• Ново
12 бр./компл. фиби за коса професионален салон за фризьорски салони пеперуда коса Нокът раздел Родословни полагане на грижи за косата такси фризьорски салон

12 бр./компл. фиби за коса професионален салон за фризьорски салони пеперуда коса Нокът раздел Родословни полагане на грижи за косата такси фризьорски салон

Buyers rating:
-29 % BGN 4.00
BGN 5.60

Брой продукти


Спецификации :
Боја : жолта, црвена роза, портокалова, виолетова
Материјал : пластика
Производ големина : за 8x4.5x3.2cm/3.1 × 1.8x1.3во
Количина : 12pcs
Употреба :
коса боја, перм, нега на коса, коса стил DIY потребните алатки
Без разлика дали тоа е поврзано, користи електрични апарати прачка или кога излегувам и потреба од губење на партиција или серија за обработка, тоа може да се стега голема количина на коса и дефинитивно незаменлив помошник за убава коса.
Карактеристики :
Малите нешта игра голема улога, фризерски DIY неопходна алатка
Различно обоени коса клип, мода и згодна
Висок притисок пролет држи косата стабилна
Погоден за сечење на косата
Погоден за професионални салон или семејна употреба
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 12pcs/set X пеперутка клипови
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Други функции

Цвят:
пъстри
Тип Елемент:
шнола за коса
търговска марка:
Кемей
Материал:
Пластмаса
Брой:
12шт
Размер:
about 8x4.5x3.2cm/3.1x1.8x1.3in
Номер На Модела:
щипки за коса
Цвят:
жълто, розово и червено, оранжево, лилаво

Най-добри сделки

Purple Dragon 8 инча куче машина за подстригване на коса Левичар ножици японска стомана 440c на професионални груминг инструменти стоки за домашни любимци
 • Ново
Оценка на продукта:

Purple Dragon 8 инча куче машина за подстригване на коса Левичар ножици японска стомана 440c на професионални груминг инструменти стоки за домашни любимци

Има и други лево раце ножици , ако ви се допаѓа , pls кликнете на фотографиитеГолемина : 8 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · продавачот ќе користи нова картон за пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран...

BGN 49.00 70.40
Черен цвят пълна глава 3 размер на тъкане на перука Капачка високо качество на TP коса перуки Осп за производство на перуки популярни Cornrow перука Капачка на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен цвят пълна глава 3 размер на тъкане на перука Капачка високо качество на TP коса перуки Осп за производство на перуки популярни Cornrow перука Капачка на едро

Црна Боја Полна Глава 3 Големина на Плетење Перика Капа Висок Квалитет TP Коса, Перики Капа За Правење Перики Популарни Cornrow Перика Капа трговија на Големо Стил : Потковица плетенка капа за ткаат Материјал : Природни синтетички влакна cornrow плетенки со швајцарската чипка Големина : Три Големината на располагањеМали димензии 52cm / 20.5 инченСредна големина 54cm / 21.26 инченГолеми димензии 56cm / 22.05 инченСите со жив бенд и чешли Боја : Црна боја, како на сликата, 100% вистински шут Тежина : (70+5%)g / парче Квалитет : ААА+ врвен квалитет на најновиот производ Цена : трговија на Големо цена, нова продавница со промоцијата на Процесот цел на време : во Рок од 24 часа (Освен недела и празници) и Брза испорака : DHL : 37days ПРОЗОРЦИ : 37days Fed Ex ИЕ : 37days Економски превозот : e Packet : 710days Aliexpress Стандард за испорака : 1535 дена

BGN 10.00 11.52
Професионална Електрическа Въртяща Се Керамична Четка За Коса С 4 С Размери 2 На 1 Пряка И Завивающаяся Гореща Четка За Коса, Гребен Железен Инструмент За Подреждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионална Електрическа Въртяща Се Керамична Четка За Коса С 4 С Размери 2 На 1 Пряка И Завивающаяся Гореща Четка За Коса, Гребен Железен Инструмент За Подреждане

Професионални Електрични Коса Керамички Ротирачка Четка Со 4 Големини 2 Во 1 Директно И Виткање Топло Четка Косата Чешел Железо Стил АлаткаНие ќе ви испратиме оваа точка со безбедноста оригиналната кутија и торби меур!!Ние може да обезбеди ЕУ полначот и ќе ви испрати адаптер за други области!!Функција : 100% сосема нов и висок квалитет направени.Дигиталниот коса straightener замени традиционалните рамни железо straightener...

BGN 41.00 46.08
Япония 6.0 Инча Професионални Ножици За Коса, Фризьорски Салон Фризьорски Салон Рязане И Ножица За Изтъняване На Набор От Фризьорски Салон Обзавеждане Инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

Япония 6.0 Инча Професионални Ножици За Коса, Фризьорски Салон Фризьорски Салон Рязане И Ножица За Изтъняване На Набор От Фризьорски Салон Обзавеждане Инструмент

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го оценувате)50%70% (делови листа) Ножици Што треба да се обрне внимание...

BGN 30.00 32.00
2 елемента 6 17.5 см сребро 440C професионални ножици за човешки косъм фризьорски ножици за рязане + ножица за изтъняване на Дракон резба Z9005
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 6 17.5 см сребро 440C професионални ножици за човешки косъм фризьорски ножици за рязане + ножица за изтъняване на Дракон резба Z9005

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Милениче Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Пар (2 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 9005 Z(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 26.00 36.91
Най-продаваните 1 бр Дама момичета пайети голям лък шнола родословна за коса жените фиби за коса-аксесоари за коса Лук
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-продаваните 1 бр Дама момичета пайети голям лък шнола родословна за коса жените фиби за коса-аксесоари за коса Лук

Функција : 1 100% сосема нов со одличен квалитет2 Уникатен Sequin дизајн, направи што повеќе шармантна и убава3...

BGN 1.00 1.49
3 бр от различен размер фризьорски салон афро вилица гребен от неръждаема стомана, широки зъби, гребен PP дръжка плоски игли прическа инструмент за стайлинг на коса
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр от различен размер фризьорски салон афро вилица гребен от неръждаема стомана, широки зъби, гребен PP дръжка плоски игли прическа инструмент за стайлинг на коса

3 Парчиња Различна Големина на Афро Фризерски Вилушка Чешел Нерѓосувачки Челик Широк Заби Hairbrush ПП се Справи со Рамен Иглички Фризура Стил АлаткаКарактеристики : направени од pp + нерѓосувачки челик материјал,издржлив употребапрофесионални вилушка форма на Афро чешел,рачка во тупаница дизајнметал широк заби,совршен за кадрава коса и Афро фризура3 еез различни должина чешел заби погоден за сите видови фризирањеСпецификации : Боја : ЦрнаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик + PPЗабите Должина : 6.8 cm,7 cm, односно 12,5 смПакетот Вклучува : 1 x чешел

BGN 3.00 3.52
6.0 инча 17.5 см Япония Кашо 440C професионални ножици за човешки косъм, фризьорски ножици, Ножици за рязане ножица за изтъняване на H1019
 • Ново
Оценка на продукта:

6.0 инча 17.5 см Япония Кашо 440C професионални ножици за човешки косъм, фризьорски ножици, Ножици за рязане ножица за изтъняване на H1019

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pcs / 1 Pair Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(2) Должина : 6.0 Инчен(За 17.5 см)(3) Quatity : 1 Парче / 1 Pair(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 1019 H(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 13.00 19.14
Професионален Козметичен Coloful Прорезна Гребен Пластмасови Фризьорски Салон С Остри Опашки
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионален Козметичен Coloful Прорезна Гребен Пластмасови Фризьорски Салон С Остри Опашки

Професионални Салон Coloful Сечење Чешел Пластични Фризерски Со Остар ОпашкиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : За професионални салон или домашна употреба Спецификации : Точка име : Чешел Материјал : Пластични Боја : како на сликата покажува (случаен во боја) Големина : Нето должина21cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 0.59
5.5 16cm Purple Dragon JP 440C Multicolor професионални ножици за човешки косъм фризьорски салон режещи ножици истончающие ножици Z1005
 • Ново
Оценка на продукта:

5.5 16cm Purple Dragon JP 440C Multicolor професионални ножици за човешки косъм фризьорски салон режещи ножици истончающие ножици Z1005

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pcs / 1 PairОпис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)(2) Должина : 5.5 Инчи(За 16cm)(3) Quatity : 1 Парче / 1 Pair(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Чистење го оценувате : 20%35%(7) Производот Број : 1005 Z(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 10.00 14.32
Нов 2014 нов 50шт черно Модула фиби за коса w / подложки занаят лук 50 мм Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 2014 нов 50шт черно Модула фиби за коса w / подложки занаят лук 50 мм Безплатна доставка

Опис : Пакет на 50pcs snap клипови со бел лепак влошки Голема лакови за коса или други коса додатоци Беспомошна и издржливи; таписерии изработка Материјал : Метал со печење заврши Боја : Црна Должина : Околу...

BGN 6.14
Направи си САМ фризьорски салон Syling Tools Pro 1 бр четина маша за коса с дървена четка за коса, кръгла, гребен за коса Magic Wood Curls Brush
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ фризьорски салон Syling Tools Pro 1 бр четина маша за коса с дървена четка за коса, кръгла, гребен за коса Magic Wood Curls Brush

DIY Коса Салон Syling Алатки Про 1 Парче Наежвам Виткање на Косата Четка Дрвени Влакна Круг Чешел За Фризирање Магијата Дрво Кадрици Четка100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Дрво Бои : Види слика Ова е неговата главна функција е меки коса, се направи вашата коса да изгледа многу елегантна...

BGN 4.00 4.48
LaserComb масаж на главата масажор за кожата на главата гребен за коса масажна четка за коса
 • Ново
Оценка на продукта:

LaserComb масаж на главата масажор за кожата на главата гребен за коса масажна четка за коса

BM Ласерска Технологија Ко.Ltd е компанија која се специјализирани во saling убавина машина, инструмент и ние сме во линија за повеќе години ,се повеќе години искуство , нашите производи се направени од елегантен материјал и имаат различни стилови, со цел да се исполнат многу земји'requirements...

BGN 66.40
Черна Коприна И Дантела, Регулируеми Косата На Перука Капачка Безплатно Пълен Дантела Перуки Осп За Производство На Уивен Перуки Net С Джапанки
 • Ново
Оценка на продукта:

Черна Коприна И Дантела, Регулируеми Косата На Перука Капачка Безплатно Пълен Дантела Перуки Осп За Производство На Уивен Перуки Net С Джапанки

Црна Свила И Чипка Прилагодливи Коса Перика Капа Слободни Целосна Чипка Перики Капа За Правење Weaven Перики НетоСо Ремени Предмет : Перика капи за создавање на перики со прилагодливи Боја : Црна Количина : 1 buc Гаранција : Нашата перика капа има најдобар квалитет и ниска цена,со една Фабрика директна продажба,ако не и се допаѓа тоа или било која друга причина,ние ги поддржуваме целосна наплата / возврат,ние може да се 100% гаранција за клиентите права Слободни Големина

BGN 4.00 4.48
1бр 240 мм*145 мм Топлоустойчиви ръкавици стайлинг на коса заключване Кърлинг ръчно полагане на грижи за кожата протектор ръкавици инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 240 мм*145 мм Топлоустойчиви ръкавици стайлинг на коса заключване Кърлинг ръчно полагане на грижи за кожата протектор ръкавици инструмент

Карактеристики : Професионални отпорни на топлина ракавициЕдна големина одговара на ситеСе користи за рамен железо, виткање железо, и фенови за косаПогодна за двете Лево и Десно РацеТоплина Блокирање на КосатаГолемина : 240 mm*145 mm (во 9.45 * 5.71 во)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме ум дека пакетот вклучува само една ракавица...

BGN 3.00 3.81
Sharonds нарезно ножица за изтъняване на коса от риба кост 6 инчови филировочные ножици 10 големи зъби сребристи режещи ножици от 440c
 • Ново
Оценка на продукта:

Sharonds нарезно ножица за изтъняване на коса от риба кост 6 инчови филировочные ножици 10 големи зъби сребристи режещи ножици от 440c

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го оценувате)70% (делови листа) Ножици Што треба да се обрне внимание...

BGN 25.00 27.20
Домашен любимец куче оформяне ножици 7 инча лявата ръка извити ножици за коса голям син Камък ножица чанта допълнително 1 бр. / лот Lyrebird нова
 • Ново
Оценка на продукта:

Домашен любимец куче оформяне ножици 7 инча лявата ръка извити ножици за коса голям син Камък ножица чанта допълнително 1 бр. / лот Lyrebird нова

Миленичиња Куче Чешлање Ножици 7 ИНЧЕН Левата Рака Криви Коса Shears Големи Сини Камен Ножици Торба Факултативна 1 PCS / МНОГУ НОВИ LyrebirdОписПримена : Куче косаСтил : Левата рака ножициСечилото Тип : КривиЦврстина : 5961 HRCПакување листа : 1.Ножици x12.Бришејќи партал x1Ножици торба(изборен) x1Photoes шоуПлаќањеЗачувам,Кредитни картички,навремени банкарски трансфери,офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да ме контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство...

BGN 40.00 46.56
6 инча професионални фризьорски ножици набор от рязане фризьорски салон ножици високо качество тип личност SUS440C
 • Ново
Оценка на продукта:

6 инча професионални фризьорски ножици набор от рязане фризьорски салон ножици високо качество тип личност SUS440C

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.Пакетот вклучува : 1 Buc=1 Сечење Ножици или додадете случај ( како што е прикажано на слика)Висококвалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим...

BGN 58.00 64.88
Марка Домашни Любимци ножици комплект 7-инчов професионален Япония 440C куче ножица за подстригване на коса, изтъняване на извити ножици с чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Марка Домашни Любимци ножици комплект 7-инчов професионален Япония 440C куче ножица за подстригване на коса, изтъняване на извити ножици с чанта

· Големина : 7 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални домашно милениче салон ножици, · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого...

BGN 62.00 104.00
7 бр./лот лилаво професионален фризьорски гребен набор от антистатични фризьорски прорезна гребен за фризьор огнеупорни въглероден гребен
 • Ново
Оценка на продукта:

7 бр./лот лилаво професионален фризьорски гребен набор от антистатични фризьорски прорезна гребен за фризьор огнеупорни въглероден гребен

7 компјутери / многу Пурпурна Професионални Берберот Чешел Поставите Antistatic Фризерски Сечење Чешел За Фризер Топлина Отпорни на Јаглерод Чешел1...

BGN 11.00 12.64