• Ново
8PCS / Set 4D Plastic Assembled Car Пъзел Assembling Toys For Children

8PCS / Set 4D Plastic Assembled Car Пъзел Assembling Toys For Children

Buyers rating:
BGN 31.81

Брой продукти

8 компјутери/set 4 D DIY Автомобили Модел Играчки за Момчиња Подарок Материјал : ABS Сет : 8 различни рамнини
ПЛАЌАЊЕ
1.Ние прифаќаме Alipay (Зачувам), Вест Унија и така натаму. Сите големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
2.Ако исплатата не е потврдена од страна на системот, или цел е откажана, парите ќе ви биде вратена во согласност со оригинален начин, таа ќе се 1-7 работа дена, ве молиме да бидете трпеливи!
ИСПОРАКА
1.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел .
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Но, ние ќе напишам ниска вредност.
3.Во повеќето случаи предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање.
4.Следење на информации може да се најде по превозот од 3-7 дена, ве молиме да бидете трпеливи.
5.Ние обезбедуваме Кина Пост/EMS/DHL за превозот метод .
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
1.Нормално, тоа ќе потрае 5-15 дена од e Packet во САД, земете 15-45 дена од Кина Пост во други земји( Бразил и Русија треба 25-90 дена, бидејќи царинските политики во Бразил и Русија, времето за испорака на некои редоследот може да се повеќе од 60 дена ,или дури и подолго ,ако тоа се потврдува дека пратката е загубено, ние ќе наплата тебе или ја повторно ),ве Молиме да бидете трпеливи.
2.Тоа ќе потрае 7-15 дена од DHL, земете 7-15 дена од ЕМС.
Answer : ___________________________ Note : Тајфунот, обилните и други лоши временски услови, штрајк, транспорт достигнало врвот, итн, времето за испорака можеби биде продолжен.
ПОВРАТНИ информации
1.Нашиот успех зависи од задоволството на клиентите, затоа вашето мислење е важно за нас.
2.Ако сте задоволни со вашата нарачка, pls ни остави позитивен Фидбек и 5-ѕвезда.

Други функции

Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 6 години
Номер На Модела:
Кола
Тип:
Модел
Мащаб:
1
Тема:
Превозно средство
Превозно средство:
Автомобили
търговска марка:
ГРАПМАН
Предупреждение:
да не се яде
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Размерът на елементите в комплекта:
8

Най-добри сделки

2260 основната stranding на волана серво удължител за заглушаване на голям въртящ момент САМ модел играчки аксесоари за голи кабели
 • Ново
Оценка на продукта:

2260 основната stranding на волана серво удължител за заглушаване на голям въртящ момент САМ модел играчки аксесоари за голи кабели

стандард 60 јадро бидејќи тоа е 60 јадро, со голем струја, мала внатрешна отпорност, големи TOC, беспилотни авиони, најдобриот партнер и, влакно на антимешање способност е подобро од паралелни линии...

BGN 13.73
RealTS Trumpeter 05739 1/700 USS NIMITZ CVN-68 2005
 • Ново
Оценка на продукта:

RealTS Trumpeter 05739 1/700 USS NIMITZ CVN-68 2005

Real TS Трубач 05739 1 / 700 USS NIMITZ CVN68 2005Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 56.00
2 елемента комплект NanYuan 3D Metal Nano Пъзел Royal Carriage Atlantis Hotel Building сглобяване, моделиране комплекти направи си САМ 3D Laser Cut Jigsaw Toy
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента комплект NanYuan 3D Metal Nano Пъзел Royal Carriage Atlantis Hotel Building сглобяване, моделиране комплекти направи си САМ 3D Laser Cut Jigsaw Toy

Спецификации : Тема : 3Д Изградба на Загатка Име : Кралската Превоз Атлантис Хотел 3 D Метал Комплет Модел : F22202 T, B22203 T Материјал : Месинг Тежина : Околу 380g Кралската Превоз Големина : 15 x 4 x 6.5 СМ Атлантис Хотел Големина : 14.3 x 5.8 x 6.3 CM Боја : Злато Метален лист димензии : 22 х 11 СМ Количеството на Листови : 2 buc Возраст : 14+ Степен на тежина : 3 4 Ѕвезди Пакување : Боја Пластична Кутија Кутија големина : 22.5 x 13.5 x 1.4 CM Функција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно...

BGN 33.00 35.20
Voyager MODEL 1/35 PE35630 German Самоходни времето на Втората световна война.III Ausf.G Late Production Basic (за комплект DRAGON)
 • Ново
Оценка на продукта:

Voyager MODEL 1/35 PE35630 German Самоходни времето на Втората световна война.III Ausf.G Late Production Basic (за комплект DRAGON)

Војаџер МОДЕЛ 1 / 35 PE35630 втората светска војна германската Stu G.III Ausf.G Доцна Производство на Основни (За ЗМЕЈ Комплет) ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 41.60
Необичайни 120 бр./компл. дървени многоцветни творчески Домино игри, играчки Дъга дърво на Доминото блокове деца ранните образователни дървени играчки
 • Ново
Оценка на продукта:

Необичайни 120 бр./компл. дървени многоцветни творчески Домино игри, играчки Дъга дърво на Доминото блокове деца ранните образователни дървени играчки

Дрвени Мулти бои Креативни Домино Игри, Играчки : )Карактеристики : Една Големина : 4.4 cm*2.1 cm*0.7 cmТежина : Околу 0.4 kgМатеријал : Еколошки Дрво.Возраст Спектар : во Текот на 3 години.Достапни за Dropshipping наредби( Без Фактура со цел, брод од 24 часа со epacket превозот метод).

BGN 14.00 20.48
45-47 см AIR NEW ZEALAND Boeing747-400 1:150 B747 сплав модел самолет колекция модел играчки, подаръци безплатен експрес EMS / DHL / доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

45-47 см AIR NEW ZEALAND Boeing747-400 1:150 B747 сплав модел самолет колекция модел играчки, подаръци безплатен експрес EMS / DHL / доставка

4547 CM ЕР НОВ ЗЕЛАНД Boeing747400 1 : 150 B747 Легура авиони модел Колекција модел Играчки, Подароци Слободни изразат EMS / DHL / ИспоракаОбјектот описи : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

BGN 197.00 327.95
brinquedos аниме рисунка молив гуми Чан loz блокове строителни блокове juguetes динамичен Супермен детски играчки просвети децата подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

brinquedos аниме рисунка молив гуми Чан loz блокове строителни блокове juguetes динамичен Супермен детски играчки просвети децата подарък

Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент! Ова е производ погоден за сите луѓе, со надеж дека овој производ не се препорачува за вашиот далеку во странска земја, јас верувам дека тоа е избрано, ќе бидете имате добра меморија! 1...

BGN 10.00 12.77
500 грама/Лот, цвят изберете керамични свободна форма на мозайка САМ мозайка фенер мраморна мозайка занаят материал детска градина мозайка изкуство OEM
 • Ново
Оценка на продукта:

500 грама/Лот, цвят изберете керамични свободна форма на мозайка САМ мозайка фенер мраморна мозайка занаят материал детска градина мозайка изкуство OEM

Бесплатен превозот 500 Gram / Многу од Кина пост воздух mail Слободен облик керамички мозаикот плочка,Мозаик фенер, мермер мозаик, DIY мозаик flowerpot, DIY мозаик кат,домашна декорација...

BGN 41.00 51.04
RealTS Voyager MODEL 1/35 VBS0174 съвременен руски 125 мм (2A46M) багажник (Т-90 се използва) (GP)
 • Ново
Оценка на продукта:

RealTS Voyager MODEL 1/35 VBS0174 съвременен руски 125 мм (2A46M) багажник (Т-90 се използва) (GP)

Real TS Војаџер МОДЕЛ 1 / 35 VBS0174 Современите руската 125mm (2 A46 M) Барел (Т90 користи) (GP) ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 28.78
RealTS Tamiya 31319 Yubari Light Cruiser Kit - (77105) 1/700 Ship Model Kit
 • Ново
Оценка на продукта:

RealTS Tamiya 31319 Yubari Light Cruiser Kit - (77105) 1/700 Ship Model Kit

Real TS Tamiya 31319 Yubari Светлина Крстосувачот Комплет (77105) 1 / 700 Брод Модел КомплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 27.20
Voyager MODEL 1/35 SCALE military modelsPEA318 Modern IDF D9R Armored Mad slat armour (FOR MENG SS-002) plastic model kit
 • Ново
Оценка на продукта:

Voyager MODEL 1/35 SCALE military modelsPEA318 Modern IDF D9R Armored Mad slat armour (FOR MENG SS-002) plastic model kit

Војаџер МОДЕЛ СКАЛА 1 / 35 воена модели#PEA318 Модерна IDF D9 R Оклопни Булдожер slat оклоп (ЗА MENG СС002) пластика модел комплет ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака.Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

BGN 30.40
SD Сладко Gundam Seven Sword Небесната Being /събраната модел Робот Gundam Gunpla Lepin Robot Building Block
 • Ново
Оценка на продукта:

SD Сладко Gundam Seven Sword Небесната Being /събраната модел Робот Gundam Gunpla Lepin Robot Building Block

Драг пријателДобредојдовте на нашата продавница.Ние сме подготвени за 300 убаво производи за вас, вклучувајќи ги и кујнски алатки, отворен за домаќинство, играчки, облека, украси и некои неверојатни производи .Ако ви се допаѓа и би сакал да се одржи вашата цел,само се чувствуваат слободни да не контактирате за ако било кој можеме да ви помогнеме, ние ќе обезбедиме убаво попуст за вас, ако сакате да се купи повеќе .Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, благодарам многу!Производ воведОвој производ е направен од високо квалитетни ПВЦ Одг кукли, безбедноста и suitble за бебето.ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1...

BGN 16.00 17.58
JMT неръждаема стомана метална рамка 4WD робот шасито на автомобила на платформата 90*90 мм с 4x N20 мотор-редуктор САМ интелигентен модел на превозното средство резервоа?
 • Ново
Оценка на продукта:

JMT неръждаема стомана метална рамка 4WD робот шасито на автомобила на платформата 90*90 мм с 4x N20 мотор-редуктор САМ интелигентен модел на превозното средство резервоа?

JMT Нерѓосувачки Челик Метална Рамка 4 WD Робот Автомобил Шасија Платформа 90*90mm со 4x N20 Опрема Моторни DIY Интелигентни Возило Модел карактеристичен : МИНИ 4 WD автомобил шасија сите метални солиден висок капацитет Големина : 90 * 90mm висина : 55мм модел : SN140 слој растојание : 20mm N20 Моторни Параметри : 3 V, неоптоварување тековната 30ma, брзина од околу 40 револуции во минутаКога 6 V, неоптоварување тековната 50ma, на ротациона брзина од околу 76 револуции во минута Истражувачки метод се : брзина Диференцијални исто како резервоар Тежина : 192g

BGN 23.34
2 бр./лот деца DIY играчки образователни строителни блокчета плоча 32x16 аниме фигурки подове образователни играчки съвместими с Legoe
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот деца DIY играчки образователни строителни блокчета плоча 32x16 аниме фигурки подове образователни играчки съвместими с Legoe

[ Бренд Име ] HUISI[ Materiall ] ABS Пластика[ Size ] 25.5x12.5cm[ Тули Dot ] 32x16 Точки[ Бои ] 11 Бои[ Количество ] 2 парчиња / многу[Функција] Тесни се Вклопуваат Со Повеќето Marjor Бренд на ТулиАко ви треба secific бои ...

BGN 7.00 7.98