето разбирање.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние сме секогаш стремејќи се да им понудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други функции

Тип:
Блокове
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 6 години
Предупреждение:
не яжте
Номер На Модела:
0357
Класификация:
Монтаж
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
АЙБУЛЛИ
Тип играчки:
Играчката тухли
Категория Продукти:
Пластмаса / пластмаса

Най-добри сделки

Детски играчки, дете, животно Домино 28 бр. строителни блокове на дървени играчки бук дърво на бебето на Доминото забавни играчки дете, подарък за Рожден Ден
 • Ново
Оценка на продукта:

Детски играчки, дете, животно Домино 28 бр. строителни блокове на дървени играчки бук дърво на бебето на Доминото забавни играчки дете, подарък за Рожден Ден

Плаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.2.Ве молиме да направи плаќање по купувањето...

BGN 16.00 30.40
2 бр./лот деца DIY играчки образователни строителни блокчета плоча 32x16 аниме фигурки подове образователни играчки съвместими с Legoe
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот деца DIY играчки образователни строителни блокчета плоча 32x16 аниме фигурки подове образователни играчки съвместими с Legoe

[ Бренд Име ] HUISI[ Materiall ] ABS Пластика[ Size ] 25.5x12.5cm[ Тули Dot ] 32x16 Точки[ Бои ] 11 Бои[ Количество ] 2 парчиња / многу[Функција] Тесни се Вклопуваат Со Повеќето Marjor Бренд на ТулиАко ви треба secific бои ...

BGN 7.00 7.98
САЩ yf безжичната-22 боец направи си САМ хартиена модел играчка хартия, изкуство оригами
 • Ново
Оценка на продукта:

САЩ yf безжичната-22 боец направи си САМ хартиена модел играчка хартия, изкуство оригами

Забелешка : она што ќе добиете е Списание, тоа не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат.ПЛАЌАЊЕ1.Ние прифаќаме Alipay (Зачувам), Вест Унија и така натаму...

BGN 20.61
Mxfans 8шт 20 mm полукръгла акрилна кукла мечка плавателни съдове пластмасови очи очната ябълка за Хелоуин
 • Ново
Оценка на продукта:

Mxfans 8шт 20 mm полукръгла акрилна кукла мечка плавателни съдове пластмасови очи очната ябълка за Хелоуин

Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др...

BGN 9.00 11.78
BEAM робот сам комплекти solarbotic soarbeam robotic soldering комплекти за начинаещи robot kit Assembly
 • Ново
Оценка на продукта:

BEAM робот сам комплекти solarbotic soarbeam robotic soldering комплекти за начинаещи robot kit Assembly

solarbotic(сончев ЗРАК роботски)она што е ЗРАК? Б : Биологија биологија.ЗРАК робот е да се имитираат природата на одредени организми да се коло дизајн и механички структура на нивните сопствени...

BGN 24.00
RealTS wood ship kit scale 1/50 French fishing boat kit wood sailing fishing ship модел Lucy
 • Ново
Оценка на продукта:

RealTS wood ship kit scale 1/50 French fishing boat kit wood sailing fishing ship модел Lucy

Real TS дрво брод комплет скала 1 / 50 француски рибарски брод комплет дрво едрење рибарски брод модел ЛусиГотовиот производ должина : 469 x 214 x 440 mm ( L x W x H )ве молиме имајте во предвид овој брод треба себе си да се изгради и да се наслика...

BGN 94.40
САЩ платена преносима, удобна Флокировальная машина електростатичен удобно захващане флоковый апликатор силна мощност разширено Флокирующий комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

САЩ платена преносима, удобна Флокировальная машина електростатичен удобно захващане флоковый апликатор силна мощност разширено Флокирующий комплект

Опис : Antiskid се справи со соодветна големина за удобен зафат Мини собираат машина, корисна и преносни со уметничка форма Цврсти и издржливи ABS пластика, материјал Силен собираат моќ Голема машина да се направи трева собираат за plantings модели, пејзаж модели, изградба модели Оценет работен напон : DC + 9 V Рангирани работат на струјата : 50m A Оценет излезен напон : ≥DC5000 V Оценет оперативен моќ : 0.45 W може да инсталирате батериите се : 9 V батерија може да се користи континуирано за 3 до 4 часа Молиме обратете се на Инструкциите за подетални информацииСпецификација : Собираат Чекори : Ставете половина шише трева собираат Стави на висок напон жица виси на шишето устата, така што тоа се поврзува со жица пребивање и на тој начин во energization државниот Грб со gluewater на површината каде што сакате да се собираат Вметнување на заштитно јаже во едно место во близина на собираат површината Слајд моќ вклучите Притиснете работата копчето и бран нагоре и надолу Трева собираат ќе падне вертикално со статични Трева собираат ќе вертикално и добро proportionedly се шири на лепакобложена површинаПакетот Вклучува : 1 x Мини собираат машина 1 торба на зелена собираат 1 x упатствоAnswer : ___________________________ Note : Answer : ___________________________ Note : Оваа машина треба да се чува подалеку од дофат на деца во случај на електрични шокови, па дури и возрасните треба да внимавате при користењето на оваа машина...

BGN 167.28
brinquedos аниме рисунка молив гуми Чан loz блокове строителни блокове juguetes динамичен Супермен детски играчки просвети децата подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

brinquedos аниме рисунка молив гуми Чан loz блокове строителни блокове juguetes динамичен Супермен детски играчки просвети децата подарък

Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент! Ова е производ погоден за сите луѓе, со надеж дека овој производ не се препорачува за вашиот далеку во странска земја, јас верувам дека тоа е избрано, ќе бидете имате добра меморија! 1...

BGN 10.00 12.77
Voyager MODEL 1/35 PE35692 WWII British Valentine Mk.III пехотен танк basic W / Rota ремарке(за AFV CLUB 35201)
 • Ново
Оценка на продукта:

Voyager MODEL 1/35 PE35692 WWII British Valentine Mk.III пехотен танк basic W / Rota ремарке(за AFV CLUB 35201)

Војаџер МОДЕЛ 1 / 35 PE35692 втората светска војна, Британскиот Вљубените Мк.III Пешадија, Тенк основните w / Rota приколка(За AFV КЛУБ 35201) ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака, а исто така PE35467 не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 30.40
8PCS / Set 4D Plastic Assembled Car Пъзел Assembling Toys For Children
 • Ново
Оценка на продукта:

8PCS / Set 4D Plastic Assembled Car Пъзел Assembling Toys For Children

8 компјутери / set 4 D DIY Автомобили Модел Играчки за Момчиња Подарок Материјал : ABS Сет : 8 различни рамниниПЛАЌАЊЕ1.Ние прифаќаме Alipay (Зачувам), Вест Унија и така натаму...

BGN 31.81
500 грама/Лот, цвят изберете керамични свободна форма на мозайка САМ мозайка фенер мраморна мозайка занаят материал детска градина мозайка изкуство OEM
 • Ново
Оценка на продукта:

500 грама/Лот, цвят изберете керамични свободна форма на мозайка САМ мозайка фенер мраморна мозайка занаят материал детска градина мозайка изкуство OEM

Бесплатен превозот 500 Gram / Многу од Кина пост воздух mail Слободен облик керамички мозаикот плочка,Мозаик фенер, мермер мозаик, DIY мозаик flowerpot, DIY мозаик кат,домашна декорација...

BGN 41.00 51.04
29pcs цветни пъзели тип на газопровода Лабиринт обучение образование играчки за деца Domino IQ Trainer Game For Children
 • Ново
Оценка на продукта:

29pcs цветни пъзели тип на газопровода Лабиринт обучение образование играчки за деца Domino IQ Trainer Game For Children

Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings 2 Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување (1cm=0.39 инчен).Ви благодариме за разбирањето!! пакет во opp, ние ќе ги пакет добро

BGN 6.00 6.38
RealTS Tamiya 31319 Yubari Light Cruiser Kit - (77105) 1/700 Ship Model Kit
 • Ново
Оценка на продукта:

RealTS Tamiya 31319 Yubari Light Cruiser Kit - (77105) 1/700 Ship Model Kit

Real TS Tamiya 31319 Yubari Светлина Крстосувачот Комплет (77105) 1 / 700 Брод Модел КомплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 27.20
50 бр./лот 40 мм, цена на едро моделиране зелен пейзаж пейзаж модел палма миниатюрен пейзаж влак оформление
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр./лот 40 мм, цена на едро моделиране зелен пейзаж пейзаж модел палма миниатюрен пейзаж влак оформление

50pcs / многу 40 MM трговија на Големо Цена Симулација Зелени Предели Пејзаж Модел палма Минијатурни Пејзаж воз изгледотИме на производ : модел палмаБоја : зеленаВисина : 4cmТип : Модел Градежни МатеријалиМатеријал : пластикаПакет : 50pcs / многуВраќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

BGN 19.00 22.40
12 см. мащаб палми Cocos nucifera ABS пластмасов модел на палми за декори оформление на влака дизайн
 • Ново
Оценка на продукта:

12 см. мащаб палми Cocos nucifera ABS пластмасов модел на палми за декори оформление на влака дизайн

12cm скала палми Cocos nucifera ABS пластика модел палми за сценографијата воз изгледот конструкцииИме на производ : модел палмаБоја : зеленаВисина : 12cmТип : Модел Градежни МатеријалиМатеријал : пластикаПакет : 50pcs / многуВраќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

BGN 27.00 31.98
Voyager MODEL 1/35 PE35668 на Втората световна война руският военен автомобил ГАЗ-67Б (за трубача 02346)
 • Ново
Оценка на продукта:

Voyager MODEL 1/35 PE35668 на Втората световна война руският военен автомобил ГАЗ-67Б (за трубача 02346)

Војаџер МОДЕЛ 1 / 35 PE35668 втората светска војна руската GAZ67 B Воено Возило (За ТРУБАЧ 02346) ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 21.60
Decool R8 R18 GT Z06 Speed Racing car Toy for gifts Building Blocks Action Figures FIT for Lego Techinc City for minifigure
 • Ново
Оценка на продукта:

Decool R8 R18 GT Z06 Speed Racing car Toy for gifts Building Blocks Action Figures FIT for Lego Techinc City for minifigure

Пакет изберете : Со Кутија / N o оригинална кутија ( Играчки и инструкции испратите заедно )100% нов бренд и висок квалитетТочка бр : 78111 / 78112 / 78113 / 78114КОЛИЧИНА : 181pcs / 193pcs / 174pcs / 183pcs

BGN 18.00
RealTS Trumpeter 05739 1/700 USS NIMITZ CVN-68 2005
 • Ново
Оценка на продукта:

RealTS Trumpeter 05739 1/700 USS NIMITZ CVN-68 2005

Real TS Трубач 05739 1 / 700 USS NIMITZ CVN68 2005Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 56.00