• Ново
Нов за bmw icom next с лаптоп cf30 (4g) icom a2+b+c, за софтуера на един инструмент за диагностика на bmw v2017. 09 експертен режим(d4. 06+p3. 62)

Нов за bmw icom next с лаптоп cf30 (4g) icom a2+b+c, за софтуера на един инструмент за диагностика на bmw v2017. 09 експертен режим(d4. 06+p3. 62)

Buyers rating:
-5 % BGN 514.00
BGN 540.80

Брой продукти


Нова За BMW ICOM Следен Со Лаптоп + Icom ИЗИДА ISID Софтвер HDD + СП-30 Лаптоп Подготвен е да употребува
Пакетот вклучува :
1pc x За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В
1pc x За BMW ICOM Б Повеќето
1pc x За BMW 20pin Кабел
1pc x USB Кабел
1pc x LAN Кабел
1pc x OBD Кабел
1pc x Софтвер HDD
1pc x за Panasonic СП-30 toughbook 4gb
За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2017 Новата Генерација НА ICOM А2
Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на :
1. Gbit работилница LAN, наназад компатибилен
2. Подготовка за Gbit LAN на возило OBD(автомобили сеуште не supportthis и интерфејс не
сепак, дефинирано,ICOM Следната хардвер за приспособување ќе биде потребно за иднината Gbit автомобил
интерфејс,ќе предизвика адаптација трошоци)
3. Побрзо start-up пати и висока продуктивност
4. Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц
5. Подобрување на ракувањето со
6. Повеќе флексибилни OBD кабел
7. Запалени копчето за најавува итн
ПОПИСОТ СЛЕДНАТА А+Б+В Diadnostic Главата Преглед?
Функционално компатибилен да ICOM А2
Механички дизајн сличен на ICOM А2
Наназад компатибилен со автомобил адаптери (ICOM Б, В) и мотоцикл адаптери (ICOM D, E)
ПОПИСОТ СЛЕДНАТА ABC Спецификации :
Zeroization на податоци за откривање подесувате
Secure supply chain осигурување
Клуч за чување на користење на физички он-clonable функција
CRI Помине Преку ДПА Patent Portfolio
Напредни криптографски Услуги
за Panasonic СП-30 toughbook, 7500 процесор, 4gb ram, 90-95% нови
За BMW ICOM СЛЕДНАТА дијагностички Софтвер Целосната софтвер во
500gb HDD
Мајчин инсталиран
Инсталиран direclty на Windows Систем. Работи повеќе стабилно и smootly
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори :
1. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2.

Други функции

Цвят:
на icom с cf30 full, cf30 с твърд диск
Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Език:
Finnish,Denish,French,Thai,Swedish,Japanese,Greek,Italian,Russian,Norwegian,Czech,Korea,Spanish,Polish,Slovenia,Portuguese,Turkish,Hungarian,Dutch,German
Версия На Софтуера:
2017.09
търговска марка:
RCOBD
Обновяване На Софтуера:
ДА
Хардуерна Версия:
НОВО
специални характеристики:
локална мрежа
Версия На Софтуера:
2017.09
Твърд диск:
500gb win7 32bit
техническа поддръжка:
чрез teamviewer
Пакет:
за лаптоп bmw icom + hdd + cf30
Характеристика:
щепсела и да играе.
ISTA D:
4.06.31
ИСТА Н:
3.62.1
специални характеристики:
за един инструмент за диагностика на bmw
Автомобили:
за B, Mw
Лаптоп cf-30:
за panasonic cf30 се използва 4 GB памет

Най-добри сделки

Vgate iCar2 elm327 Bluetooth OBDII OBD2 Car Diagnostic-tool iCar 2 Elm 327 OBD 2 ii скенер за Android PC Auto Diagnostic tool
 • Ново
Оценка на продукта:

Vgate iCar2 elm327 Bluetooth OBDII OBD2 Car Diagnostic-tool iCar 2 Elm 327 OBD 2 ii скенер за Android PC Auto Diagnostic tool

Vgate i Car2 Elm327 Bluetooth OBDII OBD2 Автомобил Дијагностичкиалатка Elm 327 OBD 2 II Скенер за Android, PC Авто Дијагностички алатка ELM327 BLUETOOTH Obd2 адаптер Карактеристики : (1).Мала големина,компактна структура.Приклучок и никогаш не го исклучите; (2).Стабилна безжична конекција; (3).Без жици или батериите (адаптер е придвижуван од дијагноза големина на штекерите (подножјата); (4).Стоп за комуникација, се чека половина час, авто спиење; (5).Ги поддржува сите OBDII протоколи; (6).Адаптер користи најбрзиот и најсигурен АРМ чипови...

BGN 19.00 22.38
Автомобил за Сняг Кал гуми тяговый мат дължината на веригата нескользящая имат противоплъзгаща се дръжка песни инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобил за Сняг Кал гуми тяговый мат дължината на веригата нескользящая имат противоплъзгаща се дръжка песни инструменти

Карактеристики : Мултифункционален употреба, снег, кал, локви, и песок, се сите корисна Мала големина, не заземаат простор, лесно да се носат Со рачка и лопата главата, може да се користи како снег лопата Unversal...

BGN 19.98
Двойна верижна ръкав маслен филтър гаечен ключ с 1/2 инчов дълбоко жак за повечето леки автомобили и лекотоварни камиони се отделя много бързо
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойна верижна ръкав маслен филтър гаечен ключ с 1/2 инчов дълбоко жак за повечето леки автомобили и лекотоварни камиони се отделя много бързо

Опис Копче Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч со 1 / 2 инчи 17mm Длабоко Грло за Повеќето Автомобили И Лесни Камиони Посебна Многу Брзо Синџир тип на филтерот за масло клуч со 1 / 2" дР 17mm Длабоко Грло За повеќето автомобили и лесни камиони Посебна масло филтер погодно Пакет вклучуваат 1 pcs Oil Филтерот Клуч

BGN 54.38
Ножничный лифт за завод и склад
 • Ново
Оценка на продукта:

Ножничный лифт за завод и склад

Режа лифт за фабрика и магацинПредности : 1.Стандард рампата се направи полесно за да оптоварување и истовар.2.Висок квалитет на пумпна станица направи тоа лифт и да падне многу stably.3.Антималку режа дизајн; главниот pinroll место усвојува самоподмачкување дизајн со кој се продолжи животниот век.4.Опремени со алуминиумска легура мешавинастоп под платформа5.Притисок олеснување вентил за да се спречи преоптоварување на операција; Проток контрола на вентил за да се направи спуштање брзо прилагодливи.6.Експлозијадоказ вентил запира платформа за намалување на брзо кога цевка упаѓа.7.До Американскиот стандард ANSI / ASME и Европа стандард EN1570Безбедносни Мерки На Претпазливост : 1...

BGN 3840.00
Приемани ISO регулируеми товарните рампи електрическо оборудване за изравняване на докове
 • Ново
Оценка на продукта:

Приемани ISO регулируеми товарните рампи електрическо оборудване за изравняване на докове

ISO Одобрени Прилагодливи Рампи за Утовар Електрични Клупа Leveler ОпремаГлавните параметриМоделSDR12Патување висина(до)400mmПатување висина(долу)300ммУсна400mmКапацитет12000kgМоќност0.75 kwДимензија2500*2000*600mmПлатформа големина2500*2000mmНапонСпоред локалните напонНа dvantage : 1...

BGN 4000.00
4M 8м малък задвижва мини ножничный лифт
 • Ново
Оценка на продукта:

4M 8м малък задвижва мини ножничный лифт

Опис На Производот4m 8m Мали Само Движи Мини Режа ЛифтВовед : Тоа се движи и лифтови сите од батеријата Организаторот може да го контролира кревање, движење, вртење и сите движење на платформата преку систем за контрола.Контакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.comКонфигурација : 2тркала управувањеВисок / низок патна брзинаПродолжување на палубатаСвитлива guardrailsСлезе алармотБезбедност ремонт поддршкаТајмерИнтелигентни полначЗамав надвор лентаPothole уред за заштитаЗа итни случаи се спушти уредИтни ослободување кочницаАнтисудир заштита на платформаСпецификација : Број на Модел на SP06 SP08 SP10 Максимум работна висина mm 8000 10000 12000 Максимална платформа висина mm 6000 8000 10000 Виткање максимална висина(парапет се одвиваат) mm 2150 2275 2400 Виткање максимална висина(парапет отстранета) mm 1190 1315 1440 вкупна Должина mm 2400 2400 2400 вкупна Ширина (mm 1150 1150 1150 Платформа Големина mm 2270×1150 2270×1150 2270×1150 Платформа се прошири големина mm 900 900 900 Minimumground царинење(виткање) mm 110 110 110 Minimumground царинење(зголемувањето) мм 20 20 20 Wheelbase mm 1850 1850 1850 Минимум пак радиус(внатрешното тркало) mm 0 0 0 Минимум пак радиус(надворешното тркало) mm 2100 2100 2100 извор на Енергија v / kw 24 / 3.0 24 / 3.0 24 / 3.0 Работи брзина(виткање) km / h 4 4 4 Водење брзина(зголемувањето) km / h 0.8 0.8 0.8 Зголемувањето / паѓање брзина дик 40 / 50 40 / 50 70 / 80 Батеријата V / Ах 4×6 / 210 4×6 / 210 4×6 / 210 Полначот V / A 24 / 25 24 / 25 24 / 25 Максимална качување способност % 20 20 20 Максимален работен дозволиво агол / 23° 23° 23° Начин на контрола / Електрохидрауличен дел контрола на Возачот / Двоен на предните тркала Хидрауличен диск / Двојни задни тркала големина на Тркало(полнети и без mark) / Φ381×127 Φ381×127 Φ381×127 Целата тежина кг 1500 2000 3000 Подигање на капацитетот kg 1900 1900 1900Слики за Вашиот Преглед : Сертификат : ISO и CEНашата Услуга : 1.

BGN 14400.00
10шт V2. 1 Super Mini Elm 327 Bluetooth OBII EOBD Reader Car Code Diagnostic Scaner
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт V2. 1 Super Mini Elm 327 Bluetooth OBII EOBD Reader Car Code Diagnostic Scaner

МИНИ ELM327 Bluetooth OBD2 V1.5 Код СкенерЗабелешка : Не поддржува i OS Систем Телефон / подлогаВерзија На Софтвер : V2.1Хардвер верзија : V1.5Поддршка Јазик : Англиски / Чешки / Дански / Германски / Шпански / Француски / Хрватски / Унгарски / Италијански / Полски / Српски / ТурскиМИНИ ELM327 Bluetooth Карактеристики : Работи со сите OBDII во согласност возилаБезжични (Bluetooth)Софтвер вклучени за Дланка, PDAСофтвер вклучени за Windows PCСофтвер вклучени за Windows паметен ТелефонПоддржува МОЖЕ да автобусМИНИ ELM327 Bluetooth Функции : Прочитајте дијагностички проблеми кодови, и генерички и производителотспецифични, и прикажување на нивните значење (над 3000 генерички код дефиниции во базата на податоци).Јасно проблеми кодови и исклучување на МИЛИ ("Check Engine" светлина)Прикажете тековната сензор податоци, вклучувајќи : Моторот ВРТЕЖИ во минутаПресметува Оптоварување ВредностCoolant ТемператураГориво Систем СтатусБрзината На ВозилотоКраток Рок Гориво ТримДолгорочни Гориво ТримДоза Цела ПритисокВремето ОднапредВнесувањето Воздух ТемператураПроток На ВоздухАпсолутна Гас ПозицијаКислород сензор напони / поврзан краток рок гориво скратуваГориво Систем статусГориво ПритисокИ многу други..1.Ние можеме да брод на сите земји низ светот...

BGN 105.60
Dewtreetali Инструмент За Ремонт На Гуми Инструмент За Премахване На Ядро Клапан Гуми Ключ Ядро Клапан Отвертка Ядро На Вентила
 • Ново
Оценка на продукта:

Dewtreetali Инструмент За Ремонт На Гуми Инструмент За Премахване На Ядро Клапан Гуми Ключ Ядро Клапан Отвертка Ядро На Вентила

Опис : 1.Сосема нов и висок квалитет.2.Робустен челик вратило со корозијаотпорни позлата.3.Боја : Како на сликата покажува.4.Големина : 9.5 cm.Примена : 1.Се користи за автомобили, камиони, велосипеди и мотоцикли.2.За брзо отстранување или инсталирање на пневматик вентил влошки.3.Гас млазницата се прилагоди демонтажа алатка, Американски стил гас млазницата вентил главниот клуч.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка.2.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.Пакет : 1 x Шрафцигер Вентил Core Алатка.

BGN 0.94
2017 качество на A++ OBD2 Op-com V1. 70 / Op Com / Opcom за Opel Scan Diagnostic tool V1. 70 с чип PIC18F458 по-добре, отколкото на v1. 59
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 качество на A++ OBD2 Op-com V1. 70 / Op Com / Opcom за Opel Scan Diagnostic tool V1. 70 с чип PIC18F458 по-добре, отколкото на v1. 59

Wecome на мојата продавница!~~ ОП COMПроизводителот Спецификации : OPCOM дијагностички алатка за автомобили "опел".Таа ги опфаќа речиси сите автомобили "опел", дури и нови автомобили со ДААВТОБУС врз основа дијагностички, како што се VectraC, AstraH,ZafiraБ...

BGN 17.60
2017 Super Mini ELM327 Bluetooth V2. 1 бутон за включване / изключване на захранването ELM 327 OBD2 авто диагностичен скенер за OBDII протоколи
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Super Mini ELM327 Bluetooth V2. 1 бутон за включване / изключване на захранването ELM 327 OBD2 авто диагностичен скенер за OBDII протоколи

Ве молиме прочитајте го пред да го стави на ред За Испорака : 1.Изберете превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус",без следење на информации и не може да следи по despatch од Кина...

BGN 5.00 5.12
Безплатна доставка буфер бод с черна пластмасова дръжка, професионален инструмент за ремонт на гуми за гараж,сервизен център за ремонт на гуми
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка буфер бод с черна пластмасова дръжка, професионален инструмент за ремонт на гуми за гараж,сервизен център за ремонт на гуми

Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи...

BGN 8.00 10.43
Супер VAG K + може V4. 6 диагностицират за корекция на километраж на въздушната възглавница отменя ключова програмист Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер VAG K + може V4. 6 диагностицират за корекция на километраж на въздушната възглавница отменя ключова програмист Безплатна доставка

Супер VAG К+МОЖЕ да V4.6Топ 3 Причини за Да се Добие Супер VAG : 1 Верзија На Софтвер : V4.62 Поддржани Јазици : Англиски / Шпански / Италијански / Португалски / Грчки3...

BGN 127.84
Произведено ножничный подвижен плот мобилен за търговия на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Произведено ножничный подвижен плот мобилен за търговия на едро

Подвижен режа лифт табела мобиле за промет на големоПредности : 1.Стандард рампата се направи полесно за да оптоварување и истовар.2.Висок квалитет на пумпна станица направи тоа лифт и да падне многу stably.3.Антималку режа дизајн; главниот pinroll место усвојува самоподмачкување дизајн со кој се продолжи животниот век.4.Опремени со алуминиумска легура мешавинастоп под платформа5.Притисок олеснување вентил за да се спречи преоптоварување на операција; Проток контрола на вентил за да се направи спуштање брзо прилагодливи.6.Експлозијадоказ вентил запира платформа за намалување на брзо кога цевка упаѓа.7.До Американскиот стандард ANSI / ASME и Европа стандард EN1570Безбедносни Мерки На Претпазливост : 1...

BGN 3840.00
Високо качество MB C4 HDD MB Star C4 софтуер HDD V2017. 12 многоезичен авто инструмент за диагностика с лаптоп CF52 бърза доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество MB C4 HDD MB Star C4 софтуер HDD V2017. 12 многоезичен авто инструмент за диагностика с лаптоп CF52 бърза доставка

Висок Квалитет MB C4 MB HDD Ѕвезда C4 Софтвер HDD V2017.12 мултијазик Автомобил дијагностички алатка со Лаптоп СП52 Забелешка : Нашиот софтвер не е дозволено да ја копирате, ако копирате на нашите софтвер и оштетени тоа, ние не сме одговорни за тоа...

BGN 526.40
6м 12М задвижва ножничный лифт човек асансьор
 • Ново
Оценка на продукта:

6м 12М задвижва ножничный лифт човек асансьор

6m 12м Само Движи Режа Човек Лифт ЛифтКонтакт Информации : Visen(Продажен Менаџер)Qingdao Sinofirst Машини Ко., LtdAdd : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao КинаSkype:visenxu Whats App:+8615689970251Моб : +8615689996729 Тел : +8653268076300 Факс : +8653268076301URL : www.sinolifter.cn www.liftawp.comВовед : 1.Се движат од страна на човекот рачно...

BGN 4336.00
Нови постъпления SD C5 2017.12 SSD Super speed + E6420 I5, 4G лаптоп MB SD Connect Compact 5 Star Diagnosis with wifi multi-languages
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови постъпления SD C5 2017.12 SSD Super speed + E6420 I5, 4G лаптоп MB SD Connect Compact 5 Star Diagnosis with wifi multi-languages

Новодојдени SD C5 2017.12 SSD Супер брзина + E6420 I5,4 G Лаптоп MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза со wifi мултијазици MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза со WIFI за Автомобили и Камиони МултиLangauge, тоа е само компатибилна со sd c4 софтвер...

BGN 1357.00 1428.80